خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
من یک مانیتور Asus VE228H برای PS3 گرفتم این مانیتور تصویر خیلی خوبی داره اما از اسپیکرش صدای خیلی خوبی بیرون نمیاد . من وقتی با سیم HD به مانیتور وصلم از
خروجی که مانیتور برای هدفون داره وقتی هدفون رو بهش کانکت میکنم هیچ صدایی بیرون نمیاد .البته میخوام بدونم که الان من میتونم هنگامی که با سیم HD به مانیتور م وصل هستم از PS3 به اسپیکری جدا یا به هدفون وصل شم. خلاصه یعنی بتونم صدای بهتری داشته باشم .اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

یک نفر پیدا بشه بگه من چجوری میتونم از خروجیهای PS3 به اسپیکری جدا گانه وصل بشم ...یا بتونم به یک هدفون وصل کنم .....چون صدای اسپیکر مانیتور من خیلی خوب نیست و من میخوام یا بتونم به اسپیکر و یا به هدفون وصل بشم...
در ضمن کسی گفته بود من میتونم از خروجی دیجیتال که ps3 داره استفاده کنم....اگر میشه و یک نفر برای من توضیح بده دعا گو میشم...

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
سلام

دوستان لطفا یه HD TV مناسب که Full HD باشه و جای دو پورت HDMI داشته باشه، معرفی کنین . کمتر از 27 اینچ نباشه و قیمتش هم بیشتر از 250 یا نهایت 300 نشه !

پ.ن : با این قیمت 3d ( حتی با اینچ پایین تر ) می شه خرید !؟

ممنون

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
سلام

دوستان لطفا یه HD TV مناسب که Full HD باشه و جای دو پورت HDMI داشته باشه، معرفی کنین . کمتر از 27 اینچ نباشه و قیمتش هم بیشتر از 250 یا نهایت 300 نشه !

ممنون
کسی از دوستان نیست که پاسخ بده ! لطفا سریع مارو توجیه کنید که می خوایم اقدام کنیم برای خرید !

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام

ممنون

HD TV که FULL HD باشه کمتر از ۲۷ هم نباشه ۲۵۰ هم باشه؟!
دوست عزیز مانیتور LCD اونم ۲۲ اینچ الان این قیمته!
3d درست درمون هم زیر ۲ تومن نیس!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
HD TV که FULL HD باشه کمتر از ۲۷ هم نباشه ۲۵۰ هم باشه؟!
دوست عزیز مانیتور LCD اونم ۲۲ اینچ الان این قیمته!
3d درست درمون هم زیر ۲ تومن نیس!
:d
خوب ارزونترین ال سی دی full hd که زیر 27 نباشه قیمتش چنده !؟

پ.ن : کلا نمیخوام خیلی واسه Hd پول خرج کنم !

mersad222

کاربر سایت
Mar 3, 2011
5
با سلام
من میخاستم یه مانیتور tv فول hd بخرم که هم از ps3 هم از ریسیورhd اما هیچ اطلاعی راجع به این مانیتور ها ندارم چند تا سوال دارم
1.ایا این مانیتورها مستقیم ورودی hd وکامپوننت دارن وخروجی ps3 و ریسیورم میتونم مستقیم به اون وصل کنم
2.من کامپیوترم خیلی قدیمیه پنتیوم4- cpu1.6 گرافیکم 128 رم256 ایا این مانیتورها با سیستمهای قدیمی ست میشه یا حتما سیستم باید به روز وقوی باشه

3.ایا همزمان میشه از کامیوتر و بازیها یا تصویر ریسیورم استفاده کنم (مثلا یه گوشه ای تصویر ریسیورم یا بازی باشه وهمزمان با کامپیوتر کار کنم)

4.ایا این مانیتورها مثلا برای پخش tv خودش پلیر داره یا نه جدا باید نصب بشه مثلا من تصویر ریسیورم چطور میتونم بگیرم ریسیورم هم خروجیه hd دراه هم کامپوننت

5.قیمت این مانیتورها چنده زیاد نمیخام هزینه کنم نهایت تا 250یا300 چه مدلی به کارمن میاد که احتیاجاتم براورده کنه
دراخر از همه اساتید به علت اینکه سوالام مبتدیانه یا گنگ بود پوزش میخام منتظر راهنمائیتون هستم ........................................................................................................................................ ممنون

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
آره کیفیت خیلی مطلوبی داره تنها بدیش اینه که به طور هم زمان به همه ورودیا تصویرش برق رسانی نمیکنه.
آخه من تحقیق کردم دیدم اصلا full hd نیست و این خیلی بده . در عوض اینو دیدم lg 2486 .این چه طوره ؟؟؟

mersad222

کاربر سایت
Mar 3, 2011
5
با سلام
من میخاستم یه مانیتور tv فول hd بخرم که هم از ps3 هم از ریسیورhd اما هیچ اطلاعی راجع به این مانیتور ها ندارم چند تا سوال دارم
1.ایا این مانیتورها مستقیم ورودی hd وکامپوننت دارن وخروجی ps3 و ریسیورم میتونم مستقیم به اون وصل کنم
2.من کامپیوترم خیلی قدیمیه پنتیوم4- cpu1.6 گرافیکم 128 رم256 ایا این مانیتورها با سیستمهای قدیمی ست میشه یا حتما سیستم باید به روز وقوی باشه

3.ایا همزمان میشه از کامیوتر و بازیها یا تصویر ریسیورم استفاده کنم (مثلا یه گوشه ای تصویر ریسیورم یا بازی باشه وهمزمان با کامپیوتر کار کنم)

4.ایا این مانیتورها مثلا برای پخش tv خودش پلیر داره یا نه جدا باید نصب بشه مثلا من تصویر ریسیورم چطور میتونم بگیرم ریسیورم هم خروجیه hd دراه هم کامپوننت

5.قیمت این مانیتورها چنده زیاد نمیخام هزینه کنم نهایت تا 250یا300 چه مدلی به کارمن میاد که احتیاجاتم براورده کنه
دراخر از همه اساتید به علت اینکه سوالام مبتدیانه یا گنگ بود پوزش میخام منتظر راهنمائیتون هستم .................................................. .................................................. .................................... ممنون

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,863
:d
خوب ارزونترین ال سی دی full hd که زیر 27 نباشه قیمتش چنده !؟

پ.ن : کلا نمیخوام خیلی واسه Hd پول خرج کنم !
کسی نمی خواد مارو توی این تاپیک راهنمایی کنه !؟
ارزونترین مانیتور tv که full HD باشه و زیر 27 اینچ نباشه چه مدلی موجود هست و قیمتش چنده !؟

ممنون

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام دوستان .
یه تلویزیون 29 اینچ سامسونگ داریم اون سری سلیم ( نه ال سی دی و نه ال ای دی و نه پلاسما ) که بالا سمت راستش نوشته : HDtv 1080i ready . البته hdmi نمیخوره .
می خواستم بدونم که میشه با کیفیت بالا مثل ال سی دی بهش پی اس 3 رو وصل کنم و کیفیت نیاد پایین ؟

با چه کابلی ؟

مرسی . لطفا کامل راهنمایی کنید .

ممنون

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,612
نام
حمیدرضا
کسی نمی خواد مارو توی این تاپیک راهنمایی کنه !؟
ارزونترین مانیتور tv که full HD باشه و زیر 27 اینچ نباشه چه مدلی موجود هست و قیمتش چنده !؟

ممنون

LG2794DP .همونطور که معلومه 27 اینچ هستش و 1080p رو ساپورت و دوتا ورودی HDMI داره.خودمم الان دارم ازش استفاده میکنم.فوق العادست.فکر میکنم رنج قیمتش 460 اینا باشه.قدیم 380 بود اما مثل اینکه کمیاب شده گرون کردن.موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر