خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
سلام ببخشید یه سوالی :
شاید تکراری باشه : ولی ایا میشه ps4 رو با کابل hdmi to dvi هم وصل کرد به مانیتور ؟
بعد اون وقت صداش چی میشه ؟
( مانیتور البته 1080 هست ولی خب hdmi نداره) !!!
ممنون میشم راهنمایی کنید...

خودمونیم این Input Lag اونقدر ها هم تاثیر نداره ها ! :دی

کسی ندونه چیه ، هیچ فرقی براش نمیکنه چه رو یه تی وی اینپوت بالا بازی کنه چه اینپوت پایین ! :دی
داداش اینو من 10بار گفتم ولی کو گوش شنوا!:d
مردم کیفیت تصویر و عمق رنگ مشکی رو گذاشتن کنار و چسبیدن به اینپوت لگ چون تو یه سایت گفته از 63 میلی ثانیه بالاتر یعنی افتضاح!
نمیدونن که اون سایت داره برای گیمرای حرفه ای که 24 ساعته دارن کال آف آنلاین میزنن آمار میده!:d
اصلا بیخیال آقا هر کی اینپوت لگ دوست داره بره یه تی وی CRT بگیره اینپوت لگش هم فریه!یعنی صفر یعنی خفن!:d

داداش پاسخگو که چه عرض کنم مسلما جالب نیست واسه PS4 راستش من کلا با تصویر اینا ارتباط برقرار نمیکنم به نظر من یه 32 تهیه کنید مثلا از برند سامسونگ خیلی خیلی بهتره 100 هرتز باشه انطباق تصویرش که چه بهتر ... البته تصویر میده بهتون اما لذت انچنانی نمیبرید
اینجا توی 32 ها بگرد من قصد تبلیغ ندارم ها فقط چون هم اکثر مدل ها هست قیمتم داره میدم لینک رو ... مشکلی بود پاک میکنم

- - -ویرایش - - -

همه 6 تایی ها :d مسعود این چیه؟ ایمون و میزارما ... سری ورش دار وگرنه غلط راهنمایی میکنم بری یه tv بگیری بسوزه :p
%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-32-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF[/SPOILER]
منم همون 32f5570 گرفتم مدل ٢٠١٣ هست ولى فعلا چون كنسول ندارم نميدنم چجوريه يا input lagesh چند هست اميدوارم مناسب گيم باشه 100 hz هم هست ظاهرا

درود
دوستان LED TV حداقل 40 اینچ قیمت حدود 2 تومن برای خونه می‌خوایم بگیریم من می‌خوام سوء استفاده کنم ازش که برای PS4 هم مناسب باشه :دی
چیزی هست؟!
3D بودن یا نبودنش هم فرقی نداره!
الان به نظرتون 42 Sony مدل W670 بهتره یا 3D سامسونگ مدل F6350؟!

آخرین ویرایش:
دوستان یک سوال . اگر من نخوام w904 بخرم و بخوام یه تلویزیون ارزون تر بگیرم چی پیشنهاد میدید ؟ تا مکس 4 تومن . البته به جز w804 که میگن رنگ مشکیش خیلی بده . از سامسونگ هم بود ایراد نداره .

درود
دوستان LED TV حداقل 40 اینچ قیمت حدود 2 تومن برای خونه می‌خوایم بگیریم من می‌خوام سوء استفاده کنم ازش که برای PS4 هم مناسب باشه :دی
چیزی هست؟!
3D بودن یا نبودنش هم فرقی نداره!
الان به نظرتون 42 Sony مدل W670 بهتره یا 3D سامسونگ مدل F6350؟!
من دو روز پیش 42W670 گرفتم و خیلی هم ازش خوشم اومده و راضیم ، چراغ زیرش هم با PS4 ست کردنش هم آبی میشه هم سفید
برای بازی هم بیشتر پیشنهاد میشه این رو ببین مثلا : :d
PS4-1.jpg

من دو روز پیش 42W670 گرفتم و خیلی هم ازش خوشم اومده و راضیم ، چراغ زیرش هم با PS4 ست کردنش هم آبی میشه هم سفید
برای بازی هم بیشتر پیشنهاد میشه این رو ببین مثلا : :d
PS4-1.jpg

گرفتى عزيز؟مباركت باشه،از همونجا گرفتى؟خوشت اومد ازش؟

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام دوستان
من بین این 3 انتخاب موندم بودجه زیاد نیسا 1500 چون برای اتاقم میخوام
اولیش مانیتور
ASUS VN247H LED که response time عالی هست 1MS و کنتراست 1:80000000
https://www.asus.com/Commercial_Monitors_Projectors/VN247H/#specifications
دوم هم تلوزیون 32LN575S که امکاناته خوبی داره نسبت به قیمتLG 32LN575S BABEL TV SERIES | LG Levant
سوم هم sony 32w670 هست
میشه راهنمایی کنید من برای ps3 میخوام و در اینده ps4

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من بین این 3 انتخاب موندم بودجه زیاد نیسا 1500 چون برای اتاقم میخوام
اولیش مانیتور
ASUS VN247H LED که response time عالی هست 1MS و کنتراست 1:80000000
https://www.asus.com/Commercial_Monitors_Projectors/VN247H/#specifications
دوم هم تلوزیون 32LN575S که امکاناته خوبی داره نسبت به قیمتLG 32LN575S BABEL TV SERIES | LG Levant
سوم هم sony 32w670 هست
میشه راهنمایی کنید من برای ps3 میخوام و در اینده ps4
دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or