خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

آقا سلام مانیتور من با این مشخصات:
"17
1200*1600
85kHz
TCO-03
BrightWindow
BrightView
عکسش هم
Monitor_T730PU_BigImage.gif

کیفیت چقدر میده کابل vga کافی هست یا تبدیل هم بگیرم آخه تو این شیراز اصلا این چیزا نمیفهمن و فقط میخوان بازی کنن به کیفیت اهمیت نمیدن بخاط همین گیر نمیاد مشخصات کاملش هم

http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=70#

آخرین ویرایش:
آقا سلام مانیتور من با این مشخصات:
"17
1200*1600
85kHz
TCO-03
BrightWindow
BrightView
عکسش هم
Monitor_T730PU_BigImage.gif

کیفیت چقدر میده کابل vga کافی هست یا تبدیل هم بگیرم آخه تو این شیراز اصلا این چیزا نمیفهمن و فقط میخوان بازی کنن به کیفیت اهمیت نمیدن بخاط همین گیر نمیاد مشخصات کاملش هم

http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=70#
تنها راه شما برای اتصال به PS3 استفاده از VGA Transcoder هستش که تو صحفهات قبل توضیحش رو دادم...;) از طریق Componenet به PS3 وصل میشه و خروجی VGA میده به مانیتورتون...720p میتونین بازی کنین با این مانیتور...:love:

اگه VGA Transcoder رو میخواین، میتونین pm بزنین... :cheesygri

سلام دوستان
لطفا درباره مانیتور lcd سامسونگ مدل 205bw بیشتر توضیح بدین
اگر کسی هم داره بیاد ازش عکس بزاره
من فکر میکنم از 940 bw بهتر باشه برای ps3
تفاوت قیمتش هم زیاد نیست

سلام دوستان
لطفا درباره مانیتور lcd سامسونگ مدل 205bw بیشتر توضیح بدین
اگر کسی هم داره بیاد ازش عکس بزاره
من فکر میکنم از 940 bw بهتر باشه برای ps3
تفاوت قیمتش هم زیاد نیست

سایز 20 اینچ Wide Screen
رزولوشن ( 1080i - 720p ) برای کامپیوتر 1680x1050
زمان پاسخگویی تصویر : 6 میلی ثانیه
قیمت : 420 هزار تومن

میخواستم بدونم مانیتوری هم هست که تا 1080 p رو بتونه ساپورت کنه ؟ اگه هست 20 اینچش چنده ؟ ویا بیشترین اینچ مانیتور چنده ؟

خیر ، همچین مانیتوری در ایران وجود ندارد ، فقط شرکت Apple یک نوع مانیتور دارد با سایز 30 اینچ که 1080p یا همون Full HD هست که البته برای کامپیوتر رزولوشن بسیار بالای 2560x1600 که به Exreme HD معروف هست رو نمایش میده .
این مانیتور بسیار حرفه ای هست و قیمت آن 2 هزار دلار میباشد .
یک مانیتور دیگر نیز شرکت Apple تولید میکند با سایز 23 اینچ و رزولوشن 1080p که در کامپیوتر هم 1920x1200 نمایش میده ، قیمت این مدل هم 900 دلار هست . البته شرکتهای Dell و NEC هم مشابه همین مدل دوم رو تولید میکنند که قیمت آنها نیز بین 800 تا 1000 دلار میباشد .
ورودی این مانیتور ها فقط DVI میباشد و HDMI یا کامپوننت ندارند . ضمن اینکه تلویزیون هم نیستند ، یعنی Tuner ندارند و فقط مانیتور هستند .
من خیلی دنبال این دو نوع مانیتور بودم ولی پیدا نکردم ، اگر هم میخواستم به جایی بگم که برام از خارج بیاره قیمتش دو برابر میشد که دیدم به صرفه نیست .

به هر حال این مانیتور ها بدلیل سایز کوچک و رزولوشن بالا دارای کیفیت فوق العاده ای هستند . مخصوصا مدل اول که برای کارهای گرافیکی خیلی حرفه ای استفاده میشه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or