خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
سلام

یه تی وی میخواستم بگیرم تا قیمت 3500 چه مدلایی پیشنهاد میکنین ؟ البته برای کنسول نمیخوام ولی خب گاهی هم با کنسول میرم سراغش :D

ترجیحا 50 یا بالاتر باشه..

این دو مدل رو دیدم بد نبودن :

50W828

50w800c

ممنون:)

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من این طور که این مدت خوندم و تحقیق کردم بنظرم خرید مانیتورهای بالای 60 هرتز برای کنسول آنچنان بدردبخور نیست چون کنسول محتوای بالای 60 هرتز نداره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام

یه تی وی میخواستم بگیرم تا قیمت 3500 چه مدلایی پیشنهاد میکنین ؟ البته برای کنسول نمیخوام ولی خب گاهی هم با کنسول میرم سراغش :D

ترجیحا 50 یا بالاتر باشه..

این دو مدل رو دیدم بد نبودن :

50W828

50w800c

ممنون:)

فکر کنم full hd داره به انتهای خط در سایز بزرگ ها می رسه رسما بالای 32 اینچ dpi ازار دهنده می شه پیشنهادم با 3.5 یا 50ju700 هست یا 50cx600 هست اولی 3.800 بانه ایش می شه دومی 2.700 با گارانتی اصلی اما خوب اولی چیز بهتریه اپ اسکیل بهتری داره اما پاناسونیک کیفیت تصویرش بهتره اما دقت رنگش کمتره 3d نداره پنلش 60 هرتزه تاخیر یا لگش هم بیشتره با این حال w800c هم در full hd ها جز بهترین ها هست. اینم بگم نگران full hd نباشید به زیبیی به 4k اپ اسکیل می شه بهترین اپ هم ابتدا برای سونی هست بعد سامسونگ sony که من تست کردم محشره فرق با 4k اصلی بسیار کم هست بسیار هم ازش تعریف می کنن البته فقط full hd عالی اپ اسکیل می شه زیر این فرقش زیاد می شه.
من این طور که این مدت خوندم و تحقیق کردم بنظرم خرید مانیتورهای بالای 60 هرتز برای کنسول آنچنان بدردبخور نیست چون کنسول محتوای بالای 60 هرتز نداره
بله درسته اما اکثر tv ها بالای 60 هرتز هم نمی کشن مگر استثنایی عین سونی سری x جدید. پنل 120 هرتز برای قابلیت 3d با motion در نظر گرفته می شه اما به هر حال 120 هرتز بودنش مخصوصا برای فیلم که دیگه لگ اهمیتی نداره ضروری هست البته سونی قابلیت clearness در گیم قابل استفاده هست لگی هم اضافه نمی کنه که نیاز به پنل 120 هرتز هم داره در کل 120 هرتز بگیرید باز بهتره ب نظر شخصیم اینه که بازم 60 هرتز در پنل 120 هرتز بهتر نشون داده می شه این اخر حرفم بار علمی نداره فقط نظر شخصی هست.
این مدل 4K سامسونگ رو کسی جایی دیده بفروشن؟ البته ۴۰ اینچیش.

Samsung JU7100 Review (UN40JU7100, UN50JU7100, UN55JU7100, UN60JU7100, UN65JU7100, UN75JU7100, UN85JU7100)

دقیقا همین مدل مدنظرمه.

سایز 40 در ایران نیومده اگرم باشه خیلی کمه سایز زیر 55 سونی هم همچنان خبری ازش نیست اما اگر جفتش اومدن پیشنهادم سونی هست حتی اگر قیمتش بیشتر باشه

1 نکته ی خیلی خیلی مهم هم بگم سونی 2015 از زیرنویس فارسی عین بنز پشتیبانی می کنه کافیه در تنظیمات برید از سایز رنگ با خود فارسی کردنش(نه زبان فقط زیرنویس) درش هست باز اینم اگر نشد بابا android tv هستا mx player بریزید لذت ببرید.

آخرین ویرایش:

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
هر کسی تمام پست هایی که قبلا دادی رو بخونه خیلی راحت متوجه میشه که شما از سونی یه قدیسی ساختی که انگار توسط چیزی فراتر از انسان ساخته شده‌است و همیشه در جواب دوستانی که مشکل شون رو با تلوزیون شون مطرح کردن سعی در تخریب حق انتخاب شون داشتی
باید خدمتت تون عرض کنم که سامسونگ محصولاتش در حال حاظر رتبه اول تا چهارم برترین تلوزیون های سال 2015 رو طبق برسی و نظر سنجی سایت هایی مانند rting به خودش اختصاص داده و سونی که شما انقد داری سنگ شو به سینه میزنی رتبه 10 رو داراست
همه اینو میدونن که هر چقد پول بدی همون قدر هم اش میخوری. ولی اگه مشکل مالی وجود نداشته باشه سامسونگ فعلا حرف اول رو میزنه
من خودم در حال حاضر lg دارم دلیل نمیشه به دوستاب بدون دلیل بیام بگم سونی به درد نمیخوره بیاید lg بخرید

Sent from my C6602 using Tapatalk
من ترجیح میدم زیاد تایپ نکنم مخصوصا در این جواب. و مثل اونایی که اگه باهاشون درمورد مشخصات واقعی و نقطه تولید سامسونگ و ال جی هایی که توی ایرانه، حرف میزنی، کااااااملا یه چیز دیگه جواب میدن و اصلا انگار علامت سوال تو رو ندیدن ، خودشونو میزنن کوچه علی چپ.
د خب چرا به جای اینکه جواب به پست من بدی، نمیری جواب به بچه ها بدی که چرا همون مدلهایی که توی سایتهای خارجی ، [که همونم معلوم نیست شماها کدومو میگی و چقدر معتبره که سونی رو گذاشته دهم (خخخخخخخخخ) ] دقیقا اسم برده ، از کدوم فروشگاه توی ایران میشه خرید ؟؟؟
و بتونی بهشون جواب بدی که چرا مدلی که فک میکرد همونه که توی سایت خارجی بود، خرید و اومد خونه، ولی علاوه بر

اختلاف حروف و اعداد دقییییییق پارت نامبر مدل،

حتی حاشیه ها و پایه هاشم مثل مدلهایی که توی سایت خارحی گفته بود، نیییییست ؟؟؟؟

دیگه خیلی دیره ،
جوونهای ایرانی سوادشون یه کم زیاد تر از طول سی سال گذشته شده .
خودشون همونجوری که دوستان و میبینم که اونا هم (بر خلاف دیکتاتوری موجودی بازار جلوی چشمشون توی شهرهای ایران) خبرررررردااااار شدن سری ٢٠١٥ سونی ، هشششششت ماهه تولید شده توی جهاااان و مییییییتونه به دستشون برسه .

حالا هم که طبق تلاش و همت جوونهای آگاه و با سواد سرزمینمون،
داریم میبینم اخبار از سری D سونی که ٢٠١٦ خواهند بود ،
کیییییییف میکنم مثل خرررررر .
دوستمون میاد همون مدل رسیوری میذاره که من میدونم باید جوونها بدونن وجووووود دااااره ،میذاره،
من کییییییف میکنم مثل خررررررر .

رویش ناگزیر جوانه را چه میکنید ؟

Sent from my A0001 using Tapatalk

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
درود
من پیشنهاد دوستانه ام به کسانیکه قدرت مالی دارن و دنبال یه 4K TV جادویی میگردن، تا چند ماه دیگه صبر پیشه کنند و بهترین مدل SONY سری D 2016 رو تهیه کنند.اگه به صفحات خیلی قدیمی تر سر بزنید من تمام TV های جدید SONY رو معرفی کردم( اواسط دی هر سال)(با نام کاربری rznrz....) همیشه این موقع سال گفتم که عزیزان صبر کنند.وگرنه فقط سری C 2015 رو بگیرید.

خصوصاً امسال SONY بطرز اعجاب آوری از رقیبان جلو افتاده. اگه باور ندارید تو یوتیوب بزنید SONY CES 2016 و صحبتهای باورنکردنی کارشناسان رو گوش کنید.
چند وقت پیش یه تاپیکی همینجا گذاشتم که سامسونگ به اهل فن و به کارشناسان رشوه میده تا نمرات بالایی به TV و گوشی و محصولاتش بده.
برای همینه که من هیچکدوم این سایتها رو قبول ندارم،و به چشم خودم کاملاً اطمینان دارم.
در ضمن چند مورد خیلی مهم موقع خرید؛
۱-ساپورت 4KTV از HDMI 2.0.
۲-ساپورت MHL 3.0
۳-ساپورت USB3 و خواندن فرمت HEVC یا h.265
۴-ساپورت سیستم بسیار پیشرفته HDR
۵-که مختص سونی هستش. ترایلمینیوس و ایکسریلیتی.

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
درود
من پیشنهاد دوستانه ام به کسانیکه قدرت مالی دارن و دنبال یه 4K TV جادویی میگردن، تا چند ماه دیگه صبر پیشه کنند و بهترین مدل SONY سری D 2016 رو تهیه کنند.اگه به صفحات خیلی قدیمی تر سر بزنید من تمام TV های جدید SONY رو معرفی کردم( اواسط دی هر سال)(با نام کاربری rznrz....) همیشه این موقع سال گفتم که عزیزان صبر کنند.وگرنه فقط سری C 2015 رو بگیرید.

خصوصاً امسال SONY بطرز اعجاب آوری از رقیبان جلو افتاده. اگه باور ندارید تو یوتیوب بزنید SONY CES 2016 و صحبتهای باورنکردنی کارشناسان رو گوش کنید.
چند وقت پیش یه تاپیکی همینجا گذاشتم که سامسونگ به اهل فن و به کارشناسان رشوه میده تا نمرات بالایی به TV و گوشی و محصولاتش بده.
برای همینه که من هیچکدوم این سایتها رو قبول ندارم،و به چشم خودم کاملاً اطمینان دارم.
در ضمن چند مورد خیلی مهم موقع خرید؛
۱-ساپورت 4KTV از HDMI 2.0.
۲-ساپورت MHL 3.0
۳-ساپورت USB3 و خواندن فرمت HEVC یا h.265
۴-ساپورت سیستم بسیار پیشرفته HDR
۵-که مختص سونی هستش. ترایلمینیوس و ایکسریلیتی.

Z5 PREMIUM DUAL

البته کمی صبر میشه تا مهر سال دیگه چون معمولا تی وی های جدید سونی هر سال مهر بانه میاد یک ماه بعد هم گارانتی دار .

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
البته کمی صبر میشه تا مهر سال دیگه چون معمولا تی وی های جدید سونی هر سال مهر بانه میاد یک ماه بعد هم گارانتی دار .
بله هر سال خرداد ماه لانچ TV های SONY بود که شهریور و مهر به بانه و تهران میرسید.

امسال ولی فرق میکنه، لانچ این TV ها تا چند هفته دیگه هستش که حداکثر تا تیر ایران.

Z5 PREMIUM DUAL

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به هر حال سری c هم عالی کار شده تا نقد رسمی سری d نیاد نمی شه نظر داد این قابلیت 4000 تا هم برای بک لایت چه خبره مگه ادم از جونش سیر شده 50 الی 100 تا کار ادم رو راه می ندازه مگر اینکه لب ساحل بخواید بازی کنید.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوست عزیز این ها بهترین گزینه ها برای خریدن؟ خودتون با ps4 تست کردین مشکلی نداشت؟
بعد این گیمینگ مانیتور های بنکیو چطورن؟مثلا مدل BenQ RL2455HM Gaming LED Monitor ؟
اولی شو خودم دارم یه 5 ماهیه باهاش حسابی بازی کردم به نظرم کیفیتش محشره از tv خودم بهتر هستش ولی چون سایزش به نظرم کوچیکه اینه که ناچاره به tv وصل کردم
در مورد benq چون ندارم نمیتونم نظر بدم ولی به نظرم قیمت بالایی دارن و چیز دندون گیری هم نصبت به همین ایسوس ندارن

من ترجیح میدم زیاد تایپ نکنم مخصوصا در این جواب. و مثل اونایی که اگه باهاشون درمورد مشخصات واقعی و نقطه تولید سامسونگ و ال جی هایی که توی ایرانه، حرف میزنی، کااااااملا یه چیز دیگه جواب میدن و اصلا انگار علامت سوال تو رو ندیدن ، خودشونو میزنن کوچه علی چپ.
د خب چرا به جای اینکه جواب به پست من بدی، نمیری جواب به بچه ها بدی که چرا همون مدلهایی که توی سایتهای خارجی ، [که همونم معلوم نیست شماها کدومو میگی و چقدر معتبره که سونی رو گذاشته دهم (خخخخخخخخخ) ] دقیقا اسم برده ، از کدوم فروشگاه توی ایران میشه خرید ؟؟؟
و بتونی بهشون جواب بدی که چرا مدلی که فک میکرد همونه که توی سایت خارجی بود، خرید و اومد خونه، ولی علاوه بر

اختلاف حروف و اعداد دقییییییق پارت نامبر مدل،

حتی حاشیه ها و پایه هاشم مثل مدلهایی که توی سایت خارحی گفته بود، نیییییست ؟؟؟؟

دیگه خیلی دیره ،
جوونهای ایرانی سوادشون یه کم زیاد تر از طول سی سال گذشته شده .
خودشون همونجوری که دوستان و میبینم که اونا هم (بر خلاف دیکتاتوری موجودی بازار جلوی چشمشون توی شهرهای ایران) خبرررررردااااار شدن سری ٢٠١٥ سونی ، هشششششت ماهه تولید شده توی جهاااان و مییییییتونه به دستشون برسه .

حالا هم که طبق تلاش و همت جوونهای آگاه و با سواد سرزمینمون،
داریم میبینم اخبار از سری D سونی که ٢٠١٦ خواهند بود ،
کیییییییف میکنم مثل خرررررر .
دوستمون میاد همون مدل رسیوری میذاره که من میدونم باید جوونها بدونن وجووووود دااااره ،میذاره،
من کییییییف میکنم مثل خررررررر .

رویش ناگزیر جوانه را چه میکنید ؟

Sent from my A0001 using Tapatalk
همون طور که سامسونگ و آل جی تو ایران مونتاژ میشن سونی هم مونتاژ میشه یه سری از مدل هاشون تو ایران این موضوع چه ربطی به بحث ما داره؟ .حالا شما مونتاژی دوس نداری بخری تشریف میبری جوان رود یا بانه مدل میدی اورج تحویل میگیری هر مدلی که بخای

Last edited by a moderator:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من یه LED Smart TV 55" LG دارم برای PS3 ازش استفاده می کردم. کاربریش برای PS4 هم خوبه؟
از دوستان کسی میتونه بگه این مدل چه معایب خاصی داره ؟

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
سلام
دوستان یه سوال دارم,ممنون میشم زود جواب بدین
برای ps4 تلوزیون 40 اینچ UHD رو پیشنهاد میکنیین؟ full hd بهتره یا uhd برای ps4؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من یه LED Smart TV 55" LG دارم برای PS3 ازش استفاده می کردم. کاربریش برای PS4 هم خوبه؟
از دوستان کسی میتونه بگه این مدل چه معایب خاصی داره ؟

شما باید ابتدا بگید مدل دقیقش چیه uf چنده؟ اما در کل led های lg بدترین انتخاب ممکن برای 1 گیمر هستن برای همیم اینقدر قیمت کمی دارن lg فقط oled هاش به درد می خوره تمامی سری های lg led هم پنل ips دارن که کیفیت جالبی ارائه نمی ده.
باز اگر مدل دقیق بگید بیشتر می گم چه معایبی داره

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
سلام
درود
خب معلومه 4K بهتره.
ولی تو این سایز fhd خوب گیر نمیاد چه برسه به 4K.

Z5 PREMIUM DUAL

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
فور کا زیر 50 اینچ با فول اچدی تفاوت خاصی نداره . تو سایز چهل همون فول اچدی بگیرید . سونی w800c سایز 43 برای شما مناسبه .
لطفا سریعتر جواب بدین,ps4 میتون uhd رو ساپورت کنه؟

خیر ساپورت نمیشه .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
مسلما در هر سایزی 4k بهتره 4 برابر شدن dpi چیز کمی نیست کیفیت بسیار بهتر می شه دیگه الان هر full hd به 4k upscale می شه که بسته به برند کیفیتش فرق می کنه اما همه ی برند ها امسال در زمینه قابل قبول یا حتی عالی کار کردن پس نگران 4k نباشید درسته که 4k نیست اما نزدیکش می تونید بازی کنید.
لطفا سریعتر جواب بدین,ps4 میتون uhd رو ساپورت کنه؟

تا جایی که اطلاع دارم برای فیلم اره اما بازی نه چرا که hdmi 1.4 هست اخر حدش 4k 24 هرتز هست مناسب فیلم ها(البته اگرم می کرد هیچ بازی ای در 4k 10 فریم هم نمی داد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر