خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
اگر گیم نهایت دو سه ساعت بازی میکنی برو سمت اولد...کیفیت ساخت اولد به مراتب بیشتر از بقیه پنل ها هستش وهم عمرش زیادتر از پنل های دیگه هستش...البته ابنطور که توضیح دادی اوضاع مالیت هم مساعد نیست.بنده خودم سه بار از بانه خرید کردم نه پیکسل سوخته داشتن نه مشکل دیگه ای..
نهایت روزی 3 ساعت بازی میکنم . حالا بگم ps5 یه زمانی بخریم هیجان داشته باشیم بشه 4؛5 ساعت که بعید میدونم باز. فوتبال میبینم روزایی که بازی هست، فیلم و سریال هم که خودم بخوام بزارم با یو اس بی ماهی یکی یا دو تا فیلم شاید.

داداش آخه c9 رو الان قیمتشو دیدم لامصب خیلی گرونه 30 تومن ـه ! حداقل اون سامسونگای مد نظر 26 اینطوریا بود . یه گوشی پارسال خریده بودن واسم امیدم به فروش اونه والا :D یه 17-18 تومن ببرن یه کاریش میشه کرد.. اگه گوشیو خوب ببرن پولم به اولد برسه و اینجور که شما میگی اونقدرا هم ریسکش زیاد نیست با توجه به استفاده من شاید برم سمتش.

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
نهایت روزی 3 ساعت بازی میکنم . حالا بگم ps5 یه زمانی بخریم هیجان داشته باشیم بشه 4؛5 ساعت که بعید میدونم باز. فوتبال میبینم روزایی که بازی هست، فیلم و سریال هم که خودم بخوام بزارم با یو اس بی ماهی یکی یا دو تا فیلم شاید.

داداش آخه c9 رو الان قیمتشو دیدم لامصب خیلی گرونه 30 تومن ـه ! حداقل اون سامسونگای مد نظر 26 اینطوریا بود . یه گوشی پارسال خریده بودن واسم امیدم به فروش اونه والا :D یه 17-18 تومن ببرن یه کاریش میشه کرد.. اگه گوشیو خوب ببرن پولم به اولد برسه و اینجور که شما میگی اونقدرا هم ریسکش زیاد نیست با توجه به استفاده من شاید برم سمتش.
کل پولت رو بدی oled بعدش بسوزه شکست عشقی میخوری ها. اونم در نظر بگیر
19 تومن q60 یا 24 تومن 900h منطقی تره

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194

مدل b9 هم هستش ولی یک مقدار ضعیفتر از c9 هستش...الجی خیلی ریسک رو کمتر کرده .و حتی گزینه های رو به همین خصوص لحاظ کرده مثل logo luminance....
اگر زیاد فوتبال میزنی فوقش hudبازی رو تو سیتینگ غیر فعال کن.من که برا همه بازی ها همین کار رو میکنم..بعضی بازی ها خیلی گزینه ها رو سفارسی میزارن.مثلا تو رد دد2 برای دسترسی به نقشه یک کاری کرده بودم با فلش پایین دسته یک لحظه نقشه رو برام میورد روی صفحه نمایش.....یا گاد او وار رو با لمس صفحه لمسی دسته نمایش میداد...من که خودم کلا hudرو تو بازی ها خاموش میکنم:D
دو سال پیش b7داشتم و 1200 ساعت باهاش گیم بازی کردم هیپچ مکلی پیش نیومد برام.الان هم c9تازگی خریدم

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش

آخه حالا که پیش اومد این مسئله قانع نمیشم بیام این همه پول تی وی جدید بدم ولی کیفیت در حد x900f خودم یا پایین تر باشه :D حداقل اینجوری خودم راضی کنم یه تلویزیون با کیفیت خفن تر خریدم :D

مدل b9 هم هستش ولی یک مقدار ضعیفتر از c9 هستش...الجی خیلی ریسک رو کمتر کرده .و حتی گزینه های رو به همین خصوص لحاظ کرده مثل logo luminance....
اگر زیاد فوتبال میزنی فوقش hudبازی رو تو سیتینگ غیر فعال کن.من که برا همه بازی ها همین کار رو میکنم..بعضی بازی ها خیلی گزینه ها رو سفارسی میزارن.مثلا تو رد دد2 برای دسترسی به نقشه یک کاری کرده بودم با فلش پایین دسته یک لحظه نقشه رو برام میورد روی صفحه نمایش.....یا گاد او وار رو با لمس صفحه لمسی دسته نمایش میداد...من که خودم کلا hudرو تو بازی ها خاموش میکنم:D
دو سال پیش b7داشتم و 1200 ساعت باهاش گیم بازی کردم هیپچ مکلی پیش نیومد برام.الان هم c9تازگی خریدم

مرسی از اطلاعاتت. در مورد Q80r نظری داری محسن جان ؟ میدونم سری tـش هم اومده ولی تو review ها دیدم اکثرا گفتن همون سری قبلی یعنی 80r بهتره. آیا نسبت به x900f کیفیتش قابل توجه هست ؟ چون هم از اولد ارزون تره یخورده هم یکم ریسکش پایین تره به هر حال واسه منه بدشانس (قطعا میدونم از نظر کیفیت هیچی اولد نمیشه)

* تشکر از همه دوستان که از دیشب تا حالا خیلی خوب راهنمایی کردن دمتون گرم

• Like
Reactions: VENOMEM

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
آخه حالا که پیش اومد این مسئله قانع نمیشم بیام این همه پول تی وی جدید بدم ولی کیفیت در حد x900f خودم یا پایین تر باشه :D حداقل اینجوری خودم راضی کنم یه تلویزیون با کیفیت خفن تر خریدم :D

مرسی از اطلاعاتت. در مورد Q80r نظری داری محسن جان ؟ میدونم سری tـش هم اومده ولی تو review ها دیدم اکثرا گفتن همون سری قبلی یعنی 80r بهتره. آیا نسبت به x900f کیفیتش قابل توجه هست ؟ چون هم از اولد ارزون تره یخورده هم یکم ریسکش پایین تره به هر حال واسه منه بدشانس (قطعا میدونم از نظر کیفیت هیچی اولد نمیشه)

* تشکر از همه دوستان که از دیشب تا حالا خیلی خوب راهنمایی کردن دمتون گرم
بله.این مدل هم عالیه...و حتی ازx950gسونی هم بهتره
The Samsung Q80/Q80R QLED is better than the Sony X950G. The Samsung Q80R has slightly better black uniformity, which is important in a dark room. The Q80R can also handle reflections better, and is loaded with gaming goodies like FreeSync Support and low input lag with motion interpolation. Both TVs have a technology that improves viewing angles, but for the Samsung Q80R, this technology is available in all models, whereas for the Sony X950G it's only available in the larger models.

• Like
Reactions: Arash.RG

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
سلام دوست عزیز
من قصد خرید c9 را دارم و حتی سفارش هم دادم ولی مشکل داشت و پس دادم. حالا یکم نقدهای سایت ها را بیشتر خوندم و یکی از مشکلاتش abl هست. اگر میشه نظر خودتون در مورد این تلویزیون و مقایسه با led رده بالا ذکر می کنید. استفاده من فقط فیلم 4k و بازی اون هم نهایت روزی 2 ساعت.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352

بابا اونجوري هم نيس اولد الان سايزاي ٤٨ اينچ م از ٢٠٢٠ ميزنن كه خيلي هم كمياب شده چون اكثرا پي سي بازا براي مانيتور ميخرن جالبه كه قيمت دلاريشم خيلي نزديك به ٥٥ اينچه

Sent from my iPhone using Tapatalk

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
سلام دوست عزیز
من قصد خرید c9 را دارم و حتی سفارش هم دادم ولی مشکل داشت و پس دادم. حالا یکم نقدهای سایت ها را بیشتر خوندم و یکی از مشکلاتش abl هست. اگر میشه نظر خودتون در مورد این تلویزیون و مقایسه با led رده بالا ذکر می کنید. استفاده من فقط فیلم 4k و بازی اون هم نهایت روزی 2 ساعت.

مشكل ش چي بود دقيقا؟ من ١٠ روز پيش گرفتم همين مدلو

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
مشكل ش چي بود دقيقا؟ من ١٠ روز پيش گرفتم همين مدلو

دو تا خط روی تلویزیون بود. شما راضی هستید؟ مشکلی با abl ندارید؟ نورش کم نیست؟ با ledهای رده بالا مثل x9500 و q90مقایسش کردید؟ از سایت خردید؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
سلام دوست عزیز
این اتفاق خیلی کم پیش میاد.یک پنجره تمام سفید رو در نظر بگیر که نور زیادی رو میطلبه.در این صورت بعد چند ثانیه نورش تا حوالی 150 نیت پایین میاد.برای من تاحالا پبش نیومده..

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
اولد تنها مسئله اي كه داره بحث ريسك برن اينه
وگرنه تصويرش عاليه واقعا

ريسك برن اين هم براي تو ايران خطرناكه مگر اينكه پول تي وي برات مهم نباشه

براي جاييكه گارانتي وجود نداره منطقي نيست يا بهتره بگيم ريسكه
ممكنه برات پيش بياد ممكن هم هست نه

چون اسيب پنل يعني تلويزيون عملا بدرد نمي خوره

من بشخصه انتخابم اولد سوني هست (كلا برند سوني رو به ال جي ترجيح ميدم)
منتهي اگه ٤٠ ميليون دادم تي وي ٣ ماه بعد پيكسل سودوند نمي تونم باهاش كنار بيام .

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
دو تا خط روی تلویزیون بود. شما راضی هستید؟ مشکلی با abl ندارید؟ نورش کم نیست؟ با ledهای رده بالا مثل x9500 و q90مقایسش کردید؟ از سایت خردید؟

من دو سري اولد داشتم اكثرا سيكل ٣ ٤ ساعت اوليه شون همين داستانو دارن اولين ريفرش ( هر٤ ساعت استفاده)رو كه ميكنه پنل صاف و شفاف ميشه حداكثر ساعت ٥ م كاركرد بله هر دو سمت پنل دو تا هاله عمودي بندينگ داشت ولي من چون قبلا نجربه شو داشتمو فروم هاي خارجي رو خونده بودم نگران نشدم تازه b7 كه خيلي خيلي بيشتر بود كثيفي تصوير اوليه ش.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
اولد تنها مسئله اي كه داره بحث ريسك برن اينه
وگرنه تصويرش عاليه واقعا

ريسك برن اين هم براي تو ايران خطرناكه مگر اينكه پول تي وي برات مهم نباشه

براي جاييكه گارانتي وجود نداره منطقي نيست يا بهتره بگيم ريسكه
ممكنه برات پيش بياد ممكن هم هست نه

چون اسيب پنل يعني تلويزيون عملا بدرد نمي خوره

من بشخصه انتخابم اولد سوني هست (كلا برند سوني رو به ال جي ترجيح ميدم)
منتهي اگه ٤٠ ميليون دادم تي وي ٣ ماه بعد پيكسل سودوند نمي تونم باهاش كنار بيام .
اینقدر جو نده برادر.بعضی ها صبح تا شب پای تلویزیون نیستن بازی کنن.نهایت 4 ساعت در روز تلویزیونشون روشن نیست..حالا شما اولد بخر از برند سونی بخر!!!!!
..در ضمن اولد سونی و الجی هیچ فرقی با هم ندارن ااتفاقا سونی پنل اولدش رو از الجی میگیره.....بگو فن سونیم هر چی بزنه میخرم.!!!!!!اینجا جای صحبت های احساسی نیست.از سال 2016 یک سامسونگ خریدم دادمش به مادرم ku7970 4k hdrصبح تا شب مادرم داره باهاش شبکه ای ماهاره ای میبینه اخ هم نگفته.تازه مونتاژ خود ایران هم بود!!!!دوران برند پرستی و "سونی بهتر از بقیست" تمام شده

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
اینقدر جو نده برادر.بعضی ها صبح تا شب پای تلویزیون نیستن بازی کنن.نهایت 4 ساعت در روز تلویزیونشون روشن نیست..حالا شما اولد بخر از برند سونی بخر!!!!!
..در ضمن اولد سونی و الجی هیچ فرقی با هم ندارن ااتفاقا سونی پنل اولدش رو از الجی میگیره.....بگو فن سونیم هر چی بزنه میخرم.!!!!!!اینجا جای صحبت های احساسی نیست.از سال 2016 یک سامسونگ خریدم دادمش به مادرم ku7970 4k hdrصبح تا شب مادرم داره باهاش شبکه ای ماهاره ای میبینه اخ هم نگفته.تازه مونتاژ خود ایران هم بود!!!!دوران برند پرستی و "سونی بهتر از بقیست" تمام شده
چرا همه زود تريگر ميشين :D

اتفاقا فن سوني نيستم منتها تو لپ تاپ قبلا و تي وي هميشه بهتر بوده برند ژاپني بهرحال

تو بازار هم همه معترف به كيفيت سوني هستن و فقط ميتونن بگن گرونه
منتهي بحث من اصلا سوني ال جي يا سامسونگ نيست

اين چيزيه كه خود rting تاييد كرده و مشكل كل پنل اولد هست

مثالت هم خوب ربطي نداره واقعا گفته نشده كه تمام اولدها پنلشون پيكسل مي سوزونه كه اگه اين بود كي اولد ميخريد؟

اين يه احتماله كه وجود داره حالا ممكنه تو ١٠٠ تا تي وي ٥ تاش اين مشكل رو داشته باشه و ٩٥ تا بدون مشكل كار ميكنن.

منتهي گفتم اين ريسكه خريدش نگفتم بخريد يا نخريد

منتهي كسي خريد بايد اگاه باشه كه اين مساله هست و خوب پنلهاي ips و va اين مشكل رو ندارن.

در مورد تامين پنل اولد سوني از ال جي هم اگه منبعي داري بذار

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
چرا همه زود تريگر ميشين :D

اتفاقا فن سوني نيستم منتها تو لپ تاپ قبلا و تي وي هميشه بهتر بوده برند ژاپني بهرحال

تو بازار هم همه معترف به كيفيت سوني هستن و فقط ميتونن بگن گرونه
منتهي بحث من اصلا سوني ال جي يا سامسونگ نيست

اين چيزيه كه خود rting تاييد كرده و مشكل كل پنل اولد هست

مثالت هم خوب ربطي نداره واقعا گفته نشده كه تمام اولدها پنلشون پيكسل مي سوزونه كه اگه اين بود كي اولد ميخريد؟

اين يه احتماله كه وجود داره حالا ممكنه تو ١٠٠ تا تي وي ٥ تاش اين مشكل رو داشته باشه و ٩٥ تا بدون مشكل كار ميكنن.

منتهي گفتم اين ريسكه خريدش نگفتم بخريد يا نخريد

منتهي كسي خريد بايد اگاه باشه كه اين مساله هست و خوب پنلهاي ips و va اين مشكل رو ندارن.

در مورد تامين پنل اولد سوني از ال جي هم اگه منبعي داري بذار
شما اول برو ببین اولین بار چه شرکتی پنل اولد تولید کرده جوابتو میگیری.کی اولد میخره؟؟؟یک سر یزن یوتیوب ببین کی میخره....بقیه صحبت هات هم قبلا پاسخ داده شده و تکرار مکررات هستش...فقط اولد سونی خریدی حتما تصویرشو اینجا بزار.حالا طرف تو عمرش از نزدیک تصویر اولد ندیده یک چیزی به نام بورن این شنیده این میاد اینجا اظهار نطر میکنه

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر