خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان مانیتور BenQ RL2755HM چطوره؟یه نظری بدین لطفا...
بعد از یه ماه تحقیق و شک داشتن بین مانیتور و tv ، سه ماه پیش گرفتمش که راضیم از همه نظر فقط یه هدست گلد یا اسپیکر خوب هم باید بگیری چون اسپیکراش خیلی ضعیفه.

• Like
Reactions: Saitama

michael21

کاربر سایت
Sep 14, 2015
3
سلام ، دوستان مدل 48JU6980 سامسونگ، کسی کد مدلی که تو اروپا هست رو میدونه ، که آدم بتونه روش تحقیق کنه !؟!
سلام این مدل با مدل 6990 پنلشون یکیه،فقط امکانات 6990 بیشتر،مدل اروپاییش ju6400 میشه،قسمت سامسونگ ایران که بری تلویزیون 6990 انتخاب کنی،تو اخر ادرس بار به اروپایی میزنه مدل که میشه UAJU6400.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,306
نام
Farzad
سلام دوستان یه TV تو رنج ۲.۷۰۰ اگر میشه معرفی کنید.خودم X830 Sony و Ju7100 samsung مد نظرم هست.سونی که تو سایتا نبود واسه خرید.سامسونگ هم مدلش واسه ایران نمیدونم چی میشه که بگردم

آخرین ویرایش:

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
سلام خسته نباشید

دوستان من واقعیتش زده کلم یه مانیبتور 2k به اسمasus MG 279 Q Gaming بگیرم چون اخه هم pc دارم هم ps4

ولی به هرحال بازیهای کنسول هم 1080 هستش دیگه طبیعیه با رزولشیین بالای مانیتور ها اون شفافیت از بین بره

موندم چیکار کنم ؟ قصد تی وی خریدنم ندارم اصلا !!

فقط اگه از دوستان کنسول رو تست کردن مثلا توی مانتیور های 2k لطف کنن بگن چقدر فرق میکنه ؟ تفاوت طوری هستش که بزنه تو ذوق؟

یکی کمک کنه بی زحمت

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان
یکی دو هفته پیش تو این انجمن تلویزیون sony 32inch w670 رو پیشنهاد دادن که بگیرم...متاسفانه موجود نبود جایی...
مدل جایگزین یا مشابه تو همین رنج قیمت یا پایین تر وجود نداره که مناسب گیم باشه?

c r y s i s 2

کاربر سایت
Oct 26, 2011
8
با سلام خواهشن کمک کنید
یه سوال داشتم خیلی ممنون میشم جواب بدین
یه تی وی میخواستم تو رنج ۱۳۰۰ اما اینجا تا جایی که خوندم هیچ مدلی نیست مانیتور پیشنهاد میدن اما سایز ۳۲ یا حتی ۴۰ تی وی ال جی سامسونگ سونی تو بازار هست سوالم اینه که اینقدر تفاوت کیفیت وجود داره بین تصاویرکه هیچکس پیشنهاد نمیده ؟؟؟؟؟؟ چه مدلی تو این رنج پیشنهاد میکنید؟ بعضی نظرات انگار کیفیتش در حد پلی ۳ پایین میاد اینقدر تفاوت داره مرسی

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
با سلام خواهشن کمک کنید
یه سوال داشتم خیلی ممنون میشم جواب بدین
یه تی وی میخواستم تو رنج ۱۳۰۰ اما اینجا تا جایی که خوندم هیچ مدلی نیست مانیتور پیشنهاد میدن اما سایز ۳۲ یا حتی ۴۰ تی وی ال جی سامسونگ سونی تو بازار هست سوالم اینه که اینقدر تفاوت کیفیت وجود داره بین تصاویرکه هیچکس پیشنهاد نمیده ؟؟؟؟؟؟ چه مدلی تو این رنج پیشنهاد میکنید؟ بعضی نظرات انگار کیفیتش در حد پلی ۳ پایین میاد اینقدر تفاوت داره مرسی
والله من یه مدت تحقیق کردم.چنتا مدل پیدا شد.
Samsung j5000-j5200-j6200-j6300-h6350
از سایت rtings پیداشون کردم.شمام یه نگا بنداز:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر