خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
درود
دوست بزرگوارم این نظر شخصی بنده هست و به خود شخص مربوط میشه شاید من چیزی
دیدم که شما ندیدید یا چیزی میدونم که شما نمیدونید یا من یه صورت تخصصی و ریز بینانه دارم نگاه میکنم و یا ....
ولی برای مشاوره یا راهنمایی برای دوستان هیچ وقت از کلمه " اصلا " یا " هیچوقت " استفاده نمیکنم .
داداش منم خیلی وسواسم موقع خرید لوازم اینا و بقول دوستان کل اینترنت رو باید شخم بزنم تا چیزی بخرم :) ولی انصافا تلویزیون های بدی نیستن . حالا نمیدونم چرا فکر میکنید اینقدر اختلاف کیفیت بین مدل های اصلی و مونتاژی هست !

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستا دقت کنید ku7000 های ساخت مصر که سایت های بانه میفروشن همون ku6300 هستن
شما برید سایت سامسونگ مصر. Ku7000 هایی که ساخت مصر هستن از تکنولوژی crystal color بهره نمیبرن. در صورتی که مدل جهانیش از crystal color بهره میبرن.
مدل ku7350 هم منحنی همون مدل ku7000 ساخت مصر هست

آخرین ویرایش:

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
دوستا دقت کنید ku7000 های ساخت مصر که سایت های بانه میفروشن همون ku6300 هستن
شما برید سایت سامسونگ مصر. Ku7000 هایی که ساخت مصر هستن از تکنولوژی crystal color بهره نمیبرن. در صورتی که مدل جهانیش از crystal color بهره میبرن.
بقول یکی از بچها اگه واقعا تلویزیون اصلی رو بخوای باید پاشی بری همون کشوری ک میسازه بخری و بیای وگرنه..

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بقول یکی از بچها اگه واقعا تلویزیون اصلی رو بخوای باید پاشی بری همون کشوری ک میسازه بخری و بیای وگرنه..
چاره ای نیست.من خودم55 اینچ ku 7350 رو سفارس دادم
به دستم که رسید یک نقد کلی مینویسم وچند تا عکس هم از اتاق کاملا تریک میزارم.

• Like
Reactions: Xenon360

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام خدمت شما
والا داوود جان اولش که بودجه نهایتا 2 تومن بود ، بعد خودمونو کشتیم تا برسونیمش 3 تومن و
مدل KS8000 رو پشند کردیم که هر جارو گشتیم نبود و نیست و منم دگه مثل این شکست عشقیا
رفتم تو فاز ناراحتی و اینا و الانم گفتم بی خیال از همون مدلای معمولی و خوش قیمت انتخاب کنیم بهتره
البته از مدل X800 سونی هم خوشم اومده ولی نمیدونم چرا گیر سه پیچ دادم به این 49KS8000
به همین خاطر میخوام از مدلای ارزون قیمت بگیرم تا ببینیم سال دیگه یه خوبشو میگیرم
الانم دارم این مدل LGUH750 رو پرسو جو میکنم ببینم خوب باشه بخرم یا نهایتا مدل KU7000 سامسونگ
سلام
بابا منم مثل خودتم تا یه ماه پیش یه جا کار میکردم باز وضع بدک نبود یکی انقدر رفت رو اعصاب زدم بیرون از اونجا الان بیکار بی پول 2000-3000 پول جمع کرده بودم سریع رفتم کنسول ps4 که اول نسل همون هفته اول دادم ازجنوب اوردن2400 رو دادم 800 به این دللای توپخونه یهps4پرو برداشتم 1800 به هوای اینکه مثلا یه تی وی 4k دارم وصلش میکنم به این تی وی تی ویمم مال سال2014 hdr ساپورت نیست چون اون موقع که من گرفتم تازه داشت یه صحبتهایی از hdr میشد هنوز جا نیفتاده بود منم مثل شما فکردم اون موقع گفتم تا اینا جا بیفته یه فکری میکنم ولی لعنت به این تکنلوژی راه نمیره که تک چرخ میزنه سریع اومد این hdr ساپورتا خداییش برا ps4 خیلی خوب بود وقتی انیو گرفتم تصوریش از تی وی1080 که داشتم خیلی شارپرتر بود کیفیت بازی به واسته اپسکیل تی وی خیلی خوب بود ولی الان برا ps4پرو فول full rgb نمیده به واسته نبود پنل 10 بیت هزار جور چیزی دیگه.......... ولی بازم میشه کفیت بیشترو حس کرد.
واقعیتش درست یه سری از تی ویها ازهر برندی نسبت به یکی دیگه برتری دارن ولی هر برند برتیرهای خودش داره وهیچ کدووم 100درصد تکمیل نیستن همین الان اخرین مدل هر برندیم بگیری باز 2 روز دیگه قدیمیه زیاد نباید اسیر عدد ارقام بشیم ماها که قشر متوسط جامعه هستیم همین که تی وی که داری میگیری سالم باشه بتونه دیوایس ها که داره رو ساپورت کنه حله تاچند وقت دیگه منم میگیرم یه تی وی 2016 بگیرمم همین الجی uh8500 میگیرم که در توانمم شاید به پای سامسونگ وسونی نرسه ولی احتیاجات من رو بر آورده میکنه شاید بری یه مغازه کنار 2 تا برند دیگه زیاد به چشم نیاد یه تی وی ارزون قیمت ولی وقتی توو اتاق خودت تنها باشه خیلی هم باهاش حال میکنی دیگه به فکر اینپوت لگو .سیاهی کاملو کنتراست بیشترو ....... اینا نیستی چون تی ویت بروزه با تکنولژهایی که تو برندهای دیگم هست فقط باهاش تخت گاز می گیمی وبس.
بازم ببخشید که توو کارت فضولی کردم داداش گلم از بچه هام معضرت میخوام اینجا جاش نبود اینارو بگم .

Attachments

• 20170125193156.png
    20170125193156.png
    833.9 KB · مشاهده: 24
  • Like
Reactions: Xenon360

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوستان تلویزیون ۵۵ اینچ برای منزل چی پیشنهاد میدید
برای بازی استفاده نمیشه و full hd کافی هست
عمق رنگ مشکی و تصویر زنده ملاک باشه
بودجه هم تا ۳۵۰۰ فکر کنم کافی باشه

.Rezacv7.

کاربر سایت
Jan 24, 2017
34
عزیزان با زیر 1.5 میشه ی TV خوب برای گیم گرفت؟ می خوام سایزش بزرگتر از 27 باشه . مثلا 32 اینج. گارانتی هم نمی خوام داشته باشه.
اگه میشه راهنمایی کنید

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
داداش منم خیلی وسواسم موقع خرید لوازم اینا و بقول دوستان کل اینترنت رو باید شخم بزنم تا چیزی بخرم :) ولی انصافا تلویزیون های بدی نیستن . حالا نمیدونم چرا فکر میکنید اینقدر اختلاف کیفیت بین مدل های اصلی و مونتاژی هست !

میدونی چرا اختلاف هست ؟ چون یه شرکت مثل بازرگان که TV سونی رو مونتاژ میکنه میره TV رو کامل از هند یا مالزی میخره میبره کشور سوم (امارات) باز میکنه بعد وارد میکنه (این وسط تخفیف مالیاتی میگیره و... که میشه سود براش چون به قیمت همون وارداتی میفروشه) و بعد دوباره مونتاژ میکنه ایران..این وسط ممکنه آسیب ببینه TV و قطعاتش.

سلام
دوستان میخوام TV بگیرم 65 اینچ سونی مدل X8500D یه سوال از کجا بفهمم مالزی هست نه مونتاژ

و اینکه بهترین فروشندش تو تهران کجاس چون از 9 تومن تا 11 تومن قیمت دادن تو جمهوری!!!!!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: S@nic

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
دوستان میخوام TV بگیرم 65 اینچ سونی مدل X8500D یه سوال از کجا بفهمم مالزی هست نه مونتاژ

و اینکه بهترین فروشندش تو تهران کجاس چون از 9 تومن تا 11 تومن قیمت دادن تو جمهوری!!!!!
داداش پشت خود تي وي نوشته ساخت مالزي
همه بدون گارانتي ها هم ساخت مالزي هستن

Sent from iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: vrp_vahid

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصلا سونی مونتاژ سری جدید هاش نداره با گارانتی داره بی گارانتی احتمالا 9 تومنیه بی گارانتیش پشت همشونم زده ساخت مالزی

مدلی که برای ایران میاد می شه برای استرالیا(اسیا)

• Like

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام

داداش من 55 اینچ همین مدل تازه گرفتم..کیفیتش که فوق العاده هست..
در مورد مالزی هم پشت تی وی و هم روی جعبه زده که ساخت مالزی هست..
پیشاپیش مبارکت باشه..

• Like

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
داداش پشت خود تي وي نوشته ساخت مالزي
همه بدون گارانتي ها هم ساخت مالزي هستن

Sent from iPhone using Tapatalk

اصلا سونی مونتاژ سری جدید هاش نداره با گارانتی داره بی گارانتی احتمالا 9 تومنیه بی گارانتیش پشت همشونم زده ساخت مالزی

مدلی که برای ایران میاد می شه برای استرالیا(اسیا)

داداش من 55 اینچ همین مدل تازه گرفتم..کیفیتش که فوق العاده هست..
در مورد مالزی هم پشت تی وی و هم روی جعبه زده که ساخت مالزی هست..
پیشاپیش مبارکت باشه..

ممنون از راهنمایی ها و تبریک سعید :D روش فیفا باید زد ساعت ها :D
در مورد گارانتی سوال داشتم که موقع پرس و جو میگفتن گارانتی طلایی داره سرچ کردم یه سایت اورد ک فک کنم همینه...خوب هست ؟

و اینکه این TV تو سایتای بانه ای 7 8 تومن شده حالا از جموری بگیرم 9 تومن یا بانه بگیرم 7.5 !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر