خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستای خوب بازیسنتر متاسفانه یه سری کالا هارو میزنن این ویژگی رو داره که بعد از خریدن میبینی نداره پس تا خودتون کاراییش رو نبینید نخرید مثلا نوشته فول اچ دی بعد اچ دی هستش

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
پس چرا از HU8890 که 4K هم هست گرونتره؟

دو تا دلیل داره
دلیل اول اینکه دیگه تولید نمیشه و تولیدش متوقف شده و هرچی هست فروشنده ها از قبل دارن و به سختی گیر میاد .
دلیل دومش هم اینکه این تلویزیون درسته فور کا نیست ولی یک تلویزیون همه چی تمومه یعنی تو فول اچدی ها تکه و اون 8890 رو فول اچدی کیفیت اینو نداره . فیلم و دیتای فورکا هم الان بسیار بسیار محدوده و به سختی گیر میاد و هنوز متعارف نشده .
رویوها رو تو سایتها بخونی خودت متوجه میشی . اگر دنبال یه فول اچدی همه چی تمومی همینو بگیر ولی اگر فورکا میخوای صبر کن تا سری جدید سونی بیاد .

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
بین w800b و w600b موندم کدوم رو انتخاب کنم،با توجه به اینکه حدود 600 تومان w800 گرونتره

آقا من w800b دارم خیلی هم خوبه صداشو باید تنظیم کرد کانالای دیجیتالو خیلی با کیفیت میاره هر کی میبینه فکر میکنه کانالا اچ دی هست،ps4 هم که حرف نداره،شخصا با سامی و الجی که از این گرونتر بودن مقایسه کردم،تصویرشون کند و رنگاش مردن بودند.تو ps4 میزاریش رو گیم مود حالشو میبری

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام..نیما جان داداش این مدل F8880 تا اونجایی که من میدونم 4K نیست...درسته؟
سلام
4K نیست ولی نسبت به 8890 که مدل 4K سامسونگ می باشد برای گیم بسیار بسیار مناسبتر است

دو تا دلیل داره
دلیل اول اینکه دیگه تولید نمیشه و تولیدش متوقف شده و هرچی هست فروشنده ها از قبل دارن و به سختی گیر میاد .
دلیل دومش هم اینکه این تلویزیون درسته فور کا نیست ولی یک تلویزیون همه چی تمومه یعنی تو فول اچدی ها تکه و اون 8890 رو فول اچدی کیفیت اینو نداره . فیلم و دیتای فورکا هم الان بسیار بسیار محدوده و به سختی گیر میاد و هنوز متعارف نشده .
رویوها رو تو سایتها بخونی خودت متوجه میشی . اگر دنبال یه فول اچدی همه چی تمومی همینو بگیر ولی اگر فورکا میخوای صبر کن تا سری جدید سونی بیاد .

دقیقا تایید میکنم
البته بگردی خیلی پیدا میکنی F8880 نمایندگی های سامی دارند

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دنبال یه مانیتور LED یا PDPام. (LCD اصلاً نباشه.) که رزولوشن 1080p هم ساپورت کنه و با PS4 هم خوب مچ باشه. یه مانیتور با این مشخصات به نظرتون چقدر قیمت‌ داره؟ دنبال مانیتور 4-5 میلیونی نیستم یه مانیتور که حداقل کیفیت خوبی داشته باشه و تا آخر نسل جوابگو باشه. در ضمن چه مدل مانیتور نسبت به بقیه بهترِ؟ شنیدم مانیتورهای سونی با PS4 سازگارتر هست؟ خلاصه ممنون می‌شم یه راهنمایی کلی کنید چون کلاً تو این زمینه مبتدی‌ام. : دی

چه سایزی ؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دور و بر 20-21 اینچ. کلاً کیفیت تصویر بیشتر برام اهمیت داره تا سایز.

چند وقت پیش یکی از دوستام این مانیتور رو خرید خیلی خوشم اومد ازش مخصوصا تو کیفیت تصویر برای بازی .
قیمت | خرید | مشخصات مانیتور حرفه ای 23 اینچ IPS تمام اچ دی ایسوس PA238Q

این مانیتور هم جی دیگه دیدم و پسندیدم .
قیمت | خرید | مشخصات مانیتور 23 اینچ IPS ایسوس MX239HR تمام اچ دی Full HD

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان 2تا tv هست مدل سامسونگ که یه قیمت هستن
6355 و 6390
یکیشون سه بعدیه اما اسمارت نیست
اون یکی اسمارته ولی سه بعدی نیست
کدومشونو بخرم؟
و اینکه cpu تو tv چه کاربردی داره؟مدل6390 cpu چهار هسته ای داره ممنون اگه زود جواب بدید

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان 2تا tv هست مدل سامسونگ که یه قیمت هستن
6355 و 6390
یکیشون سه بعدیه اما اسمارت نیست
اون یکی اسمارته ولی سه بعدی نیست
کدومشونو بخرم؟
و اینکه cpu تو tv چه کاربردی داره؟مدل6390 cpu چهار هسته ای داره ممنون اگه زود جواب بدید

من خیلی وارد نیستم اما یه کوچولو تجربه دارم
تجربه خودم اینه که 3D آنچنان کارایی نداره ینی شما امکان بازی کردن در حالت 3D برای مدت زیادی رو نداری اما TV هایی که از 3D پشتیبانی میکنند در حالت عادی کیفیت تصویر خیلی خوبی ارائه میدن
در رابطه با کاربرد CPU در TV اطلاعات کافی ندارم اما یه موردی که برای یه گیمر خیلی حیاتی هست هرتز TV هست . سرعت رفرش تصویر بسیار مهمه بازم دوستانی که تخصصی وارد هستن بهتر کمک میکنند

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
آقا لطف میکنید چندتا تلویزیون 4K خوب معرفی کنید! 50اینچ باشه به بالا

قبمت تا چند مد نظرتون هست ؟
تلویزیون فورکا خوب ده میلیون به بالاست . تلویزیونهای فورکا ارزون مثل پنج شش تومن نه اچدی کامل هستن نه فورکا درست درمون . در حد 10-11 تومن مدلهای فورکا سونی خیلی خوبی هستن خواستی مدلهاش رو میگم .
میتونید هم صبر کنید تا سری جدید سونی چند ماه دیگه بیاد گفته شده قیمتش نسبت به تلویزیونهای فعلی ارزانتره .

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
من خیلی وارد نیستم اما یه کوچولو تجربه دارم
تجربه خودم اینه که 3D آنچنان کارایی نداره ینی شما امکان بازی کردن در حالت 3D برای مدت زیادی رو نداری اما TV هایی که از 3D پشتیبانی میکنند در حالت عادی کیفیت تصویر خیلی خوبی ارائه میدن
در رابطه با کاربرد CPU در TV اطلاعات کافی ندارم اما یه موردی که برای یه گیمر خیلی حیاتی هست هرتز TV هست . سرعت رفرش تصویر بسیار مهمه بازم دوستانی که تخصصی وارد هستن بهتر کمک میکنند

با تشکر از دوست گرامی
کسی کارایی cpu رو واسه tv میدونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر