خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
راستش چی بگم اگه برای زاویه دید میخواین که ips بگیرین بهتره حالا بین ایسوس ها vx2*9h و الجی هم که گفتم مدل 22 و 23 اینچ سامسونگ هم همون دو مدل 395 و 595 همشون کنتراست 1 به 1000 دارن حالا سامسونگ درخشنگی بیشتری داره و الجی از همه مات تر و کم نور تره دیگه سلیقه ای هست بعضی ها تصویر سامسونگ رو میپسندن بعضی ها ایسوس بعضی ها هم الجی
عمق مشکی و دقت رنگ چی کدوم بهتره؟؟
ارزش داره 100-150 بیشتر بدم مانیتور ایسوس بگیرم؟؟ جز اسپیکر برتریه دیگه داره نسبت به دو مدل سامسونگ؟؟

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان سلام
حقیقتا دیوانه شدم :(

ببینید اصلا SONY W900A یا W904A گیر نمیاد
1 دونه امشب توی خود نمایندگی سونی گیر آوردم که داخل فروشگاه باز بود و پلمب نبود و روشن بود (داخل مغازه ) که 46 اینچ رو با هزار بدبختی گفت با 2 سال گارانتی خود سونی 5500

دیگه حتی 1 دونه هم توی چند تا شهر حول حوش ما مثل شیراز ، یاسوج و ..... گیر نیاوردم

سامسونگ سری 4K اصلا استقبال نشده و قیمتش توی سایز 48 اینچش 4850 گیرم اومد گارانتی سام سرویس 18 ماهه
F8880 هم پلمب گیر اوردم چند جا که 5250 آخرش بهم گفتندذ
حالا با توجه به بودجه من که 5.5 هستش نظرتون کدومه ؟
پلمب F8880 رو بگیرم ؟
اون سونی فوق العاده هستش ولی پلمب نیست و توی مغازه یه چند ماهی بنظرم روشن میشده ولی بشرط گفت میده و نمایندگی رسمی هستش

چکار کنم ؟
فردا شب میخوام دیگه قطعی کنمش و بخرمش :(
راستی F7770 نسبت به F8880 چقدر تفاوت دارند چون تمامی مشخصات اونو داره ولی قیمت خیلی پایین تره

شما بودید چکار میکردید ؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

راستی خود نمایندگی های سامسونگ بسختی تک و توک 1 دونه یا کلا شاید 2 تا پیدار کردم و میگن
هم سونی W900A و W904A و هم سامسونگ F8880 کلا تولیدشون متوقف شده و دیگه گیر نمیان
سامسونگ کلا پیشنهاد بهم HU8890 رو میدن و میگند فن نداره و عالی هستش ولی کلا استقبال کمه ؟ اطلاعات خاصی هم ازش نیست !
سونی هم عملا هیچ چیز خاصی تا حتی 6 تومن گیرم نمیاد
اون درجه 1 هاش واقعا گرون هستند !

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
دوستان سلام

1 دونه امشب توی خود نمایندگی سونی گیر آوردم که داخل فروشگاه باز بود و پلمب نبود و روشن بود (داخل مغازه ) که 46 اینچ رو با هزار بدبختی گفت با 2 سال گارانتی خود سونی 5500

دیگه حتی 1 دونه هم توی چند تا شهر حول حوش ما مثل شیراز ، یاسوج و ..... گیر نیاوردم

سامسونگ سری 4K اصلا استقبال نشده و قیمتش توی سایز 48 اینچش 4850 گیرم اومد گارانتی سام سرویس 18 ماهه
پلمب F8880 رو بگیرم ؟
اون سونی فوق العاده هستش ولی پلمب نیست و توی مغازه یه چند ماهی بنظرم روشن میشده ولی بشرط گفت میده و نمایندگی رسمی هستش

چکار کنم ؟
راستی F7770 نسبت به F8880 چقدر تفاوت دارند چون تمامی مشخصات اونو داره ولی قیمت خیلی پایین تره

شما بودید چکار میکردید ؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

راستی خود نمایندگی های سامسونگ بسختی تک و توک 1 دونه یا کلا شاید 2 تا پیدار کردم و میگن
هم سونی W900A و W904A و هم سامسونگ F8880 کلا تولیدشون متوقف شده و دیگه گیر نمیان
سامسونگ کلا پیشنهاد بهم HU8890 رو میدن و میگند فن نداره و عالی هستش ولی کلا استقبال کمه ؟ اطلاعات خاصی هم ازش نیست !
دیگه تصمیم گیری با خودتونه به نظره من که اگه منتظر میشدید چند ماه دیگه TV های سونی میومد خیلی خوب بود ولی بین اینا سامسونگ جدیده بهتره به نظرم

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
دوستان سلام

پلمب F8880 رو بگیرم ؟

چکار کنم ؟

شما بودید چکار میکردید ؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام داداش
من هم خودم خیلی تحقیق کردم چون میخوام بخرم . ببین اولا اگه خواستی F8880 بگیری از بانه بگیر که در واقع مدل F8000 هست چون در کشورهای دیگه به این نام هست و تو مونتاژ ایران سری F8880 معلوم نیست چه گندی توش زده بودن که کیت ارتقا اصلا روش ست نشد . فقط خواستی بگیری از بانه به شرط بگیر که وقتی پیک میاره قشنگ تستش کن و در صورت مشاهده حتی یک پیکسل سوخته و مشکل دیگه برگشت بزنی .
در مورد مدل hu8890 48 هم دوباره معلوم نیست اینا چکار کردن چون مدل جهانیش به نام hu8500 هست و 50 اینچ به بالا داره .
اگر هم یکم پول بیشتر بزاری یعنی 6.600 میتونی پلاسمای پاناسونیک مدل 50vt60 بگیری که کیفیتش خداست و فقط تلویزیونهای فوق گران قیمت oled توان رقابت باهاش دارن . پاناسونیک مشکلات رایج تلویزیونهای پلاسما رو تو این مدل برطرف کرده و از اکثر سایتها هم نمره کامل گرفته .
فقط اون سامسونگ فورکا اینپوت لگ خوبی نداره به درد گیم نمیخوره .
به نظر من در درجه اول پاناسونیک که گفتم بخر که خداست میتونی راجع بهش تحقیق کنی . دوم همون f8000 . از این کلاه بردارهای خیابون داریوش هم نخر و از بانه بخر اف 8000 حول و حوش 4.390 هست .
منم خودم شیرازم

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام داداش
من هم خودم خیلی تحقیق کردم چون میخوام بخرم . ببین اولا اگه خواستی F8880 بگیری از بانه بگیر که در واقع مدل F8000 هست چون در کشورهای دیگه به این نام هست و تو مونتاژ ایران سری F8880 معلوم نیست چه گندی توش زده بودن که کیت ارتقا اصلا روش ست نشد . فقط خواستی بگیری از بانه به شرط بگیر که وقتی پیک میاره قشنگ تستش کن و در صورت مشاهده حتی یک پیکسل سوخته و مشکل دیگه برگشت بزنی .
در مورد مدل hu8890 48 هم دوباره معلوم نیست اینا چکار کردن چون مدل جهانیش به نام hu8500 هست و 50 اینچ به بالا داره .
اگر هم یکم پول بیشتر بزاری یعنی 6.600 میتونی پلاسمای پاناسونیک مدل 50vt60 بگیری که کیفیتش خداست و فقط تلویزیونهای فوق گران قیمت oled توان رقابت باهاش دارن . پاناسونیک مشکلات رایج تلویزیونهای پلاسما رو تو این مدل برطرف کرده و از اکثر سایتها هم نمره کامل گرفته .
فقط اون سامسونگ فورکا اینپوت لگ خوبی نداره به درد گیم نمیخوره .
به نظر من در درجه اول پاناسونیک که گفتم بخر که خداست میتونی راجع بهش تحقیق کنی . دوم همون f8000 . از این کلاه بردارهای خیابون داریوش هم نخر و از بانه بخر اف 8000 حول و حوش 4.390 هست .
منم خودم شیرازم

ممنون
فقط یه سوال
نظرت رو در مورد اون سونی نگفتی ؟

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من w900 ندیدم ولی پسر عموم w800 داره پلی فور رو برداشتم رفتم خونشون تست کردیم رو تلویزیونش اصلا کیفیتش تو نظرم نبود و راضی نبودم .
من خودم w800 دارم نمیدونم منظورتون از کیفیت چیه.ولا من که دارم کیفیت خوبشو میبینم.در ضمن w900 اصلا قابل مقایسه با w800 نیست.w900 کلا خیلی بهتره از w800 هستش.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان سلام

پلمب F8880 رو بگیرم ؟

چکار کنم ؟

شما بودید چکار میکردید ؟
ممنون

- - -ویرایش - - -

داداش اینقدر حساس نشو
شما به نظرم نزدیک اهواز هم هستی برو ی سر بزن احتمالا گیرت بیاد این مدل هایی که میخوای

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
داداش اینقدر حساس نشو
شما به نظرم نزدیک اهواز هم هستی برو ی سر بزن احتمالا گیرت بیاد این مدل هایی که میخوای

والله خودم حساس نیستم ولی با برادرم که دست بکار شدیم کلا هی ... نطرون عوض میشه

خودم بلاخره به این نتیجه رسیدم برم یا همون W904 رو که توی نمایندگی هستش بردارم یا یه پلمب F8880

اهواز هم آره مسافت زیادی با ما نداره :) شاید فردا صبح رفتم ببینم چی هست ؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
من خودم w800 دارم نمیدونم منظورتون از کیفیت چیه.ولا من که دارم کیفیت خوبشو میبینم.در ضمن w900 اصلا قابل مقایسه با w800 نیست.w900 کلا خیلی بهتره از w800 هستش.

زیاد باهاش حال نکردم . چند تا بازی روش تست کردم مثل فوتبال جالب نبود مخصوصا کیفیت چمن که خیلی تو ذوق میزد .

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بلاخره F8880 46 پلمب به تعداد زیاد توی یکی از نمایندگی های سامسونگ شیراز پیدا کردم به قیمت مناسب
و یکی گرفتم
اینشالله ببرم خونه با PS4 تست بزنم نظرمو میگم ولی با کلیپ های 4K و کیفیت زیادی که در گوشیم بود روی TV تست زدم فوق‌العاده بود
سونی واقعا نبود و اختلافش رو که من از نزدیک دیدم خیلی خیلی کم با هم داشتن برای همین بخاطر اسمارت فوق‌العاده سامسونگ رفتم سراغش البته قیمت مناسب هم مزید بر علت بود

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه ها راهی هست که بشه مانیتور روبی سیم وصل کرد ؟؟
بعد چه مانیتور رو تا سقف 800 پیشنهاد میدین ؟

Samsung S24D595HL
این خوبه یا نه ؟

آخرین ویرایش:

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
بلاخره F8880 46 پلمب به تعداد زیاد توی یکی از نمایندگی های سامسونگ شیراز پیدا کردم به قیمت مناسب
و یکی گرفتم
اینشالله ببرم خونه با PS4 تست بزنم نظرمو میگم ولی با کلیپ های 4K و کیفیت زیادی که در گوشیم بود روی TV تست زدم فوق‌العاده بود
سونی واقعا نبود و اختلافش رو که من از نزدیک دیدم خیلی خیلی کم با هم داشتن برای همین بخاطر اسمارت فوق‌العاده سامسونگ رفتم سراغش البته قیمت مناسب هم مزید بر علت بود

به نظرم بهترینه برا گیم من دارم خدایی کیفیتش عالیه

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
و یکی گرفتم

چند خریدی داداش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر