خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
آها ، چه جالب پس جا داره واسه زدن اسپیکر ! نمیدونستم .. چه پیشرفته :ی مرسی داداش

از ال سی دی که فول HD نیست بهتره دیگه احتمالا ... سرعت بازی روش پایین نیاد عالیه . فعلا که پول دارم فقط واسه بازی ، یه چند ماه دیگه اگه هنوز تو بازار بود از این مدل میگیرم .

بازم مرسی :X

خواهش . اره سرعت بازی که روی این مانیتور عالیه . سرعت پاسخگوییش 1 میلی ثانیه هست یکی کمترین حد و سریع ترین پاسخگویی . حرف نداره از خیلی تلویزیون ها بهتره .

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
دوستان کسی علت تغییر مدل f8000 رو به h8000 در سال 2014 رو میدونه؟

همه مدلای سری 5 و 6 و 7 و 8 .... که 2013 با f شروع میشدن حالا 2014 با H شروع میشن

Samsung F8000 LED TV

This television has been discontinued.
It was replaced by the Samsung H8000

کسایی هم که قصد خرید دارن اگه میتونن مثل من صبر کنن که 2014 بگیرن که حتما کیفیت بهتر میشه یا اینه اصلا همون 2013 با قیمت کمتر بگیرن
==========================
تولیدات 2014 تو ایران به طور کامل دو ماه دیگه میاد نه ؟

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
ممنون سعید جان.پس w800b بهتره با این اطلاعاتی که خوندم.ال جی هم روی کاغذ خوبه ولی در واقعیت نه.
با بودجه حداکثر ۳۸۰۰ مدل دیگه ای هست که پیشنهاد بدید و از این مدل سونی بهتر باشه ؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
ممنون سعید جان.پس w800b بهتره با این اطلاعاتی که خوندم.ال جی هم روی کاغذ خوبه ولی در واقعیت نه.
با بودجه حداکثر ۳۸۰۰ مدل دیگه ای هست که پیشنهاد بدید و از این مدل سونی بهتر باشه ؟

از لحاظ کیفیت با این بودجه همون w800b خیلی خوبه مگر اینکه بخوای بزرگتر بگیری ... یا اینکه میتونی صبر کنی سامسونگ و ال جی هم برای 2014 وارد ایران بشه. مدلای 2014 سامسونگ هم خیلی خوبن ولی فعلا تو ایران نیست

البته یه نگاهی هم به پشتش بنداز اگه برات مهمه البته! صندوقچه اسرار این پشتش کار گذاشته سونی ! تو سال 2014 اینجوری یکم ضایعست

3b10479db27d4750cf20d938ad0b295e.jpeg

Tornado73

کاربر سایت
Sep 1, 2013
42
نام
iHsan
بچه ها مگه این w800B اولترا اچ دی نبود ؟!
چرا الان سرچ می کنم توی سایتای خارجی بعضی سایتا زدن فول اچ دی بعضیا زدن اولترا اچ دی ؟
چرا اینجوریه ؟
الان اولترا اچ دیِ ارزون قیمت می تونین معرفی کنین ؟!

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
بچه ها مگه این w800B اولترا اچ دی نبود ؟!
چرا الان سرچ می کنم توی سایتای خارجی بعضی سایتا زدن فول اچ دی بعضیا زدن اولترا اچ دی ؟
چرا اینجوریه ؟
الان اولترا اچ دیِ ارزون قیمت می تونین معرفی کنین ؟!

نه فقط سری x سونی ultra hd هستش . احتمالا x850 بوده اشتباه دیدی

uhd ارزون قیمت ! الان که زیر 10 تومن نیست . حالا اگه در بهترین حالت مدلای مختلف وارد بشه خوش بینانه ترینش زیر 7 تومن نمیشه خرید

Tornado73

کاربر سایت
Sep 1, 2013
42
نام
iHsan
نه فقط سری x سونی ultra hd هستش . احتمالا x850 بوده اشتباه دیدی

uhd ارزون قیمت ! الان که زیر 10 تومن نیست . حالا اگه در بهترین حالت مدلای مختلف وارد بشه خوش بینانه ترینش زیر 7 تومن نمیشه خرید
منم منظورم از ارزون همون هشت نه میلیون حدود بود :D ( یعنی بین اولترا ها ارزون قیمت :D )

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
اقا من دیروز عصر رفتم یه نمایندگی سونی برای w800b داشت اما نمونه اش توی مغازه نبود اما از بین تلوزیونای نمونه اش w804a تصویرش واقعا خوب بود توی حرکتای سریع هم تار نمیشد.حالا میگم در مورد این مدل نظرتون چیه؟
میگم داداش سعید نظرت چیه؟مدل بالاتر هم ۹۰۴ هست که گرونه 5میلیونو خورده ای

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
منم منظورم از ارزون همون هشت نه میلیون حدود بود :D ( یعنی بین اولترا ها ارزون قیمت :D )

آها از اون لحاظ :d

فروشگاه اینترنتی جت خرید - تلویزیون 3 بعدی 4K سونی سری X8504A با صفحه 55 اینچ - Sony 3D TV 4K X8504A Series 55 Inch - تلویزیون - الکترونیک - الکترونیک و کامپیوتر

اقا من دیروز عصر رفتم یه نمایندگی سونی برای w800b داشت اما نمونه اش توی مغازه نبود اما از بین تلوزیونای نمونه اش w804a تصویرش واقعا خوب بود توی حرکتای سریع هم تار نمیشد.حالا میگم در مورد این مدل نظرتون چیه؟
میگم داداش سعید نظرت چیه؟مدل بالاتر هم ۹۰۴ هست که گرونه 5میلیونو خورده ای

w904 که بحثش جداست کیفیت بهتر از هر دو اینا هستش ولی خب قیمتشم خیلی زیاده ... یه تلویزیون ارزونتر آدم می خره 4 سال دیگم باز عوض میکنه.

w804a در مقابل w800b از لحاظ کیفیت کم میاره . w800b بهتره فرقشون کمه ولی بهتره. چون اونو تو مغازه دیدی چشمت گرفتش:d

من پیشنهاد میکنم از نمایندگی سونی هیچی نخری چون خیلی میکشن روش . لینک بانه نمیخواستم بدم ولی مجبورم:d

فروشگاه اینترنتی جت خرید - تلویزیون 3 بعدی سونی سری W800B با صفحه نمایش 42 اینچ - Sony 3D TV W800B Series 42 Inch - تلویزیون - الکترونیک - الکترونیک و کامپیوتر

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
آها از اون لحاظ :dفروشگاه اینترنتی جت خرید - تلویزیون 3 بعدی 4K سونی سری X8504A با صفحه 55 اینچ - Sony 3D TV 4K X8504A Series 55 Inch - تلویزیون - الکترونیک - الکترونیک و کامپیوترw904 که بحثش جداست کیفیت بهتر از هر دو اینا هستش ولی خب قیمتشم خیلی زیاده ... یه تلویزیون ارزونتر آدم می خره 4 سال دیگم باز عوض میکنه.w804a در مقابل w800b از لحاظ کیفیت کم میاره . w800b بهتره فرقشون کمه ولی بهتره. چون اونو تو مغازه دیدی چشمت گرفتش:dمن پیشنهاد میکنم از نمایندگی سونی هیچی نخری چون خیلی میکشن روش . لینک بانه نمیخواستم بدم ولی مجبورم:dفروشگاه اینترنتی جت خرید - تلویزیون 3 بعدی سونی سری W800B با صفحه نمایش 42 اینچ - Sony 3D TV W800B Series 42 Inch - تلویزیون - الکترونیک - الکترونیک و کامپیوتر
اره دیگه شنیدن کی بود مانند دیدن :-D
البته عجله نمیکنم اول تصویر w800b هم میبینم بعد.
یه فروشگاه رفتم تلوزیونو گذاشته بود اما خاموش بود گفتم پس چراروشن نمیکنی من خریدار از کجا کیفیت و متوجه بشم گفت برق گرون شده نمیصرفه بخوام روشن کنم همه رو :-D
اینم یجورشه
از لحاظ قیمت با گارانتی ۲ساله شرکتی ۳۷۰۰ و بدون گارانتی هم ۳۳۰۰ پیدا کردم گفت هردو رو دارم.با قیمت بانه یکی در میاد از خوده اهواز میگیرم.هردو مدل w804a با w800b یک قیمت بودن ساخت مالزی.یکم دیگه صبر میکنم فقط خدا کنه گرونتر نشن.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
آقا یه TV خوب برا گیمینگ و فیلم دیدن در حد قیمت 2تومن له ما معرفی کنید...خواستم تلویزیون Playstation 3D بخرم، گفتن نخری بهتره...حالا شما بگین...

My PSN Id: Abadan-Game

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
اره دیگه شنیدن کی بود مانند دیدن :-D
البته عجله نمیکنم اول تصویر w800b هم میبینم بعد.
یه فروشگاه رفتم تلوزیونو گذاشته بود اما خاموش بود گفتم پس چراروشن نمیکنی من خریدار از کجا کیفیت و متوجه بشم گفت برق گرون شده نمیصرفه بخوام روشن کنم همه رو :-D
اینم یجورشه
از لحاظ قیمت با گارانتی ۲ساله شرکتی ۳۷۰۰ و بدون گارانتی هم ۳۳۰۰ پیدا کردم گفت هردو رو دارم.با قیمت بانه یکی در میاد از خوده اهواز میگیرم.هردو مدل w804a با w800b یک قیمت بودن ساخت مالزی.یکم دیگه صبر میکنم فقط خدا کنه گرونتر نشن.

کیفیت ها مثل اینکه مثل همه تقریبا تو بررسی سایت ها

اما تنها فرق قابل توجه سه بعدیشون هست که w800b active هست ولی w804a Passive

passive خستگی چشم و پرش نور کمی داره عینکشم ارزونتر و بدون باطری . در عوض رزولیشن سه بعدی 540*1920 هستش
active خستگی چشم و سو سو زدن نور و عینک گرون و باتری خور . در عوض رزولیشن همون 1080*1920 هستش

یه مورد دیگه قبلا خوندم که passive روی کیفیت پنل در تصاویر دو بعدی اثر میزاره و کم میکنه اما الان نمیدونم هنوزم این مشکل هست یا نه

- - -ویرایش - - -

آقا یه TV خوب برا گیمینگ و فیلم دیدن در حد قیمت 2تومن له ما معرفی کنید...خواستم تلویزیون Playstation 3D بخرم، گفتن نخری بهتره...حالا شما بگین...

My PSN Id: Abadan-Game

تا دو تومن اگه دنبال کیفیت هستی باید 32 بخری :

از اونجایی که انتخاب ها تو سایز 32 محدوده من خیلی گشتم اینارو پیدا کردم . فقط LED های 100 هرتز و به بالا هستن مدلهای معمولی کاری ندارم

sony w670 سه بعدی نداره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خیلی خوب اینپوت لگ خوب با گارانتی 1650 بدون گارانتی 1350
samsung f6450 سه بعدی داره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خیلی خوب اینپوت لگ یکم بالاس با گارانتی 1650
LG la66000 سه بعدی داره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خوب اینپوت لگ عالی با گارانتی 1700
LG la62100 سه بعدی داره رفرش تصویر 100 هرتز کیفیت تصویر و موشن بلور خوب اینپوت لگ عالی با گارانتی 1500

خودم به شخصه هیچ کدومش به دلم نچسبید

آخرین ویرایش:

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
از اونجایی که میخوام 42اینچ بگیرم w800b در سایز 42 دارای motionflow 200 و 3d passive
توی مدلw804a که motionflow 400 با 3d passive
والا درسته توی passi e رزولیشن کم میشه اما خیلی بهتره من هردو رو امتحان کردم active واقعا توی فیلمهای طولانی اذیت میکنه من اواتار رو که دیدم با اینکه وسط فیلم ۱۵دقیقه استراحت دادم وقتی تموم شد چشمهام واقعا میسوختن اما توی passive این حالت کمتر بود.وزن زیادشونم که دیگه نگو .
اما کیفیت active چیزی دیگست نسبت به passive بهتره.توی تصاویر 2d در تلوزیون 3d active تصاویر جالبترن توی passive معمولین.این تجربه من بود بین سونی و ال جی که از نزدیک دیدم

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
کیفیت ها مثل اینکه مثل همه تقریبا تو بررسی سایت ها

اما تنها فرق قابل توجه سه بعدیشون هست که w800b active هست ولی w804a Passive

passive خستگی چشم و پرش نور کمی داره عینکشم ارزونتر و بدون باطری . در عوض رزولیشن سه بعدی 540*1920 هستش
active خستگی چشم و سو سو زدن نور و عینک گرون و باتری خور . در عوض رزولیشن همون 1080*1920 هستش

یه مورد دیگه قبلا خوندم که passive روی کیفیت پنل در تصاویر دو بعدی اثر میزاره و کم میکنه اما الان نمیدونم هنوزم این مشکل هست یا نه

- - -ویرایش - - -

تا دو تومن اگه دنبال کیفیت هستی باید 32 بخری :
میگم داداش برو تو یکی از نمایندگی ها کار کن حرفه ای جواب میدی:d;)
برای اینکه اسپم نشه دوستانی که w904 یا w670 دارن این مشکل بازتاب نور رو چجوری حل کردن؟
برای من تو روز چون روبروی پنچره هست بازتاب نور خیلی اذیت میکنه.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
كسانى كه بودجه براى خريد TV بيش از 6 ميليون دارن فقط به فكر خريد 4K باشن. چون در آينده پشيمون ميشن.
از ما گفتن بود.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر