خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
قیمت led lg ln5700 پنجاه و پنج اینچ میخواستم..با گارانتی و بد ن گارانتی.کسی قیمت داره؟؟تلوزیون خوبی هست?

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان یه ال ای دی (مانیتور) خوب و ایده آل واسه پی اس 4 چی هست تو بازار؟!
قیمتش زیاد نباشه چون نمیخوام زیاد خرج مانیتور بره بالا ولی یه چیزه خوب باشه که حداقل hdmi بهش بخوره و کیفیتش هم خوب باشه؟!
و یه چیزه دیگه اینکه چند اینچ به نظرتون مناسبه؟!
بودجتون رو بفرمایید.
بچه ها آخرین آپدیت سونی w804 اینه ؟
System Software Update (Version PKG4.401GAA) For Asia Pacific : Download : Sony Middle East & Africa
اگه آره بگید که بذارم واسه دانلود.
مرسی
بله

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
بچه ها آخرین آپدیت سونی w804 اینه ؟
System Software Update (Version PKG4.401GAA) For Asia Pacific : Download : Sony Middle East & Africa
اگه آره بگید که بذارم واسه دانلود.
مرسی

PKG 4.401GAA
آخرين شماره آپديت براى تمام TV هاى SONY

ولى شما ببينيد تو تنظيمات تلويزيون آپديت فعلى 3 حرف آخر يعنى GAA هست يا نه؟
اگر بود آنوقت نصب كنيد.
من مدل W804A رو تو هر سايتى سرچ كردم نيومد فقط W800 رو ميده. ببينيد اگه ميشه W800 رو روى W804 نصب كرد آنوقت نصب كنيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Farzad4

کاربر سایت
Apr 5, 2014
42
نام
Farzad
اخرین اپدیت 1114 هست که چند وقتی میشه اومده , اتفاقا امروز خود تلویزیون پیغام اپدیت میداد برا فریمور 1114
اگر سرعت نتتون خوب باشه میتونید از خود تلویزیون اپدیت کنید وگرنه میتونید از اینجا بگیرید
UA46F8000AR - DOWNLOADS | SUPPORT | SAMSUNG
دیشب دانلود کردم ۱۱۰۸ اما اخرین update هست مدل tv UA46F8880AM هست

esteghlaloscar

کاربر سایت
Mar 14, 2010
16
نام
امبررضا
فرزاد خان منم مدل تیویم مث شماست.شما از کجا دانلود کردی؟
و اگه این 1114 رو بزنم به تیوی مشکلی ایجاد میشه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
دیشب دانلود کردم ۱۱۰۸ اما اخرین update هست مدل tv UA46F8880AM هست
الان هم از سرور خود تلویزیون هم در سایت سامسونگ اخرین اپدیت 1114 هست , شما از کجا چک میکنی که میزنه 1108 ؟
--------------------------------------------
نحوه اپدیت کردن از فلش :

ابتدا سفت ابزار یا همان فریمور FirmWare دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید یعنی از حالت زیپ خارج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکنید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام
ببخشید من میخوام یک مانیتور برای PC و به احتمال زیاد PS4 بگیرم.
توی صفحات اخیر و توی تاپیک سخت افزار خیلی درباره Asus VN247H حرف زده بودید من خودم هم Asus VX228H رو دیده بودم.
میخواستم بدونم فرق این ها دقیقا توی چیه؟ اندازشون میدونم فرق میکنه ولی کنتراست و زمان پاسخ گویی هر دو یک اندازه هستند، هر دو هم Full HD هستند.
ممنون میشم فرقشون رو بگید.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام
ببخشید من میخوام یک مانیتور برای PC و به احتمال زیاد PS4 بگیرم.
توی صفحات اخیر و توی تاپیک سخت افزار خیلی درباره Asus VN247H حرف زده بودید من خودم هم Asus VX228H رو دیده بودم.
میخواستم بدونم فرق این ها دقیقا توی چیه؟ اندازشون میدونم فرق میکنه ولی کنتراست و زمان پاسخ گویی هر دو یک اندازه هستند، هر دو هم Full HD هستند.
ممنون میشم فرقشون رو بگید.
هیچ فرقی تو مشخصات فنیشون نیست و فقط تو سایز متفاوت هستن.
اینجا میتونید مشخصاتشون رو کامل ببینید:
VN247H
VX228H
پیشنهاد من مدل 24اینچی هست.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
داداش بین 800 تا 1 میلیونُ 200 , 300 تومن چی هست که خوب باشه؟!
همین مانیتور Asus VN247H با قیمت 800تومن عالی هست ولی اگر اینچ بیشتری میخوای سونی w670 32 اینچ هست بدون گارانتی 1,200 که اینم عالیه و چند نفر از بچه های همینجا دارن و راضی هستن.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
همین مانیتور Asus VN247H با قیمت 800تومن عالی هست ولی اگر اینچ بیشتری میخوای سونی w670 32 اینچ هست بدون گارانتی 1,200 که اینم عالیه و چند نفر از بچه های همینجا دارن و راضی هستن.

بدون گارانتی از کجا به جز بانه با این قیمت میشه خرید ؟ (من سمنانم ولی اگه آدرس تهران بدید بیام بخرم خیلی ممنون میشم ، که فروشنده هم مطمئن باشه )

Farzad4

کاربر سایت
Apr 5, 2014
42
نام
Farzad
الان هم از سرور خود تلویزیون هم در سایت سامسونگ اخرین اپدیت 1114 هست , شما از کجا چک میکنی که میزنه 1108 ؟
نحوه اپدیت کردن از فلش :

ابتدا سفت ابزار یا همان فریمور FirmWare دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید یعنی از حالت زیپ خارج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکنید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید

دانلود کردم version UA46F8000AM داخل فلاش هم extract کردم اما tv نمیخونتش :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر