خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
دوست عزيز شما با بوجه ٢ ميليون ميتوني سري ٤k ال جي رو بخري كه تازه معرفي شده قيمت ٤٢ اينچش حدود ٢ مليونه چند پست قبل معرفي كردمشون و مشخصات شون رو گزاشتم در مورد اون موردي كه پرسيديد نيستش تو نت

Sent from my iPhone using Tapatalk
آخه فک نمیکنم 4K به کارم بیاد. بهرحال بیزحمت مدل دقیق اون TV رو میگید؟ از Input Lag اون مدل با خبرید؟ من نهایت بودجم 2 میلیون و 500 ـه. میخوام بهترین اننتخاب و بکنم.

ویرایش: راستی این سری TV های الجی قابلیت پخش فرمت mkv و اجرای فیلم از روی هارد 1 ترابایت رو دارند؟

این مدلی که گفتید رو من توی فروشگاه های اینترنتی ایرانی پیدا نکردم.

آخرین ویرایش:
آخه اولا من واسه اتاق میخوامو بیشتر از 42 اینچ به کارم نمیاد و دوما فک نمیکنم باز هم 4K به کارم بیاد. بهرحال بیزحمت مدل دقیق اون TV رو میگید؟ من نهایت بودجم 2 میلیون و 500 ـه. میخوام بهترین اننتخاب و بکنم.

خب 42 اينچ هم داره مدلش ميشه 42ub850 4K smart tv
قيمتش هم ٢ مليون تومنه ٤٢ اينچش مشخصاتش هم پست قبل قرار دادم توجه كنيد اين مدلي كه گفتم نسل جديد ال جي هستش٢٠١٥
ولي مدلي كه شما گفتم براي سال ٢٠١٤ هستش

آخه فک نمیکنم 4K به کارم بیاد. بهرحال بیزحمت مدل دقیق اون TV رو میگید؟ از Input Lag اون مدل با خبرید؟ من نهایت بودجم 2 میلیون و 500 ـه. میخوام بهترین اننتخاب و بکنم.

ویرایش: راستی این سری TV های الجی قابلیت پخش فرمت mkv و اجرای فیلم از روی هارد 1 ترابایت رو دارند؟

این مدلی که گفتید رو من توی فروشگاه های اینترنتی ایرانی پیدا نکردم.

اين مشخصات كامل شه
تو ديجي كالا نيست چون تازه اومده ولي گير ميادش من امروز قيمت گرفتمش بگردي پيدا ميكني
GENERAL
Model42UB850
Cod produs42UB850
IMAGINE
TehnologieEdge LED
Design BORDERLESSDa
Rezolutie3840 x 2160 (UHD)
Diagonala ecran (inchi)42
3DDa
Micro Pixel ControlDa
Tuner TVDVB-T2/C/S2
Caracteristici superioare imagineUCI: 1000( Hz)
VIDEO
XD EngineTriple XD Engine
Resolution UpscalerDa
Dynamic Color EnhancerDa
Corectie raport lungime/latime8 moduri ( 16:9, Just scan, Original, Full Wide, 4:3, 14:9, Cinema Zoom 1, Zoom)
24p Real CinemaDa
Mod stare imagine9 moduri (Vivid, Standard, Eco, Cinema,Sport, Game, Photo, isf Expert1, isf Expert2)
Picture WizardPicture Wizard III
SUNET
Iesire audio10W + 10W
Sistem audio2.0
3D Sound ZoomingDa
Surround SystemULTRA Surround
Mod Audio6 moduri (Standard, News, Music, Cinema, Sport, Game)
Decodor Dolby DigitalDa
DTS DecoderDa
Smart Sound ModeDa
Sound Optimizer3 moduri (Off, Stand Type, Wall-mounted Type)
Optical Sound SyncDa
Wireless Sound SyncDa
Clear VoiceClear Voice II
CARACTERISTICI
Smart TvDa
webOSDa
Conversie 2D-3DDa
MHLDa, v2.0
MiracastDa
WidiDa
Wifi DirectDa
Voice RecognitionDa
Time Machine 2External Hard Drive
DLNADa
Dual PlayReady (disponibil cu ochelarii Dual Play)
SkypeReady
TV CameraReady( VC500 )
DivXHD
SIMPLINK (HDMI CEC)Da
Consum redus de energieSmart Energy Saving
VESA400 x 400
Caracteristici aditionaleFull Web Browser
INTERFATA
Intrare component (Y,Pb,Pr) + Audio1
USB 2.02
USB 3.01
Redare USBVideo: DivX HD; Picture: JPEG, JPS, MPO; Audio: AC3(Dolby Digital), EAC3 (DDP), AAC, AAC HE, MPEG-1 Layer I&II, MP3, PCM, DTS
Intrare RFDa
Composite In (CVBS + Audio)Da
HDMI4
Iesire CastiDa
Iesire audio digitala1 (Optical)
Slot CIDa
SCARTDa
LANDa
WiFiBuilt In
RS-232C (Control/SVC)1
DIMENSIUNI
Greutate17.5 kg
Greutate cu suport inclus18.5 kg
W x H x D1093 x 681 x 237
ACCESORII
Ochelari 3D2 perechi
Magic Motion Remote ControlDa

Last edited by a moderator:
به فروشگاه های اینجا حرف حالی کردن کار حضرت فیله. جوری که مجبوری از بین جنسی که تو مغازشونه انتخاب کنی نه جنسی که بعد از تحقیق پیدا کردی. اصلا نمیدونم رشت اومده یا نه. قیمت دقیقش چقدر بود؟ به درد گیم میخوره؟

من که گیج شدم والا با این همه جزئیات. به فروشگاه های اینجا هم حرف حالی کردن کار حضرت فیله. جوری که مجبوری از بین جنسی که تو مغازشونه انتخاب کنی نه جنسی که بعد از تحقیق پیدا کردی. اصلا نمیدونم رشت اومده یا نه. قیمت دقیقش چقدر بود؟ به درد گیم میخوره؟

رزويشن تصويرش حداقل ٢ برابر اون مدلي هست كه خودتون گفتيد و كيفت تصويرش هم چون ٤k هستش ٤ برابر فول اچ دي هستش
سرعت تصويرش ١٠٠٠ هرتس هستش كه ٥ برابر اون مدله
بعله به درد گيم ميخوره همچين كامفيگي مغازه دار ها شنيدن توافق شده ميخان اجناس قديمي شون رو به قيمت گزاف بفروشن رو دستشون نمونه شما حرف كسي رو گوش نكن به مشخصاتون رو خودت در بيار و از روي اون ها تصميم بگير
اين مدلي كه بهتون گفتم چون جديده همه ندارن ولي تو تهران گير ميادش
من تو بانه به قيمت ١.٦٠٠ هم سراغ دارم ولي تهران ٢ مليون تومن ميگن

رزويشن تصويرش حداقل ٢ برابر اون مدلي هست كه خودتون گفتيد و كيفت تصويرش هم چون ٤k هستش ٤ برابر فول اچ دي هستش
سرعت تصويرش ١٠٠٠ هرتس هستش كه ٥ برابر اون مدله
بعله به درد گيم ميخوره همچين كامفيگي مغازه دار ها شنيدن توافق شده ميخان اجناس قديمي شون رو به قيمت گزاف بفروشن رو دستشون نمونه شما حرف كسي رو گوش نكن به مشخصاتون رو خودت در بيار و از روي اون ها تصميم بگير
اين مدلي كه بهتون گفتم چون جديده همه ندارن ولي تو تهران گير ميادش
من تو بانه به قيمت ١.٦٠٠ هم سراغ دارم ولي تهران ٢ مليون تومن ميگن

آخه چطور وقتی این مدل انفدر کیفیت بالاتری داره ولی حتی از مدل 2014 ارزون تره؟ کاش بتونید برام یه فروشگاه اینترنتی گیر بیارید که کارم راه بیوفته. جور دیگه فعلا دسترسی ندارم.
راستی اینا ساخت کجا ان؟ کره ایش که اینجا گیر نمیاد. خود فروشنده گفت همه مونتاژ ایرانن.

آخه چطور وقتی این مدل انفدر کیفیت بالاتری داره ولی حتی از مدل 2014 ارزون تره؟ کاش بتونید برام یه فروشگاه اینترنتی گیر بیارید که کارم راه بیوفته. جور دیگه فعلا دسترسی ندارم.

خوب اين سياست جديد lg تو رده ubهستش تو سال ٢٠١٥ دو نسل ub٨٣٠ و ub850 ميان رده رو معرفي كرده
Ub830 يكم ضعيف تره
هميشه گرون بودن ملاك برتري نيست در ضمن قيمتش هم زياد پايين نيست 600 هزار تومن از مدل فول اچ دي ٢٠١٤ خودش گرون تره
چرا حضوري نميريد خريد كنيد؟؟ يه فروشگاه هست فك كنم داره
اين هم سايت شه www.ledtv.ir
تماس بگيريد باهاش ازش بپرسيد

خوب اين سياست جديد lg هستش تو سال ٢٠١٥ دو نسل ub٨٣٠ و ub850 ميان رده رو معرفي كرده هميشه گرون بودن ملاك برتري نيست

آخه اونوقت باید برم تا تهران بردارم بیارم رشت سخت میشه واسم. عجله هم داشتم چون تا 3 روز دیگه میرم مسافرت. احتمالا یکم بیشتر تحقیق کنم و خریدمو عقب بندازم. بهرحال خیلی ممنون.

آخه اونوقت باید برم تا تهران بردارم بیارم رشت سخت میشه واسم. عجله هم داشتم چون تا 3 روز دیگه میرم مسافرت. احتمالا یکم بیشتر تحقیق کنم و خریدمو عقب بندازم. بهرحال خیلی ممنون.

خواهش ميكنم

خوب اين سياست جديد lg تو رده ubهستش تو سال ٢٠١٥ دو نسل ub٨٣٠ و ub850 ميان رده رو معرفي كرده
Ub830 يكم ضعيف تره
هميشه گرون بودن ملاك برتري نيست در ضمن قيمتش هم زياد پايين نيست 600 هزار تومن از مدل فول اچ دي ٢٠١٤ خودش گرون تره

آقا این مدل تلویزیونی که شما میگی حتی تو سایت خود LG هم نیست. توی گوگل هم نتیجه ای نمیده.
https://www.google.com/search?q=lg+...sung&sourceid=chrome-mobile&espvd=1&ie=UTF-8#
یه جایی اشتباه شده حتما. این مدلی که میگید 49 اینچیه فقط.
اون سایتی هم که دادید وجود نداره.

ویرایش: الان با گلد ایران تماس گرفتم گفتن اصلا از سری ub85000 م 42 اینچ نداریم.

آخرین ویرایش:
آقا این مدل تلویزیونی که شما میگی حتی تو سایت خود LG هم نیست. توی گوگل هم نتیجه ای نمیده.
https://www.google.com/search?q=lg+...sung&sourceid=chrome-mobile&espvd=1&ie=UTF-8#
یه جایی اشتباه شده حتما. این مدلی که میگید 49 اینچیه فقط.
اون سایتی هم که دادید وجود نداره.

ویرایش: الان با گلد ایران تماس گرفتم گفتن اصلا از سری ub85000 م 42 اینچ نداریم.

42ub820
داريم با 42ub700
49ub 850 هم داريم
بله من بالا به اشتباه 42ub850 نوشتم
همگي اين مدل هايي كه بالا گفتم ٤k هستند فرق ub820 &ub700 باub850 49اينه كه سرعت تصويرش ١٠٠ هرتس بيشتره از اون دو مدل
Ub700 تو بازار پيدا ميشه
42ub820 هست تو بازار
پيشنهاد من ub820 هستش اگه متلقا ٤٢ اينچ ميخاي قيمتش هم زير٢ مليون تومنه
بهتره بدون گارانتي با مهلت تست خريداري كنيد چون گلديران ١ مليون گرون تر ميده نصبت به بدون گارانتي نميرزه مثلا 42ub820 رو من ١.٦٠٠ قيمت دارم تو تهران با ٤٨ ساعت مهلت تست اگه گارانتي شركتي هم بخاي ٧٠ هزلر بيشتر ميگيره يه سال گارانتي ميكنه شما قيمت كن ببين گلديران چند ميده
فكر كنم ٢٧٠٠ تا ٢٨٠٠ ميفروشه
اينم لينك يه فروشگاه
http://sabaddigi.com/index.php?route=product/product&product_id=457
اين هم مشخصاتش بابت اين اشتباه كوچيك پوزش ميخام از شما
42UB820
نوع:LED 4K
اندازه صفحه نمایش:42 اینچ
سری:8
ابعاد:ابعاد دستگاه بدون پایه : WxHxD 951 x 569 x 37.3 mm ابعاد دستگاه با پایه : WxHxD 951 x 604 x 218 mm
وزن:وزن دستگاه بدون پایه : 11.5 کیلوگرم وزن دستگاه با پایه : 11.8 کیلوگرم
نوع پنل:IPS LED
کیفیت صفحه نمایش:اولترا فورکای
تلویزیون هوشمند:دارد
رزولوشن تصویر:3840x2160 4K
نسبت تصویر:16.9
کنتراست:مگا کنتراست
حرکت فریم سریع:900HZ
زاویه دید افقی:178°
زاویه دید عمودی:178°
سیستم نور زمینه:Backlight system LED
تعداد بلندگو:2
توان خروجی صدا:20W
سیستم های صوتی:Dolby Digital Plus
تصویر در تصویر:دارد
سیستم های رنگ:Micro Dimming
تعداد ورودی USB:3
تعداد ورودی HDMI:3
فرمت های قابل اجرا:MPEG1/ MPEG2PS/ MPEG2TS/ AVCHD/ MP4Part10/ MP4Part2/ AVI(XVID)/ AVI(MotionJpeg)/ MOV/ WMV/ MKV/ WEBM/ 3GPP/ MP3/ WMA/ LPCM/ JPEG/ MPO
ورودی Component:دارد
وروردی ویدئو Composite:دارد
پورت LAN:دارد
ورودی تیونر:DVB-T2
wi-fi:دارد
خروجی Video:دارد
خروجی Audio:دارد
خروجی هدفون:دارد
تله تکست:دارد
وب گردی:دارد
منبع تغذیه:100 ~ 240V 50/60Hz
امکانات دیگر:SmartTV apps: Online apps, Open Internet browser, YouTube Social TV: Facebook, Skype, Twitter TV programe guide*: 8 day Electronic Program Guide Video Playback Formats: Containers: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1 Music Playback
اقلام همراه تلویزیون:کنترل جادویی- باتری ریموت کنترل دفترچه راهنما

آخرین ویرایش:
سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم یه تلوزیون میخواستم تا 4 میلیون نمیخوام فقط برای کنسول باشه و برای خانواده است . لطفا یه مدل خوب معرفی کنید

دوستان من خیلی بودجه ندارم:(

یه LED فقطم واسه گیم قراره استفاده بشه ، 32اینچ ، حتما" full HD باشه ، بین مدل ها و برند ها هم اون برند و مدلی ک بهترین کیفیت تصویر واسه گیم داشته باشه ،
قابلیت های اضافی مثل اسمارت و 3D و این چیزا که ربطی به گیم نداره هم نداشته باشه ک قیمتش تاجایی که میشه بیاد پایین:(
لطفا" چند تا مدل رو شماره بندی کنیدو معرفی کنید ک من برم توی بازار پیداشون کنم و مقایسه کنم(توی شیراز ک فروشنده ها خیلی بی اطلاعاتان!8-|به طرف میگم آقا الجی چند مدل 32 اینچ داره میگه مگه هر مارکی یه سایز رو چند مدل داره!!!)
حدود قیمت هاشون رو هم بی زحمت بگید

ممنونم

یه LED فقطم واسه گیم قراره استفاده بشه ، 32اینچ ، حتما" full HD باشه ، بین مدل ها و برند ها هم اون برند و مدلی ک بهترین کیفیت تصویر واسه گیم داشته باشه ،
قابلیت های اضافی مثل اسمارت و 3D و این چیزا که ربطی به گیم نداره هم نداشته باشه ک قیمتش تاجایی که میشه بیاد پایین:(
لطفا" چند تا مدل رو شماره بندی کنیدو معرفی کنید ک من برم توی بازار پیداشون کنم و مقایسه کنم(توی شیراز ک فروشنده ها خیلی بی اطلاعاتان!8-|به طرف میگم آقا الجی چند مدل 32 اینچ داره میگه مگه هر مارکی یه سایز رو چند مدل داره!!!)

ممنونم

بوجه تون چقدره

سلام دوستان ببخشید مزاحم شدم یه تلوزیون میخواستم تا 4 میلیون نمیخوام فقط برای کنسول باشه و برای خانواده است . لطفا یه مدل خوب معرفی کنید

مدل هاي مختلفي هست lg sony samsung
من تو ضمينه lg اشنايي دارم سري 4k
55 اينچ تو ال جي به بوجه شما ميخوره

ممنونم

بوجه تون چقدره

من بازار سوال کردم الجی و سامسونگ حدود 800-900 بودن(بدون گارانتی البته)
شما حداکثر همون 900 یا تهش 1میلیون بفرمایید لطفا"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or