خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
خدا رو شکر امروز ازش خبری نبود. مانیتورم LG 2286L هست.
با یه اوریجینال هم تست میکنم ببینم چی میشه. البته تا دیروز صدا رو از خروجی HDMI مانیتور میگرفتم. شاید مشکل این بوده. امروز که از کابل AV (خروجی سه فیش صدا و تصویر) استفاده کردم چیزی ندیدم - البته تصویر رو از HDMI گرفتم. خدا کنه از مشکلش همین بوده باشه.
واسه همین گفتم.
ممکنه چون از روی هارد میخواد اجرا کنه صدا و تصویر فاصله پیدا می کنه که واسه همین رفرش میکنه.
حالا شما با خروجی صدای مانیتور و بازی بلوری که امتحان کردی به منم خبر بده.
راستی شما چجوری صدا رو از av گرفتی؟

آخرین ویرایش:

Digiman

کاربر سایت
Dec 30, 2010
59
اگه یه LCD TV 32واسه بازی بگیرم که زمان پاسخ دهیش 8ms باشه خیلی با lcd هایی که زمان پاسخ دهی کمتری دارن فرق داره؟ احتمالا بیشتر بازیه منم تو فوتباله.

sourena67

کاربر سایت
Oct 20, 2010
83
کمک

به نام خدا
سلام من یه مشکلی توی بازی ها دارم کنسول ps3 من ریجن 2 یا پاله و بازی های پال رو بصورت رنگی نشون میده اما بازی های رجین 3 که مربوط به نواحی ژاپن و کره میشه بصورت سیاه وسفید نشون میده اینم بگم که از سه فیشی که باید به تلوزیون بزنم دو تا شون رو میزنم چون 2 تا جا فیشی بیشتر نداره مبدلی هست که بشه این رو رنگی کرد آخه بره سونی 1 و2 یه کنوکتور بود که میزدیم بازی ها رو که سیاه سفید بود رنگی نشون میداد که همین کنکتور رو زدم به ps3 رنگاش قاطی کرد درش آوردم البته کنوکتور مشکلم داشت! اما بره سونی 2 و سونی 1 رنگی نشون میده اگه هست کمکم کنید چون 2 تا بازی far cry 2 و infumos دارم که سیاه وسفید نشون میده

یا علی

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام یه راهنمای میخوام ممنون میشم کمک کنید من 180 تا 210 تومان پول دارم یه راهنمای کنید من چه مانیتوری چه مشخصاتی بخرم برای ps3 که هم از نظر دوام خوب باشه هم از نظر بودجه مشکلی پیدا نکنم.(اگه دوست دارین pm بدین)ممنون.

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
آقا یه راهنمایی کلی به من بدید !!!
واسه 360 یا PC یا هر چیزه دیگه در حد 250 تومن چی بخرم که از '21 کمتر نباشه خروجی HTMI داشته باشه و Full Hd باشه و از همه مهمتر LED باشه . اگر هم خروجی صدا یا همون اسپیکر داشت که خیلی خوب میشه ممنون . اگه میشه بگید میخوام تو همین چند روزه بخرم . نظرتون رو 2261 چیه؟؟؟؟؟؟

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام به دوستان من از مانیتور چیزی نمی دونستم کمی اطلاعات جمع کردم که یکی از دوستام کمکم کرد و بهم پیشنهاد داد از مانیتورهای LG AOC مدل w2261vp استفاده کنم ولی یه چیزی من رو مشکوک کرد می خواستم سوال کنم لطف کنید راهنمای کنید.من می خوام PS3 خودمو بهش وصل کنم ولی نمی دونم این قضیه DVI-D چی هست..؟چه فرقی با HDMI داره و بعضی جاها دیدم نوشتن DVI نه DVI-D می خواستم ببینم فرقشون چی هست..؟من دارم این مانیتور رو فقط برای PS3 می خرم و تو مشخصات این مانیتور نوشته شده بلندگی مخفی هم داره ولی تو همین صفحات قبل خوندم که بچه ها نوشته بودن DVI صدا رو پخش نمیکنه.اگه لطف کنید یک راهنمای کنید ممنون میشم.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
آقا یه راهنمایی کلی به من بدید !!!
واسه 360 یا PC یا هر چیزه دیگه در حد 250 تومن چی بخرم که از '21 کمتر نباشه خروجی HTMI داشته باشه و Full Hd باشه و از همه مهمتر LED باشه . اگر هم خروجی صدا یا همون اسپیکر داشت که خیلی خوب میشه ممنون . اگه میشه بگید میخوام تو همین چند روزه بخرم . نظرتون رو 2261 چیه؟؟؟؟؟؟

2261 خوبه همه این نیاز هاتون رو هم برطرف میکنه
فقط LED نیست

سلام به دوستان من از مانیتور چیزی نمی دونستم کمی اطلاعات جمع کردم که یکی از دوستام کمکم کرد و بهم پیشنهاد داد از مانیتورهای LG AOC مدل w2261vp استفاده کنم ولی یه چیزی من رو مشکوک کرد می خواستم سوال کنم لطف کنید راهنمای کنید.من می خوام PS3 خودمو بهش وصل کنم ولی نمی دونم این قضیه DVI-D چی هست..؟چه فرقی با HDMI داره و بعضی جاها دیدم نوشتن DVI نه DVI-D می خواستم ببینم فرقشون چی هست..؟من دارم این مانیتور رو فقط برای PS3 می خرم و تو مشخصات این مانیتور نوشته شده بلندگی مخفی هم داره ولی تو همین صفحات قبل خوندم که بچه ها نوشته بودن DVI صدا رو پخش نمیکنه.اگه لطف کنید یک راهنمای کنید ممنون میشم.

شما اگه میخوای واسه ps3 استفاده کنی اصلا با DVI یا DVI-D کلا کاری نداری!
با HDMI کنسول رو بهش وصل میکنی مشکلی هم نداره
بلندگوی مخفی که نداره خروجی صدا داره پشتش
که میتونی اسپیکر رو بهش وصل کنین و از طریق اون صدا بگیری
کاری که خیلی ها از جمله خود من میکنم
وقتی فقط برای PS3 داری استفاده میکنی با یه HDMI همه مشکلت حل میشه
بخر خیالت راحت من ۱ سال دارم راضی هم هستم

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
2261 خوبه همه این نیاز هاتون رو هم برطرف میکنه
فقط LED نیست

شما اگه میخوای واسه ps3 استفاده کنی اصلا با DVI یا DVI-D کلا کاری نداری!
با HDMI کنسول رو بهش وصل میکنی مشکلی هم نداره
بلندگوی مخفی که نداره خروجی صدا داره پشتش
که میتونی اسپیکر رو بهش وصل کنین و از طریق اون صدا بگیری
کاری که خیلی ها از جمله خود من میکنم
وقتی فقط برای PS3 داری استفاده میکنی با یه HDMI همه مشکلت حل میشه
بخر خیالت راحت من ۱ سال دارم راضی هم هستم
خیلی لطف کردی دادش بابت کمکت منون.اگه لطف کنی یه قیمت هم به من بدی که من قیمت دستم باشه برم بازار ممنون میشم. LG-AOC 2236 VWA 21.5 INCH

forza juve

کاربر سایت
Oct 19, 2010
318
نام
آرش
سلام..
دوستان کسی میدونه چه ریختی میتونیم رو مانیتور w2261 هم pc رو داشته باشیم و هم ps3 ؟
من هر دوشون رو نمیتونم همزمام داشته باشم وباید واسه استفاده از مثلا ps3 , کابل dvi کامپیوتر رو باز کنم تا نشون بده! (کابل dvi به سیستم وصله و کابل hdmi به ps3 )
خیلی ممنون بابت راهنمایی

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
دوستان الان من مانيتور كه پورت HDMI داشته باشه بگيرم صدا بايد از كجا بگيرم؟؟؟يه مدل متوسطش رو معرفي ميكنيد
شرمنده سوال مبتديانه هست چون اصلا اطلاعاتي در اين ضمينه ندارم

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
سلام..
دوستان کسی میدونه چه ریختی میتونیم رو مانیتور w2261 هم pc رو داشته باشیم و هم ps3 ؟
من هر دوشون رو نمیتونم همزمام داشته باشم وباید واسه استفاده از مثلا ps3 , کابل dvi کامپیوتر رو باز کنم تا نشون بده! (کابل dvi به سیستم وصله و کابل hdmi به ps3 )
خیلی ممنون بابت راهنمایی

فکر کنم از کلیدای سمت راست مانیتور کلید source رو برای تغییر همزمان بین pc و ps3 باید بزنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر