خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
میگم به نظر شما من بمونم تلویزیون های 4k بیشتر و ارزون تر و با کیفیت بهتر بیان بخرم به صرفه تر نیست(چون بعدا پی اس 4 4k رو ساپورت میکنه میگم)
فک میکنید چه قد طول میکشه رزولوشن جدید جای اینو بگیره:-/
Ps4 هیچ وقت واسه بازی 4k رو ساپورت نمیکنه!
نهایت بازی ها رو full hd اجرا میشه!

میگم به نظر شما من بمونم تلویزیون های 4k بیشتر و ارزون تر و با کیفیت بهتر بیان بخرم به صرفه تر نیست(چون بعدا پی اس 4 4k رو ساپورت میکنه میگم)
معلوم نیست که چند سال طول میکشه تا قیمت 4k TV ها بیاد پایین
اکثر تولید کننده ها هم پایین 55 اینچ 4k تولید نمیکنن.پلی4 هم بیشتر از 1080p نمیتونه بازیارو اجرا کنه مگر reyman و از این دست بازیا باشه
به نظر من 2 3 سالی طول میکشه تا این تکنولوژی فراگیر بشه.
در کل اگر برای ps4 میخواید صبر کنید همین full hd براش کافیه
یه تلویزیون ۳۲ اینچ عالی واسه گیم ترجیحا سونی چی معرفی میکنین ؟ پولش مهم نیست کیفیتش عالی باشه با ps4
KDL-32W670A : سری W670A : (LED & LCD) براویا HD تلویزیون : سونی ایران

Ps4 هیچ وقت واسه بازی 4k رو ساپورت نمیکنه!
نهایت بازی ها رو full hd اجرا میشه!

فقط برای بازی نمیگم
میگم به صورت کلی به نظر شما وایسم تا 4k یکم همه گیر تر بشه اونو بگیرم یا زودتر همین تلویزیونا رو بگیرم
(البته ساپورتش تو پی اس 4 مثه اینکه صد درصد نیست:( ولی تی وی رو فقط برا پی اس 4 نمیخوام)

Will PS4 support 4K content for video or gaming?

Support for high-resolution 4K output for still images and movie content is in consideration, but there are no further details to share at this time. PS4 does not currently support 4K output for games.
PS4: The Ultimate FAQ – North America – PlayStation.Blog

معلوم نیست که چند سال طول میکشه تا قیمت 4k TV ها بیاد پایین
اکثر تولید کننده ها هم پایین 55 اینچ 4k تولید نمیکنن.پلی4 هم بیشتر از 1080p نمیتونه بازیارو اجرا کنه مگر reyman و از این دست بازیا باشه
به نظر من 2 3 سالی طول میکشه تا این تکنولوژی فراگیر بشه.
در کل اگر برای ps4 میخواید صبر کنید همین full hd براش کافیه
ببخشید همین الان دیدم پستتونو مرسی جوابو گرفتم

عزيز SONY سايز 49 اينچ با 2000 دلار قيمت بهار بفروش ميگذاره.
همين الان 55 با قيمت 13 ميليون ميتونى بخرى.
اگه پولش رو دارى براى FULL HD حروم نكن.
فقط 9 ماه تحمل كن ضرر نمى بينى.

عزيز SONY سايز 49 اينچ با 2000 دلار قيمت بهار بفروش ميگذاره.
همين الان 55 با قيمت 13 ميليون ميتونى بخرى.
اگه پولش رو دارى براى FULL HD حروم نكن.
فقط 9 ماه تحمل كن ضرر نمى بينى.
متاسفانه يه عادت يا اخلاق ناپسندى همگى به اون دچار هستيم كه هر كسى هر چيزى به هر قيمتى با هر برندى خريده ميگه مال من بهتره و اصرار عجيبى هم داريم.
و اگه براى كسى بهتر از ما بود به شدت اون شخص رو ميكوبيم و ته دلش رو خالى ميكنيم كه بلهههه اينى كه خريدى آشغاله و سرت كلاه رفته. ياللا اظهار ندامت كن و اِقرار كن كه مال من بهتره.
:))
داداش بزار جوهر نوشتت خشک شه بعد سریع رو حرفت بزن!!
حالا جدی کجا 55 اینچ این مدل رو میدن 13 تومن؟!:-o

http://www.mihanmarket.com/
تو اين سايت هر روز 3 تا قيمت ميزنه الان 2 تاقيمت فكر كنم زده كه يكيش فكر كنم اشتباهى زده 7380 و دومى رو هم زده 15200.
سومى رو هم تا ديروز زده بود 13 ميليون مدل SONY 55X9004 بدون باندهاى كنارى.
خودمونيم آب دهنت راه افتاده ها!
عزيز من كى گفتم تو اين پاراگراف كه 4Ktv دارم و بهتره؟
خود آقا مرتضى فرمودند كه صبر كنم 4K بخرم يا همين الان FULL HD بخرم؟
حالا قبل از اينكه آقا مرتضى خودشون تشريف بيارن و بگن منظورشون از اين حرف يعنى كدوم بهتره (يعنى صبر كنن چيز بهتر بخرن يا صبر كنن چيز بدتر بخرن)؟
شما خودت حسين آقا بفرما منظور آقا مرتضى چى بوده؟
شما كارخونه FULL HD دارى منم كارخونه ULTRA HD 4K بتاز تا بتازيم.
ببينيم كى ورشكست ميشه!؟
بعدش هم عرض اولم منظورم با خودمم بود كه شما به در گفتى تا ديوار بشنوه.
بازهم لجبازى هات و دوست دارم.
موفق باشين

تو رو خدا بگذارين اين پستم چند دقيقه بمونه بعد پاك كنين.

میهن مارکت - اولین پایگاه اینترنتی جامع اطلاع رسانی کالاها و فروشندگان در ایران
تو اين سايت هر روز 3 تا قيمت ميزنه الان 2 تاقيمت فكر كنم زده كه يكيش فكر كنم اشتباهى زده 7380 و دومى رو هم زده 15200.
سومى رو هم تا ديروز زده بود 13 ميليون مدل SONY 55X9004 بدون باندهاى كنارى.
خودمونيم آب دهنت راه افتاده ها!
عزيز من كى گفتم تو اين پاراگراف كه 4Ktv دارم و بهتره؟
خود آقا مرتضى فرمودند كه صبر كنم 4K بخرم يا همين الان FULL HD بخرم؟
حالا قبل از اينكه آقا مرتضى خودشون تشريف بيارن و بگن منظورشون از اين حرف يعنى كدوم بهتره (يعنى صبر كنن چيز بهتر بخرن يا صبر كنن چيز بدتر بخرن)؟
شما خودت حسين آقا بفرما منظور آقا مرتضى چى بوده؟
شما كارخونه FULL HD دارى منم كارخونه ULTRA HD 4K بتاز تا بتازيم.
ببينيم كى ورشكست ميشه!؟
بعدش هم عرض اولم منظورم با خودمم بود كه شما به در گفتى تا ديوار بشنوه.
بازهم لجبازى هات و دوست دارم.
موفق باشين

تو رو خدا بگذارين اين پستم چند دقيقه بمونه بعد پاك كنين.
چی شد یه دفعه یک سوال پرسیدما :d
به هر حال با تشکر از کمک هر دو تون:bighug:
بنده فعلا با توجه به وضع کشور صبر میکنم تا شاید یه کم قیمت پایین تر اومد

این sony kdl w670a قیمتش تو بازار چنده؟ تو دیجی کالا 1950 زده!!!!!!!!!!همین حدوداس قیمتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه.
نه عزیزم اطلاعات غلط نده به مسلمین:dقیمتش899 دلاره یعنی 2650000 به پول جمهوری اسلامی ایران

- - -ویرایش - - -

متاسفانه يه عادت يا اخلاق ناپسندى همگى به اون دچار هستيم كه هر كسى هر چيزى به هر قيمتى با هر برندى خريده ميگه مال من بهتره و اصرار عجيبى هم داريم.
و اگه براى كسى بهتر از ما بود به شدت اون شخص رو ميكوبيم و ته دلش رو خالى ميكنيم كه بلهههه اينى كه خريدى آشغاله و سرت كلاه رفته. ياللا اظهار ندامت كن و اِقرار كن كه مال من بهتره.

اصلا من تلویزیون سیاه سفید 14 اینچ دارم ولی کورا هم میدونن که برند هایی مثل سونی و پاناسونیک کجا و سامسونگ و ال جی کجا

نه عزیزم اطلاعات غلط نده به مسلمین:dقیمتش899 دلاره یعنی 2650000 به پول جمهوری اسلامی ایران

به نظر من خرید با گارانتیش به صرفه نیست و از بانه بخرید بهتره ... الان دیگه بانه مثل قدیم نیست اکثر جنس ها مهلت تست دارن
تفاوت دیگش که خیلی مهم تره پنل مالزی بودن هست که بانه همه مالزین اکثرا ... گارانتی دارها همشون متفرقه
توی خرید دقت کنید

32W65 : 1350 بدون گارانتی
42W65 : 1920 بدون گارانتی
32W65 : 1950 با گارانتی
42W65 : 2650 با گارانتی

- - -ویرایش - - -

آقا من حدود 1,300,000 بودجه دستمه چه تی وی بگیرم ؟ ترجیحا سونی و پاناسونیک . ولی بهترین رو میخوام بدونم چیه . لطفا همه نظر بدن

قطعا 32W65 SONY متین جان
فقط یکم بودجرو بیشتر کنید ارزش داره

اصلا من تلویزیون سیاه سفید 14 اینچ دارم ولی کورا هم میدونن که برند هایی مثل سونی و پاناسونیک کجا و سامسونگ و ال جی کجا[/QUOTE]

عزيز من منظورم به شما نبود كلى صحبت كردم.(در رابطه با همه چيز:مثلاً يه شخصى بود پرايد خريده بود ما همين جورى به اين گفتيم از ماشينت راضى هستى ايشون از تكنولوژى اين ماشين اينقدر تعريف كرد كه من ديگه باورم شده بود مخصوصاً ميگفت اين يدونه سفارشى هست)
وگرنه خود منم متاسفانه مريض SONY هستم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or