خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
موتور پردازشگر سونی بهتره اما بهتره از نزدیک حتما ببینید و مقایسه کنید البته من الجی رو ترجیح میدادم در کل
والا شرايط كرونا و كمبود شو رومها تو سطح شهر باعث شده بيشتر از طريق نت و دوستاني كه قبلا ديدن تصوير رو اطلاعات كسب كنم
شما برتري ال جي رو از چه لحاظي ميدوني خصوصا براي گيم ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
والا شرايط كرونا و كمبود شو رومها تو سطح شهر باعث شده بيشتر از طريق نت و دوستاني كه قبلا ديدن تصوير رو اطلاعات كسب كنم
شما برتري ال جي رو از چه لحاظي ميدوني خصوصا براي گيم ؟
راستش من الجی رو ندیدم اما 8500E رو داشتم ( البته پنلشون متفاوته ) هر دو از نظر روشنایی HDR بهم نزدیک هستن و من اصلا از مقدار روشنایی HDR برای 8500E راضی نبودم
از طرف دیگه کنتراست پایین و رنگ مشکی که به خاکستری میزنه هم از مشکلات این مدل هست که بنظرم برای گیم مناسب نیست
من الجی رو ندیدم و هیچ نظری نمیتونم . تصویر مقداری به سلیقه طرف هم ربط داره مثلا بعضی ها تصویر آبرنگی میپسندن بعضی تصویر خیلی طبیعی . هر کس بر اساس سلیقه خودش نظر میده برای همین بهتره یک نمایندگی اصلی الجی پیدا کنید با ماشین برید و فقط تصویر اون تلویزیون رو ببینید اگر راضیتون کرد با توجه به امکانات بهترش میتونید خرید کنید
اگر بودجتون به 9000 یا 9500 سونی میرسید قطعا اون رو توصیه میکردم

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
راستش من الجی رو ندیدم اما 8500E رو داشتم ( البته پنلشون متفاوته ) هر دو از نظر روشنایی HDR بهم نزدیک هستن و من اصلا از مقدار روشنایی HDR برای 8500E راضی نبودم
از طرف دیگه کنتراست پایین و رنگ مشکی که به خاکستری میزنه هم از مشکلات این مدل هست که بنظرم برای گیم مناسب نیست
من الجی رو ندیدم و هیچ نظری نمیتونم . تصویر مقداری به سلیقه طرف هم ربط داره مثلا بعضی ها تصویر آبرنگی میپسندن بعضی تصویر خیلی طبیعی . هر کس بر اساس سلیقه خودش نظر میده برای همین بهتره یک نمایندگی اصلی الجی پیدا کنید با ماشین برید و فقط تصویر اون تلویزیون رو ببینید اگر راضیتون کرد با توجه به امکانات بهترش میتونید خرید کنید
اگر بودجتون به 9000 یا 9500 سونی میرسید قطعا اون رو توصیه میکردم
والا نمايندگيهاي ال جي كه همه جي پلاس ميفروشن
و گلديران ديگه ال جي نداره
و فقط وارداتي ال جي گير مياد
دقيقا پنل va رو بخاطر مشكي خصوصا برام مهمتره
نظر خودم هم روي ٩٥٠ هست

بعدش هم q70

و خوب اين ٨٥٠ و ٩٠٠٠ بيشتر گزينه اقتصاديه
وگرنه تقريبا مطمئنم پنل ips راضي نمي كنه منو
منتهي مي خواستم ببينم بين بد و بدتر كدومش كيفيت تصوير بهتر و طبيعي تري داره

• Like
Reactions: dooste.man83

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,794
نام
حامد
نظر خودم هم روي ٩٥٠ هست

بعدش هم q70

من 8500 رو با 9000 الجی مقایسه نکردم. ولی تو شو روم سونی 8500 و 9500 و مقایسه کردم. از اون چیزی که حتی انتظار داشتم هم 9500 بهتر بود.

• Like
Reactions: Khashayarthegrea

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من 8500 رو با 9000 الجی مقایسه نکردم. ولی تو شو روم سونی 8500 و 9500 و مقایسه کردم. از اون چیزی که حتی انتظار داشتم هم 9500 بهتر بود.
واقعا 9500 تلویزوین بی نقصی هست
چون هم آندرویید هست و هم برای بازی بی نقص هست و ایرادی هم واقعا نداره واقعا بهترین گزینه هست

نظر خودم هم روي ٩٥٠ هست

بعدش هم q70

ال جی در قسمت صوتی از سونی وضعیت بهتری داره چون تجهیزات صوتیش متعلق به Harman/Kardon هست که از بهترین هست
سونی سیستم عامل آندرویید داره که بیشتر از حد تصور مهمه مخصوصا اینکه بروزرسانی های بلند مدت هم دریافت میکنه
خرابی تلویزیون سونی از بقیه برند ها کمتر هست و تصویر طبیعی تر هم ارائه میده
از طرف دیگه برند الجی نسبت به امکاناتی که ارائه میده برند ارزون تری از سونی هست
ال جی در تولید oled ها پیشتاز هست و از بقیه برند ها تونسته فاصله بگیره اما توی LED ها در برابر سونی و سامسونگ حرف زیادی برای گفتن نداره

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
واقعا 9500 تلویزوین بی نقصی هست
چون هم آندرویید هست و هم برای بازی بی نقص هست و ایرادی هم واقعا نداره واقعا بهترین گزینه هست
اینم در نظر بگیرید کلا خرابی تلویزیون سونی از بقیه برند ها کمتر هست و تصویر طبیعی تر هم ارائه میده
خودم كه برند مورد قبولم سونيه
بعد ال جي و بعد سامسونگ

منتهي ال جي بين اولد و نانو سلش فاصله زياده
چند ماه پيش q70 سامسونگ گزينه خوبي بود كه اونم قيمتش نزديك شده به سوني٩٥٠٠ و c7

اگر دلار به ٥٠ نرسه ٩٥٠٠ ميگيرم
اگر نه كه همون ٨٥٠g يا h

ممنون از نظرات >:D<

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
خودم كه برند مورد قبولم سونيه
بعد ال جي و بعد سامسونگ

منتهي ال جي بين اولد و نانو سلش فاصله زياده
چند ماه پيش q70 سامسونگ گزينه خوبي بود كه اونم قيمتش نزديك شده به سوني٩٥٠٠ و c7

اگر دلار به ٥٠ نرسه ٩٥٠٠ ميگيرم
اگر نه كه همون ٨٥٠g يا h

ممنون از نظرات >:D<
نه 8500 نه 9000 اصلا به درد گیم نمی خورن و اگر بخرید بشدت پشیمون میشید
توی گیم اولویت اول شما باید میزان روشنایی پنل در حالت HDR باشه حداقل باید بالای 700 نیت باشه
مورد بعدی هم هرچی میخرید پنل VA بخرید . پنل IPS بجز زاویه دید و اینکه جلوی ضربه مقاوم هست هیچ خصوصیت خاصی دیگه نداره و نکات منفی زیاد داره
نکته بعدی هم برندی بخرید که خرابیش کمتره چون شما تلویزیون رو دارید بی گارانتی معتبر خریداری میکنید و از طرف دیگه برندی بگیرید که فردا روزی خواستید بفروشید براحتی ازتون بخرن
خلاصه کلام اینکه برای گیم شما مجبورید تلویزیون های بالارده بخرید و میان رده ها اصلا جوابگو نیست

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نه 8500 نه 9000 اصلا به درد گیم نمی خورن و اگر بخرید بشدت پشیمون میشید
توی گیم اولویت اول شما باید میزان روشنایی پنل در حالت HDR باشه حداقل باید بالای 700 نیت باشه
مورد بعدی هم هرچی میخرید پنل VA بخرید . پنل IPS بجز زاویه دید و اینکه جلوی ضربه مقاوم هست هیچ خصوصیت خاصی دیگه نداره و نکات منفی زیاد داره
نکته بعدی هم برندی بخرید که خرابیش کمتره چون شما تلویزیون رو دارید بی گارانتی معتبر خریداری میکنید و از طرف دیگه برندی بگیرید که فردا روزی خواستید بفروشید براحتی ازتون بخرن
پنل ips مخصوصا این lg ها اصلا هم در مقابل ضربه مقاوم نیست.

• Like
Reactions: Khashayarthegrea

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
پنل ips مخصوصا این lg ها اصلا هم در مقابل ضربه مقاوم نیست.
کلا میگن پنل IPS در برابر VA ها محکم تره ولی بازم در مجموع هر دو پنل به ضربه حساس هستن و اگر بچه دارید برای جلوگیری از ضربه باید محافظ صفحه نمایش بگیرید

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کلا میگن پنل IPS در برابر VA ها محکم تره ولی بازم در مجموع هر دو پنل به ضربه حساس هستن و اگر بچه دارید برای جلوگیری از ضربه باید محافظ صفحه نمایش بگیرید
اشتباه گفتن:D
یه تلویزیون ال جی 4K خریده بودیم مدل 2017 بود IPS هم بود. خواهرزادم با اسباب بازیش زد روش کلا نابود شد صفحه اش:|
یه مدل EX 520 سونی داریم از 2011 هنوز هیچ مشکلی براش پیش نیومده با این که ضربه هم زیاد خورده پنلش VA هست.

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
برید چهارتا بررسی خارجی بخونید تا با تلویزیون ساز واقعی آشنا شوید، این برندها اکثرا مونتاژ کارند هیچ خلاقیتی ندارند، اصلا عددی نیستند جلوی SONY
این یه نمونه خلاقیت سونی در نورپردازی بکلایت تلویزیون هس که اومده لامپ های LED بسیار کوچک رو به صورت کالبیره شده و بدون نشت نور در پنل گذاشته و درخشش خیره کننده به پنل داده که رسما رقیب OLED ها شده :

Sony_Master_Backlight_Drive.jpg

و و

backlight-master-drive.jpg

سونی خدای تکنولوژی، تلویزیون سامسونگ ۸k Q950TS هم بخاطر ضعیف بودن بکلایتش اصلا به سونی نرسید و

>>>>>>>>> Z8H بهترین تلویزیون 8K 2020 انتخاب شد. <<<<<<<<<<<

Sony-KD85ZG9_backlightMasterdrive-600x351@2x.jpg

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
برید چهارتا بررسی خارجی بخونید تا با تلویزیون ساز واقعی آشنا شوید، این برندها اکثرا مونتاژ کارند هیچ خلاقیتی ندارند، اصلا عددی نیستند جلوی SONY
این یه نمونه خلاقیت سونی در نورپردازی بکلایت تلویزیون هس که اومده لامپ های LED بسیار کوچک رو به صورت کالبیره شده و بدون نشت نور در پنل گذاشته و درخشش خیره کننده به پنل داده که رسما رقیب OLED ها شده :

Sony_Master_Backlight_Drive.jpg

و و

backlight-master-drive.jpg

سونی خدای تکنولوژی، تلویزیون سامسونگ ۸k Q950TS هم بخاطر ضعیف بودن بکلایتش اصلا به سونی نرسید و

>>>>>>>>> Z8H بهترین تلویزیون 8K 2020 انتخاب شد. <<<<<<<<<<<

Sony-KD85ZG9_backlightMasterdrive-600x351@2x.jpg
عجب!!!سونی یگانه تلویزیون ساز واقعی!!!
در ضمن اطلاعات غلط نده... این مدلی که اشاره کردی تو رنگ مشکی به تکنولوژی اولد نمیرسه ولی در بین هم رده های خودش یک سرو گردن بالاتره....قیمتش،هم بسیار بالاست
برو نقد HDTVTEST رو ببین کامل نقدش کرده

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان ن یک دونه x8500d دارم
از موقعی که آپدیت کردم به اندروید 8 خیلی هنگ میکنه
راهی نداره دانگریدش کرد بدون خطر باشه یا همین رو فیکس کرد
دوبار تنظیمات کارخونه زدم بازم گیجه

• Like
Reactions: Ali nik

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
دوستان ن یک دونه x8500d دارم
از موقعی که آپدیت کردم به اندروید 8 خیلی هنگ میکنه
راهی نداره دانگریدش کرد بدون خطر باشه یا همین رو فیکس کرد
دوبار تنظیمات کارخونه زدم بازم گیجه
تصويرش چطوره؟ ميتوني عكس يا فيلم بذاري اگه امكانش هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر