خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان یه تلویزیون پلاسما با کانتراست ۱به سه میلیون و زمان پاسخدهی ۱میلی ثانیه خوبه برای بازی با پی اس ۴ ؟پیشاپیش ممنون.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
w904 رو توصیه میکنید ؟ امروز قرار برام بیارن..اما بچه ها میگن 3d ایش چون active هست بدرد بازی نمیخوره !! اصلا w904 اکتیو هست ؟ واقعا به درد بازی کردن نمیخوره ؟ ضد حال نزنید بهمون :|

چیزی که جاله اینه که اگر واقعا active به درد بازی کردن نمی خورد سونی تو Playstation 3d Display از تکنولوژی Active استفاده نمی کرد.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,516
نام
امین
w904 رو توصیه میکنید ؟ امروز قرار برام بیارن..اما بچه ها میگن 3d ایش چون active هست بدرد بازی نمیخوره !! اصلا w904 اکتیو هست ؟ واقعا به درد بازی کردن نمیخوره ؟ ضد حال نزنید بهمون :|

چیزی که جاله اینه که اگر واقعا active به درد بازی کردن نمی خورد سونی تو Playstation 3d Display از تکنولوژی Active استفاده نمی کرد.

نه داداش خیالت راحت باشه 3D حرف نداره من خودم تست کردم کیلزون ۳ رو باهاش.
خیلی عالیه.
عمق تصویر رو هم دستی زیاد کن فکت میوفته ;)

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
مونیتور xvision به هیچ عنوان نخرید کیفیت خیلی پایینی داره .فقط برای دوربین مدار بسته خوبه.
پیشنهاد من فقط مونیتور جدید IPS شرکت LG اندازه 22 اینچ مانیتور تی وی در حدود 800 هزار تومانه کیفیت صفحه نمایشش از SUPER AMOLED صفحه گالاکسی اس 5 خیلی بهتره در یک کلام جادوی تصویره.
مدل 47 اینچ معمولی IPS بدون 3D قیمتش پنج میلیون نیم فروش میره.

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خوب یه چند ساعتی هست به دستم رسیده این تی وی ( w904a )

رنگبندی تصویر فوقوالعادست...رفرش تصویر با توجه به قابلیت MotionFlow واقعا زیباست..تا نبینید متوجه حرفم نمی شید...شارپ بودن تصویر هم که دیگه اخرشه.

اما ایراداتی که من میتونم به این تی وی بگیرم اینه که روشنایی کاستوم خوبی نداره و فقط با ویژگی Blacklight میشه تصویر رو روشنتر کرد...3d اش هم عالیه ولی چشم من بعد از 30 دقیقه مقداری خسته شد..نمیدونم چون چشم عادت نداشت ایجوری شد یا این که کلا 3d های active این شکلیه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,516
نام
امین

رنگبندی تصویر فوقوالعادست...رفرش تصویر با توجه به قابلیت MotionFlow واقعا زیباست..تا نبینید متوجه حرفم نمی شید...شارپ بودن تصویر هم که دیگه اخرشه.

اما ایراداتی که من میتونم به این تی وی بگیرم اینه که روشنایی کاستوم خوبی نداره و فقط با ویژگی Blacklight میشه تصویر رو روشنتر کرد...3d اش هم عالیه ولی چشم من بعد از 30 دقیقه مقداری خسته شد..نمیدونم چون چشم عادت نداشت ایجوری شد یا این که کلا 3d های active این شکلیه.
داداش حتمن اپدیت کن.
خیلی سرعت و کاراییش بهترم میشه.

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
نو بادی؟
داداش من زیاد در مورد \لاسما اطلاعات ندارم فقط میدونم پلاسما یا خیلی خوبه واسه بازی یا خیلی بد .. . اون خوباشم قیمتاش بالاست . بالای 4 5 تومن . پاناسونیک پلاسماهای خوبی داره ... دیگه خودت ببین

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام دوستان من چند روز پيش اين مدل رو تهيه كردم ، فروشنده خيلي ازش تعريف ميكرد از لحاظ امكانات هم خيلي خوب بود، نظرتون راجبش چيه؟ بعد 3d پسيو بهتره يا اكتيو و فرقشون چيه؟
ممنون

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین

مبارک باشه
برای تنظیم روشنایی درواقع 4تا گزینه هست که باید باهاشون بازی کنید تا به تصویر دلخواهتون برسید.من اسم فارسیشون رو میگم چون الان منوی من فارسیه.
نور زمینه+تصویر+روشنایی+گاما(تو تنظیمات پیشرفنه)
من هم مثل شما اولش از روشنایی تی وی راضی نبودم تا اینکه با تغییر دادن این گزینه ها به تصویر ایده آل رسیدم.
راجع به 3d هم بعضی ها زود سردرد میگرن که بخاطر کار کشیدن فیلم از مغز هست!بهتره موقع تماشای 3d هر نیم ساعت یکبار یه استراحتی کنید تا سردرد نگیرید.
موفق باشید

سلام دوستان من چند روز پيش اين مدل رو تهيه كردم ، فروشنده خيلي ازش تعريف ميكرد از لحاظ امكانات هم خيلي خوب بود، نظرتون راجبش چيه؟ بعد 3d پسيو بهتره يا اكتيو و فرقشون چيه؟
ممنون
تی وی خوبیه مخصوصا برای گیم.این تاپیک رو بخونید.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA

درود
مباركا باشه
حس گر نور محيط رو خاموش كن.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
درود
مباركا باشه

البته رضا جان این گزینه تو شب خیلی بدرد میخوره.شاید تو روز باعث تاریک شدن تصویر بشه ولی تو شب نمیزاره تصویر بیش از حد روشن بشه و چشمو اذیت کنه.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
البته رضا جان این گزینه تو شب خیلی بدرد میخوره.شاید تو روز باعث تاریک شدن تصویر بشه ولی تو شب نمیزاره تصویر بیش از حد روشن بشه و چشمو اذیت کنه.

درود
واله وقتى روشنه تصوير همش كدر و با رنگهاى مرده ديده ميشه. من اكثر جاها ديدم همه خاموش ميكنن چون جلوى درخشندگى تصوير رو كاملاً ميگيره.
بازهم سليقه اى هست.هر طور كه دوست داشته باشى.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,516
نام
امین
این دیگه کاملن سلیقه ای هستش .. من کلن نور زمینه رو زیاد میزارم و روشنایی رو 45 میزارم.
محدود کننده رو اصلن نمیپسندم!
تصویر رو کامل کدر و تار میکنه.

درود
مباركا باشه

موافقم گزینه جالبی نیست کلن.
-------------
یه مورد عجیبی برام پیش اومده وقتی PS4 رو وصل میکنم.
تی وی اجازه نمیده حالت رو از دو مورد بازی عوض کنم!
در حالی که من اصلن از حالت گیم خوشم نمیاد و تنظیمات دستی رو بیشتر میپسندم.
تو PS3 وقتی وصله ازاده این حالت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر