خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

دوستان سلام

من دو روزه که یه ال سی دی تی وی سامسونگ گرفتم 40 اینچ مدل M81B

جدیدترین مدل سامسونگ با کنتراست 1:15000 و رزولوشن 1920*1080 و

HDMI version: 1.3 و....

خلاصه باید بگم فعلا تکمیل ترینه ولی میتونم بهتون بگم وقتی کال 3 رو بازی میکنید

که 1080i هستش خوده دستگاه میره رو 1080i ولی وقتی ریج ریسر7 روکه 1080p هستش

بازی میکنی تازه فرق بین این دوتا رو متوجه میشید

راستی یه نکته رو بگم که 360 اصلا 1080p رو ساپورت نمیکنه و وقتی رو 1080p میذاریش

اولا تصویر فرقی نمیکنه دوما تصویر در هر چند ثانیه پرش داره و بعد از هر نیم ساعت تلوزیون
رو ری استارت میکنه که من فکر میکنم به تی وی اسیب هم بزنه

لطف کن قیمتش رو هم بگو ، من این مدل رو ندیدم تا حالا ، ولی اینطور که شما میگید خیلی خوبه ، مخصوصا کنتراست 15000 که برای LCD عالیه .

ارزون ترین hd سونی چنده ؟ در ضمن مشخصات کاملی نمی دونم اما یکی از دوستام گرفته می گه کیفیتش خوبه و مثل سونی هست!!!

در ضمن مانیتور سونی hd هم هست ؟ اگه هست قمیت چنده ؟ 17 و 19 و 21 این 3 تا را قیمت کسی داره ؟

ارزون ترین hd سونی چنده ؟ در ضمن مشخصات کاملی نمی دونم اما یکی از دوستام گرفته می گه کیفیتش خوبه و مثل سونی هست!!!

در ضمن مانیتور سونی hd هم هست ؟ اگه هست قمیت چنده ؟ 17 و 19 و 21 این 3 تا را قیمت کسی داره ؟

ارزونترین HDTV سونی ، قیمتش زیر 1 میلیون و 200 فکر نمیکنم باشه .

مانیتورهای Sony هم مدلهای زیادی دارند ، ولی ارزونترین 17 اینچ 300 هزار تومن . گرونترین مانیتور 21 اینچ هم نزدیک به 900 تومن .

در ضمن سونی یک مانیتور LCD با سایز 17 اینچ داره ، که تلویزیون هم هست ( Tuner داره ) قیمتش هم 700 هزار تومن .

بچه ها این مدل Panasonic TX-29P800 تو shop.ir زده 830 الان این گیر می یاد بگریم ؟ آخه قیمتش و مدلش قدیمی هست!!!

تلویزیون بدی نیست ، 1080i هست ، ضمن اینکه HDMI نداره .
این تلویزیون CRT هست .

ولی کلا با این قیمت من 26 اینچ LCD مدل R71 سامسونگ رو ترجیح میدم ، قیمتش هم 900 تومن .

نیما جان واقعا ممنون حالا به نظرت مانیتور سونی 17 اینچی که بالا می گی تلویزیون هم هست و قیمتش 700 تومان هست بهتره ؟ یا تلویزیون سامسونگ یا پاناسونیک ؟ در ضمن اگه جواب تلویزیون هست سامسونگ بهتره یا پاناسونیک؟ آخه من شنیدم هیچی سونی نمیشه!!!! و پی اس 3 هم سونی هست دیگه با سونی متچ شه بهتره!!!:)

لطف کن قیمتش رو هم بگو ، من این مدل رو ندیدم تا حالا ، ولی اینطور که شما میگید خیلی خوبه ، مخصوصا کنتراست 15000 که برای LCD عالیه .

سلام دوست عزیز

قیمت این تی وی 2500000 تومن هستش

در ضمن تو جمهوری هم آوردن میتونید برید ببینید

اگر هم اطلاعات بیشتر میخواید برید تو سایت سامسونگ تو منطقه middle east

میتونید از همه مشخصات و کارایی هاش مطلع بشید

من تو این چند روز هنوز خیلی کارایی هاش رو متوجه نشدم

یکیش اینه که با استفاده از خود تی وی میتونید دستگاههای digital که با استفاده

از کابل HDMI1.3 بهش وصل میشن رو باهاش کنترل و استفاده کنید

راستی طریقه نمایش رنگ مشکی هم تو این تی وی با سیستم جدیدی انجام میشه

که مشکل رنگ مشکی رو تو LCD حل کرده

نیما جان واقعا ممنون حالا به نظرت مانیتور سونی 17 اینچی که بالا می گی تلویزیون هم هست و قیمتش 700 تومان هست بهتره ؟ یا تلویزیون سامسونگ یا پاناسونیک ؟ در ضمن اگه جواب تلویزیون هست سامسونگ بهتره یا پاناسونیک؟ آخه من شنیدم هیچی سونی نمیشه!!!! و پی اس 3 هم سونی هست دیگه با سونی متچ شه بهتره!!!:)

آخه 17 اینچ خیلی کوچیکه ، من هر چقدر هم که کیفیتش خوب باشه ولی ترجیح میدم توی تلویزیون بزرگتر بازی کنم ، حتی اگه HD هم نباشه .

قمیت این رو sony 17 MFM-HT75W کسی داره ؟ در ضمن این hdmi داره ؟ آخه هم مانیتور هست هم تلویزیون!

در ضمن این بهتره یا اون مانیتور های 17 و 19 که سامسونگ بودن و بچه ها معرفی کرده بودن واسه 360 و پی اس 3!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or