خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان . دیروز بلای اسمونی سرم اومد . اسپیلت بالای سر تلویزیونم روشن بود یه دفعه شروع به اب پس دادن کرد و ریخت رو تلویزیون . متاسفانه پنل مشکل پیدا کرده و یک سوم پنل از سمت چپ دل میزنه و نورش کم و زیاد میشه ... تلویزیونم LG 47 LM66100 3D بود :D
تصمیم گرفتم اینو ببرم تو اتاق به ps4 وصل کنم و باهاش سر کنم تا جونش در بیاد و یه پلاسما بزرگ 50 به بالا واسه حال بگیرم که هم ارزون باشه هم بزرگ ... دوستان راهنمایی کنن ایا پلاسما فول اچ دی ارزون هست تو مدلا ؟ و ایا کار درستی هست خرید این پلاسما ها ؟ کلا راهنمایی کنین چون ضربه عاظفی سنگینی خوردم=((

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
همون مدل خیلی خوبه، من و خیلی‌های دیگه تو همین فروم از همین مدل استفاده می‌کنیم و مشکلی نداریم، مال ایشون مشکل داشته متاسفانه، عمومی نیست.
در ضمن قانونا هر صفحه‌ی نمایشی، هر برندی حتی اگر موقع خرید تا 3 پیکسل سوخته داشته باشه طبیعیه و حتی مشمول گارانتی هم نمی‌شه.

بذارین یه چیزی رو بگم
اینی که الان یه میلی ثانیه هست من قبلش مانیتور سامسونگ داشتم تقریبا قابلیتاش شبیه همین بود ولی 5 ms بود که میتونم بگم هیچ فرقی با این نداره پس این قدر ms رو تو مانیتورای جدید در نظر نگیریم بهتره .
در مورد پیکسل سوخته که ایسوس قبلا نداشت برادر :) تو مانیتورای جدید این طور داره میشه که منم بسیار سخت متوجه پیکسل ها شدم که به چشم نمیان.
ولی در کل هم به شانس طرفغ بستگی داره و هم به تولید اون مانیتور...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
جون هر کسی دوست دارید جواب منو بدید چند بار تو چندجا پرسیدم جواب نگرفتم یه مانیتور 3D به من معرفی کنید که بتونم بدون اینکه به PC وصل کنم با ps4 یا bluray فیلم 3D ببینم یا در آینده بازی های 3D کنم هرجا مانیتور سه بعدی دیدم نوشته nvidia 3d kit میخواد و این حرفا ممنون میشم جوابمو بدید.

KING OF PERSIA
سلام LG یه 3D داره اما قدیمیه یه مقدار :

آخرین ویرایش:

White Wolf 90

کاربر سایت
Jul 17, 2014
9
نام
روزبه سامانی
دوستانت من یکی ازاین دو مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم :

Sony-KDLW905A
SamsungUAf8880

خودم به شخصه بین خرید W905 و F8000 گیر کرده بودم ولی با یک مقایسه ساید بای ساید و همچنین بررسی های بیشتر تلویزیون اف-8880 ( همون اف-8000 یونیورسال ) را خریدم به دلایل زیر :
1- طراحی زیباتر و ظریف تر
2-اسمارت هاب پیشرفته + پردازنده 4 هسته ای که به روان اجرا شدن نرم افزار ها ؛ حرکت در منوها و وب گردی کمک شایانی میکنه
3- نرخ تبادل 1000 نسبت به 800 سونی
4- صدای بسیار شفاف و رسای اسپیکر ها
5-ویژگی های موشن پلاس و موشن کیلیر که در اجرای فیلم های بلوری 1080 @24 فریم بسیار خودشا نمایان میکنه
6-در مقایسه یکسان فیلم هالبت 3 بعدی سامسونگ تصاویری نرم تر و شارپ تر ارائه میداد

در عوض تلویزیون سونی 2 برتری داشت :
1- در حالت پیش فرض بدون احتساب کالیبراسون با کمک تکنولوژی کوانتوم دات رنگ ها مقداری شارپ تر بود ( که با کالیبره کردن و داینامیک کردن تنظیمات تصویر سامسونگ این مقایسه بسیار پایا پای میشود )
2-تاخیر وردی در تلویزیون سونی حدود 24 میلی ثانیه بود و در تلویزیون سامسونگ 48( که با آپدیت فریمور 800 مگی در مدل اف-8000 به حدود 28 الی 30 میلی ثانیه میرسه )

در زمینه بازی کردن من عنوان بتلفیلد 4 را با استفاده از پلی استیشن 4 بر روی هر دو مدل تست کردم که بصورت نسبی برتری در زمینه نمایش رنگ ها با تلویزیون سامسونگ بود ، البته تلویزیون سونی دبلیو 905 رنگ سبز و مشکی را خیلی شارپ و پر رنگ نشون میده ( یچیزی تو مایه رنگ های صفحات AMOLED )

در کل در رنج 6 الی 8 میلیون تومن ( بسته به سایز ) این دو تلویزیون بهترین های بازار هستن ( بازم تاکید میکنم هر دو مدل مزیت های و معایبی نسبت به یکدیگر دارن ولی در مقایسه هد تو هد بسیار نزدیک به هم هستن )

gxiupo83onlghkbuemnb.jpg
[/URL][/IMG]

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دوستان کسی نبود :-/

سونی سری w مدل w800 مدل فوقالعاده ایه که 3d هم هست ولی تا جایی که میدونی تحقیق کن بعدا پشیمون نشی من خودم کلا تلوزیون باید به کامپیوتر وصل باشه واسه فیلم دیدن سایزش هم 42 و 40 خیلی نزدیکن فرقی نمیکنه کارایی مهمه

من w600b سونی گرفتم و واقعا راضیم ولی واسه 500 تا 600 اختلاف کاشکی w800 میگرفتم که الان 3d هم داشتم . بازم نظر خودته

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
سونی سری w مدل w800 مدل فوقالعاده ایه که 3d هم هست ولی تا جایی که میدونی تحقیق کن بعدا پشیمون نشی من خودم کلا تلوزیون باید به کامپیوتر وصل باشه واسه فیلم دیدن سایزش هم 42 و 40 خیلی نزدیکن فرقی نمیکنه کارایی مهمه

من w600b سونی گرفتم و واقعا راضیم ولی واسه 500 تا 600 اختلاف کاشکی w800 میگرفتم که الان 3d هم داشتم . بازم نظر خودته

ببخشید یه سوال چرا باید واسه فیلم تلویزیون به کامپیوتر وصل باشه؟!الان من فیلم سه بعدی رو از روی فلش نمیتونم پخش کنم؟

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
ببخشید یه سوال چرا باید واسه فیلم تلویزیون به کامپیوتر وصل باشه؟!الان من فیلم سه بعدی رو از روی فلش نمیتونم پخش کنم؟

تلويزيون به كامپيوتر نبايد وصل باشه واسه سه بعدي. هم از رو فلش ميتونه پخش كنه، هم از بلو ري پلير (و PS3) و هم از مديا پلير.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر