خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
تو سامسونگ استور زده 950 تومن فقط خواستم بدونم کیفیتش واقعا خوبه یا نه و اینکه واقعا fhd هست؟!
اگه حالا 200-300 تومن هم بالاتر چیز بهتری هست معرفی کنید
سلام داداش نسبت به قیمتش تلویزیون خوبی هست از نظر کیفیت تصویر
وای اگه بتونی این مدل رو پیدا کنی به نظر من بهتره
این لینکی که میزارم چند تا فروشگاه زده موجود میخوای باهاشون تماس بگیر یا برو توی بازار بگرد پیدا میکنی احتمالا
میهن مارکت - قيمت فروش تلویزیون ال ای دی سه بعدی LED 3D - سامسونگ SAMSUNG 32F6450 32inch

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
یه سوال کلیشه ای: کلا سوای مصرف برق که مهم نیست تفاوت lcd با led در چیه؟!

تو نور پس زمينه هستش دوست عزيز همين طور به خاطر داشتن نورهاي رنگي آبي سبز قرمز نور پس زمينه رو تحت تاثير قرار ميدن. در كل برتري با led هستش

- - -ویرایش - - -

يكي جواب ما رو بده ديگه

ما حدود 6 تومن بودجه داريم ميخوام يه 4k tv بين سايزهاي 49 تا 55 با توجه به بودجه بخريم. شما دوستان چي پيشنهاد ميكنيد؟ عجله ندارم خودم فعلا يه lg 42 3d full hd دارم ازش راضيم . ولي يه اخلاق خوب يا بد دارم اينه كه تلويزيونم بايد به روز باشه حتما ;) شانس بد ما هم اينه كه نمايندگي samsung دقيقا چسبيده به ساختمون خونه امونه lg سه تا مغازه بالاتر sony هم يه چهار راه بالاتر:d من هر روز ميخوام برم سر كار چشم به 4k tv هاشون ميفته . ديگه قشنگ هوايي ميشم كه برم يكي رو بگيرم. البته تو صفحات قبل دوستان گفتن صبر كن تا سري جديد سوني بياد كه خوش قيمت هم هستش . خوب دوستان براي آخرين بار يه راهنمايي كنيد چه كنم من[-o<

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام من دارم واسه خودم مانیتور vx 239h رو میخرم!!!
داریم واسه خونه هم tv میخریم بین w800 و یک مدل از سامسونگ که هم قیمتشه موندم سری 40f6400
اولا بین دو تلوزیون کدوم بهتره هم کیفیتش واسه روال عادیه خونه هم گیم مخصوصا انلاین اصلا هم 3d برام مهم نی!!! اصلی ترینش کیفیت خوب هست و کیفیت و کیفیت :D
بعد مثلا اگه سونی رو خریدیم
ps4 رو وصل کنم به مانیتور asus یا همین tv شما کدومو پیشنهاد میدید
مرسی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
سلام:
فک کنم بعد از w670 سونی این بهترین گزینس
منم خودم همین مدل به احتمال زیاد بر میدارم.

من این مدل w670 سونی رو نمی دونستم ولی حالا که دونستم بین این و ua32f5550 موندم! بنظرتون کدوم بهتره و به چه دلیلی و این 400 تومن اختلاف ارزشش رو داره؟!

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
من این مدل w670 سونی رو نمی دونستم ولی حالا که دونستم بین این و ua32f5550 موندم! بنظرتون کدوم بهتره و به چه دلیلی و این 400 تومن اختلاف ارزشش رو داره؟!

اگه w670 پیدا کنی عالیه. سخت پیدا میشه مگه اینکه از بانه بگیری. کلا سری w سونی مخصوص بازیه

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
تو نور پس زمينه هستش دوست عزيز همين طور به خاطر داشتن نورهاي رنگي آبي سبز قرمز نور پس زمينه رو تحت تاثير قرار ميدن. در كل برتري با led هستش

- - -ویرایش - - -

يكي جواب ما رو بده ديگه

ما حدود 6 تومن بودجه داريم ميخوام يه 4k tv بين سايزهاي 49 تا 55 با توجه به بودجه بخريم. شما دوستان چي پيشنهاد ميكنيد؟ عجله ندارم خودم فعلا يه lg 42 3d full hd دارم ازش راضيم . ولي يه اخلاق خوب يا بد دارم اينه كه تلويزيونم بايد به روز باشه حتما ;) شانس بد ما هم اينه كه نمايندگي samsung دقيقا چسبيده به ساختمون خونه امونه lg سه تا مغازه بالاتر sony هم يه چهار راه بالاتر:d من هر روز ميخوام برم سر كار چشم به 4k tv هاشون ميفته . ديگه قشنگ هوايي ميشم كه برم يكي رو بگيرم. البته تو صفحات قبل دوستان گفتن صبر كن تا سري جديد سوني بياد كه خوش قيمت هم هستش . خوب دوستان براي آخرين بار يه راهنمايي كنيد چه كنم من[-o<

تلویزیون samsung 55hu8890 4k بگیر 6.700-800 . مدل 48 اینچ هم هست 4.800-900 . من ریویوهای زیادی خومدم تو رنج 5 تومن فورکا بهتر از این پیدا نمیشه . ولی میتونی صبر کنی سری جدید سونی هم بیاد ...

armin sat

کاربر سایت
Apr 11, 2012
84
نام
آرمین صت
درود بر دوستان گل.

داداش بهت پیشنهاد میکنم حتما سونی رو بگیری،بنده مالزی هستم و تو مرکز خرید اینجا TV 4K رو کنار هم چیدن واقعا تصویر سونی خیلی روان و رنگاش خیلی شاد تره،البته پاناسونیک سری جدید دیدم که کف کردم!

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
تلویزیون samsung 55hu8890 4k بگیر 6.700-800 . مدل 48 اینچ هم هست 4.800-900 . من ریویوهای زیادی خومدم تو رنج 5 تومن فورکا بهتر از این پیدا نمیشه . ولی میتونی صبر کنی سری جدید سونی هم بیاد ...

ممنون دوست عزيز ولي ميگن اين مدل صداي فنش بالا هستش. يه مقدار سر و صدا داره تو جاي ساكت. من ته دلم سونيه. به نظر شما سري جديد سوني ارزونتر از مدلهاي سوني تو بازار هست؟ مثلا 49 يا 55 اينچشو ميشه تا 6 ميليون خريد؟

- - -ویرایش - - -

داداش بهت پیشنهاد میکنم حتما سونی رو بگیری،بنده مالزی هستم و تو مرکز خرید اینجا TV 4K رو کنار هم چیدن واقعا تصویر سونی خیلی روان و رنگاش خیلی شاد تره،البته پاناسونیک سری جدید دیدم که کف کردم!

داداش من ته دلم سونيه ولي ميترسم سري جديدش سايز 49 يا 55 اينجش به بودجه 6 تومني من نخوره. البته سوني گفته tv جديدش قيمت كمتري داره

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
ممنون دوست عزيز ولي ميگن اين مدل صداي فنش بالا هستش. يه مقدار سر و صدا داره تو جاي ساكت. من ته دلم سونيه. به نظر شما سري جديد سوني ارزونتر از مدلهاي سوني تو بازار هست؟ مثلا 49 يا 55 اينچشو ميشه تا 6 ميليون خريد؟

- - -ویرایش - - -

داداش من ته دلم سونيه ولي ميترسم سري جديدش سايز 49 يا 55 اينجش به بودجه 6 تومني من نخوره. البته سوني گفته tv جديدش قيمت كمتري داره

صدای فنش بالا نیست . تا اونجایی که من میدونم مدل 48 اینچ اصلا فن نداره و 55 اینچ فن داره . سونی بله بهتره ولی خب شما گفتید تا 6 تومن . اگر بودجه رو بالاتر ببرید سونی گزینه بهتره .
سونی سری جدید قیمتهاشو نزده و معلوم نیست .

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دوستان کسی سابقه کار با سونی w800 رو داره؟ ارزش خرید داره؟

پسرعموی من داره . رفتم خونش تست کردیم .
کانالهای اچدی ماهواره عالی
اسدی مثل صدا سیما متوسط رو به ضعیف
پلی فور متوسط و من زیاد راضی نشدم ازش

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
پسرعموی من داره . رفتم خونش تست کردیم .
کانالهای اچدی ماهواره عالی
اسدی مثل صدا سیما متوسط رو به ضعیف
پلی فور متوسط و من زیاد راضی نشدم ازش

بین w800b و w600b موندم کدوم رو انتخاب کنم،با توجه به اینکه حدود 600 تومان w800 گرونتره

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
بلاخره F8880 46 پلمب به تعداد زیاد توی یکی از نمایندگی های سامسونگ شیراز پیدا کردم به قیمت مناسب
و یکی گرفتم
اینشالله ببرم خونه با PS4 تست بزنم نظرمو میگم ولی با کلیپ های 4K و کیفیت زیادی که در گوشیم بود روی TV تست زدم فوق‌العاده بود
سونی واقعا نبود و اختلافش رو که من از نزدیک دیدم خیلی خیلی کم با هم داشتن برای همین بخاطر اسمارت فوق‌العاده سامسونگ رفتم سراغش البته قیمت مناسب هم مزید بر علت بود
سلام..نیما جان داداش این مدل F8880 تا اونجایی که من میدونم 4K نیست...درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر