خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
سامسونگ مدل H6390 داشتم که اصلا راضی نبودم خیلی زود فروختم . با وجود اینکه میزاشتمش رو مود گیم وقتی که کاراکتر رو حرکت میدادی آبجکت ها روی صفحه خیلی بد سایه مینداخت و از همه بدتر نیم ساعت که بازی میکردم سردرد میگرفتم در صورتی که با مانیتوری که 5 سال پیش خریده بودم چنین مشکل هایی نداشتم خلاصه اینکه به هیچ کس توصیه نمیکنم این tv رو بگیره ، الانم تو فکر اینم که یک مدل از سونی بگیرم ، البته تا خوب تست نکنم نمیخرم .
دوستان الان مدل W950B که 55 اینچ هست که توی این سایت Sony W950B Review (KDL55W950B, KDL65W950B) از نظر گیم بهترین شده ، تو ایران موجود هست؟

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
سامسونگ مدل H6390 داشتم که اصلا راضی نبودم خیلی زود فروختم . با وجود اینکه میزاشتمش رو مود گیم وقتی که کاراکتر رو حرکت میدادی آبجکت ها روی صفحه خیلی بد سایه مینداخت و از همه بدتر نیم ساعت که بازی میکردم سردرد میگرفتم در صورتی که با مانیتوری که 5 سال پیش خریده بودم چنین مشکل هایی نداشتم خلاصه اینکه به هیچ کس توصیه نمیکنم این tv رو بگیره ، الانم تو فکر اینم که یک مدل از سونی بگیرم ، البته تا خوب تست نکنم نمیخرم .
دوستان الان مدل W950B که 55 اینچ هست که توی این سایت Sony W950B Review (KDL55W950B, KDL65W950B) از نظر گیم بهترین شده ، تو ایران موجود هست؟
سلام دوست عزیز
میشه ی خورده دقیق تر توضیح بدید? اتفاقا من ی نیم نگاه ب این مدل داشتم ک بگیرم. منظورتون تصاویر سریع مث فوتباله? تمامی مودهای مختلف رو چک کردید?

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
سلام دوست عزیز
میشه ی خورده دقیق تر توضیح بدید? اتفاقا من ی نیم نگاه ب این مدل داشتم ک بگیرم. منظورتون تصاویر سریع مث فوتباله? تمامی مودهای مختلف رو چک کردید?
یک هفته تمام چک کردم ، تو Game mode تاری کمتر میشه ولی زمان حرکت آبجکت ها تو بازی (TLOU)خیلی سایه میندازه جوری که حالت بد میشه از این همه تغییر رنگ ، در یک حالت این وضعیت یک مقدار بهتر میشد اونم زمانی که brightness رو زیاد کنی که باعث میشه رنگ طبیعی تصویر رو از دست بدی در هر صورت اونقدر غیر قابل تحمل شد که یک هفته ای ردش کردم رفت.

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
شما چه سایزی رو از 6390 داشتید؟
من 40 اینچشو دارم حرف نداره ، فاصله رو رعایت کنید که سردرد نگیرید ناسلامتی led هستش ، من روی هیچ تی وی تصویر رو روی گیم مود نمیزارم همیشه خودم تنظیم میکنم ، توی بهترین led های 2014 سایز 40 اینچ 6350 رتبه اول داره از نطر سایت rting (همون 6390 )
البته برای سایز بالاتر از 40 اینچ گزینه های متنوع تری هست که قیمتشم بالاتره

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
تلویزون های سونی ی گزینه دارن تو تنظیماتشون به اسم led motion یا مدل های بالاتر motion flow impulse که باعث میشه حرکات سریع رو خیلی نرم نشون بده اما عیبش اینه که مث تلویزونهای crt یخوزده flicker داره و نور هم کمه تو این تنظیم. من خودم ندیدم اما خیلی دوست دارم اگه کسی این گزینه رو امتحان کرده تجربشو بگه

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
شما چه سایزی رو از 6390 داشتید؟
من 40 اینچشو دارم حرف نداره ، فاصله رو رعایت کنید که سردرد نگیرید ناسلامتی led هستش ، من روی هیچ تی وی تصویر رو روی گیم مود نمیزارم همیشه خودم تنظیم میکنم ، توی بهترین led های 2014 سایز 40 اینچ 6350 رتبه اول داره از نطر سایت rting (همون 6390 )
البته برای سایز بالاتر از 40 اینچ گزینه های متنوع تری هست که قیمتشم بالاتره
40 اینچ ، تو پ خ هم گفتم که تنظیماتتون رو بگید تو خونه دوستم یک تستی بزنم ولی یک عکس تا فردا از اون سایه افتادن در حال حرکت میگیرم بهتون نشون میدم .

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان اساتید تا ۳ میلیون توی سایز ۴۰ یا ۴۲ ، چ مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

ترجیها گارانتی دار ... و اینکه تفاوت قیمت همون مدل ، بدون گارانتی چقدر هست؟
ممنون میشم

Tornado73

کاربر سایت
Sep 1, 2013
42
نام
iHsan
سلام دوستان
نظرتون در مورد 8890 سامسونگ چيه ؟!
اولترا اچ دي ٥٥ اينچ ، هفت ميليون و نيم …
رسپنس تايمش چطوره ؟
اينپوت لگش ؟!
كيفيت قابليت سه بعديش ؟!
مي خوام واسه گيم ( پي اس فور و پي سي ) و فيلم ( با پي سي ) ازش استفاده كنم .
در اين رنج قيمت ، تي وي بهتري هست ؟! ( سوني چيز بهتري نداره در اين رنج ؟! )
اين تي وي رو برا اتاق خودم ميخواستم
اگه يه تي وي ديگه هم معرفي كنين ممنون ميشم ( براي استفاده عادي توي خونه ،اولترا اچ دي و ابعاد برزرگ )
بازم صبر كنم قيمتا مياد پايين ؟! جدا از بحث قيمت ، مدل هاي اولترا اچ دي بهتر هم مياد بازار ؟!

آخرین ویرایش:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
درود
فکر نمیکنم چون فقط تو بهمن تا 20 فروردین هر سال جشنواره ميزنه.
الان هم معلوم نیست نمایندگیش چه غلطی کرده سایت SONY ایران از 6 فروردین تاکنون از طرف سایت مرکزی جهانیش بسته شده. باید برید مغازه هاش تو جمهوری پیگیر شين.

SONY XPERIA Z2

سلام
مگه نمایندگی رسمی ایران رهجو نیست؟ سایتش فعاله!

بنظرتون ارزش داره 2-3 ماه صبر کرد؟ چون تخفیفش 30 درصده
مشکل اینجاست که 2-3 ماه دیگه شاید دلار بالا پایین بشه!

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام
مگه نمایندگی رسمی ایران رهجو نیست؟ سایتش فعاله!

بنظرتون ارزش داره 2-3 ماه صبر کرد؟ چون تخفیفش 30 درصده
مشکل اینجاست که 2-3 ماه دیگه شاید دلار بالا پایین بشه!
خیر ایران رهجو قسمتی از لپتاپ VAIO و مموری کارت رو داره.
برای TV بازرگانی ایران هست که تو شمس آباد تهران قم یه سوله 4000 متری زده داره تمام TV هارو مونتاژ میکنه.
واله الان نزدیک به هشت ساله دیگه نمیشه امروز رو پیش بینی کرد،چه برسه به چند ماهه دیگه.
دقیقاً ایران بالاتر از عراق قرار داشت تو این سایت.
0f04c4cc11b35380492f5bd2c03dbfcb.jpg

SONY XPERIA Z3

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
90درصد کسایی که درخواست تلویزیون مناسب میدن برای خودشون نیست بلکه برای کل خانواده است می خوان بزارنش تو حال!
با زیر یک میلیون هم میشه تلویزیون خوب واسه Ps4برای اتاق خودتون بخرید
مانیتور بخرید خیلی بهتره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
90درصد کسایی که درخواست تلویزیون مناسب میدن برای خودشون نیست بلکه برای کل خانواده است می خوان بزارنش تو حال!
با زیر یک میلیون هم میشه تلویزیون خوب واسه Ps4برای اتاق خودتون بخرید
مانیتور بخرید خیلی بهتره
به هیچ عنوان مانیتور بهتر نیست

بنده ۴ ساله یکی از بهترین مانیتور ها رو دارم
اما ب هیچ عنوان پنل مانیتور ها ب پای TV نمیرسه

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
به هیچ عنوان مانیتور بهتر نیست

بنده ۴ ساله یکی از بهترین مانیتور ها رو دارم
اما ب هیچ عنوان پنل مانیتور ها ب پای TV نمیرسه
TVهزار جور تنظیمات داره باید درست تنظیم بشه ولی مانیتورLEDهمه چیزش okهست من یه تلویزیون و دو تا مانیتور دارم یکی LCDهست یکیLED
اینایی هم که کلاس میزارند بابت تلویزیون های 60اینچ برا خودشون نیست میخرند میزارند تو حال وقت شدPS4رو بهش وصل میکنند دنبال امکانات و کیفیت هم نیستند دنبال اینچ و پول زیاد تلویزیونند

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
TVهزار جور تنظیمات داره باید درست تنظیم بشه ولی مانیتورLEDهمه چیزش okهست من یه تلویزیون و دو تا مانیتور دارم یکی LCDهست یکیLED
اینایی هم که کلاس میزارند بابت تلویزیون های 60اینچ برا خودشون نیست میخرند میزارند تو حال وقت شدPS4رو بهش وصل میکنند دنبال امکانات و کیفیت هم نیستند دنبال اینچ و پول زیاد تلویزیونند
عزیز کسانیکه فقط به اینچ و بزرگی اهمیت میدن بله شما درست میفرمایید.
ولی اکثراً توجه کنی بعد از سایز به اینپوت لگ و موشن فلو و هرتز واقعی و SEMUEL VIWE و UP SCALER و همینطور برند و چیزهای دیگه هم اهمیت میدن.چون کیفیت و سرعت عمل بدون ایجاد سایه و رنگهای زنده و کنتراست TV همگی با هم حرف اول رو میزنند.
اگه لطف کنی یه 10 صفحه از این تاپیک رو با حوصله مطالعه کنید، خودتون متوجه خواهید شد.

SONY XPERIA Z3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر