خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

سلام
الان یه tv 32 full hd تو مایه های 700 چی هست؟

توی این سایز دنبال فول اچ دی بودن نباش . این سایز اندازش طوریه که تفاوتی توی فول اچ دی و اچ دی نمیبینی . بنظر من اگه پولت به حداقل یه 40 اینچ میرسه فول اچ دی بخر و اگر پولت نمیرسه و یا اصلا جاش رو نداری که 40 یا بزرگتر بخری یه 32 معمولی بخر که هزینت هم بالا نره مخصوصا سونی و یا a650 سامسونگ که قیمتاشون اصلا عادلانه نیست .

ببینید شما می تونید تصویر را با HDMI از مانیتور بگیرید و صدا را هم بوسیله ی AV Cable وصل کنید یا به Speakerی و یا ضبطی که ورودی AV Cable داره یا اگر این نشد دیگه مجبوری فیش قرمز و سفید صدا را بزنی به تلویزیون، یعنی تصویرت را مانیتور میده و صدای شما رو تلویزیون.
اما راه اولی خیلی خوبه چون من خودم به همین صورت وصل کردم.
شما چرا لقمه رو دور سرت میگردونی بعد میزاری دهنت عزیز؟
اگه پشت مانیتورو دقیق دیده باشی یه جک 3.5 میلی متری هست که میتونی از طریق اون صدا رو بگیری!

امروز سری 6000 سامسونگ 46 اینچ که LED هست رو قیمت کردم 2,990,000 بود!
به نظر من خیلی به صرفس! اگه خواستید LED بخرید این مدل رو هم یه نیگا بندازید

امروز سری 6000 سامسونگ 46 اینچ که LED هست رو قیمت کردم 2,990,000 بود!
به نظر من خیلی به صرفس! اگه خواستید LED بخرید این مدل رو هم یه نیگا بندازید
اوه led هم تو ایران اومد؟؟؟
وای چه شود.کسی خبر داره hd چنده.آخه من شنیده بودم تو تلویزیون های آینده hd از 1080p هم بیشتره

بچه ها 32w400 یا 42 اسکارلت ؟
یه نظری بدین .
خواهشآ متعصبانه جواب ندین .

42 اسکارلت . بازم به نظر من سری 7 یا 8 سامسونگ هم میتونی بگیر 40 اگر مشکل مالی نداری . :smile:

میشه کمی تخصصی تر توضیح بدین .
آخه هر کی میرسه میگه سونی بگیر آقا ، سونییییییی.
اما 32 با 42 فرقش 10 اینچه .

میشه کمی تخصصی تر توضیح بدین .
آخه هر کی میرسه میگه سونی بگیر آقا ، سونییییییی.
اما 32 با 42 فرقش 10 اینچه .
اون 10 اینچ تو کیفیت نمایش تصویر Full HD برتری داره . واسه همین من گفتم 42 Scarlet .
عملا تو فاصله بیشتر از 1.5 متر توی سایز 32 اینچ که خوب نسبت به سایز های الان مثل 19 و 22 و 26 بزرگه Full HD با HD فرق محسوسی ندارن .
سونی هم LCD هاش خوبه عالیه . من موقعی که خودم میخواستم بخرم دقیقا هدفم 32 بود که 3 تا مدل سری 6 سامسونگ و w400 سونی و اسیکارلت LG رو دیدم .
من به شخصه تفاوتی ندیدم اگر هم بود خیلی خیلی کوچک بود .
که خوب من بخاطر حالا زیبایی و چیز های سامسونگ رو انتخاب کردم .
شما اگر میخواید LCD بخری اول 2 3 تا مدل مدنظر داشته باش بعد باید بری ببینی اینجوری نمیتونی انتخاب درستی داشته باشی به دلت هم نمیچسبه . :smile:

از سری led سامسونگ تو مایه ها ی 3 میلیون چی بگیرم ؟از سونی چی بگیرم؟فقط سری جواب بدید ؟ممنون
همون سری 6000 رو بگیر . سری 7000 و 8000 هم هست!
سونی در حال حاضرخیلی گرونه مدلهای عالیش. مثلا مدل X450 چهل اینچش 3.600 ـه!!! که اصلا این قیمت نمیرزه به نظر من.
بچه ها 32w400 یا 42 اسکارلت ؟
یه نظری بدین .
خواهشآ متعصبانه جواب ندین .
شما اول بگو از سری اسکارلت کدوم مدلشو میخوای بگیری؟
در مقابل 32 اینچ سری W ، من بهت توصیه میکنم حتما از این مدلهای جدید اسکارلت مخصوصا اون 100 هرتزها رو بگیری که امکانات جانبی خیلی زیادی هم دارن البته و اینکه 42 اینچ هم هست و چون تفاوت تصاویر Full HD از 40 به بالا نمایان میشه.

همون سری 6000 رو بگیر . سری 7000 و 8000 هم هست!
سونی در حال حاضرخیلی گرونه مدلهای عالیش. مثلا مدل X450 چهل اینچش 3.600 ـه!!! که اصلا این قیمت نمیرزه به نظر من.
شما اول بگو از سری اسکارلت کدوم مدلشو میخوای بگیری؟
در مقابل 32 اینچ سری W ، من بهت توصیه میکنم حتما از این مدلهای جدید اسکارلت مخصوصا اون 100 هرتزها رو بگیری که امکانات جانبی خیلی زیادی هم دارن البته و اینکه 42 اینچ هم هست و چون تفاوت تصاویر Full HD از 40 به بالا نمایان میشه.
اسکارلت همیناس که وسطش سوراخ داره دیگه !!! منم منظورم 42 اینچشه .
حالا شما فقط برای این 10 اینچ بزرگتر بودنش میگین 42 اسکارلت یا اینکه این مدل مزایایی نسبت به W400 داره ؟

سکارلت همیناس که وسطش سوراخ داره دیگه !!! منم منظورم 42 اینچشه .
حالا شما فقط برای این 10 اینچ بزرگتر بودنش میگین 42 اسکارلت یا اینکه این مدل مزایایی نسبت به W400 داره ؟
اون اسکارلتا که وسطش سوراخ داره 100 هرتز نیستن البته اونا هم خوبن.
در مورد کیفیتشون که من توضیحات لازمه رو برات دادم دیگه خود دانی ...

اون اسکارلتا که وسطش سوراخ داره 100 هرتز نیستن البته اونا هم خوبن.
در مورد کیفیتشون که من توضیحات لازمه رو برات دادم دیگه خود دانی ...
اسکارلت مگه مدل دیگه ای هم داره ؟
فقط همین سوراخ داراس دیگه ...
توی سایت ال جی فقط همینا رو زده اسکارلت.

دوستان کسی اسکارلت داره ؟ اگر داره یه کم ازش بگه ببینیم راضیه ؟
من یه بار فقط تستش کردم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or