خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان اگه ممکنه بهترین تنظیماتی که میشه برای رنگ LED قرار داد را بگید ممنون میشم. یعنی مثلا میزان کنتراست، نور، وضوح و بقیه را رو چه اندازه ای قرار بدم؟

کلا میخوام تنظیمات یه جوری باشه که نور پردازی در موقع روز در بازی‌ها را به بهترین شکل نشون بده.
دوست عزیز اینی که میگم رو یه امتحان بزن

نور پس زمینه:16 رنگ:65 روشنایی:45 وضوح:70 درخشندگی پویا: کم (خاموش هم میزارم) حالت: بازی
ضمن اینکه LED من فول اچ دی سامسونگه.جدا راضیم ازش.
و اینم بگم هر کی با یه تنظیماتی راحت تره مثلا بعضیا میگن رنگ رو 50 بزار یا میگن وضوح رو 10 بزارید که به نظر من تصویر تار و کم رنگ میشه در این شرایط ولی بهت بگم زیاد باهاش ور بری وسواس میشی و آخرش چشت اینقدر قاطی میکنه که یه چیز هچلهفتی در میاد ...مثل عطر

• Like
Reactions: THE BEST BOY

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
سلام دوستان
لطفا یه مانیتور یا تلویزیون برای ps4 پیشنهاد بدین تا قیمت 800 تومن خودم نظرم روی این مدل هست Asus VX248H Monitor ولی بعضیا میگن برای کنسول خوبه بعضیا میگن خوب نیست سردرگم شدم .
شما اگه مدلی بهتری سراغ دارید لطفا معرفی کنید
با تشکر

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
دوستان به نظر شما این مدل lg-49UF69000GI برای گیم خوبه ؟ از نظر response time و input lag

اگه این مدل خوب نسیت چندتا پیشنهاد بدید لطفا

price range : 3t

48 تا ۵۰ اینچ

mohsenloveme

کاربر سایت
May 6, 2010
10
من متاسفانه سری 4k نداشتم سری قبلیش رو داشتم که منوی خیلی ساده ای داشت کمی باهاش کار کنید قطعا باید راه حلی داشته باشه از سایت rtings هم می تونید کمک بگیرید.

حقیقتش x850c یا اصلا سونی جدید تنظیماتش خیلی تو در تو هست برای گرفتن کیفیت عالی ازش باید خیلی تلاش کنید من به شخصه 1 ماه تمام در حال تنظیمش بودم بدون دستگاه کار خیلی سختی هست برای همینم 1 سری تنظیمات در اینده براش می ذارم تا کسایی که دارن لذت ببرن خوشبختانه سونی در حالت گیم همون کیفیتی رو می شه ازش گرفت که در حالت های دیگه می شه.
شما خارج از حالت گیم اصلا بازی نکن لگ بالای 70 اصلا قابل بازی کردن نیست لذت بازی هم منهندم می شه برای شما که بالای 100 می ره اصلا هیچ بازی ای نمی شه باهاش بازی کرد لگ باید زیر 50 باشه ا لذت بازی از بین نره برای حرفه ای ها هم زیر 40 باید باشه.
دوست عزیز ممکنه یه تنظیم خوب واسه گیم از ال ای دی سونی بدید ما هم استفاده کنیم؟ من اطلاعات تئوری قوی ای ندارم و w800c خریدم و میخوام خروجی خوبی بگیرم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام نظر دوستان در مورد این tv چیه ؟
LG LED TV 43UF680 فقط برای گیم و فوتبال می خوام با توجه به 4k بودنش قیمت خیلی خوبی هم داره . از نظر کیفیتی دوستان تایید می کنن ؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه دوستان با 3,500,000 ار برند سامسونگ برای گیم (4K - TV) میشه خرید؟ ... استفاده من صرفا گیم و کنسول هستش در ضمن گارانتی اصلا برام مهم نیست

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان به نظر شما این مدل lg-49UF69000GI برای گیم خوبه ؟ از نظر response time و input lag

اگه این مدل خوب نسیت چندتا پیشنهاد بدید لطفا

price range : 3t

48 تا ۵۰ اینچ
سلام به همه دوستان با 3,500,000 ار برند سامسونگ برای گیم (4K - TV) میشه خرید؟ ... استفاده من صرفا گیم و کنسول هستش در ضمن گارانتی اصلا برام مهم نیست
بهترین مدل تلویزیون با کمترین input lag برای بازی و دیدن فیلم که الان تو بازار ایران هست مدلهای juc7920 و juc8920 هست از سامسونگ که مدل 8920 سه بعدی هم داره و یه خورده اسپیکرهای بهتری داره...هر دو مدل هم سایزهای مختلفی دارن.

• Like
Reactions: M@SOUD64

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
بهترین مدل تلویزیون با کمترین input lag برای بازی و دیدن فیلم که الان تو بازار ایران هست مدلهای juc7920 و juc8920 هست از سامسونگ که مدل 8920 سه بعدی هم داره و یه خورده اسپیکرهای بهتری داره...هر دو مدل هم سایزهای مختلفی دارن.
ممنون دوست عزیز Input lag این مدلها چقدر هستش؟ در ضمن از قابلیت HDR هم پشتیبانی میکنن

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
ممنون دوست عزیز Input lag این مدلها چقدر هستش؟ در ضمن از قابلیت HDR هم پشتیبانی میکنن
اول اینکه متشکرم چون منم خیلی چیزا نمیدونستم مثل همین hdr که یه مقدار اینترنت گردی کردم خیلی چیزا دستم اومد ولی کلا بگم که خیلی بیشتر از اون دو مدلی که پست قبلیم معرفی کردم مدل سامسونگ هست ولی با توجه به اینکه اسم مدلهایی که توی ایران هست با خارج فرق میکنه و خیلی از این مدلها رو نمیشه سرچ زد و مشخصاتش رو اینترنتی گیر آورد ، چیزهایی که من تونستم گیر بیارم اینا بود.
اینپوت لگ رو میتونید از این لیست ببینید
Input Lag of TVs
البته خودتون از سایتهای دیگه هم پیگیری کنید.
من اون دو مدل سامسونگ رو نتونستم توی اون لیست پیدا کنم ( اسم مدلهای داخل با خارج فرق میکنه دیگه ) ولی طبق سایت سامسونگ ایران
48" UHD 4K Curved Smart TV JUC8920 Series 8 (UA48JU7500WSHD) | Support | SAMSUNG ایران
ju8920 همون ju7500 هستش که توی لیست اینپوت لگ تلویزیونها جزو بالاترینها قرار داره
بازم اگه سرچ کنید خود ju7500 رو هم میتونید پیدا کنید تو ایران به همین نام.ولی نمیدونم چرا چند تا نام برای یه مدل تلویزیون هست.اگه شما چیزی فهمیدید یا بچه ها کسی میدونه بگید که ما هم بدونیم.
ضمنا مدل ju7500 قابلیت hdr نداره.مدلهای js قابلیت hdr دارن مطابق لیست پایین

Samsung's 2015 TV line-up - full overview - FlatpanelsHD
که باز من مثلا توی دیجیکالا یه مورد js7980 دیدم که توی سایت سامسونگ همچین مدلی نیست و نتونستم معادل خارجیش رو پیدا کنم و نمیدونم کدوم مدل میشه ولی با توجه به همون لیست اینپوت لگ اگه بخوایم بگیم باز هم مدل ju7500 از مدلهای js اینپوت لگ کمنری دارن
در مورد اختلاف اسم برای یک مدل از تلویزیون در داخل و خارج کشور هم اگه اطلاعاتی به دست آوردید ممنون میشم بگید.

• Like
Reactions: M@SOUD64

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر