خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از برند سونی فقط سری X900 به بالاش الباقی پول مفته که می دید

اصل جنس هم SAMSUNG با PANASONIC هستن پانا سری 4K با SAMSUNG سری جدیدش پانا VT65 ه خیلی عالیه هم پلاسما هست دیگه FULL HD

از LG هم فقط سری OLED که خیلی قیمتش بالا هست

اگر قصد خرید بهترین نیست فقط SAMSUNG هر چند مونتاژ شدش سریع به فنا می ره

andrew scott

کاربر سایت
Jun 24, 2015
1

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام
بنده یه مانیتور میخوام بگیرم که کابل hdmi داشته باشه که به ps4 وصل بشه و کابل vga بخوره که به کامپیتورم وصل بشه
قیمتش مهم نیس فقط کیفیتش برای بازی خوب باشه
چی پیشنهاد میدید؟؟؟؟

من چند روزی هست Samsung S27D590 Plus 27inch PLS LED Monitor گرفتم
نسبت به قیمتش فوق العاده هستش من چون کارم گرافیک هست کلی تحقیق کردم تا به این مدل رسیدم گرچه باز بهترشم هست اما تو این رنج قیمت بی رقیبه
درضمن قابلیت Game Mode داره که با فعال کردنش در حین بازی خیلی کارآمد و موثر هستش

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
نسبت به قیمتش فوق العاده هستش من چون کارم گرافیک هست کلی تحقیق کردم تا به این مدل رسیدم گرچه باز بهترشم هست اما تو این رنج قیمت بی رقیبه
درضمن قابلیت Game Mode داره که با فعال کردنش در حین بازی خیلی کارآمد و موثر هستش
مبارکه :)
شما که این مانیتور رو دیدید ار نظر کیفیت میتونه جایگزین LED TV بشه برا گیم ؟
از نظر کیفیت رنگ بندی چطوره ؟ چون بیشتر مانیتورها شفافیت رنگشون خیلی پایین تر از LED TV هست

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
مبارکه :)
شما که این مانیتور رو دیدید ار نظر کیفیت میتونه جایگزین LED TV بشه برا گیم ؟
از نظر کیفیت رنگ بندی چطوره ؟ چون بیشتر مانیتورها شفافیت رنگشون خیلی پایین تر از LED TV هست

زنده باشی :bighug:
والا من به دلایل مختلفی نمیتونم از TV استفاده کنم برای همین ترجیح دادم مانیتور بگیرم ، طبعا بخوایم هزینه بالا بدیم بابت TV خیلی گزینه های خوبی داریم اما توی این رنج قیمت مخصوصا با استفاده از game Mod به نظرم سخت باشه تا 2 برابر قیمت خودش TV رقیبی براش پیدا کرد ، وقتی GM رو فعال میکنی کاملا بازی زنده میشه عمق و کیفیت رنگ ها عالی میشه چند روزی هست استفاده میکنم کاملا راضی هستم در مقایسه با مانیتور قبلی که داشتم زمین آسمونه بازم میگم مخصوصا با فعال کردن GM حین بازی کردن سایز خوبی هم داره برای کسی که پشت میز میشینه بازی میکنه و فاصلش زیاد نیست
به سادگی با مانیتور های ایسوز با قیمت های یک و نیم میلیونی رقابت میکنه اینو البته من خودم نمیگم از زبون دوستی شنیدم که هم ایسوز 27 یک و نیمی داره و هم این سامسونگ رو داره

I Hate Him

کاربر سایت
Apr 11, 2015
54
نام
danial.wwf remastered
مبارکه.قیمتش چنده؟دقیقا همین مدل (دقیقا همین) 24 اینچ هم داره؟یکم راه نمایی کن .منم دارم میخرم.
راستی شنیدم سامسونگ اگه پیکسل بسوزنه شامل گارانتی نمیشه.چرا؟
....
راستی این 5 ms یکم زیاد نیست . اخه ایسوس 1 میل بود . چون گرافیستی بهتر میدونی . اصلا تاثیر حس میشه .

آخرین ویرایش:

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118

سلام
در حال حاضر این مانیتور رو بنده دارم
https://www.bestbuybusiness.com/bbf...ctDetail&productID=BB11516537&operation=Specs
نسبت به این
ایا ارزش تعویض داره یا نه؟؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
مبارکه.قیمتش چنده؟دقیقا همین مدل (دقیقا همین) 24 اینچ هم داره؟یکم راه نمایی کن .منم دارم میخرم.
راستی شنیدم سامسونگ اگه پیکسل بسوزنه شامل گارانتی نمیشه.چرا؟
....
راستی این 5 ms یکم زیاد نیست . اخه ایسوس 1 میل بود . چون گرافیستی بهتر میدونی . اصلا تاثیر حس میشه .

والا 880 تا 900 متفاوت هست من خودم 890 گرفتم ، دقیقا همین مدل 24 اینچش هم هست آره (من لینک نمیزارم خلاف قوانینه گوگل کن همین مدلی که من گذاشتمو بنویس مانیتور Samsung S27D590 سایتی که جفت سایزشو داره پیدا میکنی )

شما توجهی به اون 1 ms ها نکن خواستی پ.خ بده من لینکی بهت میدم که توسط یه سایت تخصصی بررسی شده و زمان پاسخگوییش رو گفتن از 1ms های اسمی بهتر نباشه اقلا برابری میکنه ، خودتم سرچ کنی ممکنه پیدا کنی

سلام
در حال حاضر این مانیتور رو بنده دارم
https://www.bestbuybusiness.com/bbf...ctDetail&productID=BB11516537&operation=Specs
نسبت به این
ایا ارزش تعویض داره یا نه؟؟

عزیز مانیتور شما تقریبا قدیمیه حتی پورت HDMI نداره 100% اگه بخوای تعویض کنی ارزششو داره مخصوصا با 27 اینچ که سایز چشمگیری داره به عنوان یه مانیتور اما خب بستگی به انتظارات و نیاز خودتم داره من الان مانیتور بدون HDMI و خروجی صدا اصلا و ابدا به کارم نمیاد از 2 تا خروجی HDMI که S27D590 داره من هاب زدم 5 تا وسیله بهش وصل کردم :D

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
تی وی بنده دوتا ورودی hdmi داره ولی کنار hdmi1 نوشته stb و کنار hdmi2 نوشته dvi!
تفاوتشون چیه؟!
درود
ورودی HDMI stb بیشتر برای کنسول های بازی استفاده میشه.
ورودی HDMI DVI هم بیشتر به عنوان نمایشگر (مانیتور) استفاده میشه، که مبدل DVI رو میزنید و صدا رو باید جدا وصل کنید.
توجه(اگر ورودی HDMI ورژن 1.4 باشه صدا هم انتقال داده میشه)

البته ورودی های HDMI ARC و HDMI MHL هم هستش، که اولی برای نصب سینماخانگی (برای سينك شدن) و دومی برای نصب گوشی(تحت کنترل گرفتن گوشی با کنترل TV).
XPERIA Z3

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,781
نام
علی
درود
ورودی HDMI stb بیشتر برای کنسول های بازی استفاده میشه.
ورودی HDMI DVI هم بیشتر به عنوان نمایشگر (مانیتور) استفاده میشه، که مبدل DVI رو میزنید و صدا رو باید جدا وصل کنید.
توجه(اگر ورودی HDMI ورژن 1.4 باشه صدا هم انتقال داده میشه)

XPERIA Z3
پس من ایکس وان و پلی ۴ رو باید به stb وصل کنم تا کیفیت بهتری بگیرم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر