خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
عزیزم شما تعمیرکار تلویزیون هستی که آمار میدی؟یا نمایندگی فروش تلویزیون داری؟!
خواهشا اطلاعات غلط به ملت ندید.

تو گوگل یه سرچ ساده بزنی(البته انگلیسی) همه چیز دستت میاد در ضمن شما سامسونگ دوست داری برو بخر ولی تبلیغ نکن بازار یاب سام سرویس که نیستی برادر من

سامسونگ تو ال سی دی عالی عمل کرد ولی تو ال ای دی افتضاح به تمام معنا بود درصد خرابی ال ای دی سامسونگ رتبه شماره یک رو تو برند های ال ای دی داره یه کم تحقیق کن جانم بقیه رو هم به اشتباه ننداز

جفت تلویزیون ها رو دیدم،تا جایی که به چشم میومد از نظر کیفیت یکی میومدن(البته با تنظیمات خودم)
فقط گرونی سونی باعث شد نخرمش که تفاوت 1 و 800 تومنی داشت!
ال سی دی هاش واقعا کیفیت رنگ خوبی داره باهات موافقم
ولی اینکه میگن خراب میشه رو تحقیق کردم گفتن شایعست حداقل از زبون اونایی که خریدن
اینا رو من همه رو تحقیق کردم قبل خرید،حالا به تمید خدا ما هم مثه بقیه مشکلی پیدا نکنیم!
فقط یه چیزیو موندم،این تو گیمینکگ اصن تاخیری نداره من با همه ی کنسولا تست کردم!!!

تو گوگل یه سرچ ساده بزنی(البته انگلیسی) همه چیز دستت میاد در ضمن شما سامسونگ دوست داری برو بخر ولی تبلیغ نکن بازار یاب سام سرویس که نیستی برادر من
شما اول یه پست از من بیار که گفته باشم سامسونگ دوست دارم:|
بعد شما که خیلی باهوشی و با سرچ انگلیسی تو گوگل همه چیز رو کشف میکنی بهتره پایین نظراتت منبع رو هم ذکر کنی.

بله درست ميفرمايين.
شركت هاى معتبر و پدر و مادر دار به علت رعايت حق كپى رايت اين ويژگى هارو ندارن.

پس بی جهت نیست که Chapter card ها حتی HDmi chapter کل دنیا رو گرفته... این جاش نیست ولی کسی قیمت Chapter HDmi سراغ نداره؟ من همه جا گشتم توی تهران نبود

سلام.کسی playstation 3D DISPLAY داشته؟ همون 24 اینچه
کیفیت تصویر و 3D خوبه؟ 900 می ارزه بخرم؟

کیفیتش متوسط رو به بالاس ... امکانات 3d خوبی داره اما امار خرابی و پیکسل سوخته زیاد داشته ... اگرم خریدی یه فن باید نصب کنی پشت مانیتور
بازتاب نور تو صفحه نمایش فوق العاده وحشتناکه کاملا ایینه ای ... همه اینا باعث میشه لذت نبری
نظر من و بخوای نه

- - -ویرایش - - -

دوستان بهترین tv تو سایز 32 چی پیشنهاد میکنید؟ رفرش تصویر برام خیلی مهمه

در مورد 32 زیاد بحث شده
برای گیم پیشنهاد من 32W650 SONY این تی وی امکانات 3D نداره پنلش 60 هرتزه مثل تمام تی وی ها اما رفرش ریت 200 خیلی فریم زیبایی داره و کاملا برای PS4 پیشنهاد میشه
هرکی خریده راضی بوده فوق العاده ...
ایراداتی که بهش وارده یکی اینه که 2 تا HDMI میخوره .. یه سری از کاربرا هم از اسپپیکرش راضی نبودن و گفتن با همه اینا انقدر تصویر خوب و روونی تو گیم داره که این دو عیب کاملا قابل چشم پوشیه
قیمتش تو بازار ما برای مدل با گارانتی 1950 و بدون گارانتی 1350 هست که نظر من بدون گارانتیه با مهلت تست

کیفیتش متوسط رو به بالاس ... امکانات 3d خوبی داره اما امار خرابی و پیکسل سوخته زیاد داشته ... اگرم خریدی یه فن باید نصب کنی پشت مانیتور
بازتاب نور تو صفحه نمایش فوق العاده وحشتناکه کاملا ایینه ای ... همه اینا باعث میشه لذت نبری
نظر من و بخوای نه
ممنون.اول از همه آواتار تو عشقه :))
من خودم w670 رو میخواستم بگیرم چون 3d display نوش 1300 هست و نمیارزه
ولی اینو دیدم بیشتر به خاطره 3d میخواستم.کیفیت 3d خوبه؟ یعنی ادم اذت میبره؟ اخه میگن برای 3d خوب tv باید 32 به بالا باشه

ممنون.اول از همه آواتار تو عشقه :))
من خودم w670 رو میخواستم بگیرم چون 3d display نوش 1300 هست و نمیارزه
ولی اینو دیدم بیشتر به خاطره 3d میخواستم.کیفیت 3d خوبه؟ یعنی ادم اذت میبره؟ اخه میگن برای 3d خوب tv باید 32 به بالا باشه
3D Display نگير ، تا اونجا كه يادمه خرابي زياد داشت.

نظر من و بخوای نه

- - -ویرایش - - -

در مورد 32 زیاد بحث شده
برای گیم پیشنهاد من 32W650 SONY این تی وی امکانات 3D نداره پنلش 60 هرتزه مثل تمام تی وی ها اما رفرش ریت 200 خیلی فریم زیبایی داره و کاملا برای PS4 پیشنهاد میشه
هرکی خریده راضی بوده فوق العاده ...
ایراداتی که بهش وارده یکی اینه که 2 تا HDMI میخوره .. یه سری از کاربرا هم از اسپپیکرش راضی نبودن و گفتن با همه اینا انقدر تصویر خوب و روونی تو گیم داره که این دو عیب کاملا قابل چشم پوشیه
قیمتش تو بازار ما برای مدل با گارانتی 1950 و بدون گارانتی 1350 هست که نظر من بدون گارانتیه با مهلت تست

سلام مسعود جان
سونی 40 یا 42 اینچ تا قیمت 1300 چی پیشنهاد میدی ؟
بعد input lag پایینی داشته باشه .
آیا input lag بر سرعت عملکرد بازیهای آفلاین هم تاثیری داره؟ یا فقط برا بازیهای آنلاینه؟
چون من نت پرسرعت ندارم که بخوام آنلاین بازی کنم:-(
ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام مسعود جان
آیا input lag بر سرعت عملکرد بازیهای آفلاین هم تاثیری داره؟ یا فقط برا بازیهای آنلاینه؟
ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام .
والا 42 تا 1300 متاسفانه نداریم 42 به درد بخور همین w650 هست که بدون گارانتی 1920 قیمتشه و با گارانتی 2650
اون لگی که شما شنیدی برای tv ربطی به نت نداره و مربوط به پنله که اصطلاحا میگن این پنل 60 هرتزه یه پنل دیگه 120 هرتز
هرتز به نرم شدن تصویر کمک میکنه اصولا تی وی هایی که پنل 100 هرتز واقعی باشن قیمتاشون بالاتره اما هستن 60 هرتزهایی که به کمک تروموشن عملکرد خیلی عالی دارن
این چیزایی هم که بحثش رو پیش میکشن تاثیر داره اما نه اونقدر که به این امار انقدر توجه بشه
به نظرم تا 1350 همین 32w650 گزینه خوبیه برای 42 باید بودجتون رو افزایش بدید یا تو مدلهای قدیمی بگردید که توصیه نمیکنم
نظر من و بخوای یه 32 عالی می ارزه به یه 42 متوسط

سلام مسعود جان
ممنون میشم راهنماییم کنی
سلام دوست عزیز با اون قیمتی که شما گفتین 42 اینچ نمیتونید بگیرید باید روی 32 اینچ مانور بدین

- - -ویرایش - - -

سلام .
والا 42 تا 1300 متاسفانه نداریم 42 به درد بخور همین w650 هست که بدون گارانتی 1920 قیمتشه و با گارانتی 2650
اون لگی که شما شنیدی برای tv ربطی به نت نداره و مربوط به پنله که اصطلاحا میگن این پنل 60 هرتزه یه پنل دیگه 120 هرتز
هرتز به نرم شدن تصویر کمک میکنه اصولا تی وی هایی که پنل 100 هرتز واقعی باشن قیمتاشون بالاتره اما هستن 60 هرتزهایی که به کمک تروموشن عملکرد خیلی عالی دارن
این چیزایی هم که بحثش رو پیش میکشن تاثیر داره اما نه اونقدر که به این امار انقدر توجه بشه
به نظرم تا 1350 همین 32w650 گزینه خوبیه برای 42 باید بودجتون رو افزایش بدید یا تو مدلهای قدیمی بگردید که توصیه نمیکنم
نظر من و بخوای یه 32 عالی می ارزه به یه 42 متوسط
مسعود جان مدل تلویزیون سونی W670A هستش برادر

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز با اون قیمتی که شما گفتین 42 اینچ نمیتونید بگیرید باید روی 32 اینچ مانور بدین

مسعود جان مدل تلویزیون سونی W670A هستش برادر

بله تو ایران به این اسم میشناسیمش 32w670
w65, w653 , w655 , w650 هم جاهای دیگه استفاده میشه
اینم بررسی مدل 42 اینچش :

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or