خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سوال منم هست کسی اطلاعاتی داره با pc هم سازگاره ؟
البته محمد جان 190 گرونه نخری من 150 قیمت دارم اخه همش 30 یورو قیمتشه
2.3 تا کاربر امازون که 5 دادن بهش و گفتن فراتر از تصور بوده

29409865864374465459.jpg
مسعود این 4Gamers کیفت کارش خوبه برای سونی هم مخصوص میسازه ! ولی به قیمتش نمیخوره چیز خیلی خفنی باشه !
یدونه Wireless هم داره که اون 260 تومنه ! نمیدونم والا ولی کیفیتش فکر کنم خوب باشه ! به PS4 هم که میخوره عالیه !

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان من یه LED سامسونگ سری 6 دارم که کنسولهای نسل قبل رو وقتی بهش وصل میکردم دیلِی داشت . مثل لگ توی بازیهای آنلاین !
مستقیم روی بازی تاثیر میزاشت ! کلی کابل عوض کردم بهترین کابلهای HDMI رو خریدم ولی فرقی نیمکرد . از نمایندگی هم که پرسیدم گفتن مشکل از کنسول هست ! جواب سر بالا میدن .
میخواستم بدونم با این حساب تو PS4 هم باید مشکل داشته باشم ؟ و اینکه راهی هست بشه درستش کرد ؟
منم با این سری کار کردم متاسفانه این مشکل رو داره و برای بازی زیاد جالب نیست.در کل اختلاف سری های بالاتر سامسونگ از سری های پایین ترش خیلی زیاده!
این مدل پنل نسبتا ضعیفی برای بازی کردن داره و من با کلی تغییرات تو تنظیماتش بازم نتوستم این مشکل لگ به قول شمارو حل کنم.
راستی برای شما سری 6 2013 یا 2012؟

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
منم با این سری کار کردم متاسفانه این مشکل رو داره و برای بازی زیاد جالب نیست.در کل اختلاف سری های بالاتر سامسونگ از سری های پایین ترش خیلی زیاده!
این مدل پنل نسبتا ضعیفی برای بازی کردن داره و من با کلی تغییرات تو تنظیماتش بازم نتوستم این مشکل لگ به قول شمارو حل کنم.
راستی برای شما سری 6 2013 یا 2012؟
تولید آخر ژانویه 2011 هستش عزیز .
پس مشکل این سری همه گیره ! واقعا ضد حاله که نمیشه هیچ کاری کرد . حتی تو تنظیمات حات تسویر هم گیم نداره !

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
کسی جواب منو نمیده؟

داداش پاسخگو که چه عرض کنم مسلما جالب نیست واسه PS4 راستش من کلا با تصویر اینا ارتباط برقرار نمیکنم به نظر من یه 32 تهیه کنید مثلا از برند سامسونگ خیلی خیلی بهتره 100 هرتز باشه انطباق تصویرش که چه بهتر ... البته تصویر میده بهتون اما لذت انچنانی نمیبرید
اینجا توی 32 ها بگرد من قصد تبلیغ ندارم ها فقط چون هم اکثر مدل ها هست قیمتم داره میدم لینک رو ... مشکلی بود پاک میکنم

- - -ویرایش - - -

سلام
کدوم یکی از سری مدلهای سامسونگ به درد گیم وکنسول میخوره ؟؟

همه 6 تایی ها :d مسعود این چیه؟ ایمون و میزارما ... سری ورش دار وگرنه غلط راهنمایی میکنم بری یه tv بگیری بسوزه :p
شما هم همینجا ببین مدل ها رو ترجیحا یه چیزی بردار 100 هرتز باشه

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
کسی جواب منو نمیده؟

دوست عزیز ps4 چیز خاصی نداره که tv یا monitor خاصی بخواد.

شما فقط باید به 3 مورد تو خرید tv یا monitor دقت کنید

1:fullhd بودن

2:ریفریش ریت مناسب

3:اینپوت لگ کم

تو monitor ها شما گذینه اینپوت لگ و fullhd بودن رو اصولا مشکلی باهاش ندارید.چون مانیتورهای جدید همشون تقریبا fullhd هستند و اینپوت لگ خیلی پایینی هم دارند.اینپوت لگشون بین 2 تا 5 میلی ثانیه هستش که خیلی خوبه.

تنها مشکل مانیتورها کم بودن ریفریش ریتشون هستش.

اصولا مانیتورها ریفرش ریتشون 60 هرتز هستش.مانیتورهایی با ریفریش ریت بالای 60 هرتز کم گیر میاد حداقل تو ایران که اینجوریه.پیدا کردن مانیتورهای معمولی تو ایران سخته چه برسه به این مانیتورها:|

در مورد tv ها کاملا برعکس هستش.تو tv ها ریفریش ریت اصولا بالای 60 هرتز هستش ولی اینپوت لگهای خوبی ندارند که این مشکل هم با روشن کردن حالت gamemode تا حدی برطرف میشه.

کیفیت تصویر مانیتور و tv هم یه چیز سلیقه ای هستش و هر کس نظر خودشو داره.باید ببینید چقدر میتونید برای tv یا مانیتورتون خرج کنید بر حسب اون مدل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.سعی کنید بیشتر خودتون برید از نزدیک کیفیت تصویر رو ببینید و کمتر به حرف دیگران توجه کنید چون هر کسی نظر و سلیقه خودشو داره.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

.ARCHANGEL

عضو جدید
Nov 21, 2013
5
نام
آرمان
سلام
برای 3d بازی کردن باید حتما مانیتور 3d سونی (
playstation display)
رو داشته باشم؟ یا با تلویزیون های 3d معمولی هم میشه؟

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام
برای 3d بازی کردن باید حتما مانیتور 3d سونی (
playstation display)
رو داشته باشم؟ یا با تلویزیون های 3d معمولی هم میشه؟

سلام دوست عزیز

بله با هر tv که از تکنولوژی 3d پشتیبانی کنه میتونید از امکانات سه بعدی ps4 استفاده کنید.

موفق باشید.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خودمونیم این Input Lag اونقدر ها هم تاثیر نداره ها ! :D

کسی ندونه چیه ، هیچ فرقی براش نمیکنه چه رو یه تی وی اینپوت بالا بازی کنه چه اینپوت پایین ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر