خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
بچه از بین این دوتا تلویزیون سامسونگ یعنی F6850 و F6450 کدوم motion blur بهتری دارن؟

تو مشخصاتشون 68 هست 500 هرتز و 64 هست 400 هرتز اما نمیشه اعتماد کرد، کسی اگر اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
سلام.
یه تلویزیون LG یا Samsung تا حداکثر 2.500 معرفی کنید.
LF65000 یا LB69000 خوبه؟ سامسونگ هارو نمیشناسم ...
ویرایش:
مثل این که سامسونگ در حد LF65 میشه J6950
حالا به نظرتون بین این دو مدل کدوم بهتره؟
کسی لینک ریویو از مدل اصلیشون دره بزاره ...
ممنون.

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان دو تا سوال داشتم
1- نظرتون در مورد sony w650d چیه ؟
2- من الان Samsung H6355 دارم یه مدتی هست تقریبا وسط صفحه به صورت افقی سر تا سر تصویر تاریک شده انگار که تو اون قسمت نور کم شده باشه ولی بقیه قسمت های تصویر عادیه مشکل از چی هست ؟ به خاطر همین مشکل به فکر عوض کردن تلویزیون و خرید sony w650d افتادم .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان دو تا سوال داشتم
1- نظرتون در مورد sony w650d چیه ؟
2- من الان Samsung H6355 دارم یه مدتی هست تقریبا وسط صفحه به صورت افقی سر تا سر تصویر تاریک شده انگار که تو اون قسمت نور کم شده باشه ولی بقیه قسمت های تصویر عادیه مشکل از چی هست ؟ به خاطر همین مشکل به فکر عوض کردن تلویزیون و خرید sony w650d افتادم .
سلام
در مورد خرابی تلویزیون سامسونگ، شاید کمتر بدونند که درون تلوزیون های LED تعداد زیادی منابع نور وجود داره چیزی شبیه لامپ مهتابی که به صورت افقی قرار دارند تعویض هر کدوم حدود ۱۲۰ تومن میشه همچنین نکته مهم اینجاس که هر قدر دیرتر تعویض بشن به لامپهای کنارییش فشار میاره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من یه مانیتور واید ال جی دارم 20 اینچیه ... PS4 رو بهش وصل میکنم تصویر رو مربع شکل نمایش میده. PS4 تنظیماتی نداره که روی حالت Wide قرار بگیره تصویرش؟
مدل مانیتور هم اینه : Ultra-Wide 29UM65

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان يه سوال
من ميخواستم تلويزيون بگيرم اكثر دوستان سوني w800 رو پيشنهاد ميكنن خواستم بدونم با توجه به اينكه با پولش ميشه تلويزيون 4k هم خريد ميصرفه w800 بخرم يا اينكه 4k با توجه به اينكه امكان داره كنسولا تو اينده نزديك 4k ساپورت بشن بصرفه تره؟؟
و اينكه با اين قيمت ميشه تلويزيون 4k خريد كه انطباق تصوير خوبي هم داشته باشه براي گيم؟؟
پ.ن : براي اتاقم ميخوام و نميخوام بالاي ٤٨ اينچ باشه، w800 هم ٤٣ اينچش مد نظرمه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Greenliserd

کاربر سایت
Jan 22, 2016
66
سلام دوستان.
می خواستم بدونم مانتور های ‌BENQ واسه PS4 چطوره؟
من خودم قصد دارم این مانیتور بخرم. هم قیمتش خوبه هم پنل IPS داره که تصوریش خیلی خوبه .
سوالم اینه که مانیتور های BENQ که پنل IPS ندارن، تصاویرشون چطوره؟ چون من بیشتر دنبال تصویر خوبم.
البته شنیدم پنل IPS واسه گیم خوب نیست، چطوره این قضیش؟ بعضی میگن تقاوت اونقدر زیاد نیست.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان يه سوال
من ميخواستم تلويزيون بگيرم اكثر دوستان سوني w800 رو پيشنهاد ميكنن خواستم بدونم با توجه به اينكه با پولش ميشه تلويزيون 4k هم خريد ميصرفه w800 بخرم يا اينكه 4k با توجه به اينكه امكان داره كنسولا تو اينده نزديك 4k ساپورت بشن بصرفه تره؟؟
و اينكه با اين قيمت ميشه تلويزيون 4k خريد كه انطباق تصوير خوبي هم داشته باشه براي گيم؟؟
پ.ن : براي اتاقم ميخوام و نميخوام بالاي ٤٨ اينچ باشه، w800 هم ٤٣ اينچش مد نظرمه

سلام من به چند دلیل فعلا تو نخ تلویزیون های 4k نیستم و به نظرم در حال حاضر خرید تلویزیون 4k منطقی نیست ( به خصوص از نظر کارایی) . اما راجع به w800 که گفتی خودم چند روز پیش از سری c یکی خریدم و با چندتا بازی و فیلم بلوری اورجینال تست کردم از همه نظر عالی بود . وضوح ، رنگ ، روون بودن تصویر (همون انطباق تصویر) ، input lag همه چیزش من رو راضی کرد . راجع به انطباق تصویر که برای بازی گفتی پنل این تلویزیون 120 هرتز واقعیه که به صورت نرم افزاری تا 800 هرتز ارتقا پیدا میکنه و input lag نسبتا پایینی هم داره (حدود 35 میلی ثانیه)که برای بازی خوبه .

• Like
Reactions: faraz_n

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام من به چند دلیل فعلا تو نخ تلویزیون های 4k نیستم و به نظرم در حال حاضر خرید تلویزیون 4k منطقی نیست ( به خصوص از نظر کارایی) . اما راجع به w800 که گفتی خودم چند روز پیش از سری c یکی خریدم و با چندتا بازی و فیلم بلوری اورجینال تست کردم از همه نظر عالی بود . وضوح ، رنگ ، روون بودن تصویر (همون انطباق تصویر) ، input lag همه چیزش من رو راضی کرد . راجع به انطباق تصویر که برای بازی گفتی پنل این تلویزیون 120 هرتز واقعیه که به صورت نرم افزاری تا 800 هرتز ارتقا پیدا میکنه و input lag نسبتا پایینی هم داره (حدود 35 میلی ثانیه)که برای بازی خوبه .
اتفاقا الان دیگه باید تلویزیون فورکا خرید . الان دیگه کنسولهای جدید مایکروسافت و سونی هم که نهایت تا اخر 2017 عرضه میشه ( سونی احتمالا زودتر ) فورکا ساپورت هستن و قراره بازیها رو 4k اجرا کنن .
الان بری تلویزیون فول اچدی بخری مثل اینکه که چند سال پیش که فول اچ دی رو بورس بود میرفتی crt میخریدی!
تازه الان هم فرق تلویزیونهای فول اچدی و فورکا نهایت 1 یا دو تومنه و می ارزه فورکا خرید .
من خودم js8980 سامسونگ دارم به جرات میگم تو led ها از نظر پخش فیلم و تصویر رقیب نداره ولی چون تو حالت خارج از گیم مد اینپوت لگ خیلی میره بالا برای گیم سونی یه مقدار بهتره. اگر هم پول زیاد باشه oled های الجی محشرن.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
اتفاقا الان دیگه باید تلویزیون فورکا خرید . الان دیگه کنسولهای جدید مایکروسافت و سونی هم که نهایت تا اخر 2017 عرضه میشه ( سونی احتمالا زودتر ) فورکا ساپورت هستن و قراره بازیها رو 4k اجرا کنن .
الان بری تلویزیون فول اچدی بخری مثل اینکه که چند سال پیش که فول اچ دی رو بورس بود میرفتی crt میخریدی!
تازه الان هم فرق تلویزیونهای فول اچدی و فورکا نهایت 1 یا دو تومنه و می ارزه فورکا خرید .
من خودم js8980 سامسونگ دارم به جرات میگم تو led ها از نظر پخش فیلم و تصویر رقیب نداره ولی چون تو حالت خارج از گیم مد اینپوت لگ خیلی میره بالا برای گیم سونی یه مقدار بهتره. اگر هم پول زیاد باشه oled های الجی محشرن.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
در کل حرفت درسته ولی اینجا محتویات برای تلویزیون های 4k خیلی محدوده و فعلا نمیشه از تمام توانایی و ظرفیت این تلویزیون ها (از نظر تصویری) استفاده کرد البته استفاده من از تلویزیون فقط بازی نیست و فیلم هم زیاد نگاه میکنم البته با کیفیت درست حسابی . اگر تلویزیون 4k میخریدم شاید نهایت استفاده ای که میتونستم ازش بکنم (در حد کیفیت واقعی 4k)اجرای بازی های 4k بود اونم از یه سال دیگه .
الان خیلی ها میرن تلویزیون 4k کلی پول میدن میخرن بعد میارن خونه و چند تا فیلم 1080 میزارن توش اونم نه 1080 واقعی از این کیفیت متوسط ها که تو اینترنت هست و دو سه گیگ حجم دارن و بیت ریت تصویر پایینه (فیلم های فول اچ دی واقعی و درست حسابی بالای 10 گیگ حجم دارن و بیت ریت تصویر به شدت بالاس) و خیلی هم حال میکنن که تلویزیون 4k خریدن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: faraz_n

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اساتيد سايتي هست كه اطلاعاتش جامع باشه از مشخصات فني تلويزيونها؟؟ ايراني باشه چه بهتر چون ميخوام ببينم تو بازار ايران موجوده يا نه

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
اساتيد سايتي هست كه اطلاعاتش جامع باشه از مشخصات فني تلويزيونها؟؟ ايراني باشه چه بهتر چون ميخوام ببينم تو بازار ايران موجوده يا نه

فکر نمی کنم سایت ایرانی ای باشه که اطلاعات فنی دقیقی بده و خیلی به طور کلی توضیح میدن به نظرم از هر برندی میخوای بگیری برو داخل سایت اصلی خودش و برای نقد و بررسی حرفه ای میتونی بری تو سایت Rtings .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
آقا چند اینچه؟ چند گرفتی؟ قیمت 50 اینچشو داری؟ 50 به بالا داری؟مدلشم میگی؟ خیلی فرق داره با سری B؟ زیاد شد! شرمنده! میخوام بگیرم تا الان تصمیمم روی سری B بود ولی اگر از لحاظ قیمتی و کیفی به صرفه هست برم سراغ سری C! تشکر و منتظرم!

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام نظرتون در رابطه با Samsung JS9000 چیه؟
تلویزیون بسیار خوبیه . الان هم تخفیف خوبی خورده . من خودم از تلویزیون کرو خوشم نمیاد وگرنه اینو میگرفتم . Js8980 که من گرفتم صفحه تخت همینه . البته اون 9000 هشت هسته ایه مال من 4 هسته ای .

• Like
Reactions: M@SOUD64

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر