خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Realer

کاربر سایت
Apr 13, 2007
38
رفقا من یدونه مانیتور سامسونگ 17 اینچ مدل syncMaster MB17980 دارم راهی هست که بتونم ps3رو بهش وصل کنم؟چه کیفیتی میگیرم؟با این کیفیت می تونم بازی هایی که الان هستن مثل call of duty 4 & unreal turnoment 3 رو بازی کنم؟:confused:

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
رفقا من یدونه مانیتور سامسونگ 17 اینچ مدل syncMaster MB17980 دارم راهی هست که بتونم ps3رو بهش وصل کنم؟چه کیفیتی میگیرم؟با این کیفیت می تونم بازی هایی که الان هستن مثل call of duty 4 & unreal turnoment 3 رو بازی کنم؟:confused:

با يه تبديل HDMI TO DVI راحت ميتوني PS3 رو به مانيتور وصل كني

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
خوب ببین مانیتورت خروجی DVI داره یانه.

خودت داری میگی HDMI TO DVI

ولی فکر نمیکنم مانیتورت خروجی DVI داشته باشه.

اون دوستی هم که فرموده بودند با کابل HDMI To DVI میتونی PS3 رو به مانیتورت وصل کنی فکر میکنم چونکه چندجا دیده بود که گفته اند PS3 رو با کابل HDMI to DVI به ماینتور میزنند توجه نکرده که منظور آنها مانیتورهای با خروجی DVI و داشتن قابلیت HDCP بوده است.

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
شاید این توضیحات رو صفحات قبل پیدا کنید . ولی گفتنش یه جا برای بعضی ها خالی از لطف نیست :
شما برای اتصال پلی استیشن 3 یا تلویزیونی دارید که ورودی AV یا Componenet یا HDMI داره البته صد جور تبدیل تو بازار هست که مثلا شما می تونین تلویزیون پدالی بابا بزرگتون رو هم به پلی استیشن 3 وصل کنید .
البته بعضی ها مثل خودم از مانیتور استفاده می کنند . تو مانیتور درگاه های ورودی کمتر هستش پس یه جورایی انتخاب محدود تر و البته مهم تره !
البته ما فرض رو بر این می زاریم که بابای شما اونقدر پول دار نیست که یه مانیتور میلیونی با ورودی کامپاننت و اچ دی ام آی بخره . پس کلا 2 تا آپشن دارید :
1 - VGA :
مانیتورتون مال هر دوره و زمانی که باشه ، این یدونه پورت رو حتما داره . یه پورت تصویر آنالوگ . تنها راهشم برای وصل کردن به پلی 3 اینه که از این جعبه های عجیب غریب بخرین که کم کم 50 براتون آب می خوره و معلوم هم نیست دستت آخر چه رو پنل تحویلتون می ده !
2 - DVI :
یه جورایی نسخه مانیتوری HDMI هستش که البته رسما باند اختصاصی صدا توش به رحمت خدا می ره .
اگه مانیتورتون این پورت رو داره 20 % قضیه حله . پورت دی وی آی شما باید حتما HDCP داشته باشه ! یعنی :
High Definition Digital Content Protection
یه جورایی یه استاندارد که برا ما ایرانیا بد جور شاخ شده ! حرف دلشم در مورد حق نشر و این جور چیزاست .
برای اینکه بفهمین مانیتور این استاندارد رو داره یا نه ، معمولا تو مشخصات مانیتور جلوی پورت دی وی آی یا توی فیوچرز این استاندارد رو نوشته !
البته مایش یه سرچ تو گوگل هستش !
اگه قضیه حل بود یه تبدیل 25 تومنی کار رو حل می کنه

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا يكي قيمت درست ودقيق اين 226bw سامسونگ رو لطف كنه بگه
چون شماها ميگفتيد 360 _370 ولي من زير 405 پيدا نكردم

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
چون شماها ميگفتيد 360 _370 ولي من زير 405 پيدا نكردم

همون قیمتی که شما پیدا کردی درسته البته 400 هم تو بازار رضا بود
پیشنهاد : 10 تومن بزار رو 405 تومن یه 2232BW بگیر

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
همون قیمتی که شما پیدا کردی درسته البته 400 هم تو بازار رضا بود
پیشنهاد : 10 تومن بزار رو 405 تومن یه 2232BW بگیر
من ديروز همين 2232BW رو خريدم 380 هزار ، از بازار رضا تو وليعصر
2232 بگير ، قيمت هم من چند جا سوال كردم 380 بود

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
بهترین انتخاب برای PS3
نمایشگرهای OLED SONY بهترین انتخاب :cheesygri
:eek: Contrast 1,000,000:1
ضخامت 3mm :eek::eek:

ای بابا این تکنولوژی که به نوه ما قد میده ×:laughing:
اصلا اگه اینجوریه مانیتور فقط " ویژوال استدیو " هیتاچی !
این مانیتور مستقل از تصویر ورودی یه تصویر سه بعدی به شما میده
ملت ( بعضی ها ) هنوز که ال سی دی می بینن دهنشون وا می مونه !:shocked:
در ضمن این تکنولوژی فعلا رسما وارد بازار نشده فقط رو چند تا پلیر همراه استفاده شده و تو چند تا نمایشگاه معرفی !!

داش رضا جای اینکه پست بدی :-" قیمت اون 3 قلم جنسو که پرسیدم لطف کن !:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر