خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
اگه جواب منو بدید ممنون میشم
قیمتشم تا ۳ تومن
برای گیم الان با این قیمتی که میگی
http://sell.ir/Product/1174
این مورد البته همین 40 اینچش هم هست حدود 2600000 .سری 7920 سه بعدی نیست. اگه سه بعدی هم میخوای باید از سری 8920 برداری.ضمنا این موردی که گفتم بعد از کلی تحقیق خودم به دست آمده ممکنه بقیه چیز دیگه ای پیشنهاد بدن ولی گفتم در حال حاضر با این رنج قیمتی شما این مورد بهترین گزینه هست ( هرچند که خودم خیلی تلویزیون منحنی نمی پسندم ) ولی به طور کلی پیشنهاد میدم که یه خورده دست نگه داری چون فناوری hdr تازه آمده و الان تلویزیونهای گرون دارن این مورد رو.احتمالا تا چند ماه دیگه مدلهای ارزونتر هم داشته باشن.حیفه داری 3 تومن خرج میکنی بعد ببینی بازیها قابلیت hdr دارن ولی تلویزیون شما ساپورت نمیکنه.در هر حال موفق باشی

برای گیم الان با این قیمتی که میگی
http://sell.ir/Product/1174
این مورد البته همین 40 اینچش هم هست حدود 2600000 .سری 7920 سه بعدی نیست. اگه سه بعدی هم میخوای باید از سری 8920 برداری.ضمنا این موردی که گفتم بعد از کلی تحقیق خودم به دست آمده ممکنه بقیه چیز دیگه ای پیشنهاد بدن ولی گفتم در حال حاضر با این رنج قیمتی شما این مورد بهترین گزینه هست ( هرچند که خودم خیلی تلویزیون منحنی نمی پسندم ) ولی به طور کلی پیشنهاد میدم که یه خورده دست نگه داری چون فناوری hdr تازه آمده و الان تلویزیونهای گرون دارن این مورد رو.احتمالا تا چند ماه دیگه مدلهای ارزونتر هم داشته باشن.حیفه داری 3 تومن خرج میکنی بعد ببینی بازیها قابلیت hdr دارن ولی تلویزیون شما ساپورت نمیکنه.در هر حال موفق باشی
واقعا دمت گرم
حالا این اچ دی ار چی هست؟
راسش 3dرو خیلی حال نکردم اعصاب خرد کنه....
واقعا گیج شدم....

به نظر من صرفا اینکه 4k باشه به دردت نمیخوره تو این اینچ ، چون تفاوتی با full hd نداره.میتونی باهاش پزشو بدی ولی در نهایت اون وقتی که بخوای بشینی پاش و چیزی ببینی با اینکه جلوی یک تلویزیون full hd نشسته باشی ، اصلا فرقشو متوجه نمیشی.خیلی از تلویزیونهای full hd هستن که از خیلی تلویزیونهای 4k تصویر بهتری میدن و بهتره خودت بری مغازه و تفاوت تلویزیونها رو ببینی چون اطلاعات روی کاغذ با واقعیت فرق داره.
در عوض بیشتر روی input lag یا مباحث دیگه کار کن که تاثیرشو خیلی بیشتر متوجه میشی.
ممنون داداش که جوابمو دادی
مشکل اینجاست که من شهرستانم مغازه خوب نیست که مدل های زیادی داشته باشن
و واسم اصلا 4K یا 3D و SMART مهم نیست فقط میخوام کیفیتش و IN L خوب باشه
داداش اگه میشه راهنماییم کن ببینم با 1600یا1650 چی میشه خرید که خوب باشه
بزرگی هم از 43 به بالا باشه

تو این نشانی مبدل صدای دییجیتال به آنالوگ هست با تخفیف حدود 64 تومن

مبدل صدا دیجیتال اپتیکال و کواکسیال به آنالوگ RCA و AUX
مرسی بابت لینک
دیروز اتفاقی زد به سرم که دنبال برد مانیتورم باشم خوشبختانه یدونه کارکردشو تو ایسام دیدم 55 تومن خریدم حالا برسه دستم خودم نصبش کنم رو مانیتور ایشالا که hdmi درست بشه راحت بشم
متاسفانه مانیتورو دادم نمایندگی مثلا درست کنه زدن بدتر خرابش کردن گردن هم نگرفتن و هزینه بردش 150 تومنه از نمایندگی خیلی زور داره

ممنون داداش که جوابمو دادی
مشکل اینجاست که من شهرستانم مغازه خوب نیست که مدل های زیادی داشته باشن
و واسم اصلا 4K یا 3D و SMART مهم نیست فقط میخوام کیفیتش و IN L خوب باشه
داداش اگه میشه راهنماییم کن ببینم با 1600یا1650 چی میشه خرید که خوب باشه
بزرگی هم از 43 به بالا باشه
به نظر این مورد خوبه.ولی بازم خودت تحقیق کن.بقیه بچه ها هم نظرشونو بگن
ال ای دی فورکای 2016 الجی 43UH651 خرید تلویزیون الجی بانه

به نظر این مورد خوبه.ولی بازم خودت تحقیق کن.بقیه بچه ها هم نظرشونو بگن
ال ای دی فورکای 2016 الجی 43UH651 خرید تلویزیون الجی بانه
مرسی داداش که جواب میدی اگه این خوب باشه که قیمتش هم تو همون سایت خوبه یه 200 تومن باید از یه جایی پیدا کنم فقط یه سوال این tv از لحاظ IN L چجوریه؟ از کجا باید بفهمم اینپوت لگش چنده؟ و تا چند خوبه؟
بقیه دوستان هم لطفا نظر بدید

مرسی داداش که جواب میدی اگه این خوب باشه که قیمتش هم تو همون سایت خوبه یه 200 تومن باید از یه جایی پیدا کنم فقط یه سوال این tv از لحاظ IN L چجوریه؟ از کجا باید بفهمم اینپوت لگش چنده؟ و تا چند خوبه؟
بقیه دوستان هم لطفا نظر بدید
اول اینکه من بگم اینکه نوشته 200 هرتز توی سایتها بگردی، سری uh6 امسال همه رو 100 هرتز زده...
LG's 2016 TV line-up - full overview - FlatpanelsHD
مطلب دوم اینکه من خودم هم نمیدونم input lag از چند به پایینتر باشه خوبه.مسلما هرچی پایینتر باشه بهتره ولی اینکه چقدر خوبه رو میشه با مقایسه با تلویزیونهای دیگه سنجید.از این لیستها
Input Lag of TVs
Best TVs and Monitors for Gaming: Input Lag Database
خودت میتونی بگردی و ببینی که کدوم تلویزیون با بودجه ای که داری برات خوبه چون من خیلی نگشتم و شاید خودت بتونی بهتر پیدا کنی
دوستان هم لطفا کمک کنن.موفق باشی

• Like
Reactions: SNIPER II
نظرتون در مورد Sony XBR55X930D 55-Inch 4K Ultra HD 3D Smart TV (2016 Model) چیه؟ توی نقدها که خیلی خوبه و از ابتدای 2016 هم وارد بازار شده.
سوال دیگه کسی خبر داره سونی تو اندازه 55 اینچ یا پایینتر چیز بهتری از این مدل معرفی کرده یا نه که قراره به زودی وارد بازار بشه؟

نظرتون در مورد Sony XBR55X930D 55-Inch 4K Ultra HD 3D Smart TV (2016 Model) چیه؟ توی نقدها که خیلی خوبه و از ابتدای 2016 هم وارد بازار شده.
سوال دیگه کسی خبر داره سونی تو اندازه 55 اینچ یا پایینتر چیز بهتری از این مدل معرفی کرده یا نه که قراره به زودی وارد بازار بشه؟
دوست عزیز مدل سامسونگ ks 8500 رو بردار. تصویرش در مقابل 930 خیلی بهتره.برو نقداشو ببین.هم قیمت سونی هم هست.

دوست عزیز مدل سامسونگ ks 8500 رو بردار. تصویرش در مقابل 930 خیلی بهتره.برو نقداشو ببین.هم قیمت سونی هم هست.
مدل SUHD نمیخوام که دورانی باشه یه چیز مسطح مد نظرمه.مشکلم اینه از برند سامسونگ اصلا خوشم نمیاد دست خودمم نیست:Dفعلا در مرحله تحقیقم تا با عرضه Pro ببینم کدوم گزینه بهتره

اقا من TV فروختم 2300
حالا چکاااار کنم
چی خوبه ک بهتر از مدل خودم باشه
Es6960 این بودش فقط برای گیم استفاده کردم
46 اینچ بود
و راسی پلاسما خوبه؟ ایا؟
یکمم پول میتونم بزارم روش خلاصه یه چیز خوب پیشنهاد بدید
مرسی

نه خوشم اومد رفتم جمهوری همین مدل رو بدون گارانتی تا 7 تومنم میشد خریدش! تقریبا 700-800 تومن بالای قیمت خالصش که در مقایسه با نوع گارانتی دار 9900 خیلی مناسبه.با سایت لک لک هم تماس گرفتم در رابطه با جمعه سیاه نوامبر گفتن یه هفته قبلش شرایط خرید رو که تو 25 نوامبر هست اعلام میکنن.اگه شرایط خریدش OK بود همون Black Friday بهترین فرصته:Dخدا کنه اینبار آفهای سرسام آوری بزنن که به خریدنشون بیرزه:D

بانه 6600 هست قیمتش.بله hdr هم داره.
دوستان یک نکته ای رو میخواستم بگم.
کیفیت hdr روی هر تلویزیونی فرق میکنه.ممکنه روی یک تلویزیونی hdr داشته باشه ولی اون کیفیت لازم رو نداشته باشه.پس دقت کنید.از نقدها میتونید بفهمید که تلویزیونی که hdr داره ایا از حداکثر کارایی اون استفاده میکنه یا نه.

• Like
Reactions: khatibzadeh

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or