خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام میخواستم بدونم اگر اینپوت لگ یه تلویزیون مثلا 37 میلی باشه اما من به دلخواه خودم توی تنظیمات تلویزیون دست ببرم مثلا کنتراست tv رو ببرم بالا یا شارپنس tv رو ببرم بالا ایا روی اینپوت لگ تلویزیون تاثیر داره ایا بالاتر میره اینپوت لگ یا نه

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
با سلام
من خونه یک مانیتور 22 اینچ ال جی دارم مدل W2253TQ
البته ورودی HDMI نداره و DVI داره و باید از تبدیل استفاده کنم می خواستم یک PS4 بگیرم رو این جواب میده؟

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
سلام دوستان.
من تازه عضو سایت شدم.
میخواستیم یه تلویزیونledبگیریم.
تلویزیون مورد نظرم LG LB65200 هست.و تصمیم به خریدش داشتم.
ولی چند بار از نزدیک دیدمش احساس کردم رنگ ها و رنگ مشکی عمیقی نداره (مثل سامسونگ)و بحث دوستان رو میخوندم میخوندم مثل اینکه تلویزیون های الجی مشکلاتی دارن.
کلا دو دل شدم در مورد این تلویزیون.
الان شما چه پیشنهادی به من میدین???
این تلویزیون رو بگیرم یا پیشنهاد دیگه ای دارین?
سایز 42 مد نظرم هست قیمتش هم دو تا دو نیم باشه.
بین الجی و سامسونگ و سونی.
یه پیشنهاد بهم بدید.
راستی واسه ps4 میخوام تلویزیون بگیرم.
دوستان اهل فن لطفا راهنمایی کنید.

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
سلام دوستان.
من تازه عضو سایت شدم.
میخواستیم یه تلویزیونledبگیریم.
تلویزیون مورد نظرم LG LB65200 هست.و تصمیم به خریدش داشتم.
ولی چند بار از نزدیک دیدمش احساس کردم رنگ ها و رنگ مشکی عمیقی نداره (مثل سامسونگ)و بحث دوستان رو میخوندم میخوندم مثل اینکه تلویزیون های الجی مشکلاتی دارن.
کلا دو دل شدم در مورد این تلویزیون.
الان شما چه پیشنهادی به من میدین???
این تلویزیون رو بگیرم یا پیشنهاد دیگه ای دارین?
سایز 42 مد نظرم هست قیمتش هم دو تا دو نیم باشه.
بین الجی و سامسونگ و سونی.
یه پیشنهاد بهم بدید.
راستی واسه ps4 میخوام تلویزیون بگیرم.
دوستان اهل فن لطفا راهنمایی کنید.

sony model
w800b
و
w800c
برای شما مناسب است.
البته بدون گاراتیش رو با بودجه ای که داری می تونی بخری.
به نظرم حد اقل بیست صفحه از این تاپیک رو بخون تا دستت بیاد چه چیز هایی رو موقع خرید باید تست کنی.
از فروشنده هم یک ماه ضمانت بگیر.
+++
lg lb65200 رو یکی از دوستان اینترنتیه من خرید.و لکه های سیاه در تصویرش داشت.در حد خوبی بود و من بهش گفتم که نمی خواد به گارانتی بگی برات تعویض کنه.
چون خیلی گیر داد گارانتی تلویزیون رو براش تعویض کرد.تلویزیون دومی که براش آوردن متاسفانه لکه هاش از اولی بیشتر بود.بار دوم هم براش تعویض کردن ایندفعه مدل ۶۹۰۰۰ رو سفارش داد.این یکی هم لکه داشت.ولی از اون دوتا کم تر بود.دیگه داره تحمل میکنه‌.
به نظرم آدم باید قبل از خرید تلویزیون خودش رو بد شانس ترین آدم دنیا تصوّر کنه.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
یه کابل HDMI خوب می خوام برا PS4 بگیرم.
کابلی که خودش داره به نظر بی کیفیت میاد! درسته فرقی تو کیفیت تصویر نداره ولی می ترسم به TV ضرر بزنه, چون بعضا تصویر سیاه می شه و دوباره برمی گرده.
خیلی دنبال کابل اصل Monster گشتم ولی نتونستم پیدا کنم! یه مارکی هم هست به نام Daiyo, کلا تو فروشگاه های ایرانی پیدا می شه! فکر کنم فیک باشه! خلاصه اگه مدل خاصی یا جایی می شناسید که کابل اورجینال داشته باشه ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
یه کابل HDMI خوب می خوام برا PS4 بگیرم.
کابلی که خودش داره به نظر بی کیفیت میاد! درسته فرقی تو کیفیت تصویر نداره ولی می ترسم به TV ضرر بزنه, چون بعضا تصویر سیاه می شه و دوباره برمی گرده.
خیلی دنبال کابل اصل Monster گشتم ولی نتونستم پیدا کنم! یه مارکی هم هست به نام Daiyo, کلا تو فروشگاه های ایرانی پیدا می شه! فکر کنم فیک باشه! خلاصه اگه مدل خاصی یا جایی می شناسید که کابل اورجینال داشته باشه ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

اینکه تصویر قطع و وصل میشه.
برای منم میشه.زمانی که مهتابی رو روشن میکنم.یا یخچال که روشن میشه تصویر قطع و وصل میشه.
اگر کابل رو عوض کردی و درست نشد زیاد سخت نگیر.نگران نباش به تلویزیون ضرر نمیزنه.
اگر بخوای گیر بدی خیلی توی خرج میافتی آخرم درست نمیشه.
از سیم کشی برخی از خونه ها هست.
ولی کابل رو عوض کن احتمالاً درست میشه.

در سایت دیجی کالا کابل های philips موجود هست.فکر کنم سه مدل موجود هست که همگی عالی هستند و هیچ فرقی با هم ندارند.
بهترین کابل همین فیلیپس هست.

link
.
.

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
سلام.مانیتور منم بالاخره رسید:
سرانجام مدل Samsung S27 D590 رو خریدم .
تصویری از مانیتور:
خدایش از لحاظ طراحی براش کم نذاشتن.خوشگله:

اینم یه تصویر در حالت Game Mode off:

همون تصویر در حالت Game Mode On:

البته هم شبه و هم کیفیت دوربینم جالب نیست.
در کل اگه بخوام صحبتی داشته باشم باید بگم یه تلویزیون بالا رده نسبت به مانیتور کیفیت واقعا بهتری رو ارائه میکنه.
من چند ماهی بود به علت نداشتن مانیتور با تلویزیون W800B 50 inch سونی بازی میکردم.واقعا کیفیت ابن تلویزیون فوق العاده است.الان که با مانیتور بازی میکنم تفاوت رو کاملا احساس میکنم البته این به معنی بد بودن تصویر مانیتور نیست من از مانیتورم خیلی راضیم.
در مورد رسپاون تایم 5ms مانیتور هم باید بگم اصلا تفاوت رو احساس نخواهید کرد.دیگه فکر نکنم از بلک آپس 3 بازی سریعتری داشته باشیم.روی مانیتور هیچ مشکلی با این بازی نداشتم.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

مبارک باشه.بالاخره راه راستو پیدا کردی:d
طراحیش خوبه ولی خب شله انگار...حالا شایدم واسه من مشکل داره
کیفیت مانیتور رو اصلا نباید با tv مقایسه کرد.چون مثلا بخوای با tv متنی رو بخونی یا وگردی کنی چشمات نابود میشه
اینم رو game mode بزنی رنگاش در حد tv میشه زیاد فرقی نداره:d
حالت گیم رو حتما رو بازی open world مثل gta تست کن خیلی فرق میکنه با معمولی

آخرین ویرایش:

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
ممنون از وقتی که گزاشتین و راهنمایی کردین.
میشه در مورد این دو تلوزیون(w800bوc)کمی توضیح بدید.
چیزایی مثل زاویه دید،عمق رنگ مشکی و ظاهر وقسمت هایی که مهم هستند و معیاری برای خرید یک تلوزیون هستندو نقاط ضعف و قوتش رو لطف کنید بگید.یا چند تا لینک که نقد و بررسی کرده باشن بهم بدید.
هر چی تو اینترنت چرخیدم چیز زیادی متوجه نشدم.
راستی چند وقت پیش یه تصویر دیدم که کیفیت صفحه تلوزیون سامسونگ با سونی رو با هم مقایسه کرده بود که تو تصویر تلوزیون سامسونگ رنگ ها خیلی شفاف تر و زنده تر بود ولی تو سونی خیلی کدر و بی روح بود.
میخواستم بدونم تو این تلوزیون ها هم همینطوره؟؟؟
تشکر از دوستان بابت راهنمایی.
شب خوش.

- - -ویرایش - - -

تصویری از مانیتور:
خدایش از لحاظ طراحی براش کم نذاشتن.خوشگله:

اینم یه تصویر در حالت Game Mode off:

همون تصویر در حالت Game Mode On:

البته هم شبه و هم کیفیت دوربینم جالب نیست.
در کل اگه بخوام صحبتی داشته باشم باید بگم یه تلویزیون بالا رده نسبت به مانیتور کیفیت واقعا بهتری رو ارائه میکنه.
من چند ماهی بود به علت نداشتن مانیتور با تلویزیون W800B 50 inch سونی بازی میکردم.واقعا کیفیت ابن تلویزیون فوق العاده است.الان که با مانیتور بازی میکنم تفاوت رو کاملا احساس میکنم البته این به معنی بد بودن تصویر مانیتور نیست من از مانیتورم خیلی راضیم.
در مورد رسپاون تایم 5ms مانیتور هم باید بگم اصلا تفاوت رو احساس نخواهید کرد.دیگه فکر نکنم از بلک آپس 3 بازی سریعتری داشته باشیم.روی مانیتور هیچ مشکلی با این بازی نداشتم.
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

داداش شما که تلوزیون سونی W800Bدارید چه جور تلوزیونی هست؟؟؟؟؟
میخوام یه 42 اینچش رو بگیرم.
بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
چیزایی مثل زاویه دید،عمق رنگ مشکی و ظاهر وقسمت هایی که مهم هستند و معیاری برای خرید یک تلوزیون هستندو نقاط ضعف و قوتش رو لطف کنید بگید.یا چند تا لینک که نقد و بررسی کرده باشن بهم بدید.
راستی چند وقت پیش یه تصویر دیدم که کیفیت صفحه تلوزیون سامسونگ با سونی رو با هم مقایسه کرده بود که تو تصویر تلوزیون سامسونگ رنگ ها خیلی شفاف تر و زنده تر بود ولی تو سونی خیلی کدر و بی روح بود.
شب خوش.

- - -ویرایش - - -

داداش حقیقتا من فوق العاده ازش راضیم.حالا نمیدونم بین سایز 50 و 42 چه فرقی هست ولی من از تلویزیون خودم راضیم حالا بازم به نظرم اگه تونستی برو از نزدیک ببین.شاید شما دوس نداشته باشی کیفیتشو.
تنها نقطه ضعفش کیفیت 3D اش هست که جالب نیست.وگرنه از لحاظ اینپوت لگ و کیفیت تصویر من یکی رضایت صد در صدی دارم ازش.

آخرین ویرایش:

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
شب خوش.

- - -ویرایش - - -

من تازه W800B گرفتم؛ این TV برا گیم عالیه.

درمورد زاویه دید، ضعیفه. برا من که تکی از TV استفاده می کنمــ عالیه؛ ولی اینکه خانوادگی از زوایای مختلف نگاه بشه، مناسب نیست.
عمق رنگ مشکی تو این TV عالیه؛ حتی وقتی کنتراست رو درجه Maxـه. کلا کیفیت تصویر این TV عالیه.
پسندیدن با نپسندیدن ظاهر امری سلیقه ای هست. من دیزاینش رو دوست دارمــ؛ طراحی مینیمالــ با حاشیه خیلی نازک.

غیر از زاویه دید محدود و کیفیت 3D، ضعف دیگه ای نداره.
طراحی خوب، کنتراست بالا و کیفیت عالی تصویر، زمان پاسخ دهی و لگ پایین، از نقاط قوت این TV هستند.

هیچ وقت برای مقایسه دو TV، رنگ رو معیار قرار ندید. تا یه TV از نظر تصویر کالیبره نشده، نمی شه در مورد رنگ ها نظر داد.
خیلی راحت می شه با دستکاری تنظیمات تصویر روی هر تلویزیونی رنگ ها رو شفاف تر جلوه داد؛ رنگ هایی البتهـ غیرواقعی! ویدئو پایین خیلی ساده این مورد رو شرح داده!
منظور از گذاشتن این ویدئو، این نیست که تلویزیون سونی بهتر از سامسونگـه؛ هدف، توضیح این مطلبه که نمی شه از روی رنگ در مورد کیفیت TV نظر داد.

[video=aparat;zgTC0]http://www.aparat.com/v/zgTC0[/video]

بررسی W800B از نگاه سایت rtings
بررسی سری W8 از نگاه سایت flatpanelshd

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام اقای PS1 عزیز راستش در مورد خرید تلویزیون X930C سونی یکم دودل شدم ممنون میشم راهنمای کنید اول اینکه به سایت RTINGS رفتم این نوشته که پایین گذاشتم از خود سایت نگرانم کرد انگلیسیم خوب نیست ولی احساس بدی دارم
توی یه سایت ایرنی هم نوشته برای بازی زیاد خوب نیست یعنی متوسطه.اما توی همین سایت RTINGS از تلویزیون Samsung JS9000 برای بازی خیلی تعریف کرده راهنمای کنید بیشتر نگرانیم واسه اینپوت لگ هستش که x930c.سی و هفت میلی بود ولی سامسونگ فکر کنم 23 میلی تازه رو حالت گیم مود 37 میلی هستش که من رو حالت گیم مود نمیزارم بخاطر که از نظر من کیفیت بازیو میاره پایین توی خیلی از tv ها امتحان کردم پس وقتی از حالت گیم مود tv رو خارج کنم اینپوت لگ هم میاره بالا بخاطر همین ترسیدم
There's not too much delay between entering a command and seeing the reaction onscreen, so most people will have no issues with gaming on this TV

آخرین ویرایش:

hamed 7465

کاربر سایت
Feb 3, 2014
14
من تازه W800B گرفتم؛ این TV برا گیم عالیه.

درمورد زاویه دید، ضعیفه. برا من که تکی از TV استفاده می کنمــ عالیه؛ ولی اینکه خانوادگی از زوایای مختلف نگاه بشه، مناسب نیست.
عمق رنگ مشکی تو این TV عالیه؛ حتی وقتی کنتراست رو درجه Maxـه. کلا کیفیت تصویر این TV عالیه.
پسندیدن با نپسندیدن ظاهر امری سلیقه ای هست. من دیزاینش رو دوست دارمــ؛ طراحی مینیمالــ با حاشیه خیلی نازک.

غیر از زاویه دید محدود و کیفیت 3D، ضعف دیگه ای نداره.
طراحی خوب، کنتراست بالا و کیفیت عالی تصویر، زمان پاسخ دهی و لگ پایین، از نقاط قوت این TV هستند.

هیچ وقت برای مقایسه دو TV، رنگ رو معیار قرار ندید. تا یه TV از نظر تصویر کالیبره نشده، نمی شه در مورد رنگ ها نظر داد.
خیلی راحت می شه با دستکاری تنظیمات تصویر روی هر تلویزیونی رنگ ها رو شفاف تر جلوه داد؛ رنگ هایی البتهـ غیرواقعی! ویدئو پایین خیلی ساده این مورد رو شرح داده!
منظور از گذاشتن این ویدئو، این نیست که تلویزیون سونی بهتر از سامسونگـه؛ هدف، توضیح این مطلبه که نمی شه از روی رنگ در مورد کیفیت TV نظر داد.

[video=aparat;zgTC0]http://www.aparat.com/v/zgTC0[/video]

بررسی W800B از نگاه سایت rtings
بررسی سری W8 از نگاه سایت flatpanelshd

ممنون بابت وقتی که گذاشتید و جواب دادید.
نظرتون در مورد w800cچیه و چه فرقی با w800bداره??
بین این دو تا کدوم رو پیشنهاد میدید?????

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر