خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
درود دوستان من میخوام تلویزیون بگیرم. با توجه به اینکه میخوام ps4 هم بخرم میخوام که مچ باشن. اولین سوالم اینه که تو چه چیزایی باید مچ باشه؟ و دوم اینکه چه تلویزیونی پیشنهاد میکنید؟ سونی و غیر سونی .میخوام 4k باشه و 55 اینچ. هزینه هم تا 10 تومن.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
756
Input Lag of 2015 TVs
اکثر مدلهای 2015 دیگه اینپوت لگ زیر 50ms دارن،که به هیچ عنوان لگی ایجاد نمیکنه.این مدل X830C هم فکر کنم تو حالت عادی 37ms هستش.که کاملاً برای بازی عالیه.
اینی که شما میفرمایی تو حرکت سایه ایجاد میشه بخاطر اینپوت لگ نیستش.
علتش کم بودن هرتز واقعی و مجازی هستش.
مدل X830C موشن فلو 800 هرتز داره که عالیه.
ولی متاسفانه سیستم ترایلیمینیوس (رنگ زنده) رو نداره که مجبوری بخاطر این مزیت عالی حداقل سری X850c رو بگیری.
جدول مقایسه و کارایی رو چندصفحه قبل گذاشتم،با دقت بخون.

XPERIA Z3+

برای بازی مشکل ایجاد میکنه
منظورت توی حالت عادی 37 میلی هستش یعنی چی .اگه من بهترین تنظیمات رو برای تلویزیون انجام بدم اینپوت لگ بالاتر میره اگه اره چقدر و ایا

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان عزیز به نظرتون sony klv 40r452a برای ps4 مناسبه؟ممنون از اساتید و بزرگواران عزیز
برای گیم انتخابت رو ببر طرف سری W سونی که هم کیفیت بالاتری داره و هم input lag پایین توی این سایز بهترین گزینه w670 هست که تولید نمیشه اما هنوز هست توی بازار و قیمتی حدود 2300 تا 2400 داره.

mjstyle

کاربر سایت
Oct 9, 2015
17
TV برای PS4

منم خیلی وقته دنبال همچین چیزی ام، تلویزیونی با این مشخصاتی که گفتین برای سامسونگ میشد 32f6450 و سونی 32w670a اما حدود 3 ساله که توقف تولید شدند. که هرکدوم رو که گیر آوردین خوشا به سعادتتون، خودم دو سه هفته اس دارم بانه و تهران رو زیرو رو میکنم.

سایز 32 سونی چیز بدردبخوری پیدا نکردم، از سامسونگ هم یه مدل پیدا کردم که سری J هست و تازه تولید شده مدل 32j5880 کیفیت تصویر و پانلش عالی هست منتها رفرش ریتش 100، از این بهتر چیزی پیدا نکردم و متاسفانه کسی ام نتونست کمکم کنه.الجی و شارپ و پانوسونیک و ... که هیچی.
سلام دوست عزیز منم این مدل انتخابی شمارو تو بازار دیدم ولی هنوز تو خریدش شک دارم میخواستم ببینم شما راضی هستی مخصوصا از نظر رفرش ریت خوبه یا تصاویر سریعو تار نشون میده؟

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت دوستان عزیز بنده قصد خرید TV 40 اینچ برای PS4 دارم بودجمم 1500 لطفا راهنماییم کنید موندم چکار کنم؟

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
دوستان امروز زدم led مون رو شکوندم سر بازی آسغال batman arkham night هزینه تعمیرش میگن 80 درصد کل تلویزیونه

درستش کنم یا یه نو بگیرم ؟

فروشنده عوضی بهم گفته بود صفحش ضد ضربه هست و نشکن تو روحش عوضی

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز منم این مدل انتخابی شمارو تو بازار دیدم ولی هنوز تو خریدش شک دارم میخواستم ببینم شما راضی هستی مخصوصا از نظر رفرش ریت خوبه یا تصاویر سریعو تار نشون میده؟

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت دوستان عزیز بنده قصد خرید TV 40 اینچ برای PS4 دارم بودجمم 1500 لطفا راهنماییم کنید موندم چکار کنم؟

زیر 40 اینچ نخر چون جزییات رو از دست میدی

دنبال tv باش که رنگ مشکی رو درست مشکی نشون بده نه خاکستری

در ضمن رنج رنگهای تیره مثل قهوه ای و خاکستری و سیاه و اینجور رنگها کاملا قابل درک و دیدن باشه کافیه یه فیلم با تم تیره بذاری تا بهترین انتخاب رو بکنی
من فیلم tomarrow edge رو پیشنهاد میدم برای بررسی کیفیت تصویر نمایشگر

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام وقت بخیر دوستان
من در حال حاضر و میشه گفت خیلی وقته که یه تی وی 32 اینچ فول (ویرا)پاناس.نیک دارم ولی جدیدا بفکرم زده یه مانیتور بگیرم این مدلBenQ XL2411Z Gaming LED Monitor

میشه بگید این مانیتور چجوریاست آیا ارزش خریدا داره هم برای گیم روی کنسول های نسل هشتمی هم پی سی(یا اینکه همین lcdک دارم خوبه)
ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام وقت بخیر دوستان
من در حال حاضر و میشه گفت خیلی وقته که یه تی وی 32 اینچ فول (ویرا)پاناس.نیک دارم ولی جدیدا بفکرم زده یه مانیتور بگیرم این مدلBenQ XL2411Z Gaming LED Monitor
جسارتا
مشکلت با TV الانت چیه که میخوای مانیتور بگیری ؟

cr9

کاربر سایت
Jul 13, 2009
46
سلام دوستان برای ps4 نطرتون راجب به مدل ایکس ویژن چطور است؟
[h=1]X.Vision Xk4370 LED TV[/h]
راستش من مانیتور 22 اینچ داشتم این مدل تو هایپر نزدیک خونه شد بود 1250 یدونه برا خونه گرفتم (مادر پدرم فقط کانالای داخلو نگاه میکنن)

یه ساعت ps4 و وصل کردم بهش خیلی خوب بود حداقل برا منی که با اون مانیتور 22 داشتم بازی میکردم عالی بود (دیگه دل نیمره با مانیتور بازی کنم )

بنظرتون یدونه برا اتاقم بگیرم یا تا 1600 یه مدل از شارپ بگیرم ؟ تو هایپر کنار هم دیگه تفاوت قابل محسوسی ندارن از نظر کیفیت تصویر

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
من دو سه هفته ایه که 6490 سامسونگ خریدم, 48 اینچ.3100 تومن که با سینما و دو سه تا کابل شد 4250

از کیفیت تصویرش راضیم.
ولی از برند سامسونگ بدم اومد! بخاطر جزئیاتی که کاش بهش دقت میکردن و اعصاب منو خورد نمیکردن!!
مثلا اینکه وقتی تلویزیون رو روشن میکنی سینما هم روشن شه.
وقتی سینما روشنه ولوم تلویزیون کلا قطع شه و وقتی با ریموت تلویزیون ولومو بالا پایین میکنی صدای سینما کم و زیاد شه نه تلویزیون!!!
و...

قبلا سونی داشتم اصلا این مشکلاته سینکه تی وی و سینما رو نداشت.

الان یه مشکلی که دارم زمانی که نور تصویر در حال پخش کم و زیاد میشه تلویزیون به طور خودکار نور صفحه رو کم و زیاد میکنه.
یه راهکار پیدا کردم که انجام دادم و زیاد تغییری نکرد.
کسی راهی سراغ داره واسه برطرف کردن این مشکل؟( البته خوده سامسونگ اسمشو مزیت میزاره!!)

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
من دو سه هفته ایه که 6490 سامسونگ خریدم, 48 اینچ.3100 تومن که با سینما و دو سه تا کابل شد 4250

از کیفیت تصویرش راضیم.
ولی از برند سامسونگ بدم اومد! بخاطر جزئیاتی که کاش بهش دقت میکردن و اعصاب منو خورد نمیکردن!!
مثلا اینکه وقتی تلویزیون رو روشن میکنی سینما هم روشن شه.
وقتی سینما روشنه ولوم تلویزیون کلا قطع شه و وقتی با ریموت تلویزیون ولومو بالا پایین میکنی صدای سینما کم و زیاد شه نه تلویزیون!!!
و...

قبلا سونی داشتم اصلا این مشکلاته سینکه تی وی و سینما رو نداشت.

الان یه مشکلی که دارم زمانی که نور تصویر در حال پخش کم و زیاد میشه تلویزیون به طور خودکار نور صفحه رو کم و زیاد میکنه.
یه راهکار پیدا کردم که انجام دادم و زیاد تغییری نکرد.
کسی راهی سراغ داره واسه برطرف کردن این مشکل؟( البته خوده سامسونگ اسمشو مزیت میزاره!!)
در مورد مشکل اولت، دقت کن کابل HDMI بین تلویزیون و سینما خانگی رو حتما به قسمتی بزنی که نوشته DRC ، شاید این باشه؟! یعنی تا این حد خنگولن؟!

برای این نور تصویر هستا که هی کم و زیاد میشه، ببین تو تنظیمات "مصرف برق" و این صحبتا، یه جایی باید باشه که نور تصویر رو بر اساس شرایط نوری محیط،یک قسمت دیگه داره بر اساس شرایط نوری خود تصویر نور رو کم و زیاد میکنه که به قول خودشون چشم اذیت نشه! اگر پیداش کردی باش ور برو تا درست شه
یا اینکه تو قسمت کنتراست تصویر و تنظیمات مربوط به تصویر یا یه همچین چیزی، حالت تصویر رو بزار روی "روشن" یا "براق" یا بقولی Brightness رو ببر ته!

من مانیتور سامسونگ دارم (فقط مانیتوره) 23 اینچه، خوبه.ولی هیچوقت ریسک نکردم برم تلویزیون 50اینچی سامسونگ بخرم :d با توجه به صحبتات مثل اینکه کار خوبی کردم سونی دارم :d

(میگم نکنه همون میلاد ـه تو بازینمایی که خواست بره سر جلسه کنکور،پیچید رفت توپخونه بازی کنسول بخره :d ، البته بعید میبینم خودش باشی)

قربانت،موفق باشی :)

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
در مورد مشکل اولت، دقت کن کابل HDMI بین تلویزیون و سینما خانگی رو حتما به قسمتی بزنی که نوشته DRC ، شاید این باشه؟! یعنی تا این حد خنگولن؟!

برای این نور تصویر هستا که هی کم و زیاد میشه، ببین تو تنظیمات "مصرف برق" و این صحبتا، یه جایی باید باشه که نور تصویر رو بر اساس شرایط نوری محیط،یک قسمت دیگه داره بر اساس شرایط نوری خود تصویر نور رو کم و زیاد میکنه که به قول خودشون چشم اذیت نشه! اگر پیداش کردی باش ور برو تا درست شه
یا اینکه تو قسمت کنتراست تصویر و تنظیمات مربوط به تصویر یا یه همچین چیزی، حالت تصویر رو بزار روی "روشن" یا "براق" یا بقولی Brightness رو ببر ته!

من مانیتور سامسونگ دارم (فقط مانیتوره) 23 اینچه، خوبه.ولی هیچوقت ریسک نکردم برم تلویزیون 50اینچی سامسونگ بخرم :d با توجه به صحبتات مثل اینکه کار خوبی کردم سونی دارم :d

(میگم نکنه همون میلاد ـه تو بازینمایی که خواست بره سر جلسه کنکور،پیچید رفت توپخونه بازی کنسول بخره :d ، البته بعید میبینم خودش باشی)

DRC رو نمیدونستم حتما نگاه میکنم خدا کنه از اون باشه. خیر ببینی جوون :d

مصرف برق همش خاموشه. اونیکی رو هم عوض کردم احساس میکنم بهتر شده اما همچنان پابرجاست. از کنتراست هم نیس.

من الان خونه بابامینا سونی داریم کاملا هم راضیم از همه نظر ( البته LCD )

( من پامو از دبیرستان اونورتر نذاشتم :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر