خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

acomputer

کاربر سایت
Sep 28, 2009
5
من میخواستم یه مانیتور یا TV برای ps4 بگیرم و با توجه به سرچی که زدم تویه اینترنت کلا انتخاب برام سخت شده و از اونجایی که بودجه ام محدود هست نمیتونم درست انتخاب کنم
من بودجه ام حدود 1200-1300 هست که بخوام بگیرم و بین چند چیز گیر کردم
اول اینکه یکی از دوستام میگه تا میتونی اینچ بالاتر با اینپوت لگ پایین بگیر و این مدل مانیتور asus رو پیدا کردم MX279H که حالا نمیدونم با این قیمت میتونم TV مناسب با اینچ بالاتر بگیرم یا خیر و اینکه یه مدل دیگه هم دیدم LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor که نمیدونم آیا این مانیتور های IPS به درد بازی میخوره یا خیر
اینم یه مدل دیگه تو مانیتور هست VS247H که قیمتش حدود 800 هست اگر اشتباه نکنم
ممنون میشم راهنماییم کنید که یا این قیمت ها میتونم ماینیتور با اینچ بالا بگیرم یا خیر و اینکه این مدل گیر میاد یا خیر KDL-32W670A اگر میاد قیمتش رو دارین؟؟

tv مناسب برای ps4 زیر 2 تومن هم میتونید معرفی کنید؟؟

Last edited by a moderator:

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
من میخواستم یه مانیتور یا TV برای ps4 بگیرم و با توجه به سرچی که زدم تویه اینترنت کلا انتخاب برام سخت شده و از اونجایی که بودجه ام محدود هست نمیتونم درست انتخاب کنم
اول اینکه یکی از دوستام میگه تا میتونی اینچ بالاتر با اینپوت لگ پایین بگیر و این مدل مانیتور asus رو پیدا کردم MX279H که حالا نمیدونم با این قیمت میتونم TV مناسب با اینچ بالاتر بگیرم یا خیر و اینکه یه مدل دیگه هم دیدم LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor که نمیدونم آیا این مانیتور های IPS به درد بازی میخوره یا خیر
ممنون میشم راهنماییم کنید که یا این قیمت ها میتونم ماینیتور با اینچ بالا بگیرم یا خیر و اینکه این مدل گیر میاد یا خیر KDL-32W670A اگر میاد قیمتش رو دارین؟؟
والا در مورد tv خیلی نمی تونم راهنماییت کنم البته واضحه که تو این رینج قیمت مطمئنا چیز دندون گیری پیدا نمی کنی در مورد مانیتور مدل mx279h مانیتور خوبی واسه گیمه خودمم مدل 239h رو دارم خیلیم ازش راضیم زمان پاسخ دهیش 5 میلی ثانیه است که البته واقعی نیست واقعیش یه چیزی نزدیکه 9 میلی ثانیه است که بازم خیلی خوبه چون بقیه مانیتور ها هم عدد واقعی رو نمی نویسن تنها ایرادش به نظرم دکمه های تاچشن که یه مقدار آزار دهنده اند خلاصه ما راضییم

• Like
Reactions: J. Constantine

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام.
داداش من MX279H دارم ، من که خیلی راضیم ، کیفیت تصویر خوبی داره ، برا کنسول که خیلی خوبه ، ولی برا افرادی که حرفه ای بازی هایی مثل کانتر اسرایک میزنن انگار خیلی خوب نیست و باید مانیتور بهتری تهیه کنن ...

• Like
Reactions: J. Constantine

Nxpt

کاربر سایت
Aug 18, 2016
1
سلام رفقا. پیشاپیش بابت آماتور بودن شرمنده.
اول میشه لطف کنید تفاوت مانیتور و تلویزیون رو بگید؟ من میخوام یکی بگیرم با بودجه کم، ۷۰۰ تومن. هدفم استفاده از گیرنده (!!) hd هست و اینکه بزودی میخوام ps4 هم بگیرم.
ممنون میشم کمکم کنید.
اگه میشه بهم بگید واس انتخاب ۱ مانیتور یا tv خوب واس بازی چ ویژگی هایی مهم هست؟ فک کنم یکیش زمان پاسخگوییه.
مرسی.

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام رفقا. پیشاپیش بابت آماتور بودن شرمنده.
اول میشه لطف کنید تفاوت مانیتور و تلویزیون رو بگید؟ من میخوام یکی بگیرم با بودجه کم، ۷۰۰ تومن. هدفم استفاده از گیرنده (!!) hd هست و اینکه بزودی میخوام ps4 هم بگیرم.
ممنون میشم کمکم کنید.
اگه میشه بهم بگید واس انتخاب ۱ مانیتور یا tv خوب واس بازی چ ویژگی هایی مهم هست؟ فک کنم یکیش زمان پاسخگوییه.
مرسی.
سلام
تفاوت که زیاد دارن...مانیتور گیرنده نداره باید خودت بهش وصل کنی.معمولا منوی خاصی هم ندارن.توی tv معمولا یه سری موتور رندر تصویری که هر شرکت واسه tv های خودش میذاره ولی مانیتور هیچ گونه موتور رندر تصویر خاصی نداره و اصل تصویر رو بهت میده.مانیتور ها زمان پاسخدهی شون بسیار کمتر از tv هستن و واسه بازی های انلاین شوتر مناسب ترن
با یک تومن tv از برند خوب گیر نمیاد بهتره مانیتور تهیه کنید

• Like
Reactions: NINJѦ

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام خدمت اساتید
یه تلویزیون 43 اینچ خوب میخام
بیشترین استفادم هم بازیه
چون فضای اتاق کوچیکه بزرگتر نمیخام بگیرم
اگه بنظر شما توی این سایز 4k ارزش داره که 4k بگیرم
حداکثر تا 2200 میخام هزینه کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

smp1362

کاربر سایت
Aug 20, 2016
5
با سلام به همه دوستان.نزدیک به 6 ماه است که تلویزیون 48 اینچ ju8890 مدل سامسونگ 4k خریداری کردم .در این مدت بازی های ps4 انجام میدادم و هیچ مشکلی نداشتم.مدتی است که تصویر شخیت و محیط بازی هنگام بازی کردن به صورت شطرنجی شکل سیاه کوچک و مات شده است.البته مات شدن خیلی زیاد نیست ولی در مقایسه با تلویزیون سامسونگ 40 اینچ 1080p کاهش زیادی پیدا کرده یعنی اینکه وضوح تصویر کم شده.واقعا ممنون میشم که به من مشاوره بدید .با تشکر فراوان از مطالب بسیار خوبتون.یک کلیپ هم از بخشی از بازی تهیه کردم که می تونم براتون ارسال کنم.بازم ممنون

Attachments

• 222222222222.JPG
    222222222222.JPG
    129.1 KB · مشاهده: 37
  • 1111111111111.JPG
    1111111111111.JPG
    88.9 KB · مشاهده: 35

smp1362

کاربر سایت
Aug 20, 2016
5
اینم یه بخش از بازی که فیلم گرفتم به گردن و دور سره و سایه نتین دریک دقت کنید. ممنون میشم اگه کسیبتونه راهنماییم کنه. ضمن اینکه کابل HDMI عوض کردم و تنظیمات تصویر TV هم تغییر دادم ولی متاسفانه بازم حل نشد........
uncharted 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر