خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
اقا من ی tv میخوام 32 اینچ واسه ps4 قیمتم تا 1100000تومن اینم بگم گیمر حرفیم زمانپاسخگویی لگو اینا بهترین حالت ممکن باشه با توجه ب بوجم(مجبورم tv بگیرم وگرنه مانیتور میگرفتم) ترجیحا سونی باشه اکه کیفیت بهتر از سونی میشناسین معرفی کنین مرسی دوستان(یکی از دوستام tv خونشونو 4سال پیش گرفتن 1تومن سونی من کنسولمو وصل کردم اونجا اینقدر ک کیفیتش قشنگ بود من تعجب کرده بودم واسه همین میگم سونی باشه ترجیحا)
رفیق مانیتور که به صرفه تره.
چرا مانیتور نمیگیری؟
الان مانیتور های asus با پنل tn میتونی بگیری با سرعت فوق العاده 1ms و کنتراست شاهکار 1:80.000.000 میلیون
سایز حدود 23 یا 24 اینچ قیمتشون هم حدود 800 تومن هست، عمدتا اسپیکر هم دارن

Sent from my Samsung Galaxy Note3 using Tapatalk

navid_khan

کاربر سایت
Dec 26, 2015
4
رفیق مانیتور که به صرفه تره.
چرا مانیتور نمیگیری؟
الان مانیتور های asus با پنل tn میتونی بگیری با سرعت فوق العاده 1ms و کنتراست شاهکار 1:80.000.000 میلیون
سایز حدود 23 یا 24 اینچ قیمتشون هم حدود 800 تومن هست، عمدتا اسپیکر هم دارن

میدونم مانیتور بهتره چون نصف شب اینا ی فوتبال یا برنامه بخوام ببینم دیگه نمیخوام تو حال بیام مزاحم خونواده بشم واسه همین tv میخوام اگه مانیتور بخوام bnqمیخرم 27 اینچ حالا دوستان ی tv خوب معرفی میکنین

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
میدونم مانیتور بهتره چون نصف شب اینا ی فوتبال یا برنامه بخوام ببینم دیگه نمیخوام تو حال بیام مزاحم خونواده بشم واسه همین tv میخوام اگه مانیتور بخوام bnqمیخرم 27 اینچ حالا دوستان ی tv خوب معرفی میکنین
هر جور خودت راحتی
ولی من هم همین مسئله رو داشتم ، مانیتورا ورودی hdmi دارن ، یه گیرنده دیجیتال 70 تومنی میخری میذاری کنارش با hdmi وصلش میکنی به مانیتور

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
سلام دوستان
تصمیم خرید مانیتور
BenQ GW2760HM

رو دارم
این پنل چه تفاوتی با TN و IPS داره؟

BenQ GW2760HM LED Monitor | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا
دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم زودتر جواب بدید چون خریدم عجله ای هست و باید 3 تا مانیتور بخرم و انتخابم تا الان این مدل بوده که از نوع پنلش اگاهی ندارم
سپاس

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام.
یه TV می خواستم تا 32 اینچ که زاویه دید و عمق رنگ خوبی داشته باشه با کیفیت Full HD حالا اگر اندازه TV کمترم بود مشکلی نداره!
سقف قیمت 1200000
دوستان چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم زودتر جواب بدید چون خریدم عجله ای هست و باید 3 تا مانیتور بخرم و انتخابم تا الان این مدل بوده که از نوع پنلش اگاهی ندارم
سپاس

دوست عزیز پنل این مانیتور TN هست ولی نمایشگرش بصورت LED هست، در ضمن الان مانیتورهای خوب برای گیمینگ با پنل TN باید تاخیر 1 میلی ثانیه داشته باشن که این تاخیرش 4 میلی ثانیه هست که از این نظر مشابه IPS هست اما کیفیت تصویر و زوایه دیدش به پای اون نمیرسه. این مدل قیمتش نزدیک به همون مدله و تاخیرش هم 2 میلی ثانیه هست و بنظرم انتخاب بهتریه. با این قیمت میتونید 27 اینچ IPS مدل S27D590 سامسونگ رو هم در نظر داشته باشید.

سلام.
یه TV می خواستم تا 32 اینچ که زاویه دید و عمق رنگ خوبی داشته باشه با کیفیت Full HD حالا اگر اندازه TV کمترم بود مشکلی نداره!
سقف قیمت 1200000
دوستان چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

پیشنهاد میشه یه مقدار بوجه رو افزایش بدید و W670 سونی رو با قیمت 1350 خریداری کنید، کوچکتر از 32 سایز استانداردی نیست و تو اون رنج مانیتور RL2755HM از برند بنکیو انتخاب خوبیه.

M_k_k_12

کاربر سایت
Jan 23, 2016
18
سلام.
اقايون يك TV خوب تا ٣٦اينچ حداكثر ٤٠اينچ ترجيحا مارك سوني يا سامسونگ مناسب براي گيم چند در مياد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان من میخوام مانیتور benq rl2755HM رو بگیرم ،میخوام ببینم جایی رو سراغ دارید که این مانیتورو بتونم زیر 1 تومان بخرم؟سایت های مربوط به اجناس بانه ای رو هم گشتم ولی هیچ کدومشون اصلا مارک benq رو نداشتن.ممنون میشم کمکم کنید بانه ای هم بود مسئله ای نیست

navid_khan

کاربر سایت
Dec 26, 2015
4
هر جور خودت راحتی
ولی من هم همین مسئله رو داشتم ، مانیتورا ورودی hdmi دارن ، یه گیرنده دیجیتال 70 تومنی میخری میذاری کنارش با hdmi وصلش میکنی به مانیتور

ا ه!مگه مانیتور نشون میده tv رو نمیدونستم!

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام به همه
دوستان من میخوام مانیتور benq rl2755HM رو بگیرم ،میخوام ببینم جایی رو سراغ دارید که این مانیتورو بتونم زیر 1 تومان بخرم؟سایت های مربوط به اجناس بانه ای رو هم گشتم ولی هیچ کدومشون اصلا مارک benq رو نداشتن.ممنون میشم کمکم کنید بانه ای هم بود مسئله ای نیست

به نظر منم بهترین گزینه برا ps4 هست.
منم تا چند وقت دیگه میخرم این مانیتور رو.
کمترین قیمتی هم که دیدم 1/130/000 بوده
فکر نمیکنم زیر 1 تومن گیر بیاد

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
سلام به بزرگواران عزیز
یه تلویزیون 40 اینچ(برای ps4 و فیلم رو دیوار اتاق میخوام نصب شه) قیمت تا 1.600.000 یا یه کم بالاتر چی پیشنهاد میکنین
الان یه مانیتور 22 اینچ دارم و فقط دنبال tv هستم
ممنون

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
سلام به بزرگواران عزیز
یه تلویزیون 40 اینچ(برای ps4 و فیلم رو دیوار اتاق میخوام نصب شه) قیمت تا 1.600.000 یا یه کم بالاتر چی پیشنهاد میکنین
الان یه مانیتور 22 اینچ دارم و فقط دنبال tv هستم
ممنون
من توشیبا 40l2450 گرفتم و راضی هستم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
میخوام تی وی ۳۲ اینچ فول اچ دی بگیرم برای ایکس وان و پلی ۴ و بین پاناسونیک و سامسونگ و فیلیپس موندم که کدام رو انتخاب کنم
۳۲ اینچ هر سه برند هم مشخصات تقریبا یکسانی داره ۱۰۰ هرتز و ۱۰۸۰P
قیمت، گارانتی و خدمات پس از فروش هم اصلا برام مهم نیست و فقط کیفیت برام مهمه
ممنون میشم تو انتخاب کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر