خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
این مدل به خاطر input lag بالاش به همراه موندگاری تصاویر به مدت طولانی روی صفحه برای گیم یا pc monitor مناسب نیست اما به جاش کیفیت تصویرش فوق العاده هست.
1 ایراد دیگه هم داره نشت نور ابی مضر بیشتر از lcd ها هست که ضررش کم نیست عمر oled ها هم مشخص شده به مراتب کمتر از چیزی هست که اعلام می کنن. غیر از اینا همه چیزش عالیه. قیمتشم مفته

این مدل به خاطر input lag بالاش به همراه موندگاری تصاویر به مدت طولانی روی صفحه برای گیم یا pc monitor مناسب نیست اما به جاش کیفیت تصویرش فوق العاده هست.
1 ایراد دیگه هم داره نشت نور ابی مضر بیشتر از lcd ها هست که ضررش کم نیست عمر oled ها هم مشخص شده به مراتب کمتر از چیزی هست که اعلام می کنن. غیر از اینا همه چیزش عالیه. قیمتشم مفته
یک مقدا روشنایش نسبت به هم ردهای خودش کمتره.

• Like
Reactions: Xenon360
OLED الان مثل Plasma میمونه.
مشکی عالی
رنگ کم
نور کم
ماندگاری تصویر رو صفحه
مشکل نور آبی
عمر کم
انپوت لگ بالا
با توجه به اینهمه ایراد انتخاب اول من نیست.

تو مدلهای 2017 هم تا جاییکه من خوندم فقط نور رو 300-400 تا تونستن افزایش بدن که نصف غولهای سامسونگ هست.

HDR ینی بازی نور و رنگ

OLED از کمبود نور داره رنج میبره.

حتی اگه دقت کنین تو CES 2017 تمامی OLED ها مخصوصا مال سونی تو عرفه کم نور ارائه شدن برعکس QLED های سامسونگ

آخرین ویرایش:
مشکی عالی
رنگ کم
نور کم
ماندگاری تصویر رو صفحه
مشکل نور آبی
عمر کم

تو مدلهای 2017 هم تا جاییکه من خوندم فقط نور رو 300-400 تا تونستن افزایش بدن که نصف غولهای سامسونگ هست.

HDR ینی بازی نور و رنگ

حتی اگه دقت کنین تو CES 2017 تمامی OLED ها مخصوصا مال سونی تو عرفه کم نور ارائه شدن برعکس QLED های سامسونگ
گستردگی رنگ ها که خیلی عالیه.

• Like
Reactions: THE.DARK.ANGEL
سلام دوستان نظرتون در مورد LG 49 UF85000 GI چیه ؟ فرقش با LG 49 UF8500 GI چیه ؟
داداش من UF950 رو از نزديك ديدم
پسر خالم خريدش ٥٥ اينچ پارسال
آشغال ب تمام معناست ... رنگهاي نه چندان خوب ... مشكي افتضاح ك حالت بهم ميخوره ...اين تي وي فقط خوشكله
ب هيچ عنوان سري UF نخريد دوستان...رسما پول ريختن دوره

Sent from iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE
دوستان و عزیزان :
آقایون کسی از این تلویزیون مدل : LG 43UH750V اطلاعاتی داره ؟
ارزش خرید داره یا نه ؟ کسی از نزدیک تستش کرده ؟
شما میتونی lg uh 8500 رو بگیری که تلویزیون خوبی هستش.البته اگر داخل اتاق تاریک بازی میکنی ممکنه یک مقدار اذیتت کنه.
سامسونگ7970 هم گزینه خوبی هستش

شما بودجت چقدره تا بهتر راهنماییت کنم
عرض کنم خدمت شما که اگر اطلاع داشته باشید من یه چند وقتیه تصمیم دارم تلویزیون 4k بگیرم ولی خب یا پول نیست یا مدلی که
انتخاب کردیم نیست / آخرشم تصمیم گرفتیم از مدلهای معمولی بگیریم مثل همین الجی که مدلش رو گفتم
من قبلش میخواستم ks8000 با سایز 49 اینچ بخرم ولی پیدا نکردم و تصمیم دارم همین الجی رو یا یکی از مدلهای سامسونگ رو بخرم

شما میتونی lg uh 8500 رو بگیری که تلویزیون خوبی هستش.البته اگر داخل اتاق تاریک بازی میکنی ممکنه یک مقدار اذیتت کنه.
سامسونگ7970 هم گزینه خوبی هستش
مدلهای ایرانی که عمرا بخرم حتی اگه مجبور بشم
الجی رو هم از نزدیک دیدم ولی خوشم نیومد ازش متاسفانه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: THE.DARK.ANGEL
من uh850 رو با پخش 4k و غير 4k از نزديك ديدم
زمين تا آسمون فرق دارنا ... من با پخش 4k كه ديدم واقعا راضي كننده بود
شما تو رينج ٣ تا ٣٢٠٠ ديگه واقعا چيز بهتري گيرت نمياد
خدا كمك كرد برا همين منم مجبور شدم X850D رو قسطي گرفتم

متاسفانه بودجتون محدوده و اون مدلهایی هم که معرفی کردم بهترین های بازار هستن.
اهان یادم رفت. سونی x800d 43 هم،میتونید که انتخاب کنید که بسیار عالیی هست.کیفیت تصویر فوق العاده ای داره.

• Like
Reactions: Xenon360
من uh850 رو با پخش 4k و غير 4k از نزديك ديدم
زمين تا آسمون فرق دارنا ... من با پخش 4k كه ديدم واقعا راضي كننده بود
شما تو رينج ٣ تا ٣٢٠٠ ديگه واقعا چيز بهتري گيرت نمياد
خدا كمك كرد برا همين منم مجبور شدم X850D رو قسطي گرفتم

درود
البته منم دیدم و از نزدیک حتی تنظیماتش رو انجام دادم برا یکی از آشنایان ولی نظرم رو جلب نکرد اونطور که باید
شایدم انتظارات من بالا باشه و چشمام حساس هستند
بیشتر ترجیح میدم مدل 800 سونی رو بگیرم تا این مدل الجی
البته دلم گیر کرده پیش مدل ks8000 که نیست
از طرفی هم وضعیت مالی سدمعبر کرده

متاسفانه بودجتون محدوده و اون مدلهایی هم که معرفی کردم بهترین های بازار هستن.
اهان یادم رفت. سونی x800d 43 هم،میتونید که انتخاب کنید که بسیار عالیی هست.کیفیت تصویر فوق العاده ای داره.
بله متاسفانه وضعیت مالی خرابه و نمیشه مدلهای خوبی خرید
بله سونی تو لیست خریدم هست ولی همونطور که گفتم دلم پیش مدل ks8000 مونده و اگر نتونم اینو گیر بیارم یه تلویزیون معمولی
مثلا مدل UH750 الجی میگرم یا یکی از مدلهای KU7000 یا JU7000 میگیرم

مشکی عالی
رنگ کم
نور کم
ماندگاری تصویر رو صفحه
مشکل نور آبی
عمر کم
انپوت لگ بالا

HDR ینی بازی نور و رنگ

اینپوت لگ اولد های ال جی با آپدیت جدید فریمویر کاملا برطرف شده . این آپدیت مختص ps4 ps4 pro ارائه شده و برای تی وی b6 ورژنش 4.30.65 هست . خوشبختانه چون تی وی من تولیدش مال دسامبر ر2016 هست (حدود 1 ماه پیش) روش بود و آپ نمیخواست . و با فعال کدن hdr va game mode و چند تا تویک دیگه اینپوت لگی حتی تو بازیهای hdr نیست .
w850 sony هم که الان به عنوان مانیتور ازش استفاده میکنم و قبلا با کنسول استفاده میکردم . اگه ایپوت لگی تو تی وی اولد بود بعد از استفاده از سونی باید احساس میکردم که خوشبختانه نیست .
همه این مشکلات رو که دوستان ذکر کردین اکثرا برای اولد تی وی های اولیه هست .

از نظر میزان نور هم واقعا عاله .
ازنظر عمر هم هیچ کی نماد تی وی ال ای دی و اولد رو 20 سال استفاده کنه.
ماندگاری تصویر رو صفحه هم مشاهده نکردم
مشکل نور آبی8-} ............. . همچین چیری ندیدم . تو همه ال ای دی ها اگه نور آبی اذیتتون کنه با تغییر color temp هر جو که چشمتون راحته میتوننین حل کنید
............. رنگ کم !؟!؟ .........:o .......... نیازی به جواب نیست.

باز اگه چیزی میخوین روش تست کنم بگید انجام بدم . >:D<

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or