خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
در مورد ال سی دی براویا سری اس مدل 32 اینچ اون
کسی از دوستان اطلاعی از کیفیت پلی استیشن3 روی اون داره و کلا نظرش در مورد این ال سی دی چی هست
من مدل 32 اینچ اون رو پاییز گرقتم
بر خلاف دوستانی که میگفتند کیفیت شبکه های ایران رو افتضاح نشون میده البته منظور کل ال سی دی ها بود
ولی کیفیت شبکه ها رو جالب نشون میده مخصوصا شبکه هایی که روی یو اچ اف هستند این از این قسمت
در ضمن من اون رو با رسیور هم امتحان کردم که انصافا کیفیت خوبی داد و عالی بود
تازه وقتی که یک شبکه اچ دی ماهواره رو با اون دیدم به اون تصویری که از شبکه های معمولی رسیور دیده بودم گفتم برو کنار
انصاف اچ دی یه چیز دیگه بود خوب این از بحث کیفیت که تجربه من بود
در مورد مشکل سایه و این که Ghosting داره انصافا دوستان کم لطفی میکنند در مورد این ال سی دی
من از اونجایی که توی این مدت مشاهده کردم چیز خاصی که مشکل ایجاد کنه ندیدم البته یه جورایی به صورت ادک که اون هم زمانی که روی یه تصویر زوم کنی
ولی جالبه که از اکثر اقوام پرسیدم که شما متوجه مورد خاصی میشید که گفتند نه
ولی باید بگم این ال سی دی ها رنگ مشکی رو جالب نشون نمیدن برای مثال تصویری که شب هست رو خیلی خوب نشون نمیدن اما انصافا از نظر شفافیت و کیفیت رنگ عالی هست
باز هم یه مشکلی که داره اینه که نمیشه نوع اچ دی رو مشخص کرد مثلا نمیشه تعیین کرد که به صورت 720 پی نشون بده یا 1080ای
من وقتی برای خرید رفتم نظرم 99 درصد روی سامسونگ بود ولی خوب وقتی این مدل رو دیدم هم از قیافه ظاهری اون خوشم اومد هم اینکه خوب بالاخره سونی هست و اعتبارش و در نهایت هم فرقی چندانی بین مدل سامسونگ و سونی ندیدم
در کل به نظر من قیافه های ال سی دی های سونی از سام شیک تر هست این نظر من هست
اما چند تا سوال
یک مدل از براویا بود 26 اینچ سری وی 300 که روش زده بود سیگنال 1080پی رو ساپورت میکنه جریان چیه ایا 26 اینچ هم فوال اچ دی میشه
2. دوستان دیگر هم این مدل رو دارن و تجربه کار با اون رو نظرشون رو بگن
3. از قیمت کنونی بازار برای این مدل بگید که الان چنده و مدلهای جدیدش ایا در راه هست یا خیر البته قیمت مناسب نه اون مدل OLED که میگن 25 میلیون تونم پولش هست

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
تازه وقتی که یک شبکه اچ دی ماهواره رو با اون دیدم به اون تصویری که از شبکه های معمولی رسیور دیده بودم گفتم برو کنار
رسیور اچ دی داری؟

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
:laughing:
آدم از دست بعضی از شماها روده بر میشه !
اولی میگه : رسیور اچ دی داری؟
خواهشا به شناسه جمله توجه کنید !
جواب : بعضي از مدل ها داره
کلهم کی به کیه اینجا ؟!
رسما ما مونیتوری نداریم که ریسیور اچ دی داشته باشه ! پس فردا نیاین بگین آقا این 40 اینچ ما که پورت وی جی ای داره ریسیور اچ دی داره ها ، قهر می کنم !
مدل GW با BW فرقی نداره . هرچند بعیده اولی گیر بیاد اینجا :
GW : Gaming - Wide
BW : Business - Wide
همین !

آخرین ویرایش:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
رسما ما مونیتوری نداریم که ریسیور اچ دی داشته باشه ! پس فردا نیاین بگین آقا این 40 اینچ ما که پورت وی جی ای داره ریسیور اچ دی داره ها ، قهر می کنم !
سوالی که من پرسیدم چه ربطی به مانیتور داشت؟
جوابی که r-alex داد اشتب بود. تو هم که ماشاا... همه چیو چسبوندی به هم.

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
من منظورم از ریسیور اچ دی همون تیونر بود که gammer سوال کرد ! حواس نمیزارین برا آدم !
حالا شما هم شاکی نشو !
منظورم این بود که مانیتور ( از نوع مورد بحث سامسونگ ) مدلی نیست که تیونر داشته باشه و اینکه اگه یه 40 اینچ سامسونگ دیدن که امواج رادیویی دریافت می کرد و جک وی جی ای داشت نیان مارو ببندن به رگبار !:gunner:
حالا ریسیور اچ دی چه ربطی داره به تیونر عمرا اگه خودمم بدونم !!
اصلا به من چه ! من روحیم حساسه ! بیا اصلا :silenced:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
بچه ها منم دنبال يه ريسيور ميگردم كه كيفيت 1080 اي يا 1080 پي روبده.يعني خروجي كامپوننت يا hdmiداشته باشه.
اگه كسي سراغ داره لطف كنه منم راهنمايي كنه.ميدونم جاش اينجا نيست.ولي ديدم بحثش پيش اومده كفتم منم سوال كنم.

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
من منظورم از ریسیور اچ دی همون تیونر بود که gammer سوال کرد ! حواس نمیزارین برا آدم !

داداشی من قربونت برم که همش می خوای مشکلات همه رو حل کنی ولی مثل اینکه خسته بودی و خوابت میومد چون من نه تنها هیچی از پست اولت نفهمیدم بلکه از پست دومت هم هیچی نفهمیدم... .:-":p

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
اقا کسی فرق 2232Bw و 2232Gw رو میدونه؟!
gwه tv tuner داره , اره؟!!

با فرض مفروض که شما این سوال رو پرسیدین :

بین اون دو تا فرقی نیست . دومی ( جی ) بعیده اینجا پیدا کنی !
در ضمن تو مانیتورهای سامسونگ که به کار شما بیاد تیونر دار نداریم !

امیدوارم الفاظ حق مطلبو ادا کنن !
باز اگه نفهمیدی بگو بیشتر بازش کنم .
shr776 ! من اصلا پست ایشونو ندیدیم ! قضیه از اینجا آب می خوره ! گفتم آخه اون اول بحث سر مانیتور بود !!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها منم دنبال يه ريسيور ميگردم كه كيفيت 1080 اي يا 1080 پي روبده.يعني خروجي كامپوننت يا hdmiداشته باشه.
اگه كسي سراغ داره لطف كنه منم راهنمايي كنه.ميدونم جاش اينجا نيست.ولي ديدم بحثش پيش اومده كفتم منم سوال كنم.

امین جان الان اکثرا DVB Card ها خوب این کیفیت ها رو نشون میدن.بهترین مدل DVB هم Sky Star2.6 و Sky Star 3.0 هست(البته توی ارزون قیمت ها).
اما رسیور ها هم اکثرا 150000 تومان به بالا هست که این امکانات رو پشتیبانی می کنن.مثلا رسیور های دریم باکس فکر می کنم این کیفیت ها رو ساپورت کنن.

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
اقا من الان پایتخت بودم (( سام سرویس)) برای خرید 2232bw از یارو پرسید bw چه فرقی با gw داره گفت جنس صفحه هاشون با هم فرق داره gw صفحش مثل مانیتور نوت بوک هست یعنی یه صفحه ی تلق مانند روش هست , البته اسمش رو گفت ولی من یادم رفت... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر