خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
واي اين مدل٤٢ اينچ 4k ال جي ub700كه تازه داده بيرون واقعا معركس من امروز يكي از دوستام تازه واس خونشون خريده بود قبول كرد كه رو تلوزيونشون تست كنيم يه دست fifa 15 زديم واقعا منو متعجب كرد بي نهايت تصوير شفاف و با كيفيتي داره
الان كه رفتم در موردش سرچ كردم ديدم رزوليشين ultra hd داره و داراي پنل 4k هستش و دقت تصويرش 900 هرتس هستش
و قيمتش ٢ مليونه 42 اينچش
واقعا ميرزه جاي اينكه برم يه 42 سري ٦ سام رو بخرم ١٨٠٠ خوب چه كاريه ٢٠٠ تومن بيشتر ميزارم اينو ميخرمش كه حد اقل ٥ برابرش كيفيت تصوير داره
البته تا همين امروز خودم lg رو اصلا قبول نداشتم و فقط دنبال سامسونگ بودم ولي بعضي وقت ها هم بعضي شركت ها يه كار خوب با قيمت خوب ميدن بيرون كه بايد انتخابشون كني اينم از همون دسته هاس

Sent from my iPhone using Tapatalk
بدون گارانتی بخر میتونی مدل ها بهتر بگیری
انصافا ال جی خوش قیمته
منم تازگی uf950tخریدم کیفیتش خوبه

Sent from my LG-D380 using Tapatalk

انصافا ال جی خوش قیمته

اين مدلي كه گفتم 4k هستش
فك نكنم تو اين قيمت مدل بهتري باشه كه 4k باشه

انصافا ال جی خوش قیمته

داداش این uf950 رو که گرفتی چند و از کجا گرفتی؟ بعد میدونی فرقش با uf 850 چیه؟ تو مشخصات فنی که دیدم فرقی آنچنان نداشتن و 850 قیمتش خیلی مناسب تر بود .از نظر کیفیت تصویر و اینپوت لگ چه جوریه

سلام دوستلن تلوزیون BRAVIA 4K LED 3D TV KD-49X8500b با سرعت تصویر 200 هرتز خوب هست؟کسی از این تلوزیون استفاده کرده؟
درود
مدل 2014 و خوبی هستش،مخصوصاً اینپوت لگ پایینی داره، ولی مدل X8504A که مدل 2013 هستش بهتر و گرونتره و موشن فلو بالاتری داره.
البته یکماهی صبر کنی مدل X830C برای 2015 میاد که خیلی بهتره.

XPERIA Z3+

سلام دوستلن تلوزیون BRAVIA 4K LED 3D TV KD-49X8500b با سرعت تصویر 200 هرتز خوب هست؟کسی از این تلوزیون استفاده کرده؟

تلوزيون هاي سوني قيمت خيلي بالايي دارند
و همچنين كيفيت بالا ولي اين مدلي كه الان شما گفتي قديميه شما با اين پول سري هاي 2015 برند هاي ديگه رو ميتوني بخري مثلا 42uf7500 Lg
اين مدل رو با مدلي كه خودت مقايسه كن فرقش اينه اولا سري ٢٠١٥ هستش دوما سرعت تصويرش ٩٠٠ هرتسه ينبي ٤ برابر بيشتر نصبت به اون مدلي كه گفتيد
4k هستش
كيفيت تصوير اولترا اچ دي هم داره
ولي ٣d نداره قيمتش هم ٢ مليون هستش
٣d دارش فك كنم حدود ٢٧٠٠ باشه ٤٢uf8500
من خيلي تحقيق كردم شما هم بهتره يه مقايسه بكني تا بهترين رو بخري

دوستان بنده تا سه روز دیگه انشالله قصد خرید tv تا سقف بودجه 6 تومن دارم نظر خودم هم lg ub85000g1 و lg ub83000g1 هستش به نظرتون کدوم مناسبتره از برندهای رقیب چیز بهتری هست تو بازار تو این

قیمت ؟ممنون

Ub8500 بهتره
مشخصاتشو پايين گزاشتم Lg بد نيست قيمتش مناسبه و كيفيت قابل قبولي داره همين مدل رو بگيريد
1ca4f2f5c7235bd009dd083f344d4f93.jpg

درود
مدل 2014 و خوبی هستش،مخصوصاً اینپوت لگ پایینی داره، ولی مدل X8504A که مدل 2013 هستش بهتر و گرونتره و موشن فلو بالاتری داره.
البته یکماهی صبر کنی مدل X830C برای 2015 میاد که خیلی بهتره.

XPERIA Z3+
خیلی ممنونم دوست عزیز فقط اگر در جریان هستید تلوزیونی که معرفی کردید حتما تا ماه اینده میاد؟

- - -ویرایش - - -

تلوزيون هاي سوني قيمت خيلي بالايي دارند
و همچنين كيفيت بالا ولي اين مدلي كه الان شما گفتي قديميه شما با اين پول سري هاي 2015 برند هاي ديگه رو ميتوني بخري مثلا 42uf7500 Lg
اين مدل رو با مدلي كه خودت مقايسه كن فرقش اينه اولا سري ٢٠١٥ هستش دوما سرعت تصويرش ٩٠٠ هرتسه ينبي ٤ برابر بيشتر نصبت به اون مدلي كه گفتيد
4k هستش
كيفيت تصوير اولترا اچ دي هم داره
ولي ٣d نداره قيمتش هم ٢ مليون هستش
٣d دارش فك كنم حدود ٢٧٠٠ باشه ٤٢uf8500
من خيلي تحقيق كردم شما هم بهتره يه مقايسه بكني تا بهترين رو بخري

خیلی ممنونم دوست عزیز

آخرین ویرایش:
سلام، عذر میخوام من یه سوال دارم ولی ممکنه در صفحات قبل به مشابهش پاسخ داده شده باشه ولی من راستش تنبلی کردم نگشتم:
من دیروز سامسونگ 48 اینچ سری 6400 گرفتم. میشه در مورد اینکه چطوری و با چه نوع عینکی میتونم بازی دوطرفه انجام بدم کمکم کنین؟

سلام دوستان من یکم عجله دارم لطفا اگه اطلاع دارید کمک کنید.
من قصد خرید یه TV خوب دارم که هم به درد فیلم دیدن و کارای متفرقه بخوره و هم واسه ی گیمینگ کاملا مناسب باشه. حالا با تمام استاندارد هایی که برای خودم داشتم آخر رسیدم به این تلویزیون:
LG 42LB67000
ديجی کالا - تلویزیون LED هوشمند ال جی مدل 42LB67000 - LG 42LB67000 Smart LED TV
از تمام مواردش راضی ام و تمام نیاز هامو میتونه برطرف کنه و با قیمت 2 میلیون و 400 گیرش آوردم فقط و فقط تنها مشکلم اینه که توی هیچ سایتی من آماری از Input Lagـش ندیدم. خودتون میدونید این مورد چقدر میتونه اذیت کنه. خواهشا اگه دسترسی دارید یه آماری از Input Lagـش بهم بدید. روی TV قبلیم که Input Lag بالا بود واقعا اذیت می کرد. اما توی این تلویزیونی که انتخاب کردم در این مورد اطلاعی ندارم. اصلا ممکنه توی این رنج قیمت همچین ممکنی وجود داشته باشه؟ لطفا سریع پاسخ بدید چون صبح قصد خریدشو دارم.

دوستان یعنی واقعا هیچکس اطلاعاتی در اینباره نداره؟؟!؟!؟

دوست عزيز شما با بوجه ٢ ميليون ميتوني سري ٤k ال جي رو بخري كه تازه معرفي شده قيمت ٤٢ اينچش حدود ٢ مليونه چند پست قبل معرفي كردمشون و مشخصات شون رو گزاشتم در مورد اون موردي كه پرسيديد نيستش تو نت
به نظر من بهتره دنبال 4k مدل 42ub850 بگردي
قيمتش به بوجه شما ميخوره اينم مشخصاتش البته ٤٩ اينچ شه ولي همين مدل ٤٢ هم داره حدود ٢ مليون هم قيمتشه
31ea32e6454d12c10dab5a489937d4b4.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or