خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
رفتم و کلی گشتم ولی هیچ چیز به درد بخوری حداقل تو این رنج قیمت نیست!
بهترین انتخاب ممکن رو انجام دادم!
یه تلوزیون X.Vision گرفتم!
22 اینچ، فول HD، دارای دو درگاه HDMI، قابلیت گرفتن 20 کانال (مبدل دیجیتال سر خوده:D)، دارای پورت VGA برای PC، دارای درگاه USB، دارای درگاه Componnent، دارای تله تکست و کنتراست 1 به 4 میلیون!
قیمت: 498,000

مبارک باشه داداش واقعا کیفیت خوبی دارن.
32 اینچش رو هم قیمت کردی؟؟؟
اگه آره چند بود؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان . من مانتیتور samsung s20a310x plus دارم که تنها دو ورودی vga و dvi داره . اگر بخام پلی 3 رو بهش وصل کنم باید چکار کنم؟

الان یک کابل دو سر dvi دارم با یک تبدیل HDMI to DVI که میزنمش پشت پلی 3 و بعدش کابل رو به این تبدیل و پشت مانیتور وصل می کنم ولی وقتی کنسوا رو روشن می کنم مانیتور تصویر نمیده . باید چکار کنم ؟

خوب شما باید یه تبدیل HDMI به DVI بخرین همین .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کسی قیمت LED 32 x.vision رو نداره؟؟
32LCD هم از برندهای دیگه؟؟

قیمت 32 پیدا نکردم ولی این دو مدلش بود کمی کم کنی قیمت 32 میاد دستتون دیگه .

لینک 1

لینک 2

مدلای دیگم زیاد مثلا سامسونگ 32 داره ناز و عالی . فقط باید مانیشو جور کنی همین اندازه 42 قیمتاشون .

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
دوستان یه سوال فنی در تنضیم تی وی برای تنظیم رنگ سرد و گرم و طبیعی هست چه تغیری در رنگ بوجود می آورد من وقتی تغییر میدم تغییری را نمیبینم یه تو ضیح مختصر اگه امکانش هست بدید

سوال بعدی اینه که اون درجه تنظیم رنگ قرمز سبز و آبی کم و زیاد کنم رنگ هرکدوم کم و زیاد میشه چون من رنگ قرمز تلوزین خیلی زیاد هست و میخوام کمش کنم فقط رنگ قرمز اگه امکانش هست از اساتید راهنمایی کنن

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
سلام

بنظرتون خرید تی وی 43-46 3d بهتره یا 50 بدون 3d ؟

سلام

من دقیقا سال پیش همین سوال رو به طور کامل بررسی کردم و نهایتا 55 اینچ LED رو انتخاب کردم

و الان واقعا به انتخاب خودم افتخار می کنم

و هر چه می گذرد بیشتر متوجه می شوم که اگر 46 سه بعدی را انتخاب کرده بودم چقدر پیشمان بودم

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
باز بوی بهار نارنج میاد.
البته یه نکته رو هم من بگم. تلویزیون سه بعدی خیلی چیز محشری هست منتها فقط برا نهایت نیم ساعت. بعدش آدم با خودش میگه خوب که چی. یعنی بعد دیدن 2-3 تا فیلم دیگه کلا آدم خسته میشه.
اگر در توانتون هست که قیمتهای بالا هزینه کنین پیشنهاد میکنم سری 8 و 7 سامسونگ رو از دست ندین . یعنی سری ES. البته 55 سری 7 شده 8.5 و 55 سری 8 هم حدود 10-11 تومن. دیگه خودتون حساب 40 و 46 رو بکنین.
یا اگه پیدا کردین سامسونگ سری 6 و 7 و 8 از مدلهای پارسال رو بخرین. که میشن سری D.
بعد اینها دیگه سه بعدی به درد نمیخوره.
ولی در کل منم با نظر علی رضا موافقم که بهتره یدونه دو بعدی سایز بزرگ خوب بخرین تا یدونه سه بعدی سایز متوسط کیفیت معمولی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر