خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
887
نام
محمد حسین
ای بابا چند بار بهت بگم بیخیال lg شو ؟ :D الان این مانیتور رو به رومه ولی اصلا راضی نیستم ! یعنی دقیقا مشکل چیه که حاضری به این پول بدی ولی samsung نخری ؟ :D

از خیلی از مغازه دارا و آدمای وارد پرسیدم. 3 تا مدل LG میگم با یدونه سامسونگ PX. حالا 3 تا LG رو میندازن اول و PX رو آخر :d واسه همین ...

:x:biggrin1:
دوربین با کیفیت نداشتم شرمنده ....

دلت میاد با این الماس بازی کنی ؟! :d
چند گرفتیش ؟ مبارکت باشه به دل خوش ...

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
دوستان دوباره آپ میکنم عکس رو ... فقط یه سوال :

2 روز پیش مادرم نصف شب دیده رو صفحه تلوزیون یه چیز رنگین کمان مانند افتاده ! البته من تا الان هیچ مشکلی ندیدم ...

قضیه اش چی بوده ؟ :D

چیزی نیست

وقتی توی فضای تاریک و در حالت خاموش نور تحت زاویه ی خاصی بین صفحه نمایش و چشم قرار بگیره انعکاس نور از صفحه به صورت رنگی مشاهده می شود

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
چی نیست

وقتی توی فضای تاریک و در حالت خاموش نور تحت زاویه ی خاصی بین صفحه و چشم قرار بگیره انعکاس نور از صفحه به صورت رنگی دیده می شود

خوشم میاد علی رضا جان همه چیو فول و کامل میدونی و اطلاع داری... زنده باد... طاعات و عباداتت هم قبول باشه انشأالله... التماس دعا...

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
ما قصد خرید تی وی داریم.بعد از کلی گشتن من اینو پسندیدم:
LG 42LM67100
که هم هوشمند و هم سه بعدی.

1. این که میخوام بدونم کسی اطلاعات داره که روی این تی وی های هوشمند ال جی که مجیک ریموت دارند بازی هم نصب میشه یا نه؟(اخه من عکس دیدم ازش توی صفحش عکس بازی cut the rope بود)
2.این مدل قابلیت دوال پلی داره که میشه بازی های دو نفره که صفحه نصف میشه را تمام صفحه بازی کرد.از این قابلیت میشه در بازیهای پلی3 استفاده کرد؟
3.اصلا این مدل برای بازی مناسب هستش؟
4.فامیلمون یه سامسونگ 40D6960 خریده به نظرتون این مدل که فامیلمون خریده بهتره یا این مدل که من پیدا کردم؟
با تشکر
--------------
سوال 1 را خودم کشف کردم :d

یکی جواب این سوالات منو میده.

دلت میاد با این الماس بازی کنی ؟! :d
چند گرفتیش ؟ مبارکت باشه به دل خوش ...

در مورد تلویزیون ایشون که تعریف کردین هم یک توضیح بدین اصلا مارکش چیه. 3d ه نیست چیه :d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یکی جواب این سوالات منو میده.

در مورد تلویزیون ایشون که تعریف کردین هم یک توضیح بدین اصلا مارکش چیه. 3d ه نیست چیه :d

داداش در یک کلام 6960 فامیلتون بهتره... اما اینی هم که پسند کردی تلوزیون بدی نیست...

راجع به تلوزیون دوستمون سری 8 Samsung هستش... 2012 ... بهترین تلوزیون بازار... و اینکه بله 3D هست...!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اکثر led هایی که دیدم بسیار کم نور هستن یا تصویر مرده ای دارن ... اما این tv که گرفتیم عالیه ... رنگ ها و تصویر روشنش رو واقعا دوست دارم ...

4 تا عینک روش داره ... تعامل با tv هم جالبه ...

آخرین ویرایش:

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
داداش در یک کلام 6960 فامیلتون بهتره... اما اینی هم که پسند کردی تلوزیون بدی نیست...

راجع به تلوزیون دوستمون سری 8 Samsung هستش... 2012 ... بهترین تلوزیون بازار... و اینکه بله 3D هست...!

اگه میشه یکمی فنی تر توضیح بدین که چرا 6960 از LM76100 بهتره؟اخه من ظاهر را بیشتر توجه کردم و از نظر ظاهر هم خیلی خفن تره.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
اکثر led هایی که دیدم بسیار کم نور با تصویر مرده ای دارن ... اما این tv که گرفتیم عالیه ... رنگ ها و تصویر روشنش رو واقعا دوست دارم ...

4 تا عینک روش داره ... تعامل با tv هم جالبه ...

سلام ! این تی وی باید ریموت صوتی داشته باشه ؟! (تا اونجایی که میدونم) داره ؟ کیفیتش چجوریه ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگه میشه یکمی فنی تر توضیح بدین که چرا 6960 از LM76100 بهتره؟اخه من ظاهر را بیشتر توجه کردم و از نظر ظاهر هم خیلی خفن تره.

داداش مهمترین مسئله کیفیت پنل هستش... کافیه ۱ فیلم با ۱ کیفیت رو روی هردوتا تلوزیون ببینی... ۱ فلش بردار برو روی هردو اجرا کن... اون موقع هست که متوجه میشی چرا 6960 بهتره...!

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
208
نام
Ali
سلام
من میخوام یه مانیتور تا سقف 400 بگیرم برای PS3 و PC اگه میشه چند مدل خوب بهم معرفی کنید
ترجیحا LG نباشه
ممنون

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
یعنی قیمت متوسط به پایین !

فکر کنم منظورتون کمتر از 2.5 میلیون هست

این خوبه:d

gift_s.png