خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوست عزیز یه پیشنهاد برادرانه میکنم بهت تلویزیون 4K نگیر فعلا چون هیچ محتوای 4K به جز کلیپ دیدن نمیتونی باهاش ببینی . هنوز شبکه ای 4K راه اندازی نشده و شمایه هزینه اضافی میکنی و اون ویژگی هم تقریبا غیر قابل استفاده میشه برات و باید باهاش فیلم فول اچ دی ببینی که همین کار رو یه تلویزیون فوا اچ دی خیلی بهتر میتونه انجام بده . اینا تجربیات چند تا از دوستان من هستن که همین کاری که شما میخوای انجام بدی رو انجام دادن و الان به شدت پشیمان هستند (البته بعد خوندن نظرتون فهمیدم که شما تلویزیون رو تهیه کردید مبارکتون باشه )

اين حرف شما درست نيست
اولا تلوزيون هاي كه پنل شون ٤k هستش به نصبت ٤ برابر پيكسل بيشتري نصبت به پنل فول اچ دي دارند
اين يني شما حتي در تصويري با كيفيت ١٠٨٠ تصوير زنده تر و شفاف تر نصبت به پنل فول اچ دي خواهيد داشت كافيه بريد و خودتون تو فروشگاه مقايسه كنيد
همچنين در سرعت تصوير در پنل 4k چيزي حدود ١٠٠٠ هرتس هستش چيزي كه خيلي ها براي گيم بهش اهميت ميدن اين يعني لگ در كار نيست
درثاني 4k استاندارد جديدي هست كه جاي فول اچ دي رو گرفته و در اينده ديگه خبري از فول اچ دي نخواهد بود
اينها بخشي از مزاياي تلوزيون هاي ٤k هستند
قيمتش هم بستگي داره شما چه مدلي از چه برندي انتخاب كنيد از ٢ مليون هست تا ١٠ .١٢ مليون
مثلا lg ٤٢ اينچ يه مدل فول اچ دي ش تو بازار ١.٥٠٠ قيمتشه شما 4k همون مدل رو ٢ تومن ميتوني بگيري

Sent from my iPhone using Tapatalk

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
اين حرف شما درست نيست
اولا تلوزيون هاي كه پنل شون ٤k هستش به نصبت ٤ برابر پيكسل بيشتري نصبت به پنل فول اچ دي دارند
اين يني شما حتي در تصويري با كيفيت ١٠٨٠ تصوير زنده تر و شفاف تر نصبت به پنل فول اچ دي خواهيد داشت كافيه بريد و خودتون تو فروشگاه مقايسه كنيد
همچنين در سرعت تصوير در پنل 4k چيزي حدود ١٠٠٠ هرتس هستش چيزي كه خيلي ها براي گيم بهش اهميت ميدن اين يعني لگ در كار نيست
درثاني 4k استاندارد جديدي هست كه جاي فول اچ دي رو گرفته و در اينده ديگه خبري از فول اچ دي نخواهد بود
اينها بخشي از مزاياي تلوزيون هاي ٤k هستند
قيمتش هم بستگي داره شما چه مدلي از چه برندي انتخاب كنيد از ٢ مليون هست تا ١٠ .١٢ مليون
مثلا lg ٤٢ اينچ يه مدل فول اچ دي ش تو بازار ١.٥٠٠ قيمتشه شما 4k همون مدل رو ٢ تومن ميتوني بگيري

این ها فقط اعداد هستند رو کاغذ من خودم Sony w800 42 دارم و همین تلوزیون رو در کنار مدل UB820 که دوستم گرفته گذاشتیم چه در فیلم های 1080 چه در Ps4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت (قیمت سونی 2500 بودش اون موقع و ال جی رو با 1700 هم میشد گیر آورد قطعا این تفاوت قیمت برای یه تلویزیون 4k یه دلیلی داره) ال جی و حتی با وجود 200 هرتز بودن سونی تصاویر در بازی خیلی روانتر و با شفافیت و رنگ های طبیعی تر نمایش داده میشد حتی تا جایی پیش رفت که دوستم بعد حدود 3 روز از خرید ال جی UB820 پشیمون شد و قصد فروشش رو داشت دقیقا قضیه IPhone هستش با گوشی های دیگه که بر بروی کاغذ و اعداد و ارقام خیلی از رقیباش پایینتره اما در عمل دیگه خودتون میدونین

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
این ها فقط اعداد هستند رو کاغذ من خودم Sony w800 42 دارم و همین تلوزیون رو در کنار مدل UB820 که دوستم گرفته گذاشتیم چه در فیلم های 1080 چه در Ps4 هیچ حرفی برای گفتن نداشت (قیمت سونی 2500 بودش اون موقع و ال جی رو با 1700 هم میشد گیر آورد قطعا این تفاوت قیمت برای یه تلویزیون 4k یه دلیلی داره) ال جی و حتی با وجود 200 هرتز بودن سونی تصاویر در بازی خیلی روانتر و با شفافیت و رنگ های طبیعی تر نمایش داده میشد حتی تا جایی پیش رفت که دوستم بعد حدود 3 روز از خرید ال جی UB820 پشیمون شد و قصد فروشش رو داشت دقیقا قضیه IPhone هستش با گوشی های دیگه که بر بروی کاغذ و اعداد و ارقام خیلی از رقیباش پایینتره اما در عمل دیگه خودتون میدونین

اين حرف تون منطقي نيست
هر كسي نظري داره و نظرش محترمه
ولي من يك ماه تمام رفتم همه مدل ها رو تست زدم از ٣٢ اينچ تا ٤٢ تا اين مدل رو پيدا كردم خريدم و كاملا ازش راضي هستم
روي كاغذ زير كاغذ نداره نميشه گفت كه چون من يا شما به چشم تست كرديم كدوم بهتره
حرف اول اخر رو مشخصات ميزنه
تلوزيون شما بخاطر داشتن متور پردازشگر x reality و motionflew كيفيت خوبي داره ولي قطعا به نسل 4k نخواهد رسيد
چون در ultra hd هم متور true 4k وجود داره و علاوه بر اون براي نمايش رنگ هاي واقعي در پنل triple XD engine وجود داره عمچنين سرعت پردازش تصوير در 4k به خاطر اينكه نسل جديد هستش ٤ برابر full hd هستش
تنها نقطه ضعف تلوزيون هاي 4k اينه كه از فاصله خيلي نزديك كيفيت بالايي نداره
در باره مقايسه ايفون هم ايفون سيستم عامل خاص خودشو داره و متناسب با اون سيستم عامل نرم افزار شو اراعه ميده اصلا نميشه گوشي رو با تلوزيون مقايسه كرد :)
در مورد قيمتش هم اين يه ميان رده هستش كه اومده جاي full hd رو تو بازار بگيره و ٣d هم نداره وگرنه تو سري ٤k مدل a9800 رو شما برو ببين طوفانيه مال خودش

آخرین ویرایش:

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
اين حرف تون منطقي نيست
هر كسي نظري داره و نظرش محترمه
ولي من يك ماه تمام رفتم همه مدل ها رو تست زدم از ٣٢ اينچ تا ٤٢ تا اين مدل رو پيدا كردم خريدم و كاملا ازش راضي هستم
روي كاغذ زير كاغذ نداره نميشه گفت كه چون من يا شما به چشم تست كرديم كدوم بهتره
حرف اول اخر رو مشخصات ميزنه
تلوزيون شما بخاطر داشتن متور پردازشگر x reality و motionflew كيفيت خوبي داره ولي قطعا به نسل 4k نخواهد رسيد
چون در ultra hd هم متور true 4k وجود داره و علاوه بر اون براي نمايش رنگ هاي واقعي در پنل triple XD engine وجود داره عمچنين سرعت پردازش تصوير در 4k به خاطر اينكه نسل جديد هستش ٤ برابر full hd هستش
تنها نقطه ضعف تلوزيون هاي 4k اينه كه از فاصله خيلي نزديك كيفيت بالايي نداره
در باره مقايسه ايفون هم ايفون سيستم عامل خاص خودشو داره و متناسب با اون سيستم عامل نرم افزار شو اراعه ميده اصلا نميشه گوشي رو با تلوزيون مقايسه كرد :)

دوست عزیز من تعصب برند خاصی رو ندارم اما چیزی که مقایسه شده و دیده شده این بود که گفتم در ضمن شما انتظارت از تلویزیون کارایی هست که محصول به شما میده نه اعداد و ارقام نوشته شده توی دفترچه ی اون من خودم هم ال جی داشتم هم سونی اما باور کن با ال جی یک هفته هم دوام نیاوردم و تلویزیون نو رو با 200 تومان ضرر فروختم و سونی گرفتم نه فقط من خیلی از نزدیکان و آشنایان هم هستن که از همین مدل شما رو دارن و کاملا ناراضی هستن من نمیگم تلویزیون 4k بد هست اما این مدلی که شما گفتید رو اصلا نمیشه تلویزیون خوبی دونست به چندین دلیل که اصلا 900 هرتز نیست و اصل کیفیتش 4k واقعی نیست کیفیت ساخت پایین و قطعا از قیمتش هم که 1600 1700 هستش کاملا مشخصه که ارزشش خیلی پایین هست نسبت به یه تلویزیون 4k درست حسابی و در کل خرید تلویزیون 4k در حال حاضر اصلا توصیه نمیشه به خاطر غیر قابل استفاده بودن ویژگی 4k تلویزیون و قیمت نسبتا بالای یه تلویزیون 4k سطح بالا. در ضمن همین مدلهای W سونی پایینترین اینپوت لگ رو توی تمام تلویزیون ها دارن و این یکی از مهمترین ویژگی ها برای گیمر ها به شمار میره

آخرین ویرایش:

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوست عزیز من تعصب برند خاصی رو ندارم اما چیزی که مقایسه شده و دیده شده این بود که گفتم در ضمن شما انتظارت از تلویزیون کارایی هست که محصول به شما میده نه اعداد و ارقام نوشته شده توی دفترچه ی اون من خودم هم ال جی داشتم هم سونی اما باور کن با ال جی یک هفته هم دوام نیاوردم و تلویزیون نو رو با 200 تومان ضرر فروختم و سونی گرفتم نه فقط من خیلی از نزدیکان و آشنایان هم هستن که از همین مدل شما رو دارن و کاملا ناراضی هستن من نمیگم تلویزیون 4k بد هست اما این مدلی که شما گفتید رو اصلا نمیشه تلویزیون خوبی دونست به چندین دلیل که اصلا 900 هرتز نیست و اصل کیفیتش 4k واقعی نیست کیفیت ساخت پایین و قطعا از قیمتش هم که 1600 1700 هستش کاملا مشخصه که ارزشش خیلی پایین هست نسبت به یه تلویزیون 4k درست حسابی و در کل خرید تلویزیون 4k در حال حاضر اصلا توصیه نمیشه به خاطر غیر قابل استفاده بودن ویژگی 4k تلویزیون و قیمت نسبتا بالای یه تلویزیون 4k سطح بالا. در ضمن همین مدلهای W سونی پایینترین اینپوت لگ رو توی تمام تلویزیون ها دارن و این یکی از مهمترین ویژگی ها برای گیمر ها به شمار میره

شما يه منبع به من نشون بده كه اين مشخصاتي كه گفتي توش ذكر كرده باشه

اگه منبعي نداريد اينا رو از خودتون داريد در مياريد
شركت سازندش كه نمياد دروغ بگه
رزوليشن تصوير اين تلوزوين 3840x2160 هستش يني 4k
حالا شما اگه به هر دليلي شك داري ميتوني يه 4k test image دانلود كني و رو تلوزيون اجرا كنيدش!

آخرین ویرایش:

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
شما يه منبع به من نشون بده كه اين مشخصاتي كه گفتي توش ذكر كرده باشه
اگه منبعي نداريد اينا رو از خودتون داريد در مياريد

توی همین تاپیک از چندین ماه پیش تا حالا چندین بار راجع به این تلویزیون صحبت شد و اکثر نظرها هم نسبت بهش منفی بود من که خودم هم با این محصول کار کردم و اصلا برای بازی با PS4 گزینه خوبی نیست

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
رزوليشن ٤ برابر فول اچ دي داره
ريت تصويرش ٩٠٠ هرتس هستش
اسمارت هستش به جز ps4 اهل خونه هم ميتونن بهش فلش وصل كنن و فيلم ببينن يا موسيقي گوش بدن يا برنامه روش نصب كنن
كلا 4k استاندارد نسل جديد تلوزيون ها هستش و فول اچ دي ديگه داره جمع ميشه
قيمتش برابر با تلوزيون led فول اچ دي هستش شايد ٦٠٠ تومن بيشتر
به نظر خودتون كدوم بهتره?
اين مورد هم اضافه كنم در اينده ps4 از 4k براي نشان دادن عكس و فيلم پشتيباني خواد كرد

اینکه تلویزیون های 4K رزوليشن ٤ برابر فول اچ دی دارند و پنلشون ٤ برابر پيكسل بيشتری نسبت به فول اچ دی دارند کاملا درست اما در حال حاضر مزیتشون نیست چون محتوای 4K بصورت گسترده در جهان وجود نداره و حتی محتوای فول اچ دی بعد از گذشت 10 سال هنوز در ایران فراگیر نشده. پخش محتوای فول اچ دی در تلویزیون های 4K بخاطر Upscale شدن (کش اومدن) افت کیفیت پیدا میکنند البته از پروسسر هایی برای بالاتر بردن کیفیت استفاده میکنند تا وضوح تصویر بالاتر ببرند اما محتوای اجرایی شما حداقل باید فول اچ دی باشه

اگر محتوای 1080p رو بدون Upscale در تلویزیون 4K ببینید به اینصورت میشه
fxci92u5pwf7jgukwkch.gif

3840x2160 رزوليشن 4K و 1920x1080 رزوليشن فول اچ دی​

اطلاعات بیشتر:
Code:
http://www.cnet.com/news/can-4k-tvs-make-1080p-look-better
http://www.rtings.com/tv/learn/4k-ultra-hd-uhd-vs-1080p-full-hd-tvs-and-upscaling-compared
http://www.digitaltrends.com/home-theater/everything-you-need-to-know-about-4k-ultra-hd

بنظر من برای تلویزیون:
فقط گیمینگ 4K بخرید چون PS4 و Xbox One فول اچ هستند
برای گیمینگ و فیلم دیدن اگر دسترسی به محتوای فیلم فول اچ دی 1080p با کیفیت دارید 4K بخرید
فقط استفاده خانواده مثل شبکه های ایران جم فارسی 2 تو ومن و... 4K نخرید همون فول اچ دی زیادشونه
و مانیتور حتما 4K بخرید مخصوصا برای گیمینگ

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
مانیتور یا TV ؟؟

سلام به همه
3.gif

با توجه موارد زیر لطفا" من رو راهنمایی کنید خواهشا"
17.gif

1. من کاربردم فقط و فقط گیمه با PS4 و اهل بازی های آنلاین تفنگی اول شخص مثل کال آف دیوتی به صورت خیلی حرفه ای نــیستم( چون این کاربرای خیلی حرفه ای و خوره کانتر و کال آف وجو دارن که دنبال input lag خیلی پایینن تا بتونن همه رو head shot کنن ، من خودم بیشتر از بازی کردن لذت میبرم و کمتر اهل کل انداختن و رقابت های حرفه ای هستم) ولی tv هم تاخیر بیشتر ا از 15-16 میلی ثانیه نباید نباشه چون دیگه واقعا" زیاد میشه
  2. حتما full HD میخوام و بودجم حدود 1 میلیون هست که میشه تقریبا" یه tv بین 29 تا 32 اینچ یا یه مانیتور 23-24 اینچ ، یعنی 7-8 اینچ تفاوت سایز
    39.gif
  3. کیفیت تصاویر واسم خیلی مهمه ، اصلا" هر کسی ک ps4 میخره دلش میخواد بهترین جلوه های گرافیکی رو با بهترین کیفیت ببینه و از این جهت مانیتور ها که تراکم پیکسلی بالا تری دارن بهتر هستن( ppi )
    39.gif
  4. امکانتای مثل اسمارت و بلند گو های خوب هم بدرد من نمیخورن چون من واسه گیم میخوام و باید هدفون بذارم ، ولی tv مورد نظر حتما" باید gaming mode رو داشته باشه تا یه مقدار بهتر بشه
  5. در مورد refresh rate هم که گویا مانیتور ها و tv ها زیاد تفوت ندارن ولی بنظر من دست کم 120hz باشه بهتره

حالا بنظر شما من چه کنم؟
مانیتور بگیرم یا tv ؟
161.gif

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
عزیزان لطف کنید به TV خوب 40 یا 42 اینچ SONY که حتما اسمارت و حداقل FULL HD باشه معرفی کنید. TV های سونی کنترل جادویی دارن؟ هارد بهشون وصل میشه؟ MKV پخش میکنن؟ بودجه تم هم نهايتا تا ٢٥٠٠ ه.

آخرین ویرایش:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
من ١٨٩٠ گرفتمش از همين تهران
بدون گارانتي

داداش آدرس و شماره جایی که خریدی را واسم پخ میکنی؟ ۴۹ یا ۵۵ اینچ هم داره؟

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
عزیزان لطف کنید به TV خوب 40 یا 42 اینچ SONY که حتما اسمارت و حداقل FULL HD باشه معرفی کنید. TV های سونی کنترل جادویی دارن؟ هارد بهشون وصل میشه؟ MKV پخش میکنن؟ بودجه تم هم نهايتا تا ٢٥٠٠ ه.

سلام دوست عزیز اگه میتونید چند ماه صبر کنید تلویزیون های جدید سونی به بازار بیاد خیلی خوب هست اگر هم نه مدل W800 بهترین گزینه هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر