خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی به هر حال ببخشید (اگه جاش نیست)
من میخوام یه کابل اپتیکال برا صدای 5.1 بخرم
مارک مخصوصی داره یا هر مارکی جواب میده؟
آخه یکی از فامیلهامون گفت برو اگه میتونی آمریکایی شو پیدا کن منم گفتم از اینجا بپرسم بعد برم بگیرم
باز معذرت میخوام که جاش اینجا نیست

سلام دوستان من به تازگی یک ps3 هم خریدم (خوب به ما چه) من می خواستم ps3 رو به مانیتورم وصل کنم اما مانیتورم فقط vga میخوره. کابل hdmi to dvi رو گرفتم اما نمیخوره. تبدیلی واسش هست؟ اگر هست راهنمایی کنید. الان تو تاپیک یکی گقته بود vga box ... این چیه؟ راهنمایی کنید لطفا.

سلام دوستان من به تازگی یک ps3 هم خریدم (خوب به ما چه) من می خواستم ps3 رو به مانیتورم وصل کنم اما مانیتورم فقط vga میخوره. کابل hdmi to dvi رو گرفتم اما نمیخوره. تبدیلی واسش هست؟ اگر هست راهنمایی کنید. الان تو تاپیک یکی گقته بود vga box ... این چیه؟ راهنمایی کنید لطفا.
اگه مانیتورت فقط vga بخوره باید از vga box استفاده کنی اینم عکسش

xcm-vga-box.jpg

vga box ارزش نداره! شما یه تبدیل dvi به vga بگیر مشکلت حل میشه!

تا 700-800 یه lcd خوب معرفی کنین لطفا. 32 اینچ
اگه سایتی هم هست که مدلای مختلف رو با هم مقایسه کنه ممنون میشم بگین

زیاد توی بحث مقایسه ها وارد نشو چون اکثرا مدلایی بهترینن که توی ایران پیدا نمیشن و یا خیلی گرونن . یه چیز رو هم بهت بگم اون مقایسه ها انقدر حرفه این که نمیتونی توی کیفیت اونو مدلهای معرفی شده تفاوت خاصی ببینی .
زیاد بخودت هم سخت نگیر از شکل و شمایل هر مدلی خوشت اومد بگیرش چون اکثرا در یه سطحن مخصوصا در سایز 32 اینچ . فقط پول زیاد بابت برند نده که پولتو ریختی دور . توی اون قیمتی هم که گفتی تا دلت میخواد مدل پیدا میشه که بهتره بین مدلهای متنوع سامسونگ یا ال جی یکی رو انتخاب کنی .

سلام راستش منم این مشکلو دارم.
لطفا کمک کنید!
در ضمن ارزونترین مانیتوری که بشه بهش ps3 زو وصل کرد چیه؟
مانیتور رو عوض کنم بهتره یا اینکه vga box خوب بخرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام راستش منم این مشکلو دارم.
لطفا کمک کنید!
در ضمن ارزونترین مانیتوری که بشه بهش ps3 زو وصل کرد چیه؟
مانیتور رو عوض کنم بهتره یا اینکه vga box خوب بخرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگر مانیتورتون ورودی DVI نداره باید با استفاده از VGA Box کنسول PS3 رو بهش وصل کنید . اگه قصد خرید مانیتور جدیدی رو دارید من پیشنهاد میکنم LG W2261V رو بخرید که حتی 2 ورودی HDMI هم داره!نسبت تصویرش هم 16:9 هست که کلا برای دیدن فیلمها و کنسولها مناسبه. قیمتش هم حدود 250 تومانه.

اگر مانیتورتون ورودی DVI نداره باید با استفاده از VGA Box کنسول PS3 رو بهش وصل کنید . اگه قصد خرید مانیتور جدیدی رو دارید من پیشنهاد میکنم LG W2261V رو بخرید که حتی 2 ورودی HDMI هم داره!نسبت تصویرش هم 16:9 هست که کلا برای دیدن فیلمها و کنسولها مناسبه. قیمتش هم حدود 250 تومانه.
امید این مانیتور فقط یدونه پورت HDMI داره پسر!

ممنون از همتون که توجه میکنید.
یه سوالی vga box مناسب الان چنده؟
در ضمن از 250 ارزونتر چیزی نیست؟
سایزش 19 هم باشه خوبه.
در ضمن هر مانیتوری که dvi داشته باشه جواب میده؟مثلا یه مدل aoc بود که قیمت خوبی هم
داره .فکر میکنم dvi هم داره .تصویر میده؟
میگن باید hdcp داشته باشه!
خواهش میکنم کمک کنید.
در ضمن من هر چی میگردم vga box گیر نمیارم!
راستی نظرتون در مورد t1900 چیه؟
من که خیلی ازش خوشم اومده.

ممنون از همتون که توجه میکنید.
یه سوالی vga box مناسب الان چنده؟
در ضمن از 250 ارزونتر چیزی نیست؟
سایزش 19 هم باشه خوبه.
در ضمن هر مانیتوری که dvi داشته باشه جواب میده؟مثلا یه مدل aoc بود که قیمت خوبی هم
داره .فکر میکنم dvi هم داره .تصویر میده؟
میگن باید hdcp داشته باشه!
خواهش میکنم کمک کنید.
در ضمن من هر چی میگردم vga box گیر نمیارم!
راستی نظرتون در مورد t1900 چیه؟
من که خیلی ازش خوشم اومده.
الان بهترین گزینه برای خرید مانیتور w2261v lg هستش که هم HDMI داره DVI و HDCP ساپورت هم هست از همه بهتر FuLL HD هستش.

سام من دیروز ps3خریدم میخوام بزنم به مانیتورم samsung T1900هستش که ورودی dvi هم داره. باید کابله hdmi بهdvi بگیرم؟ دیروز دیدم یکی میداد 9تومن توپخونه.اگه بزنم dviتصویر خوبه دیگه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or