خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
آقایون یه مانیتور جمع و جور led باشه ترجیحا حدود 20 اینچ واسه تو اتاقم میخوام
دوستم گرفته بود قبلا 200 تومان lcd lg full hd .مانیتوری با همین مشخصات (مارک مهم نیست)‌الآن چقدره؟

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
آقایون یه مانیتور جمع و جور led باشه ترجیحا حدود 20 اینچ واسه تو اتاقم میخوام
دوستم گرفته بود قبلا 200 تومان lcd lg full hd .مانیتوری با همین مشخصات (مارک مهم نیست)‌الآن چقدره؟
X-vision 22 : قیمت : 275000 تومان.
ال ای دی.تیونر داخلی برای کانال های دیجیتال داره و کلی امکانات دیگه.

freddy krueger

کاربر سایت
Oct 13, 2011
101
نام
امید
X-vision 22 : قیمت : 275000 تومان.
ال ای دی.تیونر داخلی برای کانال های دیجیتال داره و کلی امکانات دیگه.
ایول دستت درد نکنه full hd هست دیگه؟
تو چه سایتی مشخصات کاملشو گیر بیارم؟

---------- نوشته در 11:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 AM ارسال شده بود ----------

ایول دستت درد نکنه full hd هست دیگه؟
تو چه سایتی مشخصات کاملشو گیر بیارم؟
آقا گوگلش کردم پیدا شد وتقعا ممنون

ARMD

کاربر سایت
Aug 1, 2012
12

bitcomet

کاربر سایت
Dec 26, 2010
4
خوب پس فکر کنم منظورت کمتر از 1.5 میلیون باشه

این مدل اگر به درستی تنظیم بشه کیفیت خیلی خوبی داره که حتما بررسی کن

اینهم کیفیت تصویرش:d

دوست عزیز من میخواستم این مدل رو که شما هم دارید بخرم میشه بگید 42 اینچش رنگ مشکیش در اتاق کاملا تاریک چطوره؟و اینکه در گوشه ها clouding داره یا نه؟

من apple 27 cinema دارم خیلی خوبه ولی رنگ مشکیش عمیق نیست البته قبلش هم 27 دل داشتم اونم همینطو بود که این مشکل البته در پنلهای ips و tn-panel در اکثر مانیتورها وجود داره ولی tv ها با بهره بردن از va-panel مشکیشون باید بهتر باشه
مثلا من dead space 2 رو در اتاق کاملا تاریک بازی میکنم خیلی بهم نمیچسبه حالا میخواستم این tv رو در کنارش بگیرم هم برای فیلم دیدن و هم برای بازیهای مثل dead space یا amnesia ازش استفاده کنم به شرط اینکه مشکیش خوب باشه...

ARMD

کاربر سایت
Aug 1, 2012
12
دوست عزیز من میخواستم این مدل رو که شما هم دارید بخرم میشه بگید 42 اینچش رنگ مشکیش در اتاق کاملا تاریک چطوره؟و اینکه در گوشه ها clouding داره یا نه؟

من apple 27 cinema دارم خیلی خوبه ولی رنگ مشکیش عمیق نیست البته قبلش هم 27 دل داشتم اونم همینطو بود که این مشکل البته در پنلهای ips و tn-panel در اکثر مانیتورها وجود داره ولی tv ها با بهره بردن از va-panel مشکیشون باید بهتر باشه
مثلا من dead space 2 رو در اتاق کاملا تاریک بازی میکنم خیلی بهم نمیچسبه حالا میخواستم این tv رو در کنارش بگیرم هم برای فیلم دیدن و هم برای بازیهای مثل dead space یا amnesia ازش استفاده کنم به شرط اینکه مشکیش خوب باشه...

باشه ؛ چشم

خودم این مدل رو ندارم دامادمون داره

باید برم اونجا در تاریکی امتحانش کنم و با اطمینان به شما پاسخ بدهم

ولی تا اونجایی که من یادم مشکی خیلی عمیقی داشت

در عین حالا بازهم تست می کنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بچه ها تو رنج 1.5 چی پیشنهاد میکنید!! چند وقت پیش نمایندگی سامسونگ بودم اسمارت تی وی 40 اینچ که 3dشم فول hdبود و 200 هرتز میداد 1.5 فک کنم سری6 بود,راستی یه سری5 مدل b570که 32 اینچ هست و فولhdبفروش میرسه بسیار تمیزه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بچه ها تو رنج 1.5 چی پیشنهاد میکنید!! چند وقت پیش نمایندگی سامسونگ بودم اسمارت تی وی 40 اینچ که 3dشم فول hdبود و 200 هرتز میداد 1.5 فک کنم سری6 بود,راستی یه سری5 مدل b570که 32 اینچ هست و فولhdبفروش میرسه بسیار تمیزه

داداش با این قیمتی که مد نظره مدل 6920 از سری ۶ سامسونگ رو بردار ... چیز خوبیه ...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
کیفیت یعنی این.
تازه تا از جلو نبینید نصف چیزی که تو عکس دیدید رو حس نمیکنید .
مشکلی هم که تو مانیتور ال جی بود در این به هیچ عنوان وجود نداره.

ARMD

کاربر سایت
Aug 1, 2012
12
کیفیت یعنی این.
تازه تا از جلو نبینید نصف چیزی که تو عکس دیدید رو حس نمیکنید .
مشکلی هم که تو مانیتور ال جی بود در این به هیچ عنوان وجود نداره.

به . . . به حمید آقای گل گلاب>:d<

آقا مبارک باشه:d

عالیه ؛ فقط اینجوری نمیشه ؛ باید خدمت برسم از جلو هم ببینمش:d

همون PX720 هست؟؟؟؟؟؟؟

چند خریدیش؟؟؟؟؟

شکر خدا ؛ بالاخره حمید هم از 17 الجی نجات پیدا کرد ؛ و به آرزوش رسید (1080*1920):d

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
این تلویزون D585 تازه خریدم خداییش خیلی عالیه اولش فکر کردم این اولشه بعدا عادی میشه ولی خدایی خیلی توپه/
فقط چرا زیر نویس sub idx نشون نمیده؟؟هیچ راهی نیست بشه زیر نویس sub رو دید تو این تلویزون؟یا فقط باید srt باشه
؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من میخوام یک تی وی ارزون ولی 3d بگیرم.بیشترم نظرم ال جی هستش چون عینکاش باتری نمیخوره و ارزون تره.
بین مدل ها 32LM58000 را پیدا کردم که از همه ارزون تره با قیمت 1076000 .
میخوام ببینم نظر شما در مورد این تی وی چیه؟چطوره؟برای پلی3 مناسبه؟رزولوشن صفحه در حالت سه بعدی نصف میشه یا 1080 میمونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر