خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این سوال بارها در پیام خصوصی ازم شده اینجا 1 بار دیگه هم اعلام می کنم 4k upsale که در tv های جدید هست عالی عمل می کند به کل تفکری که از upscale قدیم داشتید رو فراموش کنید 1080p به زیبایی در 4k tv های جدید پخش می شه.

ks8000 samsung هم بهترین کیفیت تصویر در lcd ها رو داره فکرم نکنم دیگه بهتر از این بشه اما responce time بالایی داره نزدیک 18 میلی ثانیه که با motion هم input lag می ره بالای 100 اصلا درست شدنی نیست اگر در این زمینه حساس هستید دقت کنید flicker free هم نیست یعنی برای گیم این حالت می تونه ازار دهنده باشه که بک لایت مدام سو سو کنه(البته شما متوجه نمی شید اما طولانی مدت می تونه تاثیر می ذاره.) در حالت game هم کیفیت تصویر عین مدل های قبلی کمی کاهش پیدا می کنه امکان استفاده 4k 4:4:4 یا full rgb هم ندارید باید برید حالت pc mode که لگ می ره نزدیک 40 تا 45 که بازم خوبه اما کیفیت تصویر بیشتر از حالت گیم افت می کنه.(1 سری گزینه ها off می شن.)

غیر از این ایراد هایی که گفتم از باقی جهات عالی هست اگر با این حالات مشکلی ندارید در خریدش شک نکنید.

برای خرد sony 4k tv هم حتما سری c پارسالش رو خرید کنه کیفیت تصویر سری 2015 خیلی بهتر از 2016 هست حتی x930c از x930d خیلی بهتره جالبه که در ایران قیمتشم بیشتره(سری 850 که اصلا ips شده کنتراستش افتضاح شده)

اما راجب بدی یا خوبی tv های سونی هم اطلاعاتی در پست بعدیم می دم. lg هم که بارها گفتم فقط oled هاش خوب هستن.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
از tv ال جی به مدل LG E6 خیلی تعریف شده در اکثر سایت ها نظرشون عالی بوده در موردش در زمینه رنگ مشکی خالص خیلی تعریف کردن ، همچنین میگن response time خیلی خوبه.
من از این به بعد تا یه بازی ps4 با tv مورد نظرم تست نکنم اصلا سمت tv نمیرم اعداد رو باید بیخیال بشیم فقط باید خودت تست کنی ، تجربه بدی دارم از خرید قبلم اصلا وحشتناک بود تصاویر، چنان سایه ای مینداخت تصاویر که حالت بد میشد ، کسانی که میخوان tv برای ps4 بخرن خیلی دقت کنن.

• Like
Reactions: snoko and ahmadmdp

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
از tv ال جی به مدل LG E6 خیلی تعریف شده در اکثر سایت ها نظرشون عالی بوده در موردش در زمینه رنگ مشکی خالص خیلی تعریف کردن ، همچنین میگن response time خیلی خوبه.
من از این به بعد تا یه بازی ps4 با tv مورد نظرم تست نکنم اصلا سمت tv نمیرم اعداد رو باید بیخیال بشیم فقط باید خودت تست کنی ، تجربه بدی دارم از خرید قبلم اصلا وحشتناک بود تصاویر، چنان سایه ای مینداخت تصاویر که حالت بد میشد ، کسانی که میخوان tv برای ps4 بخرن خیلی دقت کنن.
به نظر اصلا برا ps4 تلویزیون نباید خرید یه مانیتور گیمینگ خیلی بهتره البته با یه میز صندلی خوب

Sent from my E6633 using Tapatalk

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
به نظر اصلا برا ps4 تلویزیون نباید خرید یه مانیتور گیمینگ خیلی بهتره البته با یه میز صندلی خوب

دقیقاً ، من هم تو فکر خرید مانیتورم تا TV ، سایه ننداختن تصویر خیلی شرطه و کمتر چشم رو خسته میکنه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

این مدل عالیه اما قیمتشم عالیه 3500 دلار برای 55 اینچ یعنی ایران بیاد 12 تا 14 تا قیمت می خوره زیر 55 هم نداره.

اعداد یعنی منطق به شرطی درست دقت کنید نه اینکه برید سری امتیاز جمع رو ببینید کلا باید علم این عداد هم داشته باشید تا با دقت از اون چیزی که می خواید خرید کنید مثلا یکی زاویه دیدبراش خیلی مهمه باید ips بخره یکی دیگه صلا براش مهم نیست کنتراست براش مهمه باید پنل va بگیره یکی دیگه دقت رنگ اینا همه هم هستن بله با تا best tv 2016 بردی خرید کنید نتیجش ممکنه افتضاح بشه.

اتفاقا مانیتور اصلا چیز جالبی نیست مگر بعضی هاش که قیمت از tv سایز بالا هم بیشتره اگر در خرید tv درست اقدام کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد می رید lg که ارزونه می خرید بعد می گید tv اشغاله

• Like
Reactions: rhett butler

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
این مدل عالیه اما قیمتشم عالیه 3500 دلار برای 55 اینچ یعنی ایران بیاد 12 تا 14 تا قیمت می خوره زیر 55 هم نداره.

اعداد یعنی منطق به شرطی درست دقت کنید نه اینکه برید سری امتیاز جمع رو ببینید کلا باید علم این عداد هم داشته باشید تا با دقت از اون چیزی که می خواید خرید کنید مثلا یکی زاویه دیدبراش خیلی مهمه باید ips بخره یکی دیگه صلا براش مهم نیست کنتراست براش مهمه باید پنل va بگیره یکی دیگه دقت رنگ اینا همه هم هستن بله با تا best tv 2016 بردی خرید کنید نتیجش ممکنه افتضاح بشه.

اتفاقا مانیتور اصلا چیز جالبی نیست مگر بعضی هاش که قیمت از tv سایز بالا هم بیشتره اگر در خرید tv درست اقدام کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد می رید lg که ارزونه می خرید بعد می گید tv اشغاله
داداش تلویزیون خوبه ولی مدلای گرونش که به گروه خونی ما نمیخوره...
منظور من اینه یه مانیتور یه تومنی مثلا rl2755hm خیلی بهتره از حتی تلویزیون های بالای دو میلیون برای کاربری گیمینگ هست. اره اگه شما میخوای فیلم ببینی مانیتور بدرد نمیخوره.
گرچه اگه من پول هم داشتم باز هم تلویزیون نمیخریدم یکی از مانیتورای گیمینگ تاپ بازار + صندلی گیمینگ
بازم اینا نظر شخصی منه، قطعا بعضیا ترجیح میدن یه تلویزیون بزرگ بگیرن، رو مبل راحت بازی کنن با کیفیت تصویر بالاتر.
ولی من که انلاین زیاد بازی میکنم تو این چند سال تجربه با تی وی و مانیتور، مانیتور رو مناسب تر میدونم

• Like
Reactions: arsenalmom

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
993
نام
محمد
با تحقیقاتی که من این مدت کردم مثل اینکه ks8500 سامسونگ بین تلویزیونهای 4k که قابلیت hdr دارن برای گیمینگ از همه مناسبتره
input lag اش هم 22ms است

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام، چرا بار فنی این تاپیک انقدر اومده پایین ؟ این تاپیک به نظرم طی سالیان متوالی یکی از بهترین منابع تو سطح اینترنت بوده.. از دوستان صاحب نظر تقاضا دارم فعالیت داشته باشند تو این تاپیک به خصوص که سونی با معرفی کنسول جدیدش موضوع نمایشگر هارو وارد فاز جدیدی کرده ...

به نظر دوستان تو رنج قیمتی 55W800 همینو بگیرم بهتره یا 4K ؟ اگر گزینه بهتری تو این رنج قیمتی هست حالا یکم بالا پایینش مهم نیست ممنون میشم معرفی کنید.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام، چرا بار فنی این تاپیک انقدر اومده پایین ؟ این تاپیک به نظرم طی سالیان متوالی یکی از بهترین منابع تو سطح اینترنت بوده.. از دوستان صاحب نظر تقاضا دارم فعالیت داشته باشند تو این تاپیک به خصوص که سونی با معرفی کنسول جدیدش موضوع نمایشگر هارو وارد فاز جدیدی کرده ...

به نظر دوستان تو رنج قیمتی 55W800 همینو بگیرم بهتره یا 4K ؟ اگر گزینه بهتری تو این رنج قیمتی هست حالا یکم بالا پایینش مهم نیست ممنون میشم معرفی کنید.
با امدن کنسولهای جدید 4k بگیرید بهتره.
اون مدل سونی هم عالیه ولی full hd هستش
شما بودجتون چقدره.؟و گارنتی براتون مهمه؟

• Like
Reactions: shahryar84

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام، من هم دقیقا دغدغم همین Full HD بودنش هست که تو خریدش شک دارم ..

• رنج قیمت حول و حوش ۵ تومن فقط هم ۵۵ میخوام..
  • اصلا با این قیمت 4K که ارزش خرید داشته باشه پیدا میشه؟‌ چون تا جایی که دیدم 4K های OLED خیلی جذاب هستند و نمیدونم تو این رنج چیزی که ارزش خرید داشته باشه هست با نه.. راستی از Curved هم خوشم میاد
  • یه توضیحی هم در مورد OLED ها و 4K ها میدید؟‌ کدومش مهمتره تو کیفیت؟ از این جهت میپرسم که هر 4KTV که میبینم کیفیت تصویرش خارق العادست OLED هست پنلش

با امدن کنسولهای جدید 4k بگیرید بهتره.
اون مدل سونی هم عالیه ولی full hd هستش
شما بودجتون چقدره.؟و گارنتی براتون مهمه؟

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام

چطور میشه نوع پنل تی وی رو فهمید؟
تو نت سرچ کردم مدلشو چیزی دستگیرم نشد
ی تی وی قدیمی دارم ک تصویرش خیلی خوبه میخوام ببینم پنلش چیه
سامسونگه 22 اینچ و مدلش la22s81b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر