خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
چرا اصلا جواب کسایی که ساز پایین میخوان داده نمیشه ؟
اطلاعات فقط در مورد سایز های بالاس ؟
من هم در مورد 20 21 اینچ اطلاعات میخوام هرچی میخونم جواب کسی رو ندادین !

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان مدل W670 32 واسه PS4 خوبه یا با یک مقدار پول بیشتر میشه انتخاب بهتری داشت؟
دوستان تو سایت ها اینترنتی بین 1350 تا 1450 بفروش میرسه بنظرتون تو مغازه ها میشه با قیمت بهتر خرید؟

کیفیت توی PS4 عالیه ولی صد در صد همین سری W مدلهای بزرگترشون باید بهتر باشن.
نه عزیزم، سایت های "بانه" و اینا قیمتاشون خیلی خوبه، ولی من دو-سه روزه چک میکنم هیچکدوم تو Inventory ندارن تلوزیون رو، قیمت مغازه ها فکر کنم بین 1.600.000 تا 1.800.000 باشه من امروز خریدم 1.690.000 توی رشت. اگر عجله نداری صبر کن، بار های جدید برسه بانه میتونی ارزونتر گیر بیاری (البته 150 تومن اینا هزینه حمل و نقل هستش) من عجله داشتم، پیکسل های مانیتورم سوخته بود مجبور شدم با این قیمت بخرم.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
مرسی مرسی:d پیشنهاد شما نبود هنوز گنگ داشتم میگشتم دنبال مدل بدرد بخور.
از یه نمایندگی توی رشت خریدم 1.690.000 (بقیه جاها 1.730.000 تا 1.800.000 میدادن)
کارت گرافیک ام GTX 780M هستش، با کابل HDMI وصلش کردم و روی 1080P هم هستش...ولی تصویر یه حالت عجیب داره، نمی دونم توی این Screen shot مشخص هستش یا نه:

Screenshot.jpg

High_quality.jpg

سلام والا من که مشگلی نمیبینم تو تصویر کارت گرافیکتم که عالی والا من پیشنهاد نکردم تمام دوستان از اول تا الان گفتن w620 بگیرین یا سامسونگ f6450 بگیری مثا اینکه واقعا عالی هستن هردو سامسونگ 3d
وگرنه منم فقط سونی میخوام بگیرم الان موندم بین هر دو اینجا هم که نماینده های هردو هستن انقدر تبلیق کردن که هر دو مدل تو بازار نیست تموم شده کمیابه یک دونه از سونی پیداکردم نمایندگی با گارانتی اصلی زده 1700
اما واقعا الکی گرونه بچه ها همین رو 1400 خریده بودن اک...

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
والا من موندم الان برای خودم چی بگیرم اصلا بگیرم یا وایسم مدل های 2014 سونی بیاد به بازار؟؟؟؟چه خاکی بریزم سرم......:-s

خدایش این سعید خیلی حرفه ای نفد و برسیمیکنه ادم هرچی میخونه بازم نظر مطلب راجی tv هست ما که کاملا قاطی کردیم به خدا....:(

خدا بگم چیکارت نکنه...:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سلام والا من که مشگلی نمیبینم تو تصویر کارت گرافیکتم که عالی والا من پیشنهاد نکردم تمام دوستان از اول تا الان گفتن w620 بگیرین یا سامسونگ f6450 بگیری مثا اینکه واقعا عالی هستن هردو سامسونگ 3d
وگرنه منم فقط سونی میخوام بگیرم الان موندم بین هر دو اینجا هم که نماینده های هردو هستن انقدر تبلیق کردن که هر دو مدل تو بازار نیست تموم شده کمیابه یک دونه از سونی پیداکردم نمایندگی با گارانتی اصلی زده 1700
اما واقعا الکی گرونه بچه ها همین رو 1400 خریده بودن اک...

اگر عجله نداری وایسا، یکی از دوستای من که توی همون بانه خریداشو اکثرا انجام میده گفت اگر صبر کنی سری جدید میاد با همون 1.400.000 اینا گیر میاد، الان توی پروفایلت دیدم مانیتور حال حاظرت مانیتور قبلی من بود، LG 23 Inch 3D باهاش مشکل پیدا کردی؟ مال من همه پیکسل های تصویرش سوخته بود کلا یه هفته بود با PS4 رو 480P بازی میکردم :d (بعد این قضیه قول دادم به خودم که LG دیگه نخرم، سامسونگ هم قبلتر ازش خاطره بد دارم، کلا کره ای ها جنساشون خیلی Top-tier نیست، همون سونی بگیری هم شیک تره، هم ست میشه با کنسولت)

- - -ویرایش - - -

سایز پایین اصلا برند های خوب گیر نمیاد، میتونی مانیتور بخری 23-24 اینچی هم سامسونگ داریم هم ال جی، ولی تلوزیون توی اون سایز فقط الان FULL HD ایکس ویژن گیر میاد که یکی از بچه ها همینجا گفت کلا باید فاتحه اش رو خوند. سونی هم یه مدل 24 اینچی داشت که FULL HD بود چیز جالبی هم بودش ولی اصلا گیر نمیاد، من خیلی جاهارو زیر و رو کردم ولی نبود.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
یه حرف کلی باید گفته بشه.
متاسفانه یه جوی توی این تاپیک هست که باعث میشه انسان عطای جواب دادن رو به لقایش ببخشه.
اکثر این صفحات اگر مرور بشه سوال در مورد تلویزیون 32 اینچ هست و جواب هم مشخص هست ولی دائم این چرخه سوال و جواب تکراری قرار ادامه پیدا کنه.
عادت کردیدم بدون اینکه چند صفحه قبل رو بخونیم یا در مورد سوالمون در تاپیک سرچ کنیم بلافاصله سوال رو مطرح کنیم.

بار ها گفته شده که 32 اینچ خوب W670 از سونی F6450 از سامسونگ هست و برای قیمت پاینتر دو مدل F5570 و H5270 از سامسونگ.
بارها گفته شده تنها 32 3D مناسب F 6450 هست.بار ها گفته شده 3D Display Sony گزینه خوبی نیست و خرابی و ناراضی زیاد داره.
ولی هیچکس حاضر به خوندن پست های قبلی و یا توجه کردن به جواب های داده شده نیست.

در نهایت هم بابت راهنمایی کردن متهم میشیم به توهم در کم بودن فلان مدل. خوب پدر آمرزیده ملاک کم یاب بودن یا نبودن کالا رو بازار تهران مشخص میکنه.
وقتی از هر 15-20 تا مغازه فقط یکیشون شاید اون مدل و با قیمت خیلی بالاتر داشته باشه ,این اسمش چی مشه؟!!:|
وقتی این 2 مدل 32 اینچ (W670 و F6450 ) تولید سالهای گذشته هستند و جایگزین هم براشون نیومده اینها باعث میشه زمینه این دو مدل توی بازار کم بشه.

یا به دوستی پاسخ داده میشه W670 یا F6450 برای 32 اینچ. بعد این دوست بدون توجه به جواب میاد صحبت از فلان مدل دیگه از یه برند درجه چند رو مطرح میکنه
و در پرده آخر هم انگار نه انگار که چند صفحه قبل جواب سوالش داده شده دوباره میاد میگه که W670 خوب یا نه :|

برای سایز پایین باید روی مانیتور تمرکز کنی.

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ال جی برای گیم توصیه نمیشه معمولا.
TV های سونی سری W برای گیم طراحی شدن و به علت داشتن input lag پایین گزینه اول محسوب میشن.
چون چند تا گزینه رو لیست کرده بودی من بهترین انتخاب از نظر خودم در بین لیستت گفتم.ولی تصمیم گیری نهایی با خودت هست ;)

.
ولی خوب نمیخوام همش گیم باشه که میخوام 3d ببینم یا کارایه دیگه
پاناسونیک سری های ax یا As چطورن؟

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
سلام دوستان
ممنون از تایپیک خوب و فعالتون
خیلی اطلاعات خوبی گرفتم
فقط چندتا سوال دارم
من یکی دو ماه دیگه میخوام ps4 بخرم
ps4 هم میخوام بذارم تو اتاقم
یه تلویزیون خوب هم میخوام بخرم که هم جای مانیتور باشه هم واسه ps4
حالا سوالام ایناس :
1- من اتاقم 3*3.5 هست بنظر شما اساتید چند اینج بگیرم بهتره ؟(از لحاظ پولی مشکلی ندارم ، فقط نمیخوام خیلی بزرگ باشه که چشام اذیت شه)
2- اینکه بعضی تلویزیونها 3D دارن اصلا به کار میاد واسه ps4 ؟یا نه همینجوری دکوریه ؟ (چون من خونه رفیقام تست کردم 3D رو آنچنان جالب نبود ، فقط ذوق داشتیم یه بار ببینم :d)
3- آخرین سوالمم اینکه تا یکی دو ماه دیگه سری های حدید میاد تو ایران ؟(جون من یکی دو ماه دیگه میخوام ps4 بگیرم)
ببخشید اگه سوالم زیاد شد :-bd:d

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
فرق مدل W670 با مدل W670A در چی هست؟
سئوال آخرم این هست که W670 اینپوت لگ کمتری نسبت به Sony KDL-W800B داره ؟

آخرین ویرایش:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام به همگی من تلویزیون hu8500 ساسمسونگ گرفتم 55 اینچ که 4k هستش الان 360 دارم میخوام بدونم برای ps4 این tv جواب میده یعنی بازیارو میتونم با کیفیت واقعیشون روی این tv ببینم اصلا کسی از این tv اطلاع کاملی داره به من بده

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
اگر عجله نداری وایسا، یکی از دوستای من که توی همون بانه خریداشو اکثرا انجام میده گفت اگر صبر کنی سری جدید میاد با همون 1.400.000 اینا گیر میاد، الان توی پروفایلت دیدم مانیتور حال حاظرت مانیتور قبلی من بود، LG 23 Inch 3D باهاش مشکل پیدا کردی؟ مال من همه پیکسل های تصویرش سوخته بود کلا یه هفته بود با PS4 رو 480P بازی میکردم :d (بعد این قضیه قول دادم به خودم که LG دیگه نخرم، سامسونگ هم قبلتر ازش خاطره بد دارم، کلا کره ای ها جنساشون خیلی Top-tier نیست، همون سونی بگیری هم شیک تره، هم ست میشه با کنسولت)

- - -ویرایش - - -

سایز پایین اصلا برند های خوب گیر نمیاد، میتونی مانیتور بخری 23-24 اینچی هم سامسونگ داریم هم ال جی، ولی تلوزیون توی اون سایز فقط الان FULL HD ایکس ویژن گیر میاد که یکی از بچه ها همینجا گفت کلا باید فاتحه اش رو خوند. سونی هم یه مدل 24 اینچی داشت که FULL HD بود چیز جالبی هم بودش ولی اصلا گیر نمیاد، من خیلی جاهارو زیر و رو کردم ولی نبود.

حامل خبر بسیار بدی هستم برای خیلی از دوستان سایت که sony w670 خریدن :|

متاسفانه طی تستی که روی این مدل با لپ تاپ داشتم متوجه شدم که این تلویزیون 50/60 هرتزی هستش و فقط اسکن نور پس زمینه داره و تکرار فریم نداره .

البته اینجا هم اشاره کرده بود اما من فکر کردم w650 مدل پایینتر هستش ولی همون هستش فقط سفارش آمریکا

Sony KDL-50W656A: Review

با لپ تاپ وصل کردم به تی وی و رزولیشن تصویر گذاشتم 1080p و روی 60 هرتز و همچنین 1080i و 50 هرتز و motionflow فعال کردم تست کردم ابتدا رو این پیج و تشخیص داد که 60 فریم برای 1080p و 50 فریم برای 1080i هستش و در واقع هیچ تغییر و افزایش فریم ایجاد نشده بود

http://www.testufo.com/#test=frameskipping

با برنامه potplayer و fraps یه فیلم تست کردم و motionflow فعال کردم و هیچ تغییری در فریم رخ نداد و همون 24 فریم خود فیلم موندش

لپ تاپ lenovo G500 و کابل hdmi 1.4 . روی هر دو hdmi تلویزیون تست کردم

سلام اره همون LG 3D بود نه هیچ مشگلی پیدا نکرده بود کیفیتش خدایی عالی بود همه چی کنتراس نور IPS بودن تصویر تویش خیلی خوب بود اما دیروز فروختم که w670 بخرم همه اینجا تعریف رو کردن یا
سامسونگ F6450 بخرم الان میبینم این استاد بزرگ اقا سعید توی این صفحه که گزاشتم میگه این w670 بدرد نمیخوره چون 60 هرتز هست در صورتی که توی همه صفحه ه زده 100 هرتز مثل این

sony w670 سه بعدی نداره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خیلی خوب اینپوت لگ خوب با گارانتی 1650 بدون گارانتی 1350
samsung f6450 سه بعدی داره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خیلی خوب اینپوت لگ یکم بالاس با گارانتی 1650

حالا من موندم چی کارکنم این tv سامسونگ ما ماله 2 سال پیش 100 هرتز واقعی داره وقتی ps3 میاد بالا میزنه رو تصویر 1080P/ 60 اما تصویرش بدون موشن اخر من موندم چی بگیرم این
سونی هم که خوب از اب در نیومد ps4 بخرم بزنم 60 هرتز بیاد بالا دیگه خیلی ستمه...

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام اره همون LG 3D بود نه هیچ مشگلی پیدا نکرده بود کیفیتش خدایی عالی بود همه چی کنتراس نور IPS بودن تصویر تویش خیلی خوب بود اما دیروز فروختم که w670 بخرم همه اینجا تعریف رو کردن یا
سامسونگ F6450 بخرم الان میبینم این استاد بزرگ اقا سعید توی این صفحه که گزاشتم میگه این w670 بدرد نمیخوره چون 60 هرتز هست در صورتی که توی همه صفحه ه زده 100 هرتز مثل این

sony w670 سه بعدی نداره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خیلی خوب اینپوت لگ خوب با گارانتی 1650 بدون گارانتی 1350
samsung f6450 سه بعدی داره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خیلی خوب اینپوت لگ یکم بالاس با گارانتی 1650

حالا من موندم چی کارکنم این tv سامسونگ ما ماله 2 سال پیش 100 هرتز واقعی داره وقتی ps3 میاد بالا میزنه رو تصویر 1080P/ 60 اما تصویرش بدون موشن اخر من موندم چی بگیرم این
سونی هم که خوب از اب در نیومد ps4 بخرم بزنم 60 هرتز بیاد بالا دیگه خیلی ستمه...
پیغام اومده بود برام پستت نقل قول کردن جالب بود:d برخلاف اکثریت که دوتا پست قبلشونم نمیخونن شما رفتی از زیر گل پست پیدا کردی:):d

بله w670 تلویزیون 60 هرتزی هست و این موضوع غیر از این پست که پیداش کردی بعد از اون هم تا همین چند صفحه پیش صدبار تکرار شده از لحاظ کیفیت کمتر از 6450 هست ولی از بقیه 32 های بازار غیر این مدل سامسونگ با کیفیت تره و بهترین 32 که بود هم f6450 بودش که گزینه عالی محسوب می شد (خودمم یکی خریدم)

(مدل تی وی خودت بگو شاید احتیاج به ارتقاع نباشه)

هر دو این تلویزیون ها دیگه گیر نمیاری و بحث در موردشون هم بی فایدس چون واقعا گیر نمیاد و یا قیمت خیلی زیاد بالاتر ارزش

شما تلویزیون 120 هرتزی واقعی اگر میخوای با کمترین قیمت سه مدل سامسونگ هست سایز 40 اینچ h6320 h6355 h6390 قیمت هم 1700 تا 2 تومن هستن

اگر تلویزیون 32 اینچ میخوای هیچ تلویزیون با کیفیت و 120 هرتزی توی این سایز در حال حاضر موجود نیست پس باید تلویزیون 60 هرتزی بخری که پیشنهاد بهترین قیمت به کارایی این مدل های سامسونگ f5550 f5570 f5590 و یه مدل بانه ای که دوستان گفتن h5270 هستش قیمت هم 1050 تا 1200 هست

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
پیغام اومده بود برام پستت نقل قول کردن جالب بود:d برخلاف اکثریت که دوتا پست قبلشونم نمیخونن شما رفتی از زیر گل پست پیدا کردی:):d

بله w670 تلویزیون 60 هرتزی هست و این موضوع غیر از این پست که پیداش کردی بعد از اون هم تا همین چند صفحه پیش صدبار تکرار شده از لحاظ کیفیت کمتر از 6450 هست ولی از بقیه 32 های بازار غیر این مدل سامسونگ با کیفیت تره و بهترین 32 که بود هم f6450 بودش که گزینه عالی محسوب می شد (خودمم یکی خریدم)

(مدل تی وی خودت بگو شاید احتیاج به ارتقاع نباشه)

هر دو این تلویزیون ها دیگه گیر نمیاری و بحث در موردشون هم بی فایدس چون واقعا گیر نمیاد و یا قیمت خیلی زیاد بالاتر ارزش

شما تلویزیون 120 هرتزی واقعی اگر میخوای با کمترین قیمت سه مدل سامسونگ هست سایز 40 اینچ h6320 h6355 h6390 قیمت هم 1700 تا 2 تومن هستن

اگر تلویزیون 32 اینچ میخوای هیچ تلویزیون با کیفیت و 120 هرتزی توی این سایز در حال حاضر موجود نیست پس باید تلویزیون 60 هرتزی بخری که پیشنهاد بهترین قیمت به کارایی این مدل های سامسونگ f5550 f5570 f5590 و یه مدل بانه ای که دوستان گفتن h5270 هستش قیمت هم 1050 تا 1200 هست

سعید جان ممنون ببین من اون مدل اجی رو داشتم 3D هم داشت حالا میخوام برای pc و ps3 یه tv بگیرم نمیخام کیفیتش از اون چیزی که داشتم کمتر بشه چون من خیلی خیلی حساس چشام بلا فاصله متوجه کیفیت
تصاویر با چشم میشم حالا میگن دوستان سونی قراره 32 اینچ w700 رو بده تو بازار تا چند وقت دیگه وایسم یا همین سامسونگ رو بخرم شما چیمیگید...
این سامسونگ رو پیدا کردم توی pt یه نفر داره نمیدونم همون پیکس سوخته داره هست یا سالمه شما که داری این مدل رو واقعا پنلش 400 هرتزی هستش مشخصات و کیفتش از نظر شما چه طوره مخصوصا 3D تصویر
توی ps3 چه طوریه واقعا ئاقعا راضی من ببخرم بره پی کارش ولی می خوام سونی باشه یادت هست قدیم چند سال پیش یه LCD هایی بود ماله سونی نوشتش روشن میشد خیلی گرون بود میگفتن پنلش 2 مگاپیکس
واقعی یادمه 8 تومن بود هنوز هم سونی توی نمایشگاهاش از اون LCD ها میزاره خدایا مدل چی بود یادت هست اونا الان گیر بیاد چه طوره یا سونی یه مدل دیگه داشت بررای جام جهانی 2010 به بعد امد می چرخید
صاف میشد صفحش و 3D هم داشت اون چه طوره میدونی چی میگم همیشه هم هرچی جدید میاد دلیل نمیشه خوب باشه میدونی میگم از این مدل قدیمی ها گیر بیاد چی خوبه جدید ها که مالی نیستن...:d

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام اقا saeid72 من تلویزیون hu8500 ساسمسونگ گرفتم 55 اینچ که 4k هستش الان 360 دارم میخوام بدونم برای ps4 این tv جواب میده یعنی بازیارو میتونم با کیفیت واقعیشون روی این tv ببینم اصلا از این tv اطلاع کاملی داری به من بدی.نظرت چیه در مورد این tvممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر