خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
دوستان تفاوت 120 هرتز با 240 هرتز خیلی زیاده موقع دیدن ؟ اصلا چشم ما آدم های معمولی میتونه تشخیص بده یا فقط این منتقد های عوضیه سایت ها میتونن ببینن . پدرم در اومد سر خریدن تلویزیون . هر چی بیشتر تو اینترنت میگردم بیشتر اعصابم خورد میشه این سایت ها هم میگردن یه ایرادی از تلویزیون پیدا میکنن هر جور شده آدم رو زده میکنن از هر چی تلویزیونه :دی
الان باز Samsung F6850 ( همون 6800 ـه خارجی ها ) رو گشتم پیدا کردم همه چیزش ظاهرا خوبه و تعریف کردن ازش ولی پنلش 120 هرتزه . تلویزیون های گرون تر سونی مثل W905 و اینا 240 هرتز هستن . الان همین 6850 رو 46 اینچش رو میتونم بخرم 4 تومن که به نسبت w905 که 6300 ـه میتونم 2300 مانی Save کنم :دی که با اون 2300 میتونم خیلی کار ها بکنم .
یکی از دوستام میگفت تو خرید تلویزیون زیاد وسواس به خرج نده چون کیفیت تلویزیون بعد 2-3 هفته برات طبیعی میشه . اگه واقعا در نهایت قرار نیست این تفاوت کیفیت خیلی به چشم بیاد همون 6850 رو بخرم ولی اگه بعدا پشیمون میشم که چرا w905 رو نخریدم برم همون 905 رو بخرم .
خودم میدونم که w905 کیفیتش خیلی سر تره ولی در نهایت هر دوتا تلویزیون کیفیت خیلی خوبی دارن و اون 6850 هم کیفیتش خیلی خوبه به نسبت قیمتش .
نظر نهایتون رو بگید که دیگه خسته شدم از سرچ تو اینترنت :دی . مرسی

من بالاخره نفهمیدم مانیتور بهتره یا تی وی!!؟؟
الان من چشم مانیتور 24 ایسوس گرفته.یه چند مدل تی وی سونی هم هست ال ای دی تو همون رنج قیمت.
موندم کدوم رو بگیرم.
کلا با توجه به تجربه هایی که دوستان داشتن مانیترو پیشنهاد میکنن یا تی وی؟
من هم برای گیم میخوام هم پی سی.اما اصل کاری که انجام میدم بازیه.با پی سی وب گردی دارم.
فیلمم میبینم :D

الان من چشم مانیتور 24 ایسوس گرفته.یه چند مدل تی وی سونی هم هست ال ای دی تو همون رنج قیمت.
موندم کدوم رو بگیرم.
من هم برای گیم میخوام هم پی سی.اما اصل کاری که انجام میدم بازیه.با پی سی وب گردی دارم.
بستگی به مدل و سایز مانیتور و تی وی که در نظر داری داره
ولی در کل مانیتور چون پیکسل های بیشتری داره تصویرو با وضوح بهتری ارائه میده مثلا لبه هارو صافتر نشون میده مثل آنتی آلیازینگ تو بازی ها
از طرفی تی وی ها موتور پردازشگر تصویر قوی دارن رنگ ها تو تی وی بهتر هستن البته بازم بسته به تی وی مورد نظر داره و همچنین سایزشون بزرگتره

دوستان تفاوت 120 هرتز با 240 هرتز خیلی زیاده موقع دیدن ؟ اصلا چشم ما آدم های معمولی میتونه تشخیص بده یا فقط این منتقد های عوضیه سایت ها میتونن ببینن . پدرم در اومد سر خریدن تلویزیون . هر چی بیشتر تو اینترنت میگردم بیشتر اعصابم خورد میشه این سایت ها هم میگردن یه ایرادی از تلویزیون پیدا میکنن هر جور شده آدم رو زده میکنن از هر چی تلویزیونه :دی
الان باز Samsung F6850 ( همون 6800 ـه خارجی ها ) رو گشتم پیدا کردم همه چیزش ظاهرا خوبه و تعریف کردن ازش ولی پنلش 120 هرتزه . تلویزیون های گرون تر سونی مثل W905 و اینا 240 هرتز هستن . الان همین 6850 رو 46 اینچش رو میتونم بخرم 4 تومن که به نسبت w905 که 6300 ـه میتونم 2300 مانی Save کنم :دی که با اون 2300 میتونم خیلی کار ها بکنم .
یکی از دوستام میگفت تو خرید تلویزیون زیاد وسواس به خرج نده چون کیفیت تلویزیون بعد 2-3 هفته برات طبیعی میشه . اگه واقعا در نهایت قرار نیست این تفاوت کیفیت خیلی به چشم بیاد همون 6850 رو بخرم ولی اگه بعدا پشیمون میشم که چرا w905 رو نخریدم برم همون 905 رو بخرم .
خودم میدونم که w905 کیفیتش خیلی سر تره ولی در نهایت هر دوتا تلویزیون کیفیت خیلی خوبی دارن و اون 6850 هم کیفیتش خیلی خوبه به نسبت قیمتش .
داداش این قضیه پنل 120 هرتز و 240 هرتز ی جورایی فقط عدد هست و جنبه تبلیغات داره و اصلا در عمل هیچ تفاوتی واسه ما نداره و ی مقاله میخوندم که ی آزمایشی از ی سری گیمر گرفتن که یه بازی رو روی ی تلویزیون با پنل 120 و همون بازی رو 2باره با ی تلویزیون 240 امتحان کردن و همگی اون tv با پنل 120 رو پسندیدن
در ضمن کیفیت 6850 فوق العادس و دقت رنگش رو با پلاسماها مقایسه میکنن

داداش 800hz w905 نه 240!:d
تجربه شخصی که خودم از سری 6000 سامسونگ دارم یه تی وی معمولیه که اصلا بدرد گیم نمیخورن!تی وی 7سال پیش سونی از سامسونگ تصویر خیلی بهتری میداد!!
البته من مدل سال گذشتش یعنی E6000 رو تجربه کردم...
موندم کدوم رو بگیرم.
تجربه بازی تو تی وی بزرگتر از 32 اینچ خیلی لذت بخش تر از مانیتور 24 اینچیه.

داداش 800hz w905 نه 240!
:d
تجربه شخصی که خودم از سری 6000 سامسونگ دارم یه تی وی معمولیه که اصلا بدرد گیم نمیخورن!
تی وی 7سال پیش سونی
از سامسونگ تصویر خیلی بهتری میداد!!
البته من مدل سال گذشتش یعنی E6000 رو تجربه کردم...
رفیق شما که دیگه کلا تو جاده خاکی هستی که :دی اون 800 هرتز و اینا رو ول کن . این تلویزیونی که منم گفتم روش نوشته 500 هرتز :دی اینا همش حقه و کلک نرم افزاری و تبلیغاتیه پنل مهمه که چند هرتز باشه . مثلا همین w670 ـه سونی که همه میخرن 60 هرتزه ( البته تلویزیونه خوبیه ) .
اینجا رو ببین :Display Lag's Input Lag Database: Best HDTVs & Monitors for Gaming
نقد های 6800 سامسونگ هم خیلی خوبه فقط همین 120 هرتز بودن کمی تو شکم انداخته بود که با تحقیقی که کردم فهمیدم همش مارکتینگ و تبلیغاته چشم آدم نمیتونه همین 120 هرتزش هم تشخیص بده فقط با چشم عقاب :دی و دم و دستگاه های مخصوص اینکار میشه تفاوتش رو فهمید .
در هر صورت ممنون .

رفیق شما که دیگه کلا تو جاده خاکی هستی که :دی اون 800 هرتز و اینا رو ول کن . این تلویزیونی که منم گفتم روش نوشته 500 هرتز :دی اینا همش حقه و کلک نرم افزاری و تبلیغاتیه پنل مهمه که چند هرتز باشه . مثلا همین w670 ـه سونی که همه میخرن 60 هرتزه ( البته تلویزیونه خوبیه ) .
اینجا رو ببین :Display Lag's Input Lag Database: Best HDTVs & Monitors for Gaming
نقد های 6800 سامسونگ هم خیلی خوبه فقط همین 120 هرتز بودن کمی تو شکم انداخته بود که با تحقیقی که کردم فهمیدم همش مارکتینگ و تبلیغاته چشم آدم نمیتونه همین 120 هرتزش هم تشخیص بده فقط با چشم عقاب :دی و دم و دستگاه های مخصوص اینکار میشه تفاوتش رو فهمید .
در هر صورت ممنون .
داداش اینارو خودم میدونم کلا تلویزیون بالاتر از 120هرتز نیاز نداره(تازه 120 هم بخاطر 3بعدی شدن وگرنه همون 60 کافیه)چون به قول شما چشم بیشتر از 60فریم رو نمیتونه درک کنه.
ولی رو این تلویزیون ها که مثلا میزنن 800 یا 1000 هرتز اینا از طریق نرم افزار خودشون یه فیلم 50 هرتزی رو 16 یا 20 برابر میکنن و به این کار در اصل clear motion میگن که از یه جهتی خوبن و از یه جهتی هم بد!
از جهتی خوبن که بیننده ها احساس میکنن تصاویر خیلی نرم و واقعی هستن و هیچ تیکی به اصطلاح ندارن!
ولی از جهتی بد هستش که هرتز واقعی فیلم رو نشون نمیده و دستکاری میکنه و اگر دقت کنی تفاوتشون رو میفهمی.مثلا من وقتی داشتم the last of us رو رو یکی از تی وی های سری6 سامسونگ میزدم بازی با اینکه در حدود 30فریم و بعضی مواقع کم تر هست ولی در عین حال تو tv که clearM روشن بود بعضی حرکات کوچیک مثل تکون خوردن برگ ها خیلی نرم به نظر میرسید ولی حرکت سریع تر مثل دویدن دشمن ها تیک تیکی بود.(یا بهتره بگم همون 30 فریم اصلی بود) ولی چون یه جا نرم افزار تصویر رو به 400هرتز تغییر داده بود ولی یه جا نه این باعث شده بود که حس بدی موقع بازی کردن داشته باشم!
البته این موضوع تو فیلم های سینمایی 24فریم هم هست.برای همین تو بیشتر tv ها مد های سینما یا گیم گذاشتن که این مشکلات بوجود نیاد.

ولی در کل من 800 هرتزی سونی رو به 400 هرتزی سامسونگ سری 6 ترجیح میدم چون غیر از بحث هرتز اینپوت لگ خیلی کمتری دارن.و البته تو بعضی مدل ها کنتراست و مشکی بهتر هم دارن.

سلام دوستان من یه مانیتور led S20B315B plus دارم بعد این hdmi نداره و dvi داره آیا تبدیلی چیزی هست که ps رو به این مانیتور وصل کرد و بازی کرد ؟

ولی در کل من 800 هرتزی سونی رو به 400 هرتزی سامسونگ سری 6 ترجیح میدم چون غیر از بحث هرتز اینپوت لگ خیلی کمتری دارن.و البته تو بعضی مدل ها کنتراست و مشکی بهتر هم دارن.
منم ترجیح میدم عزیزم ولی اختلاف قیمت 2300 ـه و این هرتز و اینپوت لگ ارزش 2300 رو از نظر من نداره چون هرتزش که خودمون میدونیم همون 120 ـش هم زیاده . اینپوت لگ هم تا یه اندازه ایی باشه خوبه .
من میتونم با 2300 یه PS4 و چند تا بازی بگیرم . با توجه به نقد هایی که خوندم از 6850 و تعریف هایی که کردن به نظرم بهتره 2300 رو Save کنم چون بدون اینکه با مدل های بالاتر مقایسش کنیم خود همین سامسونگ 6850 به نسبت تلوزیون های هم رده کیفیت تصویر خیلی خوب و Input Lag پایین داره . اگه تا 4 تومن تلویزیون 46 اینچ بهتری میشد خرید اونوقت یه چیزی ولی من پدر اینترنت رو در آوردم تو رنج 4 تومن یکی از بهترین گزینه هاست .

منم ترجیح میدم عزیزم ولی اختلاف قیمت 2300 ـه و این هرتز و اینپوت لگ ارزش 2300 رو از نظر من نداره چون هرتزش که خودمون میدونیم همون 120 ـش هم زیاده . اینپوت لگ هم تا یه اندازه ایی باشه خوبه .
من میتونم با 2300 یه PS4 و چند تا بازی بگیرم . با توجه به نقد هایی که خوندم از 6850 و تعریف هایی که کردن به نظرم بهتره 2300 رو Save کنم چون بدون اینکه با مدل های بالاتر مقایسش کنیم خود همین سامسونگ 6850 به نسبت تلوزیون های هم رده کیفیت تصویر خیلی خوب و Input Lag پایین داره . اگه تا 4 تومن تلویزیون 46 اینچ بهتری میشد خرید اونوقت یه چیزی ولی من پدر اینترنت رو در آوردم تو رنج 4 تومن یکی از بهترین گزینه هاست .
داداش خیالت راحت 6850 تلویزیون خیلی خوبیه و کیفیت تصویرش عالیه و عمق رنگ مشکیش در حد tv های 6 تومن به بالاست
دقت رنگش هم عالیه

سلام ،
این چطوره ؟ Xvision 39KF30
دیدم همه چیز داشت (امکانات) قیمتشم خوبه.
البته برای اتاقم می خوام.بیشتر از 39 نمی خوام بذارم.توی همین رنج 1600 چیز دیگه ای هم هست ؟
ممنون.

سلام بچه ها من میخوام یه تلویزیون پلاسما ( Plasma ) ال جی ( LG[FONT=&amp])
32یا 40 اینچی
بگیرم تا 1.5 - 2 ت هم بودجه دارم
بنظرتون با این قیمت میتونم 40 اینچی پیدا کنم ؟
[/FONT]
عزیز پلاسما های ال جی با این قیمت کیفیت جالبی ندارن باز سامسونگ بود یکم بهتر بود...
این مدل کمتر از 50 اینچ نداره و جایی رو من پیدا نکردم که قیمتشو داده باشن
بقیه پلاسما ها هم تا این رنج قیمت رزولوشن 720p دارن که تاریخ گذشته حساب میشن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or