خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
آقا مانیتور ساموسنگ دور و ور 400 - 500 تومن گیر میاد ؟ ( که مطمئنا HDMI هم داشته باشه کنسول بزنن بهش ! )

دوستان منم یه مانیتور یا همین مشخصات میخوام که ترجیحا ساسمونگ باشه و 2ms یا کمتر چی پیشنهاد میدین؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
تا جاییکه میتونی برو سمت سایز یالا. 3D هم اصلا مهم نیست.
هنوز نگرفتم چون اطلاعاتم در مورد مدل هاي TV خيلي محدوده!نميدونم چي بگيرم خواهشا برند و مدل TV رو هم بگيد ممنون ميشم.راستي ميخوام چيزي باشه كه بدرد PS4 هم بخوره.

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان این مانیتور مخصوص ps3 سونی وضعیتش چطوره بنظرتون بخرمش یا نه؟اصلا مشخصاتش چیه بدرد میخوره
کدوم همون دیسپلی 3 بعدی 24 اینچ؟ اگه این مدل رو میگی به هیچ عنوان نزدیکش نشو که خرابیشون خیلی زیاده

fb20

کاربر سایت
Apr 7, 2013
1
سلام
من میخوام یک مانیتور تا سقف یک میلیون تومان بخرم.الان به گفته فروشنده مانیتور3ِD موجود در بازار LG 2342p هست.ولی من تو اینترنت دیدم چند جا نوشته شده این مانیتور توی پخش دو بعدی ضعف داره:( نظر شما در این مورد چیه؟
از اونجای که سه بعدی برای من اهمیت زیادی داره ولی دو بعدی برام پر اهمیت تره به نظر شما این مانیتور رو تهیه کنم یا یک مانیتور دو بعدی رو؟
شما چه مانیتوری رو برای دو بعدی پیشنهاد میکنید؟زیر یک میلیون تومان؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان الان بهترین LED برای ps3 بازی کردن چیه؟ (46 or 47 )
بین Sony/Samsung/LG/Philips کدوم رو پیشنهاد میکنید؟با چه HZ؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
دوستان امروز مانيتور سامسونگ 22 اينچ فول اچ دي گرفتم LED هست سري 3 هست مدلش S22A366H هست 600ت شد اونم با تخفيف!!لطفا درموردش توضيح بديد كه خوبه يا بد چون از مانيتور چيزي سرم نميشه!!:dممنون ميشم دوستان.

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان تازه از جعبه درش آوردم ولي ورودي صدا نداره!!كابل HDMI هم هنوز واسش نگرفتم.بنظرتون اين مانيتور كلا صدا نداره؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستان امروز مانيتور سامسونگ 22 اينچ فول اچ دي گرفتم LED هست سري 3 هست مدلش S22A366H هست 600ت شد اونم با تخفيف!!لطفا درموردش توضيح بديد كه خوبه يا بد چون از مانيتور چيزي سرم نميشه!!:dممنون ميشم دوستان.

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان تازه از جعبه درش آوردم ولي ورودي صدا نداره!!كابل HDMI هم هنوز واسش نگرفتم.بنظرتون اين مانيتور كلا صدا نداره؟
پشت مانیتور جک 3.5 داره؟
طرفای همون HDMI

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
پشت مانیتور جک 3.5 داره؟طرفای همون HDMI
نگا كردم نه نداره!حالا چيكار كنم نميتونم صدا بگيرم؟

---------- نوشته در 04:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:06 PM ارسال شده بود ----------

نگا كردم نه نداره!حالا چيكار كنم نميتونم صدا بگيرم؟
بوسيله كابل HDMI نميتونم ازش صدا بگيرم؟لطفا زود جوابم رو بديد تا بتونم مانيتور رو زود برگردونم!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

منظورتون خروجی صدا هست دیگه :d
میتونین صدا رو از کابل سه فیش بگیرین

من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
در صورتی که مانیتور شما فقط پورت RGB داشته باشه : در این صورت علاوه بر تبدیل HDMI به DVI که در بالا گفته شد ، باید یک تبدیل DVI به RGB نیز خریداری کنید
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر