خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
سلام . دوستان led full hd 40 inch میخوام واسه ps4 ، بودجم هم متاسفانه کمه و دیگه تهش 1300 میتونم خرج کنم واسش , اول اینکه تو این رینج قیمت LG رو پیشنهاد میکنید یا سامسونگ ؟

و اینکه چه مدلی ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

مدل خوب از ال جی پیشنهاد بدید ممنون میشم :(

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
یکی جواب بده لطفا
زاویه دید سامسونگ بهتره.زمان پاسخ دهیش واسه کنسول خوبه.باید برید یه جایی کنار هم قرار بدید بعد انتخاب کنید.benq هم دوستان تعریف میکنن واسه کنسول
مانیتور الترا واید مناسب نیست.شاید با خیلی بازی ها مشکل پیدا کنه
سلام . دوستان led full hd 40 inch میخوام واسه ps4 ، بودجم هم متاسفانه کمه و دیگه تهش 1300 میتونم خرج کنم واسش , اول اینکه تو این رینج قیمت LG رو پیشنهاد میکنید یا سامسونگ ؟

و اینکه چه مدلی ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی
تلویزیون خوب گیر نمیاد با این قیمت! مانیتور بگیر
سلام دوستان
بچه ها من از شرکت اسنوا میخواستم تلوزیون بخرم
خواسم بپرسم بهترین مارک این شرکت تو تلوزیون چیه؟؟
که هم از لحاظ کیفیت تصویر و هم هرتز بالا باشه.قیمتشم مهم نیست
اینچ 50 به بالا هم میخواستم بخرم.
برا PS4 هم نمیخواما فقط برا منزل.
اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.
(از اسنوا مجبورم بخرم چون یه کارت هدیه برنده شدم ک فقط از شرکت خودشون باید خرید کنم.اگه بنظرتون تلوزیوناشون ارزش خرید نداره تا بدمش یخچالی یا یه چیز دیگه:|)
الان تلوزیون منزل SONY 40BX400 هست
میخوام حداقل تلوزیونی باشه که از این مارک سونی ک خودمون داریم بالاتر باشه.ک اگر بالاتر نیست بیخیال تلوزیون بشم.
ممنون میشم اگه زود راهنماییم کنید
این برند های داغون رو بیخیال شو.همین برند های معروف هم مشکل دارن چه برسه به اینا.پولشو بده یه یخچالی چیزی بگیر:D
دوستان من چند ماه ماموریت کاری تو بغداد دارم
کنسول رو با خودم آوردم
اینجا یه تلویزیون denka !! دارم که ظاهرا فول اچ دی عه ولی کیفیت تصویرش خیلی بد ئه ...
یه مانیتور W1972a مارک hp هم هست که احتمالا نباید چیز بدرد بخوری باشه (فول اچ دی نیست، hdmi هم نمیخوره) ولی خب با این حال حدس میزنم کیفیت تصویرش حداقل از اون تلویزیون درپیت بهتر باشه !! (حتی با اینکه فول اچ دی نیست)
حالا دو تا سوال دارم:
1. اصلا راجع به این مانیتور اطلاعاتی دارید؟ که بفهمم تصویرش واسه کنسول از اون تلویزیون بهتره یا نه ... اصلا ارزش داره براش کابل تبدیل بخرم؟
2. این مانیتور یه ورودی VGA و یه ورودی DVI داره، کیفیت این دو ورودی با هم فرق خاصی داره آیا؟
اگه بخوام کابل تبدیل اینا به hdmi رو بخرم، تبدیل به VGA رو بخرم یا تبدیل به DVI ؟
...
(اول خواستم یه مانیتور بخرم ولی برای چند ماه نمیارزه خدایی) $-)
تبدیل dvi بگیر کیفیتش با hdmi فرقی نداره

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
آقا من ASUS VE278 دارم و الان قصد تعویض دارم. مدل های مد نظرم این سه تاست
ASUS ROG PG278Q
Acer Predator XB271HU
BenQ XL2730
الان دقیقا کدومشو واسه Pro پیشنهاد میکنید؟
البته به نوعی میخوام با یه تیر دو نشون بزنم و یه دستی هم به مانیتور کامپیوترم کشیده باشم و اینکه میخوام چیزی بگیرم که حداقل برام تا چند سال کار کنه ولی نمیخوام قیمتش از این سه تا مدل بشتر باشه.
راستی اون مدل ایسر رو من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم.

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام
قصد خرید تلویزیون رو دارم. فعلا در حال تحقیق هستم تا بودجه رو با توجه به کیفیت مدنظرم تعیین کنم. مصرفم اول فیلم های FHD با کیفیت remux یا فیلم های با حجم بیشتر از 10 گیگ هست و سپس بازی.
اگر یک تلویزیون 4k بگیرم کیفیت فیلم رو کاهش می دهد؟
به این سه گزینه رسیدم: به ترتیب اولویت نوشتم.
samsung ks8000
lg uh8500
sony x850d
نظرتون درباره این ها چیه؟ نظر و پیشنهاد دیگری هم دارید لطفا ذکر کنید.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان من یهtv الجی خریدم کیفیت4k مدلuh651 تو قابلیتاش نوشته4k upscaler این یعنی چی؟دوستان هرکاری کردم نتونستم کیفیت فیلم های sd رو ارتقا بدم کسی بلده راهشو؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام
قصد خرید تلویزیون رو دارم. فعلا در حال تحقیق هستم تا بودجه رو با توجه به کیفیت مدنظرم تعیین کنم. مصرفم اول فیلم های FHD با کیفیت remux یا فیلم های با حجم بیشتر از 10 گیگ هست و سپس بازی.
samsung ks8000
lg uh8500
sony x850d
این مدل سونی x850 اصلا به درد نمیخوره.کنتراست به شدت پایینی داره.
من پیشنهادم ks8500 هست.این تلویزیون عالیه کنتراست بسیار عالی.اینپوت لگ بسیار کم.مناسب بازی هست.hdr رو به خوبی ساپورت میکنه
این سری تلویزیونهای xd سونی اصلا نقدهای مثبتی نداشتن.در عوض سامسونگ سری ks عالی کار کرده.

• Like
Reactions: amirfakhrian

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
samsung ks8000
lg uh8500
sony x850d
سلام
تلویزیون ks8000 نوع ارتقا یافته تلویزیون js8500 هست که تو ایران با نام js8980 شناخته میشه و کیفیت بسیار خوبی داره . متاسفانه سونی سری d کیفیت خوبی نداره و کنتراست بسیار پایینی داره .
در مورد بازی سامسونگ در حالت گیم اینپوت لگ خوبی داره ولی در خارج از حالت گیم اینپوت لگ بالاست . وقتی هم تلویزیون رو تو حالت گیم میزاری کیفیت تصویر افت میکنه . در هر حال من تو حالت استاندارد بازی میکنم برای گیم با تنظیمات اختصاصی و راضیم ولی سری C سونی برای گیم بهتزه چون در حالت خارج از گیم هم اینپوت لگ پایین داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر