خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

ایشالا منظورت 226 بود دیگه ؟;)
شما بازی با خروجی 1080 پی انجام دادی رو این مانیتور ؟ این که گفتی کیفیت رو میاره پایین برای فیلم بود یا بازی یا محیط خود پلی ؟
توی فیلم که 1080 فوق العاده نبود و همچنین محیط خود پلی !
تو بازیها چطور ؟ ( بازی 1080 پی )
بله.
بله/ محیط XMBـه PS3 :دی!

ps3 با تلوبزيون 29 كامپونت دار

سلام اگه اساتيد گرامي كمك كنند ممنون مي شم . من ps3 با كابل كامپونت به يه تلويزيون 29 سامسونگ كامپونت دار وصل كردم تو576i هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي مي زارم تو 576p صفحه tv تصوير از وسط نصف مي كنه/ مثله اين تلويزيون هاي 2 تصويره /حالا من مي خوام بدونم مشكل از كابلمه يا از tv يا از تنضيمات اشتباه .......... اگه اين تلويزيون p 576 ساپورت نمي كنه بايد مثله 720p كلا تصوير بره ولي اين تلويزيون p 576 از وسط نصف شده نشون ميده نظرتون چيه :(:(:(:(

نه دوست عزیز منظور من همون 2032 هست.
هر دوتاشون hdcp دارند؟

2232 با 2032 فرقی نداره یکیش 22 اینچ یکیش 20 اینچه

بله هر دو دارن

کلا فرق 206 با 2232 تا اونجایی که من میدونم قیافه ، کنتراست و قیمت هست .

من خودم پیشنهاد میکنم 2032 بگیر

البته یه مشکلی هست تا اونجایی که من میدونم 206 میتونی صفحه مانیتورو تکون بدی ( منظورم زاویه با سطحه ) ولی 2032 نمیتونی

در مورد اون بحث داون اسکیل تو 2232 تو بازی :
من یه بازی 1080 پی امتحان کردم .
با فرض اینکه بازیهای multi video out نوع تصویر خروجی رو از تنظیمات پلی 3 می خونن و مستقل عمل نمی کنن . مشکلی پیش نیومد مثل اونی که تو فیلم دیدن بود البته من اصلا تغییری تو 720 پی با 1080 پی و آی ندیدم ( البته با سایز 22 منطقی به نظر می یومد ) .
اما به هر حال خدارو شکر تو بازی مشکلی پیش نیومد .

سلام
اول : پلی استیشنت مبارک
دوم : بله هست تقریبا 99 درصد مانیتورهای 24 اینچ 1080پی رو ساپورت میکنن البته 16:10 هستند نه 16:9 .
البته یه 22hd یا یه همچین چیزی هم هست ماله سامسونگه ، توی وب سایت امریکایی سامسونگ سرچ کن که ورودی اچ دی ام آی و کامپاننت هم داره ! البته این سایز مانیتور ( 24 ) گرونه و همچین به تلویزیون پهلو میزنه !

سلام. دوستان 1 مانیتور فول HD 1080p میخوام. چیزی هست؟

دوست عزيز اگه شما محدوديت مالي نداري من پيشنهاد ميكنم Samsung مدل 245BW رو بگيري
مشخصات اين مانيتور عاليه و فكر كنم با توجه به ماكزيمم رزوليشوني كه داره ( 1200*1920) ميتوني 1080p رو داشته باشي قيمت اين مانيتور هم در بازارهاي جهاني بين 400 تا 450 دلار هست.
موفق باشيد
سعيد

سلام اگه اساتيد گرامي كمك كنند ممنون مي شم . من ps3 با كابل كامپونت به يه تلويزيون 29 سامسونگ كامپونت دار وصل كردم تو576i هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي مي زارم تو 576p صفحه tv تصوير از وسط نصف مي كنه/ مثله اين تلويزيون هاي 2 تصويره /حالا من مي خوام بدونم مشكل از كابلمه يا از tv يا از تنضيمات اشتباه .......... اگه اين تلويزيون p 576 ساپورت نمي كنه بايد مثله 720p كلا تصوير بره ولي اين تلويزيون p 576 از وسط نصف شده نشون ميده نظرتون چيه :(:(:(:(

دوست من تلوزیونت قطعا سی آر تی هستش و بهتره بدونی که با توجه به اینکه

رزلوشن سی آر تی ها 800*600 هست این مورد طبیعی هستش که ساپورت نکنه

صفحه هم که نصف میشه همین معنی رو میده

موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or