خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
مانیتور شما پورت صدا نداره و باید از روش های دیگه که گفتم صدا بگیرید.
یه کاره دیگه هم شاید بشه اینکه از دسته دوئل شوک4 صدا بگیرید! این مورد رو مطمئن نیستم که بشه یا نه ولی یه تحقیقی بکنید شاید بشه!
معمولا مانیتورایی که hdmi دارن یا خودشون اسپیکر دارن یا یه پورت صدا پشتشون هست.شما باید موقع خرید به این مورد دقت میکردی.مانیتور خودم پورت 3.5 داره که خیلی راحت ازش با کیفیت بالا صدا میگیرم.مدلشم Lg w2261vp هست
الان خودِ PS4 غیر از پورت HDMI پورت صدا هم داره که بتونم به اسپیکرم وصل کنم؟

والا اون موقعی که 360 داشتم (هنوزم دارم البته!) به دلیل نداشتن پورت صدا پشت کنسول, مجبور بودم از کابل AV برای صدا و کابل HDMI برای انتقال تصویر استفاده کنم.

.:MATIN:.

کاربر سایت
Dec 20, 2013
506
نام
متین
اقا این هدفون پالس الایت سونی رو کجا میشه گیر اوورد؟؟؟
قیمتش چقدره؟؟؟
و ایا واقعا ارزش داره بخری یعنی صدای دالبیش با کفیته؟؟؟
کلا چجوریاس؟؟
منون میشم راهنماییم کنید

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اقا این هدفون پالس الایت سونی رو کجا میشه گیر اوورد؟؟؟
قیمتش چقدره؟؟؟
و ایا واقعا ارزش داره بخری یعنی صدای دالبیش با کفیته؟؟؟
کلا چجوریاس؟؟
منون میشم راهنماییم کنید
صداش خيلي عاليه پشيمون نميشي ،ارزش داره
اما الان ٥٥٠-٥٠٠ هست فكر كنم. فروشگاه براي بهمن مياره٤٣٠

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
الان خودِ PS4 غیر از پورت HDMI پورت صدا هم داره که بتونم به اسپیکرم وصل کنم؟

والا اون موقعی که 360 داشتم (هنوزم دارم البته!) به دلیل نداشتن پورت صدا پشت کنسول, مجبور بودم از کابل AV برای صدا و کابل HDMI برای انتقال تصویر استفاده کنم.
شما مانیتورت خروجی صدا نداره؟
بله خروجی اپتیک داره که کیفیت صدای عالی میده.
تو آخرای این پست توضیح دادم چجوری میشه صدا گرفت.

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
عزیزانی که می تونن تا 2 میلیون تومن هزینه کنن برای تلویزیون و سایز کوچیک مد نظرشون هست حتما سونی سایز 32 و مدل 670w بخرن....صدا دالبی 3بعدی و تصویر هم فول اچ دی هست با موتور پردازش گر و کیفیت صفحه هم led که از لحاظ مصرف انرژی خیلی خوبه...
خود من تازه گرفتمش و زمان زیادی رو هم صرف تحقیق کردم که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمتش به ذهن معقول بیاد.عزیزانی هم که ساکن اپارتمان هستن تکنیک صدای فشرده برای شب داره که صدا به گوش همسایه ها نره و تو خونه دیگران شنیده نشه...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دوستان تا 6 تومن 2 تا انتخاب هست . یکی w905 یکی F8880 سامسونگ .
حالا تا 4 تومن چی پیشنهاد میدید ؟ ( به جز w804 که رنگ مشکیش خوب نیست اصلا ) .
خیلی زور داره برام 6 تومن پول تلویزیون بدم :D گفتم اگه یه چیز خوب زیر 4 تومن گیر بیاد بهتره .

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان تا 6 تومن 2 تا انتخاب هست . یکی w905 یکی F8880 سامسونگ .
حالا تا 4 تومن چی پیشنهاد میدید ؟ ( به جز w804 که رنگ مشکیش خوب نیست اصلا ) .
خیلی زور داره برام 6 تومن پول تلویزیون بدم :D گفتم اگه یه چیز خوب زیر 4 تومن گیر بیاد بهتره .

samsung سری 7 اگه بتونی پیدا کنی عای هستن
f7770 یا es7770
یا تلویزیون های جدید سری 6 سامسونگ که عالی هستن خدایی f6850

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
عزیزانی که می تونن تا 2 میلیون تومن هزینه کنن برای تلویزیون و سایز کوچیک مد نظرشون هست حتما سونی سایز 32 و مدل 670w بخرن....صدا دالبی 3بعدی و تصویر هم فول اچ دی هست با موتور پردازش گر و کیفیت صفحه هم led که از لحاظ مصرف انرژی خیلی خوبه...
خود من تازه گرفتمش و زمان زیادی رو هم صرف تحقیق کردم که هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمتش به ذهن معقول بیاد.عزیزانی هم که ساکن اپارتمان هستن تکنیک صدای فشرده برای شب داره که صدا به گوش همسایه ها نره و تو خونه دیگران شنیده نشه...
داداش اینا همونایی که خود سونی مخصوص گیم زده ؟ والا من هر بار اومدم بخرم یکی زد زرتمو غمصور کرد ، میگن زود خراب میشه و افت کیفیت داره
قضیه چیه ؟
سلام داداش بیخیال ایکس ویژن شو برو دنبال برندهای بهتر مثله سامسونگ/ سونی بیخیال ایکس ویژن

دست شمام درد نکنه ممنون
به خاطر قیمتش گفتم ،
حالا کلا ساخت کجاست ؟ انقد اشغاله ایا ؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
شما مانیتورت خروجی صدا نداره؟
بله خروجی اپتیک داره که کیفیت صدای عالی میده.
تو آخرای این پست توضیح دادم چجوری میشه صدا گرفت.
S22B375H سامسونگ. نزدیکِ یک ساله که گرفتم. اتفاقا قبل اینکه بگیرم اومدم همین جا مشورت کردم و این مدل رو پیشنهاد دادند که جز مانیتورهای خوب بازار بود. اون موقع اصلا یادِ صدا نبودم و فکر کردم حتما خروجی صدا داره! چون مانیتور قبلیم که LCD تولید اول بود (همون LCD هایی که 4:3 بودند نه واید) خودش هم صدا داشت و هم پورت صدا. تعجب کردم این نه صدا داره و نه پرت صدا !

روی تلوزیون برعکس وضعیت خیلی بهتری دارم. سینمای خانگی LM 67100 LG که "47 هست. نمیدونم این مدل رو دیدی یا نه ولی این مدل یعنی سری LM ال جی بهترین و جدیدترین تلوزیون های سال 2012 که به بازار اومد و همون موقع هم خریدیم. از این نظر مشکلی ندارم چون از لحاظ صدای Dolby خروجی اپتیک و خروجی HDMI 1.4 و... همه چیزش به روز هست.

میمونه همین مانیتور که به زور با کابل AV به 360 وصل کردم ... فقط اون عکس آخری که تو پست قبلی گذاشتی, خودِ کنسول PS4 این پورت صدا رو هم پشتِ کنسول داره ؟ چون عکسی که گذاشتی یه کابل معمولی و آنالوگ رو نشون میده!

اگر ورودی 3.5 نداشت باید بجای گزینه 3 این کابل رو تهیه کنی.
در ضمن اگر اسپیکرت ورودی اپتیک داره که فقط به گزینه 1 نیاز خواهی داشت.

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
داداش اینا همونایی که خود سونی مخصوص گیم زده ؟ والا من هر بار اومدم بخرم یکی زد زرتمو غمصور کرد ، میگن زود خراب میشه و افت کیفیت داره
قضیه چیه ؟

دست شمام درد نکنه ممنون
به خاطر قیمتش گفتم ،
حالا کلا ساخت کجاست ؟ انقد اشغاله ایا ؟

حقیقتا به خاطر گیم بودنش رو نمی دونم ولی تو ces 2014 امسال داره با همین مدل تو نمایشگاه نشون میده...من الان میشه گفت 2 هفته ای هست که دارم و افت کیفیت هم نداشته البته ما قبلا تو منزل سیستم داشتیم که اصل نبود و بعد 3 روز بلندگو هاش به خر خر افتاد..برای این که زود خراب نشه شما سعی کن اصلش رو بخری مثلا ژاپن که سخت پبدا میشه ولی مالزی الان تو بازار هست که اصل محسوب میشه....
----------------------------------
اکسویژن هم تا جایی که من میدونم بین ایران و چین هست..اگه درست یادم باشه بوردش چین میزنه و بدنه و رو ایران....

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
S22B375H سامسونگ. نزدیکِ یک ساله که گرفتم. اتفاقا قبل اینکه بگیرم اومدم همین جا مشورت کردم و این مدل رو پیشنهاد دادند که جز مانیتورهای خوب بازار بود. اون موقع اصلا یادِ صدا نبودم و فکر کردم حتما خروجی صدا داره! چون مانیتور قبلیم که LCD تولید اول بود (همون LCD هایی که 4:3 بودند نه واید) خودش هم صدا داشت و هم پورت صدا. تعجب کردم این نه صدا داره و نه پرت صدا !

روی تلوزیون برعکس وضعیت خیلی بهتری دارم. سینمای خانگی LM 67100 LG که "47 هست. نمیدونم این مدل رو دیدی یا نه ولی این مدل یعنی سری LM ال جی بهترین و جدیدترین تلوزیون های سال 2012 که به بازار اومد و همون موقع هم خریدیم. از این نظر مشکلی ندارم چون از لحاظ صدای Dolby خروجی اپتیک و خروجی HDMI 1.4 و... همه چیزش به روز هست.

میمونه همین مانیتور که به زور با کابل AV به 360 وصل کردم ... فقط اون عکس آخری که تو پست قبلی گذاشتی, خودِ کنسول PS4 این پورت صدا رو هم پشتِ کنسول داره ؟ چون عکسی که گذاشتی یه کابل معمولی و آنالوگ رو نشون میده!
یکمی خرج دارخ اگر بخوای از اپتیکش صدا بگیری.
ps4 خروجی صدا optical داره.این عکس
خیلی خلاصه بگم...
شما اول این کابل رو تهیه میکنید بعد با استفاده از یه تبدیل صدای دیجیتال به آنالوگ یعنی این میتونی با این کابل یا این به اسپیکر صدا بدی.
تو بازار هم همه این موارد موجودن قیمتش رو باید خودتون بگردید مناسبش رو پیدا کنید.

راه دیگه که من شک دارم بشه یا نه دسته ps4 هست که جک 3.5 داره.شما از چند نفر که کنسول رو دارن بپرس که آیا میشه از دسته به اسپیکر صدا داد یا نه.
اگر بشه که دیگه به اون لوازم احتیاجی نداری.فقط یه سیم دو سر ماده 3.5 میخوای.
بازم سوالی داشتی در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر