خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

سلام، من میخوام یه تلویزیون LCD بخرم
من خودم LCD Bravia Sony KLV-40W400 انتخاب کردم حالا نظر دوستان چیه؟ این مدل خوبه؟ از این بهتر توی حدودای قیمت این مدل هست؟
کلا دوستان از Sony چی پیشنهاد میکنن؟
یه چیزی که Full HD باشه، 40 ایننچ، کنترانسش خوب باشه، امکانات جانبیش هم بدک نباشه
ممنون

من خودم LCD Bravia Sony KLV-40W400 انتخاب کردم حالا نظر دوستان چیه؟ این مدل خوبه؟ از این بهتر توی حدودای قیمت این مدل هست؟
یه چیزی که Full HD باشه، 40 ایننچ، کنترانسش خوب باشه، امکانات جانبیش هم بدک نباشه
ممنون
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
بله این مدل مناسبیه قیمتش هم تا همین یکی دو هفته پیش 2میلیون و 80 بود سایز 40 اینچش
از سونی مدل V400 و S400 (هر دو 40 اینچ) رو میتونم پیشنهاد کنم که مدل S400 سایز 40 اینچش ارزان قیمت ترین Full HDTV از سری براویای سونی هست. 1 میلیون و 600 .
البته مدلهای Z و X هم هستند که کمترین سایزش 40 اینچه و قیمتشون بالای 3 میلیونه .
کلا مناسبترین Full HDTV سونی همین مدل W400 هست که امکانات و کیفیت بسیار خوبی داره .

دوستا یه HDTV معرفی کنید بین 700 تا 800 هزار تومان
فقط ورودی hdmi داشته باشه و کیفیت عالی و 16.9 , 1080p باشه
FullHDTV ـی که قیمتش پایین 1 میلیون باشه نداریم. ( TV-Monitor های جدید که 2 ورودی HDMI دارن و در سایزهای 22 تا 24 اینچ هستند بحثشون با اینا جداست)
مدلهای W400 سایز 32 و A650 سایز 32 اونها هم FullHD هست که قیمتشون حدودای 1.200 تا 1.400 هست.

آخرین ویرایش:
سلام
میشه هرکی مانیتور یا ال سی دی فول اچ دی داره یه عکس موقعی که داره بازی میکنه بگیره تا ببینیم چطوری هست ؟
لطفا بازی که انتخاب میکنید گرافیکش خوب باشه

ممنون

بنظر من اگه میخواید 2 تومن پول ال سی دی سونی بدید اینکار رو نکنید بهتره . بنظر من سونی بجز سریهای x و z در بقیه سریهاش بدرد نمیخوره . یا اینکه یا ال سی دی ارزونتر از ال جی و یا سامسونگ بخرید و یا با 2 تومن پلاسمای مدل py800 پاناسونیک رو بخرید که هم کنتراست بهتر و هم اسکن تصویر فوق العاده بالاتر و تصاویر طبیعی تری داره .

سلام
میشه هرکی مانیتور یا ال سی دی فول اچ دی داره یه عکس موقعی که داره بازی میکنه بگیره تا ببینیم چطوری هست ؟
لطفا بازی که انتخاب میکنید گرافیکش خوب باشه

دوست عزيز، من دوربين ندارم تا عكس بگيرم ولي مانيتور ViewSonic مدل VX2255wmb دارم كه با كابل HDMI به DVI‌ وصل كردم به PS3 و رزولوشن 1080p رو ميده كه كيفيت فوق العاده اس. البته من نمي دونم كه آيا الان تو بازار ميشه اين مدل مانيتور رو گير آورد يا نه. اگر پيدا بشه فكر مي كنم تو مايه هاي 350 تومن يا يه كمي پايين تر باشه. تو همين پايه قيمت ، سامسونگ هم يه دونه Monitor/TV‌داره كه مدلش يادم نيست (البته بهتره بگم TV چون در اصل تلويزيونه كه يه ورودي D-Sub هم داره) ولي تا 1080i بيشتر رو نميده.

سلام
دوستا این مانیتور 2261 ال جی فقط با کابل AV , hdmi میتونیم به PS3 وصلش کنیم ؟

من میتونم PS2 رو هم وصل کنم بهش ?!

dvd چی ؟

THNX

آخرین ویرایش:
سلام .
من قبلا ps3 مو با vga box و کابل کامپوننت به مانیتور crt وصل کرده بودم ! الان vga box و کابل کامپونت رو ندارم ! حالا وقتی به تلوزیون معمولی وصلش میکنم ، تصویر ندارم ! باید چیکار کنم ؟
دکمه چیزی واسه ریست وجوود داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید !

سلام .
من قبلا ps3 مو با vga box و کابل کامپوننت به مانیتور crt وصل کرده بودم ! الان vga box و کابل کامپونت رو ندارم ! حالا وقتی به تلوزیون معمولی وصلش میکنم ، تصویر ندارم ! باید چیکار کنم ؟
دکمه چیزی واسه ریست وجوود داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید !
شما وقتي دستگاه در حالت Stand By هست (چراغ قرمزه روشنه) انگشتتون رو بذاريد روي دكمه Power و نگه داريد تا دو تا بوق بشنويد، بعد دكمه رو رها كنيد، تو اين حالت دستگاه ريست ميشه به تنظيمات اوليه برميگرده و تصوير روي تلويزيون معمولي هم مياد. (البته سوال شما ربطي به اين تاپيك نداره و بهتر بود توي تاپيك مشكلات، مطرح ميكرديد!)

اجرا نشدن ps3 بر روي tv

با سلام من يه ps3 گرفتم با رجييونpal وروي تلويزيونمون كه مدل سامسونگ slim/tps بود با خروجي 480i و 21 اينچ اجرا نشد راهي است كه اجرا بشه يا نه اينكه خروجي تلويزيون كافي نيست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or