خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

نیما جان این مانیتوری که گفتی 17 هست و تلویزیون هم هست مارکش هم سونی هست مدلشو بگو و در ضمن این ورودی hdmi داره؟

قمیت این رو sony 17 MFM-HT75W کسی داره ؟ در ضمن این hdmi داره ؟ آخه هم مانیتور هست هم تلویزیون!

در ضمن این بهتره یا اون مانیتور های 17 و 19 که سامسونگ بودن و بچه ها معرفی کرده بودن واسه 360 و پی اس 3!!!

همین مدلی هست که شما خودت گفتی .

خیر ، HDMI نداره . باید از همون DVI استفاده کنی .

باز هم میگم اینا فرقی با هم ندارند از لحاظ کیفیت تصویر که بشه تشخیص داد . فقط موضوع سایز و مارک هست که باعث اختلاف قیمت میشه .
کلا Sony هم بهتره و هم گرونتر .

زیاد هم سخت نگیرید !!!

در صمن تلویزیون سامسونگ که می گفتین 26 اینچ هست ورودی hdmi هم داره ؟ قیمت چنده؟ من دنبال یه hdmi هستم بزرگی و کوچکی واسم مهم نیست!!!

پاناسونیک که ورودی hdmi داشته باشه چنده ؟ و چه مدلی هست؟

آخرین ویرایش:
درود بر شما،

ميشه اين چندتا مدل رو هم يک نگاهی بندازيد.
نظرتون رو بگيد.
من چيزی به اسم contrast نديدم تو اطلاعات اين محصول.
ميشه شما ببينيد بگيد ؟

مرسی

TC-32LX70
http://www2.panasonic.com/webapp/wc...cacheProgram=11002&storeId=15001&displayTab=S

TC-26LX70
http://www2.panasonic.com/webapp/wc...cacheProgram=11002&storeId=15001&displayTab=S

TC-32LX700

آخه این سونی زده 1080i هم ساپورت می کنه!!! که خیلی خوبه!!! مدل های سامسونگ 1080i رو ساپورت می کنن ؟

بله ، تمامیه مانیتورهای امروزی 1080i رو ساپورت میکنن .

در صمن تلویزیون سامسونگ که می گفتین 26 اینچ هست ورودی hdmi هم داره ؟ قیمت چنده؟ من دنبال یه hdmi هستم بزرگی و کوچکی واسم مهم نیست!!!

پاناسونیک که ورودی hdmi داشته باشه چنده ؟ و چه مدلی هست؟

بله HDMI داره ، قیمتش هم 900 هزار تومن .
راجع به پاناسونیک هم قیمت ندارم . شما خیلی داری سخت میگیری ، قیمتی که میخوای رو بگو که من بهترین انتخاب رو بگم برای شما .

درود بر شما،

ميشه اين چندتا مدل رو هم يک نگاهی بندازيد.
نظرتون رو بگيد.
من چيزی به اسم contrast نديدم تو اطلاعات اين محصول.
ميشه شما ببينيد بگيد ؟

مرسی

TC-32LX70

TC-26LX70

TC-32LX700

دوست عزیز اینجا از contrast نامی برده نشده.

اینجا بجای contras نوشته Horizontal Viewing Angle که فرقی نداره و معنی و منظور جفتشون یکیه.

داش نیما فکرکنم یک 1080p

سامسونگ برای ps3 کیفی باشه.

چون خوده شما میگفتی اون 1080i که گرفته بودی هم راضی کننده هستش ،

دیگه چه برسه به 1080p .

تازه از لحاظ کیفیت فکر کنم تو تلویزیونهای معمولی 200.000 هزار تومانی

سونی با سامسونگ فرق داشته باشه و کیفیت رو بتونی تشخیص بدی،

چون توی Lcd ها فکر نکنم فرقی کنه ؟

اگه میشه عکسهایی از تلویزیون 40 اینچ خودت بذار .

Panasonic TC-19LX50 اینو ببین 19 هست ورودی hdmi داره مانیتور و تلویزیون هم هست 1080i هم ساپورت می کنه !!! این قیمتشو می تونی واسم گیر بیاری؟!!! بیین من حداکثر 850 تا 900 دارم اما شاید کمتر شه هنوز قیمت درستی دستم نیست باید قیمت ها رو بگریم ببینم کدوم به صرف تره واسم!!! واقعآ هم شرمنده که اینقدر سوال می کنم!!!!

دوست عزیز اینجا از contrast نامی برده نشده.

اینجا بجای contras نوشته Horizontal Viewing Angle که فرقی نداره و معنی و منظور جفتشون یکیه.

شما این بار دومی هست که داری اطلاع غلط میدی . کی به شما گفته این دو تا یکی هستند !!!!!

هیچ ربطی به هم ندارند ، در این لینک که دوستمون گذاشته بود کنتراست رو مشخص نکرده ، این Horizontal Viewing Angle هم زاویه دید رو مشخص میکنه . اگه انگلیسی اندازه سر سوزن هم بدونی میتونی بفهمی یعنی چی !!!!

راجع به چیزی هم که اطلاع نداری لطف کن نظر نده که باعث گمراهی نشه .

Panasonic TC-19LX50 اینو ببین 19 هست ورودی hdmi داره مانیتور و تلویزیون هم هست 1080i هم ساپورت می کنه !!! این قیمتشو می تونی واسم گیر بیاری؟!!! بیین من حداکثر 850 تا 900 دارم اما شاید کمتر شه هنوز قیمت درستی دستم نیست باید قیمت ها رو بگریم ببینم کدوم به صرف تره واسم!!! واقعآ هم شرمنده که اینقدر سوال می کنم!!!!

شما اگه 900 تومن بدی بهترین انتخاب 26 اینچ سامسونگ مدل R71 هست .
قیمت این پاناسونیک هم ندارم ، ضمن اینکه شما فکر نکن هر چی که توی اینترنت یا سایت اصلی فلان مارک پیدا کنی ، اینجا توی ایران هم میتونی پیدا کنی ، اکثرا کلا مدلهلی داخل ایران با مدلی که شما در سایت میبینی فرق داره .

اگر هم کمتر میخوای ، میتونی با 600 تومن مانیتور 21 اینچ مدل 215TW سامسونگ رو بگیری ، یا اینکه همون سونی 17 اینچ رو بگیری که به نظر من سایزش کوچیکه واسه PS3 و توی این سایز کم هم اصلا حال نمیده بازی کنی .

روی HDMI هم حساس نباش ، همه این مانیتور ها DVI دارن و شما با همون کابل HDMI به DVI میتونی کیفیت عالی مثل همون HDMI رو داشته باشی .

به، جواب آقا نيما رو نخونده بودم.

مرسی از نظرتون.
جناب ميشه کنتراست اين تلويزيون پاناسونيک که دادم رو بهم بديد ؟ من هرچی زير و رو کردم پيدا نکردم !!!

خيلی ممنون هستم، از اينکه انقد با حوصله جواب ميديد

آخرین ویرایش:
شما اگه 900 تومن بدی بهترین انتخاب 26 اینچ سامسونگ مدل R71 هست .
.

آخه يه مشکلی هست نيما جان، اينکه ديگه اين مدل وارد نميشه.
خيلی سخت هم پيدا ميشه.
مثلاً الان که هست اونهام پشته شيشه مغازه هست !!!
اکبند فکر نکنم پيدا شه!

چون خودم 2 هفته هست که دنبالش هستم !

به، جواب آقا نيما رو نخونده بودم.

مرسی از نظرتون.
جناب ميشه کنتراست اين تلويزيون پاناسونيک که دادم رو بهم بديد ؟ من هرچی زير و رو کردم پيدا نکردم !!!

خيلی ممنون هستم، از اينکه انقد با حوصله جواب ميديد

راستش دقیقا کنتراست این مدلها رو نمیدونم ، ولی من چند مدل مشابه پاناسونیک LCD دیدم که کنتراستش 3000 بوده .

آخه يه مشکلی هست نيما جان، اينکه ديگه اين مدل وارد نميشه.
خيلی سخت هم پيدا ميشه.
مثلاً الان که هست اونهام پشته شيشه مغازه هست !!!
اکبند فکر نکنم پيدا شه!

چون خودم 2 هفته هست که دنبالش هستم !

شما با خود سام سرویس تماس بگیر ، فکر کنم به نتیجه برسی .
شماره تلفن : 88735050

راستش دقیقا کنتراست این مدلها رو نمیدونم ، ولی من چند مدل مشابه پاناسونیک LCD دیدم که کنتراستش 3000 بوده .

شما با خود سام سرویس تماس بگیر ، فکر کنم به نتیجه برسی .
شماره تلفن : 88735050

اتفاقاً اولين جا اينجا رو زنگ زدم، اونها نداشتن !!!

احتمالاً همون 32 اينچ رو بگيرم.

باز هم مرسی.

اقا من یه سوال داشتم ؟؟؟؟؟؟ من قبلا ps2 رو با یه تلویزیونی بازی میکردم که اگه مستقیم فیش ps2 رو به تلویزیون وصل میکردم یه سری رنگهارو مثل سبز و قرمز رو نشون نمیداد و من به خاطره همین موضوع یه وسیله ای به نام canvertor خریده بودم که به پشت ps2 وصل میشد و سه فیش رو به دو فیش تبدیل میکرد.{ اخه پشت تلویزیونم جای دوتا فیش بیشتر نداره} حالا من میخوام ببینم هین وسیله به ps3 هم وصل میشه یا نه؟؟ چون من میخوام ps3 رو به همون تلویزیون وصل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی:love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or