خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
همه که دارن به خاطر ps4 و xbox one تلویزیون میخرین!!!:-/
واقعآ tv بهتره یا به خاطر قیمت بالای مانیتور تو ایران(27 اینچ بالای 1 تومن! و 23 های خوب نزدیک 1 تومن!) دارین tv میخرین!!!؟؟؟:|
راستی تو مانیتور بحث response time هست که میگن واسه گیم 2ms و پایین تر بهتره ولی تو tvها من همچین چیزی ندیدم!!!(این موضوع همین 200 هرتز به بالا که میگین هست تو tvها!؟)
من فکر میکردم واسه گیم مانیتور بهتره و کیفیتش هم بالاتره!!!حتی میخواسم بالای 1 تومن بدم به یه مانیتور 27 اینچ!!!
یعنی منم بخوام واسه ps4 یا xbox one نمایشگر بخرم tv بخرم نه مانیتور!؟

led هست دیگه ؟:d

بله:))در ضمن این رو هم بگم که ورودی کامپیوتر نداره(از این آبی سوراخ سوراخیا:d)

- - -ویرایش - - -

آقا ما تصمیم گرفتیم W670A 32Inch بگیریم :d: الآن توی تهران و توی نمایندگی رسمیش کجا داره ؟

والا تو اصفهان که همه نمایندگی های سونی هم با گارانتی و هم بی گارانتیشو دارن حتما تهرانم باید داشته باشن دیگه

کسی مشکل حرارت تلویزیون من رو نفهمید،samsung 46f8880

- - -ویرایش - - -

100 در 100 پاناسونیک
از سامسونگ و ال جی آشغال تر نداریم اینو به عنوان یک تلویزیون باز حرفه ای و البته معتاد این کار:d دارم بهت میگم

میشه بگی کجاش آشغاله؟
ال جی رو نمیدونم
ولی سامسونگ خیلی عالی بود،در مقایسه با رقیبش سونی که شاید مقایسشونو دیده باشید که سونی رنگش بهتر بود،دلیلش تنظیمات سامسونگه که از رنگ رو از دمای سرد تغییر میدی درست میشه عین سونی samsung 46f8880

دوستان تا قیمت 4 میلیون چی پیشنهاد میکنید؟والا میخواستیم W804 روبگیریم مثل اینکه رنگ مشکیش خوب نیست؟دوستان کیفیت تصویر خیلی برام مهمه.

- - -ویرایش - - -

میشه بگی کجاش آشغاله؟
ال جی رو نمیدونم
ولی سامسونگ خیلی عالی بود،در مقایسه با رقیبش سونی که شاید مقایسشونو دیده باشید که سونی رنگش بهتر بود،دلیلش تنظیمات سامسونگه که از رنگ رو از دمای سرد تغییر میدی درست میشه عین سونی samsung 46f8880

من یکم تحقیق کردم.
یه چند تا جا در مورد گرمای زیادش صحبت شده بود.
پس فقط مال سامی شما نیست.
منم این مدل رو دارم و هنوز تستش نکردم.
فاصله سامی از دیوار چقدر هستش ؟
دمای محل سامی چنده ؟
و ارتفاع نصبش ؟

داداش از همون کنتراست بالایی هست که گذاشتی.یبار بیار پایین بعد امتحان کن ببین بازم مثل قبل داغ میکنه؟
آقا ما تصمیم گرفتیم W670A 32Inch بگیریم :d: الآن توی تهران و توی نمایندگی رسمیش کجا داره ؟
تو جمهوری زیاد هست.بگردید فروشنده هایی هستن که تقریبا با قیمت بانه براتون میارن
برترين TV جهان در سال 2013.
وارد بازار ايران شد.
http://www.zoomit.ir/articles/video-audio/television/8861-sony-new-4k-tvs
البته با قیمت 14 میلیون تومان ناچیز:|
رضا جان یه سایت که این مدل رو بهترین tv سال انتخاب کرده معرفی کن.فقط خواهشا از خود سونی نباشه!!
کسی که بخواد برای کیفیت پول بده میره 7تومن میده پلاسما 50اینج vt60 پاناسونیک رو میگیره.البته به زودی st60 هم با قیمت خیلی کمتری وارد میشه.

دوستان راهنمایی کنید
سلام . دوست عزیز منم یک ماهی هست دارم تحقیق میکنم . با سرچ و پرسش و سوال و هزار جور چیزه دیگه رسیدم به سامسونگ ـه 46 اینچ F 6850 (همون 6800 ) . حتی به یکی از سایت های مختص تلویزیون ایمیل زدم و بهم جواب دادن که تلویزیون خیلی خوبیه :

Hello there and thank you for your amazing website .
i need a little advice on getting a tv , i want to buy a 46 inch TV and the main use is for gaming with PS4 and Wii U and watching bluray movies . for a budget of 1000 $ , after days of searching i finally came up with this model . samsung 46 F6800 . as reviews suggest it has a good picture quaility and is a good all go rounder however its 120 hz panel bugs me , heres my question : if the 120 hz Refresh rate is not going to make action scenes look bad compare to 240 hz higher models i go for it , if it is or if this tv does not suit my needs please help me choose a good 46 inch TV for gaming and watching movies ( under 1000) .
Thanks .
اینم جوابشون :

No, the refresh rate doesn’t really matter for TVs. They have the same amount of blur because the source has the same frame rate (your PS4 only outputs at 30 or 60 frames per second, not 120).

The F6800 is a great choice. The only downside is the narrow viewing angle, but if you game on it, I assume you are directly in the axis of the TV.

Hope that helps,
Cedric Demers
Rtings.com

یکی از دوستان این سایت Rtings.Com رو معرفی کردن به همه پیشنهاد میدم مطالب سایت رو مطالعه کنن . این سایت خیلی جالب ترفند ها و شارلاتان بازی های کمپانیه های سازنده تلویزیون رو مورد نقد قرار داده . از Refresh Rate های الکی و بدردنخور تا چیز های دیگه حتی از واژه Gimmick استفاده کرده در مورد بعضی از تکنولوژی های جدید در تلویزیون ها .
شما هم عزیز تو رنج 4 تومن یکی از انتخابات همین 6850 هست . یه تحقیقی یه سرچی بکن ببین چطوریه . اگه خریدی یه خبری هم بده به ما و نظرت رو بگو .

آخرین ویرایش:
http://farnet.ir/1392/10/25/sonys-new-uhd-tvs-in-iran/
حسين آقا اين خبر رو اين سايت هم گذاشته.
http://feedproxy.google.com/~r/Itre...v.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email

لطف كن اگه وقت كردى يه توك پا برو جمهورى چند تا نمايندگى بزرگ و مركزى (دنياى SONY) رو برو و تصوير اين TV رو ببين و لذت ببر.
فيلمهايى كه نمايش ميدن محتواى 4K نيست.و1080P هست. البته از مسئولش بپرسى چون نمى دونن الكى ميگن 4K هست ( چون هيچگونه محتواى 4K فعلاً در ايران نيست )اين TV ها هم تو نمايندگى ها به حد عالى تنظيم نشدن.به رنگهاى قرمز و مخصوصاً سبز زمردى (سيدى ) و سبزبنتون (سبزآبى يا آبى زنگارى )توجه كن با اين حال خيلى عاليه.
ببين بعد نظرت رو هم به ما بگو.

آخرین ویرایش:
رونمایی از مدل‌های جدید 55 و 65 اینچی تلویزیون‌های 4K‌ سونی در تهران
حسين آقا اين خبر رو اين سايت هم گذاشته.
تلویزیون‌های جدید 55 و 65 اینچ سونی با وضوح 4K وارد ایران شد!

لطف كن اگه وقت كردى يه توك پا برو جمهورى چند تا نمايندگى بزرگ و مركزى (دنياى SONY) رو برو و تصوير اين TV رو ببين و لذت ببر.
فيلمهايى كه نمايش ميدن محتواى 4K نيست.و1080P هست. البته از مسئولش بپرسى چون نمى دونن الكى ميگن 4K هست ( چون هيچگونه محتواى 4K فعلاً در ايران نيست )اين TV ها هم تو نمايندگى ها به حد عالى تنظيم نشدن.به رنگهاى قرمز و مخصوصاً سبز زمردى (سيدى ) و سبزبنتون (سبزآبى يا آبى زنگارى )توجه كن با اين حال خيلى عاليه.
ببين بعد نظرت رو هم به ما بگو.
ایشالا تا هفته آینده میرم و بعد نظرم رو میگم.ولی شما آیا VT60 رو دیدی؟من که خودم vt50 رو از نزدیک دیدم کیفیت خیلی عالی داشت حالا نمیدونم vt60 چی میتونه باشه! البته اینم بگم که تو فروشگاه ها چون نور خیلی زیاده تصاویر پلاسما ها تاریک تر از led ها دیده میشن که داخل منزل اصلا این مشکل نیست.(تو فروشگاه 20تا لامپ و مهتابی رو میندازن رو تی وی فکر میکنن تصویر بهتر میشه!)
در مورد این سایت ها هم هیچ کدوم سایت نقد کننده تلویزیون نیستن و اخبار و منعکس میکنن.شما بگرد ببین تو سایتای معتبری مثل cnet یا flatpanelhd یا hdtvtest و... این مدل رو بهترین تی وی سال شناختن یا نه.

سلام بچه ها

مانیتور فول اچدی تو رنج قیمت 1 میلیون چی خوبه ؟
چه سایزی میخوای؟

یکی از دوستان این سایت Rting.Com رو معرفی کردن به همه پیشنهاد میدم مطالب سایت رو مطالعه کنن
البته rtings.com هستش ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or